Dodaj do ulubionych

Korea Polnocna

06.10.17, 01:28
i caly sowiet blok to jeden wielki dowod na to, ze ludzie to banda niewolnikow, umiejaca pracowac tylko pod okiem wlasciciela. Nigdy dla siebie, dla grupy, czy dla spoleczenstwa.
Zabierz im ekonoma, I wszystko sie rozpierdala. Wstyd.

--
“People say nothing is impossible, but I do nothing every day.”
― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh
Edytor zaawansowany
  • 08.10.17, 14:17
    Wczoraj widziałam zdjęcie Polski; ludzie stoją nad brzekiem rzeki, jest to Bug na granicy z Białorusią i modlą się w stronę Białorusi.
    A drugie zdjęcie było takie; ludzie modlą się na świeżym powietrzu, wszyscy jak z obrazu Matejki, trwoga na twarzach, poddanie się Opatrzności przed najazdem Turka, a na pierwszym planie leżał pies wywalony brzuchem do słońca i wierzgał sobie łapami, raczej zadowolony.
  • 08.10.17, 18:24
    po prostu wstyd mnie zalewa po tej akcji z różancami-mieszanina zabobonu i hapeningu w obrzydliwej postaci!

--
    uprawiasz intelektualne disco polo. od dawna /by rzeka.suf/
  • 21.10.17, 00:33
    Jakby ci kurwa zabrali wszystkie doplywy to tez bys trawe wpierdalal i sie nie madrzyl zbytnio...zachowujesz sie intelektualnie jak jakis pajac.
  • 21.10.17, 12:46
    No akurat dopływy Bugu mieli..
    /Ale może nie wiedzieli z krytykiem_wraz, ze dorzecze to matuszka rassija/
  • 22.10.17, 15:23
    ja miałem na mysli akcje z różancami na granicy...stali i modlili sie co by odstraszyć wszystkich ewentualnych uchodźców.rossija to raczej z kałasznikowem jedynie do ostraszania

--
    uprawiasz intelektualne disco polo. od dawna /by rzeka.suf/
  • 23.10.17, 02:33
    Nie chce mi się sprawdzać na mapie, ale ponad 10-ciomilionowy Seul leży jakoś bardzo blisko granicy z Koreą Płn. Chyba coś ok 45 km. Na każdym rogu stoją automaty, w których można kupić podstawowy zestaw do przetrwania ataku. A wariat z północy, przy takiej odległości, nie potrzebuje nawet nowoczesnej broni by wyrządzić wiele szkód.
  • 23.10.17, 02:34
    do przetrwania po ataku*
  • 29.10.17, 18:44
    najdziwniejsza jest ta potrzeba idei i propagandy. bez tego się nie odesrają

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.