Dodaj do ulubionych

Jeszcze tylko miesiąc

24.11.11, 10:32
I będzie ten najcudniejszy dla moich dzieci dzień, chociaż to dorosłe osoby, to jak dzieci cieszą się z prezentów i już sie dopytują co przygotuję na Wieczerzę
Wiec ruszcie kochani głowami i podpowiedzcie mi, może jakieś regionalne potrawy, takie tylko u was podawane, zaproponujcie mi coś
--
Elegancko ma być i już
Edytor zaawansowany
  • kogucik-2972 24.11.11, 10:45
    alboooooooo mam pomysł big_grin

umówmy się że każdy wybierze coś z tych propozycji, które wrzucicie tam w przepisy big_grin
    potem się pochwalimy czy nam to wyszło big_grin
    --
    Stalker copyright all rights reserved
    Dworzec Centralny
    http://gify.city24h.pl/data/thumbnails/55/0062pociagi(gify.city24h).gif
  • dunka_redunka 24.11.11, 10:50
    Za miesiąc w atmosferze radości prawie wszędzie świeczki zabłysną, będą gorące życzenia, pora zasiąść do wieczerzy...
    --
    Sygnaturka. Czy jest niezbędna?
  • dunka_redunka 24.11.11, 10:52
    U mnie na wigilii zawsze jest czerwony barszczy, jest trochę kwasiku z grzybami, uszka, pierogi z kapustą i grzybami, kluski z makiem i bakaliami, śledzie na trzy sposoby, ryba po japońsku, ale ona z Japończykami ma niewiele wspólnego i kapuśniaki z kaszą gryczaną, kapustą i grzybami zawijane to wszystko w kiszony liść kapusty.
    --
  • cieplanata 24.11.11, 11:21
    co to kwasik z grzybami?
    --
    Elegancko ma być i już
  • leziox 24.11.11, 11:25
    No winko owocowe z grzybkami na zagryche,chyba jasne,co?
  • pendula 24.11.11, 11:35
    Ot i cały Lezio. Jaj sobie nie rób bo to nie te święta. Jeszcze kto uwierzy i bedziesz miał na sumieniu big_grin
  • cieplanata 24.11.11, 11:37
    Jaja się przydają zawsze nawet na Zaduszki
    --
    Elegancko ma być i już
  • pendula 24.11.11, 11:46
    Racja. Tez mi się przydały. Poza tym Mikołaj sie zbliza.
  • leziox 24.11.11, 11:47
    Zbliza sie zbliza ten Mikolaj.Az strach sie bac,ile trzeba bedzie kasy wydac na prezenty dla licznych kochanek,cholera jasna!
  • cieplanata 24.11.11, 11:58
    no co Ty, my prezentów kochankom nie kupujemy wink
    --
    Elegancko ma być i już
  • pendula 24.11.11, 12:19
    Kochanka wystarczy, że jest.
  • pendula 24.11.11, 12:18
    No nie wiem co ci poradzić. Może dorób w promocjach jako bombka.
  • dunka_redunka 24.11.11, 12:23
    Taka zupka z kapusty kiszonej, dodaje się olej rzepakowy ten specyficzny i grzybki. Ona ma wtedy taki brązowawy kolor i pyszny mak. No oczywiście warzywa. bardzo dobra kwaskowa zupka.
    --
  • leziox 24.11.11, 12:45
    Czyli smakowo w kierunku zurka-mam nadzieje ze nie opowiadam profanacji jakiejs.
    Ale sadzac z opisu-tez wysmienita na kacorka.
  • pendula 24.11.11, 12:47
    Da ktoś w końcu dokładny przepis?
  • dunka_redunka 24.11.11, 13:56
    Na co na kwasik?
    --
  • pendula 24.11.11, 14:34
    A o czym piszemy od czterech godzin? Na kwasik na kaca.
  • dunka_redunka 24.11.11, 13:55
    Na kaca się nada. No z kwaskowatych to pod żurek można podciągnąć, ale żurkowi to żadna zupa nie doróna.
    --
  • red-fox 24.11.11, 14:01
    dunka_redunka napisała:

>ryba po japońsku, ale ona z Japończykami ma niewiele wspólnego

Tak jak wiele innych potraw, ale za to jak brzmi smile
  • portu 24.11.11, 14:54
    Dla dzieci najwazniejsze sa prezenty a nie jedzenie,to tylko okres ktore sa zmuszone przejsc zanim sie dobiorą pod choinkę smile Ja robie sushi bo moje dzieci uwielbiaja, nie jest to tradycyjne ale wszystkim smakuje. A prezenty kupie na takapaka, ogromny wybor mają.
  • skiela1 24.11.11, 15:04
    A to u mnie jest odwrotnie.
    Widze niesamowite podekscytowanie,ale nie tym co dostana od nas ,tylko co my dostaniemy od nichsmile
    a jedzenie,potrawy...zawsze tradycyjne i nigdy nie dopytuja o cos nowegosmile
    W tym roku jak co roku zagonie do lepienia uszek.
    --
    Późno już
    Świta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.