14.09.17, 17:36
I jej spuscizna ? Po czym ? Bez slubu z Karolem swiat by o niej nie wiedzial. Czytam wlasnie obszerna biografie ksiecia Karola. Po pierwsze ci ludzie wogole nie powinni sie pobrac. Porownujac jednak Karola z Diana to jak porownywanie profesora uniwersytetu z absolwentem powszechniaka. Diana nawet sredniej szkoly nie ukonczyla, nie miala zadnych ambicji, zadnych zainteresowan, oprocz samej siebie I wiecznego uzalania sie. Piec prob samobojczych, okaleczenia nozem I szklem, depresja, bulimia I stany paranoidalne. To wniosla do malzenstwa. Camila nie byla lepsza, poza jedna rzecza. Uwielbiala pasje Karola I chyba go kochala. Karol, pasjonat architektury, alternatywnej medycyny, organicznego rolnictwa, malarstwa, sztuk teatralnych, syntezy wszystkich religii ... taki byl. Wkurwial Margaret Thacher, swoja matke bez ikry, I establishment. Dla mnie to ciekawy typ czlowieka.
Niestety, tabloidy I telewizja w pogoni za Diany wyprawami z synami do McDonalda I glupkowatym usmiechem przycmily Karola robiac z niego monstrum. Wolalbym z nim stracic niz zyskac z Diana. Wiem, kazdy z nas ma czarne plamy na charakterze I Karol nie jest wyjatkiem. Ale to celebrowanie biednej ksiezniczki, "ofiary" Buckingham Palace, to przegiecie
duzego kalibru.

--
“People say nothing is impossible, but I do nothing every day.”
― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh
Edytor zaawansowany
  • 14.09.17, 19:55
    Diana wnosiła emocjonalność i bycie ludzkim.Na tym tle Karol był nadetym,sztywnym arystokratą.wydawaloby sie teoretycznie ,że powinni sie pieknie uzupelniac ,ale nic z tego.Myśle ,ze to wina Karola,ktory majac wyzsza pozycje nie chcial sie nagiąc do oczekiwań Diany.

--
    uprawiasz intelektualne disco polo. od dawna /by rzeka.suf/
  • 15.09.17, 00:56
    Hahaha, nie wiesz o czym mowisz. Powtarzasz stare bajki.

--
  • 15.09.17, 15:01
    oczywiscie,wiedza prawdziwa to jest dla wtajemniczonych a lud jest ciemny

--
    uprawiasz intelektualne disco polo. od dawna /by rzeka.suf/
  • 15.09.17, 17:40
    Oczywiscie ze ciemny. Lud potrzebuje swojego kopciuszka I bestie z drugiej strony. Diana pokazala jakie miala oczekiwania o jakich mowisz.
    Balangi z Dodi, narkomanem I playboyem, jachty, prezenty, luksusowe hotels...nie mowiac o trzech "milosciach" w czasie trwania malzenstwa.
    Ta kobieta mialo tylko jeden cel... Chec bycia adorowana I wypelnienia pustki wewnetrznej po dramatach z dziecinstwa. Lud kupil ja niewinna buzke I uczynil obiekt kultu. Prawda jest taka, ze ta ksiezniczka ludu nie zasluzyla na swa legende kosztem Karola.

--
  • 16.09.17, 10:34
    Karol mowisz, to ten najlepszy przyjaciel niezyjacego juz Jimmy'ego Saville, ktorego pedofilskie zajazdy maskowano przez ponad 30lat i dopiero posmiertnie odwazono sie postawic mu setki oskarzen, choc od zawsze bylo to tajemnica poliszynela. Sek w tym, ze gdyby policja wczesniej ujawnila molestowania dzieci przez Savile prowadziloby to do olbrzymiego skandalu, jako ze balowali oni razem z ksieciem Karolem (nie samym seksem z ksiezna Diana sie zyjlo), a takie prawdy zruinowalyby dokumentnie pozycje rodziny krolewskiej... faktycznie, bardzo ciekawy czlowiek ;'))
  • 16.09.17, 18:17
    Balowali powiadasz ? A czy Karol molestowal dzieci ? Karol znal tysiace ludzi, w tym prezydentow USA, aktorow, pisarzy.
    Party w Buckingham czy innych miejscach liczyly wiele setek ludzi. Nie slyszalem, by gdzies z tym pedofilem urzadzali sobie orgie z dziecmi na jakich wyjazdach. W jego otoczeniu, wliczajac najblizszych pracownikow I sekretarzy bylo wielu homoseksualistow I innych kochajacych inaczej, nie oznacza to ze Karol bral w tym udzial. Osobie na jego pozycji starano sie przykleic kazdy brud. Nie zmienia to mojego obrazu Karola.

--
  • 17.09.17, 01:24
    Wiesz, tak zazyla przyjazn z gosciem, ktory ma na koncie jakies kilkaset molestowan (specjalnie organizowal obozy dzieciece, na ktore wpadal z wizyta tez Karol) to nie wiem jak musialby byc nasz ksiaze niedorozwiniety aby nie wiedziec z kim przystaje (mowimy tutaj o kilkudziesieciu latach znajomosci, a nie przypadkowym spotkaniu na jakims balu). Jak sie jednak uparles go wynosic na piedestal to Twoj wybor, widac milosc jest slepa ;'))
  • 17.09.17, 19:30
    nie wynosze nikogo na piedestal, chcialem tylko troche pogawedzic o "kopciuszku" I "bestii". A slyszales, ze krolowa je niemowlecia, I pije ludzka krew podczas satanistycznych orgii ? Jak nie to poczytaj Davida Icke.

--
  • 17.09.17, 21:15
    Pierś niemowlęcia /z ludu/ je królowa na lunch w każdy czwartek.
    Tak a' propo pochodzenia /dobrego-złego/ i związanych z nim mitow; czy wiesz, _ty, ze angielska nazwa czwartku- pochodzi od nazwy germańskiego bóstwa-Thora...?!
    Ponoć prawidłowością było ze popisywał swą gromowładnego mocą,przed żonka/ Freya/ zaresci kole północy, z czwartku na Friday.
  • 19.09.17, 00:28
    wtorek - Tyra, środa - Wodana
    a sobota od ... Saturna big_grin

Freya zdradzała swojego męża z Thorem, a Thor swoją żonę z Freyą?
  • 19.09.17, 22:17
    Zaraz tam zdradzał.. grzmiał!
  • 19.09.17, 22:04
    Jak tak patrze na wasze emocjonalne komentarze na ten temat, coraz bardziej sie zastanawiam, czy nie wierzyc Dawidowi Icke... big_grin

--
    akurat ty to jestes bubel nad bublami..jak dla mnie /by kryskaetka/
  • 28.09.17, 23:15
    Karol nie dość , że jest szpetny, to na dodatek wygląda gamoniowato, w odróznieniu od szpetnych pociągających gości. A Diana zawsze kojarzyła mi się z owcą, która właśnie puściła bąka, sądząc po jej minie. To tyle mam do powiedzenia na ich temat.
  • 29.09.17, 17:17
    Wyglada gamoniowato, ale gamoniem nie byl. A lala Diana sciskala ludzi z AIDS jak juz bylo wiadomo, ze w ten sposob nie mozna sie zarazic. Amen.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.