Kot płacze!!!! Co robić? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam go od ok 4 tygodni, wcześniej nie miał szczęścia i przenoszono go z domu
    do domu (przez pewien czas był nawet bezdomny). Bardzo często chodzi po domu
    bez celu i miałczy. Jak mu pomóc?
  • Może go coś boli, może jest głodny, może kuweta wymaga posprzątania, może się nudzi? Jeżeli wykluczysz te wszystkie ewentualności to należy przyjąć, że trafił Ci się kot-maruda i że taka już będzie jego uroda....

szczęśliwa posiadaczka kota-marudy awanturka
  • ja też mam kota gadułe!czasem jak zacznie się żalić to nie może skończyć: najczęściej po moim powrocie
    do domu lub o 4 rano jak mu się nudzi. chodzi i gada sam do siebie a jeśli się zacznie na niego zwracać
    uwage to zaczyna jeszcze gorliwiej
  • ooooo! to ja mam to samo! |Zawsze mam wrażenie że ot się ... nudzi(?) i
    zabawiam go, to pomaga ale czasami jest irytujące ;)
    nie wiem czy koty tak mają, mój tym sposobem ma zabawę prawie non stop kolor...
    ma 4-miesiece ciekawa jestem czy kiedyś z tego wyrośnie???
  • Moja Kota mówi do mnie, jak wracam z pracy - żali się jak jej było źle beze
    mnie. Miauczy też na mnie jak się nudzi, albo jak się kąpię to siedzi przed
    drzwiami i miaucze, że jej się nudzi beze mnie.
    Gadatliwa zrobiła się od kilku miesięcy, wcześniej była milczkiemi. Jak tego nie
    lubisz, to możesz mieć nadzieję, że jemu też się odmieni - jak już się wyżali na
    wszystko co go wcześniej spotkało (a z tego co piszesz, ma niestety biedak sporo
    do opowiadania).
  • Ja też miałam dosyć płaczliwą kotkę.
    Zwłaszcza głośno miauczała, kiedy czuła się niedopieszczona.
    Wtedy po prostu brałam ją na ręce, mocno przytulałam do piersi i zasypywałam
    pocałunkami :-)) i już było dobrze. Do następnego razu.
    Oczywiście, kiedy się nudziła, to też głośno to demonstrowała.
    Ehh... ta obecna cisza w mieszkaniu mnie dobija.
  • mialczy bo glodny, jak bezdomny byl to na myszy byl nauczony teraz mu tego brakuje
  • Powiem wam też że moj zawodzi i marudzi jak...jest śoiący, jak dziecko! Jak już
    jest najedzona, wybawiona, łazi bez celu ani się nie chce bawić i biegac tylko
    się tak snuje po domu to już wiem , ze pora na drzemkę :D Próbuje ją
    poprzytulac i ułożyc do snu ;)
    działa
  • Otóż to, Czarus tyez marudzie jak jest spiący,chodzi za mna o pomiaukuje.Trzeba
    wziąść go na ręce, troche potulić, ukołysac jak niemowlę i słodko zasypia.
    --
    Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los.
    Nina
    Czarek i Wacek
  • Bardzo dziękuje za rady!! Moj kotek nie jest głodny, nie jest chory, ma czystą
    kuwetkę, często się z nią bawię, kupuję jej różn zabaweczki..... Z tego co
    piszecie to po prostu sie nudzi... prawdopodobnie teskni za swiezym powietrzem,
    w zwiazku z tym postanowilam troche go zajac i dzis odbedzie swoj pierwszy
    spacer ze mną! Mam nadzieję, że tym choc troszkę jej pomogę i ją
    uszczęsliwię.P.S. przytulam ją, całuję i pieszczę bardzo czętsto, bo bardzo ją
    kocham!!!! :-))

Pozdrawiam pogodzona z jej "urodą" w postaci głośnej demonstracji swojej
    nudy! :-))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.