• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

bokser miniaturka

• IP: *.telnet / *.kki.krakow.pl 07.12.03, 15:34
    szukam wszelkich informacji na temat bokserów miniaturek... serdecznie prosze
    to dla mojej dziewczyny będzie niespodzianka
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Beta IP: *.hnet.pl / *.crowley.pl 07.12.03, 16:15
      Nigdy nie slszalam o bokserku miniaturce, ale moge Ci powiedziec, ze boksery
      pregowane, sa mniejsze niz plowe. Zreszta, niezaleznie jakiej wielkosci bedzie
      ten bokser, Twojej dziewczynie bedzie sie on podobal i zakocha sie w nim od
      pierwszego wejrzenia, tak jak ja...
      • Gość: mona IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.03, 16:30
        a moze chodzi o boston teriera?to czarno biala miniatura boxera.
        • Gość: marek_k IP: *.telnet / *.kki.krakow.pl 07.12.03, 17:13
          masz cos więcej na temat boston terriera?
      • Gość: marek_k IP: *.telnet / *.kki.krakow.pl 07.12.03, 17:28
        ja szłyszałem ale co gorsze moja dziewczyna słyszała o miniaturkach. gdzie
        można coś znaleźć o pręgowanych bokserach?
        • 07.12.03, 18:35
          Coś takiego jak bokser miniaturowy nie istnieje, być może Twojej dziewczynie
          chodzi o jakiegoś psa o podobnej mordce np. buldożek francuski, albo właśnie
          boston terier.
          Z kupieniem bostona w Polsce może być problem, to nie jest jeszcze popularna
          rasa. Z tego co wiem, mają świetny charakter (podobnie jak boksery) - są
          wesołe, wiecznie chętne do zabawy, przyjacielskie. Wielkość ok. 40 cm, waga od
          7-11 kg, umaszczenie pręgowane lub czarne z białymi znaczeniami.
          Buldożek francuski: waga od 8-11 kg, umaszczenie pręgowane lub biało-łaciate,
          inteligentny, delikatny, przymilny. Z powodu krótkiej kufy źle znosi upały,
          chrapie etc. Szczeniaki są drogie z uwagi na to, że są trudne w hodowli (duże
          główki utrudniają naturalny poród).
          Bokser: co do charakteru przeszukaj posty z tego forum, bo boksery mają tu
          wielu zwolenników (całkiem zasłużenie), powiem tylko, że to psy o ogromnym
          temperamencie, istne bomby energii, więc nie dla każdego się nadają, mimo
          swojej inteligencji i uroku. Wielkość 63 cm, waga ok 30 kg. Jak więc widać
          bokser czy to żółty czy pręgowany zdecydowanie zalicza się raczej do dużych
          psów...
          Dane podaję z książki Evy Kramer Rasy psów, którą Ci bardzo polecam. Poza tym
          spróbuj sobie poszukać w internecie informacji o tych rasach, warto wiedzieć
          coś o psach, zanim się jakiegoś kupi.
          • Gość: marek_k IP: *.telnet / *.kki.krakow.pl 07.12.03, 21:25
            wiem, że coś takiego jak miniaturowy boker istnieje... czytałem o tym, że ktoś
            takiego ma i nie daje sobie z nim rady :-)

cytuje za: forum.4lapy.info/L-forum/rozwin-222.html

"22 lutego 2003
            Temat: pies który nie może zostać sam w domu / Izaka
            Mam psa rasy Bokser miniatura, za nic w świecie nie może zostać sama w domu,
            demoluje szafe w której są nasze ubrania, musze zamkykać przed nią każde
            pomieszczenie w przeciwnym razie zniszczyła by wszystako co dotykamy na codzień
            na czym siedzimy czy śpimy. Nie mamy juZ do niej cierpliwości, mEczymy się już
            tak 4 rok.chciałabym znaleść na nią jakiś sposób.
            Opinie/odpowiedzi: sam w domu 24 lutego 2003 Radowan [ odpowiedz ]
            Psa należy stopniowo przyzwyczajać do nieobecności w domu. Dzieje się
            prawdopodobnie tak, że w waszym domu jest źle ułożona chierarchia. Psa należy
            stopniowo tzn na początku krótko i sukcesywnie zwiększać czas nieobecności
            przyzwyczajać. Prawidłowe zachowanie= nagroda(smakołyk), zachowanie
            niewłaściwe=brak nagrody(żadnego karania!!!). Po jakimś czasie pies zrozumie co
            mu się bardziej opłaca."

pozdrawiam i czekam na więcej informacji
            mk.
            • 08.12.03, 20:14
              Nie ma takiej rasy zarejestrowanej w FCI... moze jest w jakiejs innej
              organizacji kynologicznej, ale bardzo wątpię.
              Nie wiem, co miał ten ktoś...
    • 04.05.04, 11:05
      hoop! podbijam wątek, bo mnie też ten temat interesuje. od jakiegos czasu
      szukam informacji na temat miniaturek bokserów. może ktoś coś wie na ten temat?
      --
      Anglicy mają sto religii, lecz tylko jeden sos - Heine Heinrich
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.