• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

zmarł Marek Perepeczko

• 17.11.05, 18:26
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3019646.html
    Pamiętam go jeszcze z "Kolumbów" i "Janosika".. no i "13 posterunek".
    Później znikł z ekranów, dopiero po latach okazało się, że probował żyć na
    obczyźnie, w Australii..
    --
    jedno zdziwienie dziennie - niweczy chandrę nieodmiennie
    Edytor zaawansowany
    • 17.11.05, 19:44
      Ja Go zapamietam napewno jako Janosika. [*]
      --
      Forum Chicago
      "Zycie to nie tasma magnetofonowa. Nie mozna go cofnac, ani nagrac od nowa”
      • 17.11.05, 22:05
        ;(((((( Niech odpoczywa w pokoju..
        --
        "diamond cuts diamond"
        • 17.11.05, 22:54
          • 18.11.05, 18:53
            Pani Drzyzga mnie pozytywnie zaskoczyła swoim refleksem, jedyna w tv. Przed
            chwilą była emisja "Rozmów w toku" sprzed dwóch lat - rozmowa z K.Krawczykiem,
            B.Smoleniem i właśnie Markiem Perepeczką. Dobry program, bardzo dowcipny.. aż
            żal było patrzeć wiedząc, że go już nie ma. Jutro część druga - kto nie oglądał.
            Dużo pytań dotyczy emigracji, wszyscy przez pewien okres pracowali zagranicą.
            Krawczyk w USA nawet na dachach, co prawda jak sam wyznał wytrzymał tylko 3
            tygodnie.
            --
            • 18.11.05, 19:53
              Przegapiłam:( Ale jutro sobota, irenka, druga cześć penie w poniedzialek. W
              soboty nie ma tego programu.
              --
              Forum Chicago
              • 18.11.05, 20:18
                może coś pokręciłam, a może zmieniono program, nie wiem.. ale kto będzie chciał
                to jakoś sprawdzi..
                --
              • 18.11.05, 20:19
                A wszystko przez tą dentystke. Wciąz sie chce ze mna spotykać. zeby to chociaz
                był facet..:-) Ale juz z górki.Niedlugo o niej zapomne, mam nadzieję, że na
                długo.
                --
                Forum Chicago
                • 19.11.05, 05:16
                  Tutaj o K. Krawczyku kraza negatywne legendy, co zreszta czesiowo potwierdzil
                  sam zainteresowany.....ano zbieral kase wsrod polonii na nagranie
                  plyty...zebral kilkadziesiat tys $ i plyta nie powstala...no i wiadomo , ze
                  polonia ma o to "zal"

Innym agregatem byl sp. Komar...mial tu w Szikago firme sprzatajaca , taki
                  popularny klining serwis :).....czasami gosciu placil, czasami nie placi.....a
                  tych co mu szumilei to przeganial a tych co podskakiwali (facetow)
                  obijal.....to z cyklu szikagowskie legendy
                  --
                  Jedyne, Prawdziwe, Doskonałe, Ciekawe, FORUM CHICAGO!!!!! Wejdź, zobacz, napisz...poznaj nowych przyjaciół! Zapraszamy!
    • 27.11.05, 13:27
      wiadomosci.wp.pl/kat,12351,wid,8101961,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1
      --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.