Dodaj do ulubionych

pewnośc i solidność jakiej dawno nie było

24.03.19, 14:11
mamy nowy wielki talent w tenisie meskim.Hurkacz.Widziałem jego mecze z Thiemem,Tsitsiapsem i kilkoma innymi.to co mnie uderzyło u tego młodego człowieka ,to zelazne nerwy jakimi sie wykazywał w wielu sytuacjach 'podbramkowych'/setbole dla przeciwnika,piłki przełamania np przy 0-40/.chłopak wszechstronny -ma niesamowity szybki serwis,potrafi elastycznie zmienić tempo ,kierunek styl gry.Równie dobrze serwuje jak returnuje.
Edytor zaawansowany
  • shachar 24.03.19, 22:24
    Zobaczymy, zobaczymy...widziałam go w zeszłym sezonie, ale szybko odpadł. Teraz w Australian Open chyba nie grał, ale zobaczymy we French Open.
    Czy już mówiłam ,że miałam zostać sławną tenisistką, bo byłam zakochana trochę w tenisiście Niedzwiedzkim Jacku, który trenował na Warszawiance? Tylko nigdy nie miałam rakiety. Tato przytargał jakąś, ale była za wielga i za ciężka.
  • krytyk2 25.03.19, 14:40
    walczył z Kanadyjczykiem punkt za punkt ,ale potem było widać jakby się poddał.Ja rakiete tenisową wziąłem do ręki po 30 tce i wiele nie zagrałem.Teraz ,gdybym zagrał ,pewnie skonczyłoby się to naderwaniem jakichs więzadeł-ambicje nadal dobiegania piłek mam wielkie ,ale ciało mdłe wink)
  • krytyk2 09.05.19, 20:20
    w tej chwili Hurkacz gra ze Zwieriewem ,4. tym tenisistą świata .chlopak ma niesamowity spokój,wytrzymałośc nerwową,to co było widac w poprzednich meczach .Jest po jeden w setach i w trzecim -2:0 dla Hurkacza
  • jan_stereo 12.05.19, 22:13
    Pytanie czy jest pracowity, cierpliwy i ma obsesje na punkcie tenisa, jak nie to nie bedzie zadnych wielkich sukcesow.
  • krytyk2 03.07.19, 16:37
    dzisiaj Hurkacz pokonał argentyńcyka Mayera ,momentami grał koncertowo.W trzecim secie wybronil sie od 6 piłek setowych i ostatecznie wygrał tego seta a cały mecz 3:1.W trzeciej rundzie zagra niestety prawdopodobnie z Djokovicem,ale punkty ktore teraz zdobędzie pozwolą mu lepiej ukladac sie w drabince turniejowej w przyszłości
  • krytyk2 06.07.19, 19:44
    nie dał rady Djokoviczowi,pow wygraniu drugiego seta Hurkacz nagle sie zdekoncentrował a potem kilka konkretnych ripost Novaka całkiem pozbawiło go woli walki.Ale pierwsza dwudziestka rankingu jest już w jego zasiegu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka