Dodaj do ulubionych

...and no religion too...

09.01.15, 18:47
juz nadszedl czas, by zrzucic kajdany religii, w szczegolnosci judeo-christo-islamo ...niewypowiedziane tragedie spotkaly ludzkosc przez te chore, krwawe, falszywe, poganskie systemy ...
--
jaskinia, z czysciutkim piaskiem jako podloga, zrodelkiem krystalicznej wody, z pieknym widokiem na wzgorza, drzewami owocowymi wokol, rwaca rzeczka i rybkami rzucajacymi sie na haczyk z radoscia ... i nic nie robic, tylko byc ... acha i o zachodzie slonca, butelka dobrego wina i cygarko skrecane miedzy nogami pieknej dziewczyny ... won z telewizja, internetem, szkolami, kosciolami, fabrykami, polityka, medycyna i kupami ludzkimi ...
  • brygada_ww 10.01.15, 00:03
    To moze cos innego, niz temple of love:
    www.youtube.com/watch?v=5W6gjAAHvo0
    Jaki napis widnieje na moim portfelu? Love
    wink

--
    www.youtube.com/watch?v=d5KMOAGxsqo
  • a_iii_ty 10.01.15, 01:13
    skoncz z ta mantra o love ... teraz jest czas zemsty
    --
    jaskinia, z czysciutkim piaskiem jako podloga, zrodelkiem krystalicznej wody, z pieknym widokiem na wzgorza, drzewami owocowymi wokol, rwaca rzeczka i rybkami rzucajacymi sie na haczyk z radoscia ... i nic nie robic, tylko byc ... acha i o zachodzie slonca, butelka dobrego wina i cygarko skrecane miedzy nogami pieknej dziewczyny ... won z telewizja, internetem, szkolami, kosciolami, fabrykami, polityka, medycyna i kupami ludzkimi ...
  • a_iii_ty 10.01.15, 01:46
    zeby dotarlo wreszcie, zaslyszane:
    europejska "polityka wielokulturowości" poniosła porażkę, ponieważ imigranci nie asymilują się i nie przyjmują "wartości europejskich" jak oczekiwano, a wprost przeciwnie, gardzą nimi i wyrażają otwarcie wrogość wobec cywilizacji zachodniej,
    politycy tolerują skrajnie rasistowskie i agresywne wypowiedzi liderów niektórych zachodnioeuropejskich wspólnot islamskich, nawołujących otwarcie m.in. do zabijania nie-muzułmanów,
    elity stosują politykę przemilczania oraz ignorowania przypadków wdrażania tych postulatów w życie (morderstwa Pima Fortuyna – którego zamordował lewicowy ekstremista, nie będący jednak muzułmaninem i Theo van Gogha),
    zachodnie elity intelektualne, zwłaszcza lewicowe, są otwarcie antychrześcijańskie i równocześnie otwarcie proislamskie, pomimo skrajnie brutalnych metod (rejestrowane kamerą podrzynanie gardeł, rozstrzelania, obcinanie głów piłą, bomby) stosowanych przez radykalnych islamistów,
    politycy europejscy w imię politycznej poprawności i wielokulturowości tolerują praktyki w sposób ewidentny sprzeczne z "wartościami europejskimi" – np. dyskryminację kobiet (żon muzułmanów) czy infibulację (usunięcie łechtaczki połączone ze zszyciem warg sromowych) dziewczynek, przemilczając je lub nazywając eufemistycznie "odmiennymi wzorcami kulturowymi",
    tzw. umiarkowany islam de facto nie istnieje, gdyż jest sprzeczny z nakazami Koranu, jego interpretacjami oraz stanowiskiem wielu islamskich liderów religijnych – czego wedle niej dowodzi wrogość prezentowana przez liderów religijnych wobec tzw. "umiarkowanych muzułmanów",
    zachodnie media fałszują rzeczywistość unikając mówienia o „terroryzmie islamskim” czy wręcz negując jego istnienie pomimo otwartego wsparcia udzielanego terrorystom przez wielu islamskich liderów politycznych i religijnych
    ---
  • brygada_ww 13.01.15, 09:53
    No widzisz Andrzeju, moze u mnie to juz fobia, ale tez mam sporo racji. Iranczycy, ktorzy mowia o arabach negers for black i czarnuchami nazywaja arabow powiedzieli, ze na przyklad Niemcy sa sami sobie winni tego, ze w Niemczech oddalonych tysiacami kilometrow od arabow jest ich wiecej, niz w Iranie, ktory z nimi graniczy. No jak moglo do tego dojsc?

Genetically, Iranians probably have little if any Black in them. Your average German has more Black in them than an Iranian. They do have some Asiatic genes, but probably not many.

A tu caly artykul, moze i brzmi nieco faszystowsko, ale sporo racji tam jest.

robertlindsay.wordpress.com/category/raceethnicity/near-easterners/iranians/page/3/
    --
  • brygada_ww 10.01.15, 10:30
    a_iii_ty napisał:

> skoncz z ta mantra o love ... teraz jest czas zemsty

Wiem ,lecz staram sie oddalac te mysli od siebie, moze niepotrzebnie ...

--
  • a_iii_ty 10.01.15, 16:48
    czas milosci sie skonczyl, czas otwierania domow dla obcych sie skonczyl ...Europa wychodowala zmije na wlasnym lonie ..
    --
  • brygada_ww 10.01.15, 17:02
    a_iii_ty napisał:

> czas milosci sie skonczyl, czas otwierania domow dla obcych sie skonczyl ...Eur
    > opa wychodowala zmije na wlasnym lonie ..

I zaczal sie chyba juz czas wywalania tych, ktorzy tej europejskiej kultury nie szanuja, tam, gdzie mieszkam glosno bylo w radiu.
    --
  • brygada_ww 10.01.15, 21:36
    a_iii_ty napisał:

> czas milosci sie skonczyl, czas otwierania domow dla obcych sie skonczyl ...Eur
    > opa wychodowala zmije na wlasnym lonie ..

Andrzeju, jedna na psychologii probowala mnie zastraszac arabami, pisala do mnie grozby, jakoby mieli zrobic ze mna to, co isis z dziennikarzami, ze mi leb ujebia itp. A ja pierdole jej grozby i saudyjskie "ksiezniczki". dla mnie to zwykle kurwy w burkach

--
  • kalllka 10.01.15, 21:50
    Brydziu,nikt cię nie zastrasza.
    Ale, jesli masz watpliwości, zwróć sie do opiekuna właściwego forum. ( w tym przypadku- psychologia)
  • brygada_ww 10.01.15, 21:54
    kalllka napisała:

> Brydziu,nikt cię nie zastrasza.
    > Ale, jesli masz watpliwości, zwróć sie do opiekuna właściwego forum. ( w t
    > ym przypadku- psychologia)

Juz od dawna nie, ale tak bylo.

--
  • kalllka 10.01.15, 22:35
    Aha. No to nie mecz iii_ty zwierzeniami bo to szalenie przejmujący jednostek nachodzącej ogólnoświatowa religijnością wiec buduje mury i rury.
    Z nudy także zderza teorie z praktyka i dla draki myli islam z Łaaaalisla bonita, tyle ze pózniej to my mamy ataki terrorystyczne albo tsunamy za to cicha łaska-nebraska
  • brygada_ww 10.01.15, 22:39
    kalllka napisała:

> Aha. No to nie mecz iii_ty zwierzeniami bo to szalenie przejmujący jednostek n
    > achodzącej ogólnoświatowa religijnością wiec buduje mury i rury.
    > Z nudy także zderza teorie z praktyka i dla draki myli islam z Łaaaalisl
    > a bonita, tyle ze pózniej to my mamy ataki terrorystyczne albo tsunamy za
    > to cicha łaska-nebraska

Ja Andrzeja nie mecze, chcialam zachecic go do milosci, to powiedzial mi, ze czas na zemste a nie milosc.

--
  • kalllka 10.01.15, 22:55
    No tak. Ty o niebie, a_ to o chlebie...
    (sie nie przejmuj Brydziu)
  • brygada_ww 10.01.15, 23:02
    kalllka napisała:

> No tak. Ty o niebie, a_ to o chlebie...
    > (sie nie przejmuj Brydziu)

Odmowil, jestem do tego przywyczajonawink
    --
  • paco_lopez 10.01.15, 12:18
    przyłączam się do twojej tezy wodzu. uczestniczyłem kiedyś w dyskusji , która zeszła na temat tego kto jest religijny, a kto nie i ten nie religijny powidział, że nie jest bo religie są przyczyną absurdalnych konfliktów, a ten natomiast konserwatywny i oczytany stwierdził, że gdyby nie były to religie , to byłoby to coś innego, na co ja wtrąciłem, że zawsze można tak powiedzieć, bo sprawdzić się tego nie da.
  • kalllka 10.01.15, 13:21
    Ty imek jesteś koniunkturalista-reklamiarz. Pod pozorem omówienia " faktów " " wydarzeń" wiadomości, (rozwiazania) powodujesz rozwolnienie ( strach)
    Wiec suma Sumatry strach się bać- myślec, czym ( z kim) może skończyć twój nadrzędny (wilczy) apetyt na pełne wodzowanie ( reklama-Polska)

• a_iii_ty 10.01.15, 16:46
    zadnego wodzowania tu nie ma ...te trzy pseudoreligie zostaly zbudowane na oszustwie i glupocie ludzi ...sa to systemy prawdziwie poganskie, zeby nie obrazac, naturalnego, tradycyjnego Poganstwa ...
    --
  • kalllka 10.01.15, 17:15
    "Zarzekam sie jak sie żaba błota."
    Ta pogańska cytate powinieneś se przylepić na czolo, w charakterze pjur ( nonsensu), imek.
    Którym de facto jesteś!
    Stworzyłeś swoją popularność na zniechęceniu, krytykanctwie wynikającym z próżności a nie wiedzy! Ot co. (Zasłaniasz własna nieudolność lenistwo i brak inspiracji zrzucając "żółć" na innych)
    co z ciebie za mężczyzna!?

• a_iii_ty 10.01.15, 18:35
    rozumiem, ze dla ciebie mezczyzna to ktos, kto zabiera na coroczna pielgrzymke do Czestochowy cala rodzine,
    czy tak ? w takim razie, masz swoja racje, nie jestem mezczyzna ...jestem dywersantem, ciota, platfusem, gogusiem i komuchem ...gowno mnie interesuja opinie
    sluchaczy radia maryja, ktorym jestes.

--
  • kalllka 10.01.15, 20:15
    Jestem wystarczajaco stara i doświadczona w czytaniu - rozumieniu wypowiedzi typu iii_ty
    zarzuciłam " ci " brak męskości- męstwa, wodzu, w wątku o religii mając na wzgledzie i u podstaw wieloletniego obcowania z "twoja pogańska" twórczością; w związku z tym podsumowując ( także ze względu na ludzi na chivasie) uważam zes ..... rozbisurmanionym, znudzonym łatwizna w oszukiwaniu bliźnich, zmęczonym powodzeniem i łatwością egzystencji- rusko amerykańskim błędem systemowym.

• krytyk2 11.01.15, 11:11
    smile))
  • krytyk2 10.01.15, 18:11
    jak ciebie czytam tu,to mi się zdaje ,ze wlasnie otworzyłem encyklopdie britannica,w której pisza o laicyzacji współczesnych spoleczenstw.Nie wnosisz nic twórczego takimi sentencjami.W pełni można powiedzieć ze apoteozujesz bezdusznośc.
    Możesz nie wierzyć w ten czy inny dogmat religijny , możesz nas epatować historycznymi bledami poszczególnych religii,ale nie potrafisz mi wytlumaczyc skad się bierze w nas ludziach dążenie do wyjaśniania swiata przy pomocy religii.Kiedys Fromm ustalił religijnośc jako jedna z kilku podstawowych potrzeb człowieka i ja się z nim zgadzam.Bo łatwo slizgac się po powierzchni zjawisk ale trudniej wejść w glebie człowieka,w jego dramat i sprzeczności,zderzenie nieskonczonosci rozumu i skonczonosci zycia cielesnego.
  • a_iii_ty 10.01.15, 18:28
    niczego ci nie bede wyjasniac ...jakbys byl gotowy do przyjecia tego o czym pisze w kilku zdaniach, nie domagalbys sie elaboratow ...zrozumienie albo przychodzi do czlowieka, albo i nie ...potrzeba religii nie musi sie zaczajac w plonacym krzaku, czy ukrzyzowaniu kogos ...prawdziwa duchowosc ma wiecej wspolnego z "powitaniem slonca" niz czary mary przed oltarzem ...
    --
  • krytyk2 10.01.15, 18:31
    no wlasnie ,widze ,ze u ciebie nawet tego czary mary przy wschodzie slonca tez już nie widać.Akurat mnie posadzac o lezenie krzyżem w kościele to ostatnie głupstwo jakie można na mój temat wymyslec.
  • a_iii_ty 10.01.15, 18:38
    wystarczy, ze grzejesz lawe co niedziela...
    --
  • krytyk2 11.01.15, 11:12
    klapki na oczach to masz jak stad do Nebraski
  • brygada_ww 11.01.15, 10:12
    Wiesz Andrzej, ze tak Cie kocham, ze jestem tak pojebana, ze zrobie dla Ciebie wszystko

--
  • brygada_ww 11.01.15, 10:35
    Ty kochasz Jerusalem, ja Tel Aviv, ale wiesz kochanie, ze dla Ciebie to za darmo, z miloscismile

--
  • a_iii_ty 11.01.15, 15:41
    ja kocham te miasta jak bunkier hitlera w ketrzynie ...
    mowi ci to cos ?
    --
  • brygada_ww 11.01.15, 15:48
    a_iii_ty napisał:

> ja kocham te miasta jak bunkier hitlera w ketrzynie ...
    > mowi ci to cos ?

Jeszcze nie, daj mi prosze ogorkowejwink
    --
  • a_iii_ty 11.01.15, 17:06
    moge ci dac klapa ogorem po dupie ... chcesz ?
    --
  • brygada_ww 11.01.15, 17:29
    a_iii_ty napisał:

> moge ci dac klapa ogorem po dupie ... chcesz ?

Komandos sie w Tobie odezwal?

--
  • kalllka 11.01.15, 18:28
    Brydzia ogóra możesz wziąsc. Kiszonego. Choć lepsza kapusta.

• a_iii_ty 11.01.15, 19:03
    nigdy mnie nie opuscil ...
    --
  • kalllka 11.01.15, 19:42
    Wiesz co czyi_ty,
    Tak coś czuje, jakem kalka, ze będę "ci" za wyrzut sumienia.
    Chciałeś zemsty będziesz, mieć. oliwa sprawiedliwa, kapusta za kwas....
    Szczerze bowiem wierze, ze musisz odpokutować, za to,coś nam wszystkim nakisil indifferent

• a_iii_ty 11.01.15, 20:16
    a iii ty ...szarpaczki szukasz , co ?
    --
  • brygada_ww 11.01.15, 22:00
    www.youtube.com/watch?v=xwtdhWltSIg&index=13&list=RDDVg2EJvvlF8
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka