• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Skradziono owczarka długowłosego

• 16.09.12, 23:22
    W środę, 12.09.2012 w Pile skradziono z mojego ogrodu owczarka długowłosego. Dax jest 14-miesięcznym psiakiem. znaki szczególne : tatuaż w uchu nr S992, przepuklina pępkowa oraz łapki przednie które stawia za zewnątrz. Ktokolwiek wie coś o nim lub wszedł w jego posiadanie , proszę o kontakt mayathecatlover@gmail.com NAGRODA!
    Jeżeli ktoś ma pomysł gdzie można jeszcze szukać go - proszę o podpowiedź.
    Edytor zaawansowany
    • 17.09.12, 19:59
      Może go skradziono, ale raczej sam się jakoś wydostał i przybłąkał do kogoś. Zaczęłabym od schroniska, a jeśli go tam nie ma, zostawiłabym zdjęcie, opis i dane kontaktowe z prośbą o zawiadfomienie, gdyby go ktoś przyprowadził. A jeśli by ze schroniska nikt się nie odzywał i tak codziennie bym jeździła i sprawdzała.
      Radzę też rozwiesić w okolicy ogłoszenia ze zdjęciem. Może wyznaczyć jakąś nagrodę. Jeśli są jaieś miejsca, w które chodziłeś z psem to zagladaj tam od czasu do czasu, rozpytuj i tez wywieś ogłoszenia.
      A skoro podejrzewasz kradzież, to może jest w Pile jakis bazar, czy inne miejsce, gdzie złodziej ewentualnie próbowałby go sprzedać?
      To tyle, co mi przyszło do głowy. Bardzo mocno Ci życzę odnalezienia Daxa.
      --
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

wwwtrembil.blox.pl/html
      • 17.09.12, 23:00
        Dziękuję za podpowiedzi . Wszystko o czym piszesz już zrobiłam - radio, fb, plakaty, schroniska , wet, sklepy , targowisko , itd
        Jak kamień w wodę:( O nagrodzie oczywiście też pisałam, podałam nawet kwotę !
        :(((((((((((((((((((((((((
        • 18.09.12, 00:51

Daj namiary na facebooka to udostepnie ogloszenie a moi znajomi udosteonia dalej. Masz jego fotke?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.