Dodaj do ulubionych

Żurawie już są...

13.10.19, 08:18

TYLKO wczoraj było ich około 5000, od dziś z rana jest już ponad 15,000.
Nie możecie wyobrazić sobie co to jest, jaki hałas (glegor) jakby 1000 tokarek naraz pracuje...
Rolnicy przygotowali już karmienie dla nich, bo to bardzo mądry ptak i wykopuje ziarna z ziemi. Kilka tysięcy zawsze zostają tutaj a reszta po "śniadaniu" do Afryki...
Jak będą fotki to podam.
--
"Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem" (IZ 11/6) Ja chce byc wilkiem...
---
Zawsze upewnij się, że pod cienką gałązką oliwkową, masz duży i ostry miecz!
"Ten kto jest litościwy dla okrutnych, pod koniec będzie okrutny dla litościwych"
Obserwuj wątek
    • nukula4 Re: Żurawie już są... 13.10.19, 10:24
      Cieszę się że jesteś. Twoi rodacy nie słyszeli o ochronie przyrody i tak od razu kamieniem? Przecież taki kamień zostaje na polu, później trzeba zbierać, bez sensu. żuraw jest płochliwy można bez problemu go przepłoszyć bez kamieni!
      • mosze_zblisko_daleka Re: Żurawie już są... 13.10.19, 12:04
        tutaj żeby odgonić ptaków są kilka "narzędzia" ;
        1. głośniki w których słychać glosy jastrzębiowe.
        2. odganiać pelikanów to wypalany jest co jakiś czas z karabinu z ślepym naboju nie robiąc żadnych szkód.
        Pelikan jest też bardzo inteligentny. Ich system łowienia jest że okrążają stado ryb i w pewnej chwili rzucają się na okrążonych i wciągu kilka minut znika w ich brzuchach całe stado. Straty rolników są bardzo duże. Na początku oni nawet strzelali do nich, teraz odganiają , bo kary są bardzo wysokie .... i nie raz więżenie ...

--
        ---
        "Ten kto jest litościwy dla okrutnych, pod koniec będzie okrutny dla litościwych"
          • mosze_zblisko_daleka Re: Żurawie już są... 13.10.19, 19:01
            A jak nazywacie tych, którzy łapią ryby na morzu... wink

--
            ---
    • mosze_zblisko_daleka Re: Żurawie już są... 22.10.19, 16:59
      Nocleg pelikanów i Żurawi.

www.srugim.co.il/382621-%d7%90%d7%9c%d7%a4%d7%99-%d7%a9%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9f%d7%a2%d7%92%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d?di=1&utm_source=mivzakimnet&utm_medium=ticker&utm_campaign=mivzakimnet
      --
      ---
    • mosze_zblisko_daleka Re: Żurawie już są... 07.11.19, 06:08
      Teraz znajdują się ponad 55,000 żurawi, to największa liczba.
      Z całego świata przychodzą tutaj ORNITOLODZY

--
      ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka