Dodaj do ulubionych

Mundialowe beukoty tutaj...

14.06.18, 12:52
uprasza sie zamieszczac.

--
“People say nothing is impossible, but I do nothing every day.”
― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh
Edytor zaawansowany
  • krytyk2 14.06.18, 19:19
    rosja /prawie / nic nie pokazala i rozgromiła Arabię.wygral talent strzelcki w zasadzie jednego pilkarza

--
    uprawiasz intelektualne disco polo. od dawna /by rzeka.suf/
  • paco_lopez 14.06.18, 22:08
    No po prostu dostali kelnerów ogórków. W pierwszej połowie była to parodia . Ten wynik przyszedł gospodarzom założę się że z grupy nie wyjdą głównie dlatego że właśnie uzyskali taką pewność.
  • krytyk2 14.06.18, 22:16
    jak strzelali 5 bramke i juz dostawali orgazmu z radości dokladnie tak sobie też pomyslałem-w nastepnych meczach kolesie z rasjii dostaniecie zimny prysznic

--
  • paco_lopez 15.06.18, 11:21
    Dzisiaj trzy kolejne mecze. Nie liczcie na fajerwerki w rzekomym hicie Portugalia- Hiszpania. Zagrają żeby nie przegrać. Dogadają się. Ja nawet tego nie obejrzę bo idę na imieninki do mojej fanki sąsiadki Joli.
  • a_iii_ty 15.06.18, 19:50
    U Joli na imieninach
    Jest wodka i jest rodzina...

--
  • a_iii_ty 15.06.18, 16:10
    Ok. Kogo typujecie na mistrza swiata
    Ja Niemcy.

--
  • jan_stereo 15.06.18, 22:03
    Dowiedzialem sie w poniedzialek ze sa mistrzostwa swiata w tym roku, tyle w temacie....
  • a_iii_ty 17.06.18, 19:18
    Ale wpierdol Niemiaszki zaliczily...

--
  • krytyk2 17.06.18, 19:54
    kurczę a ja w tym czasie robiłem zabezpieczenia kaczuchom...

--
  • paco_lopez 17.06.18, 22:10
    U nas taki stadion . Nie wiem ale muszę stwierdzić że mundial w putinskom kraju grany jest na 100 %. Na razie mistrxowie tylko uruguay i francia mają po 3 pkty
  • paco_lopez 18.06.18, 10:38
    O drugiej mój mecz. Jestem w 1/8 szwedem.
  • shachar 18.06.18, 12:50
    Swietny był ten mecz z Meksykiem!
  • krytyk2 18.06.18, 20:52
    mamy w tej chwili w Rosji.Te mistrzostwa sa niezwykłe.Przed każdym meczem kopciuszka i potęgi futbolowej czuje sie,że każdy wynik jest możliwy.W obu reprezentacjach występują piłkarze,grający w tych samych renomowanych klubach,Nigeryjczyk i Niemiec,Kolumbijczyk i Tunezyjczyk.Kazdy zna slabosci i silne strony kolegi z druzyny,nikt nie ma kompleksów.Jesli do tego teoretycznie słabsze zespoły sa odpowiednio zmotywowane -kazdy wynik jest mozliwy

--
  • a_iii_ty 19.06.18, 13:47
    Janda ma racje. Co tu dodac ? Narod 40 milionowy bez zadnych znaczacych sukcesow na jakielkolwiek arenie dostaje amoku na stadionach, gdy uda sie wygrac. Kibolstwo to wykwit tej narodowej euforii.

--
  • paco_lopez 20.06.18, 11:35
    Janda ma srację. Każdy naród jak widzisz sra i dostaje amoku gdy uda się wygrać czy strzelić gola .Nasze kibolstwo w porównaniu z kibolstwem serbskim chorwackim czy argentyńskim to jest pluszowe misiostwo. Także ten. zapraszam na boisko .
  • krytyk2 19.06.18, 17:59
    Polacy:zalęknieni ,statyczni,bez inicjatywy,nieruchliwi.Powinni ten mecz przegrać,chyba ze cos zmienia po przerwie

--
  • a_iii_ty 19.06.18, 18:07
    Pamietam Ciszewskiego rozpaczliwy beukot: kiks Gorgonia i gol !
    Nic sie nie zmienilo w polskiej pilce. Czekam na wystepy Stocha. To jedyne na co jeszcze mozna liczyc.
    Amen.

--
  • a_iii_ty 19.06.18, 18:13
    Szarmach, Deyna, Lato... Lubanski, Boniek ... To byla pilka. Disiaj to stadionowe pajace.
    Zeby nie wspomniec Szewinskiej, Komara, tyczkarzy czy piesciarzy albo siatkarzy z Wojtowiczem ... PRL mial sport. Wszyscy palili sporty i jakos szlo.

--
  • shachar 19.06.18, 19:14
    Po 5 minutach zaczęłam wysyłać teksty, że nic z tego nie będzie bo stoją, pykają do siebie i bramkarza, zaczynają nogami przebierać dopiero, kiedy piłka w nich uderzy i w końcu odbiorą im piłkę na ich własnej połowie i strzelą...Stało się trochę inaczej, samobój, a potem bramkarz gdzies sobie posedł, nie zjarzyłam w ogóle jak to się stało, że go tam nie było. Powinni byli przebombić conajmniej 3:0. Mają podstawowe braki w przyjęciu i opanowaniu piłki, piłka się odbija od Polaka i leci w nieoczekiwanym dla niego kierunku, że nie wspomnę o zwykłej atletycznosci; zrywie, wytrzymałości, prędkości. To tyle na razie. A no i nasie kibice chamy gwizdali cały czas kiedy Senegal był w posiadaniu piłki. To ja pójdę, pouczę się na egzamin, kiedy dziecko samodzielnie opuszcza w dół gacie na gumce a kiedy powinno umieć posłać łóżko.
    Kurde, ale mi humor popsuli tym dziadostwem. Można nie umieć grać, ale wolę walki to się powinno mieć na miszczostwa, a jak oni zaczęli chodzonego odpierdalać to tylko czekałam na nieszczęsny tego koniec.
  • shachar 19.06.18, 19:17
    To ja od teraz będę za Meksykiem, najbardziej mi się podobali z tego, co do tej pory widziałam.
  • a_iii_ty 19.06.18, 19:30
    A mnie to wisi i powiewa. Niemcy i tak wygraja.

--
  • krytyk2 19.06.18, 21:56
    no ,dokladnie i ja tak sobie monologowalem i tez przewidywalem marny koniec.Nasi zagrali tak jak powinni dopiero w ostatnich 5 minutach.nie można było tak od razu-walczyć o kazda piłkę ,ruszac sie szybko i grać do przodu a nie-do tyłu?

--
  • paco_lopez 20.06.18, 12:01
    bali się piłki. Pokazali to co już widzieliśmy niejednokrotnie. Tak się zesrało podobnie jak z Grecją w 2012. Teraz pozostaje walka o to żeby nie zostać najgorszą drużyną w turnieju. Zawsze po pierwszej rundzie odpada połowa. Nie ma żadnych gwarancji dla takich jak nasze drużyn.
  • a_iii_ty 19.06.18, 19:47
    W PRL chlopcy kochali pilke nozna. Dzisiaj tylko szmalec i gra w zagramanicznych klubach. No i scianka, snapszaty i tabloidy. Poczytajcie "Do przerwy 0:1" Bahdaja. Nie mieli "korkow", prawdziwej pilki i boisk. Ale mieli pasje. Ech szkoda gadac.
    Odbior.

--
  • paco_lopez 20.06.18, 11:36
    skończ to pierdolenie . wszyscy tam kochają szmalec. ronaldo tez kocha szmalec i fryzury.
  • krytyk2 20.06.18, 12:06
    własnie o to chodzi-że w latach 70-tych nasi mieli olbrzymią motywację,żeby wydostac sie z kraju i zacząc zarabiac w markach ,peso czy funtach.Dzisiaj ci najwazniejsi-Lewnadowski,Blaszczykowski,Milik ,Krychowiak juz sie tak nachapali ,ze juz nic im sie nie chce .Polskiej reprezentacji trza młodych wilczków,świeżej krwi-tylko takim moze jeszcze zalezec i jeszcze sie chcieć

--
  • paco_lopez 21.06.18, 00:03
    Farmazony farmazony. Młodych wilczków starych wilków i żeby się nie nachapali. Zrozumcie wreszcie że mówimy o jednym czy dwóch nachapanych a generalnie jak ktoś gra w miszczostwach to kasa jest najmniejszy problem. To jest temat zastępczy. Na pewno chcieli wygrać.
  • a_iii_ty 21.06.18, 00:29
    Co godos synecku ? Nie wystarczy chciec. Policja polska tez chce tylko nie wie jak.
    I tak w kazdej niemalze sferze tego smutnego kraju.

--
  • krytyk2 21.06.18, 11:15
    no nie masz racji,ja widzialem polska reprezentacje w dobrych meczach i tam też widzialem ,że umiejetności mają

--
  • paco_lopez 21.06.18, 12:37
    No nie mam racji chociaż z tym co napisałeś powyżej się zgadzam. Grały wtedy te same wilczki plus jeden struś którego teraz nie było a zawsze był. Chodzi mi o to żeby porażka w sporcie /biznesie nie byla motywem do lutowania kompleksami na lewo i prawo. Przypominam że jesteśmy rekordzistami świata w sxtafecie 4x400 gdxie wygraliśmy na ostatniej zmianie. Czwarte i piąte miejsce skoczków w olimpiadzie było ciężkim wstydem dla niejednego.
  • shachar 21.06.18, 04:28
    Jakoś chujowo chcieli.
  • shachar 21.06.18, 04:33
    Weź Paco nie pierdoj, jak ktoś coś chce, to to odrazu widać, a ci odtrąbili chodzonego na samym początku, zamiast przebierać nogami, jak mniej nażarte narody, albo druzyny z jakąś myślą i pasją.
  • paco_lopez 21.06.18, 08:07
    No i na koniec chcąc nie chcąc strzeili gol. Wam to zawsze widac jak się kce ? Zaraz napiszeta że za tyle dudków to byście ojechali wszystkich albo że też by wam się nie chciało. I tak na okrągło. Chodzonego grali jedni i drudzy . Nasi się zesrali tuż przed samobójem. Konkrernie Milik i Piszczek. Ja nie mówię że ktoś wogóle dobrze grał. Chodzi mi tylko żeby wódz i inni janusze nie odpalali gadki o kasie. Tam biednych nie ma. Ani na boisku ani na trybunach .
  • krytyk2 21.06.18, 11:13
    to trzeba analitycznie krok po kroku ci udowodnić,że nie masz racji
    1)czy nasi maja umiejętności-tj czy takowe pokazali w ostatnim czasie?
    tak
    2)czytales może co było główna motywacją piłkarzy Górskiego-z ich ust zasłyszaną?
    -wyjazd na zachód po konkretne pieniądze
    3)Jeśli trzon zespolu stanowia gracze siedzący na Zachodzie juz po 10 lat i dorobieni na maksa-to jaka oni jeszcze moga miec motywację?
    Samymi wspomnieniami swoich osiągnięć i wielkości nie da sie grać ani wygrać

--
  • paco_lopez 21.06.18, 12:44
    Z twojej analizy to ja za 15 min pęknę ze śmiechu.
  • krytyk2 21.06.18, 14:57
    to ja bym pękł ze śmiechu jakby cie nagle przesadzili na stanowisko z pensją pięć razy niższą za wykonywanie tej samej roboty-mialbyś ochotę kiwnąć palcem?

--
  • paco_lopez 21.06.18, 16:39
    Cotypierdolis . Nowe perumy .
    To nie ma wiele do rzeczy tym w tym kontekście. To nie tylko miszczostwa w pikę w bramkę kopaną. Ale piłkę wokół której gromadzą się słupki. Banknoty. Knajpy w Moskwie. Itd
  • krytyk2 21.06.18, 16:51
    kasa,o której wspominalem jest tu tylko symbolem.Tak naprawdę chodzi o głód innego typu.Dokładnie chodzi o wypalenie sie starych wyżeraczy - z jednej strony i o głód sukcesu młodych graczy.No nie da sie już wiele wycisnąc z kogoś ,kto juz wszystko przezył i wszystko ma.

--
  • paco_lopez 21.06.18, 21:26
    Z kogo ? Gdzieś ty widział taką zależność koniecznie. Po sobie to zauważyłeś ? Po mnie ? Po kim ? To teza ogólnoświatowa ? Jeżeli tak , to obala się sama o siebie. Jest wystarczająco dużo takich co mają wszystko i jeszcze coś rozkręcają i wchodzą w jakąś aktywność itp. Chciwość jest wszędzie podobnie jak zawiść czy zazdrość. Po dzisiejszym moim meczu byłbym krytykowany i hejtowany przez cały internet.
    z 3 do 0 dla Kolumbii. Nie mam z tym żadnego problemu.
  • krytyk2 21.06.18, 21:40
    jesli chcesz cos osobistego to powiem tak:ale jestes rozdrazniony,ale cie cos nakreca negatywnego.musisz sie wyciszyc ,uspokoić .Najlepiej obejrzyj sobie jakis stary melodramat albo przeczytaj kawalek de Mello lub Coelho wink

--
  • paco_lopez 22.06.18, 08:45
    A Ciebie co nakręca do zaglądania do czyjejś kieszeni? Dekalog zen czy Kamasutra. ?
  • paco_lopez 19.06.18, 23:04
    Też pewnie zostanę fanem meksyku jak tak dalej pójdzie. można powiedzieć że za to chamstwo rasistoskie w państwie oberwaliśmy . Przewrotne mistrzostwa. Sborna wygrała z egiptem 3-1 . Oni zaczynają być jak dawna drużyna sojuza w formie. Trening z Arabią się przydał.
  • paco_lopez 21.06.18, 16:45
    Australia 1- 1 Dania. Najbardxiej w tym nudnym meczu brakowało mi czterech zawodnków. To już wolę po dwa swojaki efektowne. Skoro u Duńczyków nie ma paru fajnych chłopaków do gry, to po co ich oglądać ? 1-0 albo 1-1 .
  • a_iii_ty 21.06.18, 19:42
    Co to sa okolicznosciowe cieszynki ????
    Kur w mor pier ! A lewy trafil pilka do pojemnika czy sam tam wpadl ????

--
  • paco_lopez 22.06.18, 08:46
    Cieszynki to jest jakiś dom wariatów.
  • a_iii_ty 22.06.18, 15:25
    Ach jak ja kocham te newsy polskie: kapitalne wiesci o Gliku, fantastycznie o Miliku... a potem jak zwykle klapa ... Od euforii do dna rozpaczy !

--
  • paco_lopez 23.06.18, 16:11
    Po xuj to czytasz. Polskie newsy czy każde inne takie same. Pompa euforia albo tragedia. Schemat medialny. Normalnie ludzie podchodzą do tematu najczęściej sceptycznie i sarkastycznie albo jak stereło ; w dupie majo całe te miszczostwa .
  • shachar 22.06.18, 15:39
    Bardzo dobrze, że sędzia może sobie na kamerach wszystko sprawdzić. Skończył się teatrzyk i taki Neymar nie będzie cwaniakował.
  • paco_lopez 23.06.18, 09:44
    Walnąłem się w dwóch zasadniczych kwestiach. Ruski mieli być słabi leszcze a hiszpania - portugalia miał być słaby a był dobry. Wczoraj jednak wyszły mi dwa z trzech wyników. Nigieria wróciła do gry. Polska nie da rady. W sześćdziesiątej minucie będziecie widzieli jak dorośli grają z dziećmi.
  • a_iii_ty 23.06.18, 15:42
    Nawalka gotowy na plan C ????? Wielkie odkrycie 3-4-3 ???? To za to biora pieniadze te ciemiengi ???? Kurwmorpier... Juz tak ma bloniach pod stadionem X lecia gralismy ...po chuj im ten trener ?

--
  • paco_lopez 24.06.18, 14:23
    3-4-3 4-4-2 3-5-2 to są gierki dla jurnalistów. Chłop ma wejść i grać . Przyjąć podać pierdolnąć wrócić po stracie polecieć pomóc koledze przewidziec gdzie podadzą wygrać głowę itd.
  • krytyk2 24.06.18, 15:39
    a teraz pisza ,ze FIFA od kilku lat nic nie zrobiła z informacjami o wspomaganiu u rosyjskich pilkarzy.Jak miło widzieć te przejrzystość!
    Bardzo mi sie podobala gra Szwecji-typowa gra zespolowa bez gwiazd,przydaloby sie pograć chocby na takim poziomie.Przy okazji -nasz sędzia odebrał Szwedom zwycięstwo,Bufon ,nawet nie poprosil o VAR,faul był ewidentny.Przy 2:0 niemiaszki by sie nie podniesli

--
  • a_iii_ty 24.06.18, 21:44
    Buahahahaha, pozostaje mecz o honor ???? Co za idiota komentuje ten mecz ? Polacy tak nadaja sie do pilki noznej jak Senegal do skokow narciarskich.

--
  • paco_lopez 24.06.18, 22:42
    Namaluję piękny grób. Pozostajemy w walce o trzecie miejsce od końca. Graliśmy piach gruz ksszankę i padakę.
  • krytyk2 24.06.18, 23:03
    pisałem ,że ta reprezentacja to stare padalce-zarobione i wypalone,trza dać młodych gniewnych i chetnych do nauki.Trenera też wymienic

--
  • paco_lopez 25.06.18, 23:19
    Ja bym na awuefie ogłosił konkurs na pracę magistrską pt warunki wychowania fizyczno psychicznego młodego mężczyzny do pracy w grupie kilkunastoosobowej w celu wyjścia z grupy czterodrużynowej turnieja piłkowego.
  • krytyk2 26.06.18, 14:33
    mnie sie zdaje ,ze w tych relacjach trener -drużyna też nie było wszystko tak jak powinno byc.Trener ma być bogiem dla pilkarzy.Oni moga byc najbardziej kasowymi w innych druzynach,ale w tym zespole-zbieraninie nowo powstalej z różnych stron świata- musi ta ukladanka byc oryginalnie ułożona na nowo.I od tego jest trener.

--
  • paco_lopez 26.06.18, 21:00
    Dobra krytyk dajmy sobie siana z discopolową drużyną ulizaną z przedziałkiem. Zobacz jakie rozgrywki szykują się w 1/8 , wybierz sobie kogoś . Meksyk i Urugwaj już zajęte. Niemce też -przez Imka i kibicujemy dalej. Jak się nie ma co się lubi to się ma Urugwaj.
  • shachar 26.06.18, 22:26
    No, i Maradony nie należy dzieciom pokazywać.
  • krytyk2 27.06.18, 16:34
    komu on te dwa palce chciał jeszcze wsadzić?

--
  • krytyk2 25.06.18, 15:41
    W czasie obu meczów naszej reprezentacji pokrzykiwalem retorycznie czemu nasi nie pociągna piłki głębiej skrzydłami.I tak sobie myslę ,ze siłą naszych w eliminacjach do finałów MŚ była własnie dynamiczna gra na skrzydłach,głownie Błaszczykowskiego i Grosickiego.To od nich pilki do wykonczenia dostawali Lewandowski i Milik.mysle ,ze jedna z głownych przyczyn naszej kiepskiej gry w czasie mistrzostw było właśnie wyłączenie sie tych dwóch "energetyków"naszej reprezentacji.Ale z kolei grzechem Nawałki było ,ze przy takiej "skrzydłowej" koncepcji gry,kazdy z tej pary powinien miec swoje godne zastępstwo.Jest jednak tak ,ze takich dublerów ,ćwiczonych do tej roli po prostu nie ma

--
  • paco_lopez 25.06.18, 18:37
    No właśnie. Ja myślę że to co przed nami było skrzętnie ukrywane to wyniki wydolności i dynamiki oraz czegoś czego zmierzyć się nie da a więc miary kompleksów przed grupą czarnych rastamanów i różnorodnych latynosów. W naszym pojebanym oni w grupie wciągają naszych noskiem. Dlaczego to niech powiedzą raczej kobiety. Jak nasi grali dobrze to machałem na to ręką ale generalnie dziwi mnie że oni są tacy na jedno kopyto z przedziałkiem . Jak jeden minę zrobi niewyraźną to i wszyscy. Urugwaj to by nas pięć do jaja zabił bo każdy z naszych wygląda haniebnie przy Cavanim albo przy Martinie Caceresie. Moim mało skromnym zdaniem.
  • paco_lopez 25.06.18, 18:39
    Miało być : w naszym pojebanym mniemaniu są oni słabsi lub głupsi. A tu taki zonk.
  • paco_lopez 25.06.18, 20:45
    Quatesma
  • paco_lopez 25.06.18, 21:03
    Slłyuchowisko polskie w radio Farmazoun.

Krytyk w roli Oscara Tabareza
    Imek - w roli Gorgonia
    Paco - była świetna piątka lub szóstka . Jedyny brakujący Lopez w kadrze Kostaryki.
    Shahar - Amerykanka . Żona Jose Pekermana.

Proszę Pani - zagadnął redaktor -Co zagra z Senegalem Kolumbia ?
  • a_iii_ty 26.06.18, 19:51
    Polska pilka potrzebuje trenera jakiego mieli siatkarze w latach 70-tych. Wagnera-kata.
    Te cienkasy nawalkowe, janasowe niech trenuja chlopakow z Chlapkowic. To ich poziom.

--
  • paco_lopez 26.06.18, 23:00
    Chłopaki z Chłapkowic czują że gorzej by nie zagrali. I to jest rzeczy sedno.
  • paco_lopez 27.06.18, 18:33
    Nasze szeargoczące szwagry zajęli ostatnie miejsce w grupie. Niebywałe. Przypadek ?
  • shachar 27.06.18, 18:44
    Cieszę się, wolę oglądać Meksyk. Dziś dostali w skórę aż przykro, ale to jeszcze nie koniec, jeszcze mam komu kibicować. ole ole ole ole!! orale, brawo Guillermo Ochoa!
    A Niemiaszkom Koreańczyk wbiegł do bramki na sam koniec i ich zamordował na śmierć.
    U nasz transmitowali ten pierwszy mecz, pokazali tylko końcówkę drugiego.
  • a_iii_ty 27.06.18, 19:19
    Jakos mi razniej jak bracia zza Odry odpadli.

--
  • paco_lopez 27.06.18, 20:31
    Że będą miszczami pisałeś z uwielbienia do asekuracji i sceptycyzmu . Wiem wiem. Wszyscy się ucieszyli.
  • paco_lopez 28.06.18, 23:10
    To jest trop. W grupie powinien być kudłaty. Ja biere Uruguay. To pierwsze od dłuższego czasu mistrzostwa bez Lopeza.
  • shachar 29.06.18, 16:41
    http://bi.gazeta.pl/im/5a/84/16/z23612250V,Memy.jpg
  • shachar 30.06.18, 17:58
    WOW, allle mecz Argentyna- Francja. Fenomenalny mecz Francuzów, którzy rozumieją, że piłka to sport drużynowy i grali jak jeden organizm, a nie jak zbieranina patałachów. Poza tym ta szybkość!! to opanowanie piłki! Kapelusz z głowy.
  • paco_lopez 01.07.18, 09:52
    Dzisiaj meksyk do golenia z brazylią . Carramba. Będzie się działo.
  • krytyk2 01.07.18, 16:49
    rosyjski obrońca Ignaszewicz tak szczelnie pokrył Hiszpana,że jego noga zagrodziła dostep piłki do wrazej nogi i...strzeliła Rosji gola smile))

--
  • a_iii_ty 01.07.18, 18:46
    Dawne potegi daja dupala. Nic juz nie bedzie takim jakim bylo w futbolu.

--
  • paco_lopez 01.07.18, 19:53
    No i bardzo dobrze. Chociaż przypomnę że 4 lata temu Hiszpania została w grupie. Więc 1/8 to dla nich progres wink
  • paco_lopez 03.07.18, 13:14
    Wczoraj był fajny dzień na mundialu cnie ?
    Za kim jesteście dzisiaj ? Ja za Szwecjom a w drugim meczu nie wiem. Chyba za Kolumbią .
  • a_iii_ty 03.07.18, 15:12
    Ja za Ondraszek Beskid...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.