Dodaj do ulubionych

"związki"

31.05.12, 17:11
...istnieją związki oparte wyłącznie na internetowych kontaktach? ile mogą trwać? czy można kochać w nieskończoność tylko widząc literki? ile czasu może trwać taki kontakt nie wiedząc nawet jak druga osoba wygląda? czy to jest w ogóle możliwe?
Obserwuj wątek
      • ejno Re: "związki" 31.05.12, 20:35
        Jeżeli nie przejdzie ro "reala" to zdechnie śmiercią naturalną....
        --
        Ejno
        "Podczas, gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować"
        http://www.carteiroonline.com/gifs/mini_gifs/200.gif
          • 0yotte Re: "związki" 01.06.12, 11:20
            no niekoniecznie... mam koleżankę, która utrzymuje netowy kontakt stosunki z dziewczyną, której nigdy w realu nie widziała, pisują do siebie i dzwonią już od lat... są najlepszymi przyjaciółkami, przezywają razem wszelkie swoje radości i problemy, więc to jest możliwe smile
            czy na zawsze? tego nie wiem...
            ale "realne" znajomości też nie są nam dane na wieczność...

--
            http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/bj/ic/fehi/JjQiA1pdeQrqWPHMgX.jpg
            • rudka-a Re: "związki" 01.06.12, 16:38
              Zgodzę sie z tym, co napisałaś...jak najbardziej..
              Temat - związki, a zwłaszcza, to zdanie

czy można kochać w nieskończoność tylko widząc literki?
              zasugerowało mi..że chodzi o związek kobiety z mężczyzną, a nie o przyjażń dwóch pań

smile
              -
              http://www.palermoviejo.com/palermoviejo/gifs/minianimalitos3/126.gif
              • 0yotte Re: "związki" 01.06.12, 17:42
                w nieskończoność to nawet Boga nie można kochać tongue_out

ale owszem, znam takich, co kochają na odległość i sobie nie krzywdują smile
                znam też osoby, które kochają te tzw. literki w sposób niestety beznadziejny...

--
                • rudka-a Re: "związki" 01.06.12, 18:12
                  > ale owszem, znam takich, co kochają na odległość i sobie nie krzywdują smile

no, jakoś nie łapię tego Twojego słownego lawirowania suspicious
                  big_grin
                  odległość..
                  czyli od monitora do monitora?

> znam też osoby, które kochają te tzw. literki w sposób niestety beznadziejny..

magia słów...achhh ten romantyzm
                  big_grin
                  --
                  http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_2_25.gif
    • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 15:31
      Wiecie co ? Przeczytałem cały wątek i powiem Wam, że nie wszyscy macie równo pod kopułką big_grin
      Nie mam nic przeciwko "sympatyzowaniu" w jakimś nicku. Rozumiem nawet tych, którzy sobie stworzą pewien obraz przypisany do nicka, nawet jeśli go później sobie idealizują, aż do granic śmieszności; to wszystko jestem w stanie pojąć! Ale mówić w takiej sytuacji, o związku, może tylko ktoś, komu zdecydowanie brakuje szarej masy pod sufitem. A już mówienie o miłości czy kochaniu, w tej sytuacji, zakrawa już na jakąś dewiację.
      Kogut, dawaj tu jakiegoś psychiatrę, i to bez zbędnej zwłoki.
      • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 15:48
        co innego nick. Co innego kiedy nick staje się osobą. A reszta - wszystko rzecz indywidualna. W kwestiach psychiki to my się Panie Piotrze nie dogadamy nigdy big_grin Z zasady nie oceniam. Ja jestem od tłumaczenia zachowań... big_grin Myślę że psychiatra nie pomoże.
        --
        copyright all rights reserved
        Dworzec Centralny
        http://gify.city24h.pl/data/thumbnails/55/0062pociagi(gify.city24h).gif
        • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 16:22
          Ty weź prześledź "związki" (tego typu), niejakiego lwa o 1000 nicków. Twór ten, bo mężczyzna to to nie jest na 100%, ogłupił w ten sposób kilkanaście pań z for gazety. Jak Ty mi powiesz, że to jest normalne, to ja Ci powiem, że ja zaczynam podejrzewać czy to nie Ty jesteś lew big_grinbig_grinbig_grin
            • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 16:35
              koguciik-2972 napisał:
              - panie mają pretensje że ich
              > ogłupiać nie chcę.....big_grin

Ja nie jestem "Tańczący z ...wariatami"!!, ale do mnie dochodzą inne słuchy! Zdecydowanie odwrotne.
              Lwa ścigają baby po wszystkich portalach od trzech lat. Uśmieję się jak norka, jeśli Ciebie spotka to samo big_grinbig_grin

• koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 16:42
                piotr_57 napisał:
                > Lwa ścigają baby po wszystkich portalach od trzech lat. Uśmieję się jak norka,
                > jeśli Ciebie spotka to samo big_grinbig_grin

spoko - "reputacja" to jedno - rzeczywistość bardzo się od plotek różni... wink

--
                Dworzec Centralny
                • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 16:49
                  koguciik-2972 napisał:

> spoko - "reputacja" to jedno - rzeczywistość bardzo się od plotek różni... wink

Ja tam Ci źle nie życzę smile
                  Ale jakby Cię baby wzięły na celownik to było by tak... pięknie big_grinbig_grin
                  >
                  • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 18:41
                    piotr_57 napisał:
                    > Ja tam Ci źle nie życzę smile
                    > Ale jakby Cię baby wzięły na celownik to było by tak... pięknie big_grinbig_grin

...to faktycznie mi źle nie życzysz ...suspicious

--
                    Dworzec Centralny
                    • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:08
                      koguciik-2972 napisał:
                      >
                      > ...to faktycznie mi źle nie życzysz ...suspicious

To nie wiesz, że nic nas tak nie cieszy jak "upadek" bliźniego naszego ?big_grin
                      >
                      >
                      >
                      • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 20:28
                        > To nie wiesz, że nic nas tak nie cieszy jak "upadek" bliźniego naszego ?

nooo... zgadza się, niektórzy to nawet potrafią zgrabną nóżkę cichcem podstawić big_grin

--
                        • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:37
                          0yotte napisała:

> > To nie wiesz, że nic nas tak nie cieszy jak "upadek" bliźniego naszego
                          >
                          ?
                          >
                          > nooo... zgadza się, niektórzy to nawet potrafią zgrabną nóżkę cichcem podstawić
                          > big_grin
                          >
                          Masz rację, czasami jakiś chochlik podszepnie nam coś takiego big_grinbig_grin
                          Ale to nic złego, wystarczy iść do spowiedzi, odklepać kilka zdrowasiek i sumienie czyste jak po waniszu oxi akszyn big_grinbig_grin
                          • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 21:34
                            > Masz rację, czasami jakiś chochlik podszepnie nam coś takiego big_grinbig_grin
                            > Ale to nic złego, wystarczy iść do spowiedzi, odklepać kilka zdrowasiek i sumie
                            > nie czyste jak po waniszu oxi akszyn big_grinbig_grin

nie byłam u spowiedzi ze 20 lat i się nie wybieram tongue_out

--
                            • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 21:43
                              0yotte napisała:
                              >
                              > nie byłam u spowiedzi ze 20 lat i się nie wybieram tongue_out

Ja byłem ostatni raz w 66, czyli 46 lat temu ale...
                              Gdyby mnie ktoś zapytał o trzy życzenia, to jednym byłoby przywrócenie dziecięcej wiary w możliwość "pozbycia" się grzechów. Im człowiek jest starszy tym "historia życia" staje się coraz większym ciężarem.
                              >
                              • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 21:51
                                piotr_57 napisał:
                                > Ja byłem ostatni raz w 66, czyli 46 lat temu ale...
                                > Gdyby mnie ktoś zapytał o trzy życzenia, to jednym byłoby przywrócenie dziecięc
                                > ej wiary w możliwość "pozbycia" się grzechów. Im człowiek jest starszy tym "his
                                > toria życia" staje się coraz większym ciężarem.

a mnie rodzice wychowali na - żyj tak, żeby na pogrzebie wszyscy płakali - Nie potrzebuję się z tego co robię nikomu spowiadać.

--
                                Dworzec Centralny
            • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 16:43
              rudka-a napisała:
              >
              > Chciałabym, aby stary, poczciwy Futrzak tu wpadł i..rysnął Cie pazurem...smile)

Ooooo nie !!
              Nie sądzę żeby on miał chęć rozkręcać (dymem) Wasze forum, a ja to już na 100% nie smile
              Rudzielcu smile
                • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 16:53
                  rudka-a napisała:

> Tak się robiło kiedyś..dym, wrzask..
                  > teraz wpada ninja i..robi to bezszelestnie wink
                  > filmów akcji nie oglądasz? smile

Czy ja dobrze kumam, że mogą wpaść jakieś maski i szamanki?
                  Nie jestem "w kursie" i nie wiem kogo lew aktualnie bajeruje, kto stanowi aktualny "dwór". big_grin
                  • rudka-a Re: "związki" 03.06.12, 17:01
                    > Czy ja dobrze kumam, że mogą wpaść jakieś maski i szamanki?

Tym Paniom dziękujemy za występy. smile

> Nie jestem "w kursie" i nie wiem kogo lew aktualnie bajeruje, kto stanowi aktua
                    > lny "dwór". big_grin

Pewnych spraw nie da sie uporządkować, ani skatalogować....
                    --
                    http://img.1gif.pl/avatar-zwierzeta/avatar-zwierzeta-2245.gif
          • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 16:58
            piotr_57 napisał:

> Ty weź prześledź "związki" (tego typu), niejakiego lwa o 1000 nicków. Twór ten,
            > bo mężczyzna to to nie jest na 100%, ogłupił w ten sposób kilkanaście pań z fo
            > r gazety.

znam jeszcze jedno tego typu indywiduum na forach gazety grasujące... ale to nie jest Kogut wink

poza tym w tzw. realu też się kobity dają ogłupiać, więc co to za różnica?

to jest raczej problem na kogo się trafi, a nie samych związków netowych,
            jak się trafi na normalnego człowieka, a nie na zboczeńca, psychopatę czy nimfomankę, to czemu nie? wszystko jest dla ludzi smile

--
            • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 17:11
              0yotte napisała:

> piotr_57 napisał:
              >
              > > Ty weź prześledź "związki" (tego typu), niejakiego lwa o 1000 nicków. Twó
              > r ten,
              > > bo mężczyzna to to nie jest na 100%, ogłupił w ten sposób kilkanaście pań
              > z fo
              > > r gazety.
              >
              > znam jeszcze jedno tego typu indywiduum na forach gazety grasujące... ale to ni
              > e jest Kogut wink

A kto ?
              Daj proszę, do mojej galerii toto indywiduum big_grin
              >
              > to jest raczej problem na kogo się trafi, a nie samych związków netowych,
              > jak się trafi na normalnego człowieka, a nie na zboczeńca, psychopatę czy nimfo
              > mankę, to czemu nie? wszystko jest dla ludzi smile

Ale tu nie było żadnej mowy o żadnym związku netowym. Tu była mowa o "zakochaniu" się w rzędzie literek!! Sam mam na necie znajoma od 5 lat, której nigdy nie widziałem, i jakoś tam, po swojemu ją ajlawjuję. Ale ja wiem kim ta kobieta jest, co robi, znam jej głos, znam jej myśli, to nie jest rząd literek. A mimo to nigdy nie przyszłoby mi nawet na myśl mówić o "związku".
              >
              • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 17:22
                no fakt, same literki to za mało...
                ale jeśli po drugiej stronie jest konkretny realny normalny (!) człowiek, to prawda jest taka, że i dzieci z tego mogą być wink
                w sumie żadna różnica, czy zauroczenie nastąpiło w realu czy w necie... ważne jest, jak to się rozwinie i czy np. nie przybierze formy obsesji, prześladowania, itp. ...

a co do tego amanta, to... na razie zachowam to dla siebie wink

--
                • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 18:35
                  0yotte napisała:

> no fakt, same literki to za mało...

No i tego się trzymajmy, bo o tym mówimy!

> ale jeśli po drugiej stronie jest konkretny realny normalny (!) człowiek, to pr
                  > awda jest taka, że i dzieci z tego mogą być wink
                  > w sumie żadna różnica, czy zauroczenie nastąpiło w realu czy w necie... ważne j
                  > est, jak to się rozwinie i czy np. nie przybierze formy obsesji, prześladowania
                  > , itp. ...

Ale to ma się nijak do treści starterasmile Co do meritum, zgoda, nie mam zastrzeżeń.
                  >
                  > a co do tego amanta, to... na razie zachowam to dla siebie wink

Szkoda. Lubię takich lowelasów big_grinbig_grin Jeden kiedyś się nawet we mnie zakochał big_grinbig_grin Miałem taki fajny nick, nadostawałem wirtualnych kwiatów, westchnień etc. big_grinbig_grin Żart był fajny, ale jak już się udał, to przestało mnie to bawić sad
                  >
                  • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 18:46
                    ale to w sumie fajny temat. Ciągle spotykam takie oto

Serce nie sługa
                    ~M......

25 maj, 09:55

Też mam męża a smsowałam z pewnym chlopakiem z którym nigdy nie widzieliśmy się na oczy. poznaliśmy się przez przypadek. Niestety straciłam z nim kontakt. byliśmy jak dwie połówki tego samego jabłka. Nie wiem po co los nas natknął na siebie skoro nie moglibyśmy nigdy być razem. serce nie sługa...

forum onet.
                    --
                    Dworzec Centralny
                    • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 18:56
                      0yotte napisała:

> a jaki to był nick? suspicious
                      > jakaś "chętna_mariola" czy co? big_grin
                      >
                      Nie pamiętam, ale byłem 20 letnia studentką. Spytaj Rudego może ona pamięta, bo to było na jej forum big_grin
                          • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 19:37
                            Patrycja to była chyba też wśród tych trolli, co to je Kogut kiedyś ganiał big_grin

więc istnieje możliwość, że Kogut latał za Piotrem big_grin

--
                            • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:43
                              0yotte napisała:

> Patrycja to była chyba też wśród tych trolli, co to je Kogut kiedyś ganiał big_grin
                              >
                              > więc istnieje możliwość, że Kogut latał za Piotrem big_grin

i w tym momencie zaczynam coś kojarzyć........wink

--
                              Dworzec Centralny
                              • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:52
                                koguciik-2972 napisał:
                                >
                                > i w tym momencie zaczynam coś kojarzyć........wink

Chyba poświęcę te 200zł, odszukac Ciem i żócem Ci siem na szyjem big_grinbig_grinbig_grin
                                >
                                >
                                • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:57
                                  piotr_57 napisał:
                                  > Chyba poświęcę te 200zł, odszukac Ciem i żócem Ci siem na szyjem big_grinbig_grinbig_grin

chwiluuuuuuuuuunia big_grin nie w celach seksualnych za Tobą ganiałem tylko Cię z orła wziąłem big_grin

trolla znaczy big_grin za czułości dziękuję big_grin za duża różnica wieku... big_grin

--
                                  Dworzec Centralny
                                  • rudka-a Re: "związki" 03.06.12, 20:03
                                    weżcie noo suspicious to było z 5 lat temu! nie było wtedy Orłów..same sokoły smile))
                                    sama sie dałam zagonić w róg..dopóki zapomniał się przelogować suspicious
                                    a ja durna gaworzyłam z młodą..znacy się z Piotrem wink musiał mieć niezły ubaw smile)))
                                    --
                                    http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/zwierzaki/wiewiorka.gif
                                        • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:13
                                          rudka-a napisała:

> z pewnościa!...Piotrkowa Patrysia przyleciała samolotem i sie jej kible nie pod
                                          > obały big_grin
                                          > światowa byłasuspicious
                                          > big_grin

Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim było to, że to była realna, moja znajoma!!
                                          A ściślej rzecz biorąc, córka mojego kolegi, którą znałem od urodzenia. Postać praktycznie w 100% odzwierciedlała jej zachowania, dlatego była wiarygodna i dlatego tak wiele osób się nabrało big_grinbig_grin:
                                          • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 20:17
                                            piotr_57 napisał:
                                            > Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim było to, że to była realna, moja znajoma!!
                                            > A ściślej rzecz biorąc, córka mojego kolegi, którą znałem od urodzenia. Postać
                                            > praktycznie w 100% odzwierciedlała jej zachowania, dlatego była wiarygodna i dl
                                            > atego tak wiele osób się nabrało big_grinbig_grin:

to ja się tylko tak zapytam - po co ?

--
                                            Dworzec Centralny
                                            • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:21
                                              koguciik-2972 napisał:
                                              > to ja się tylko tak zapytam - po co ?

Odpowiedź jest równie prosta jak i pytaniesmile dla jaj.
                                              Mieliśmy takiego kolegę, który co tydzień (na śmierć) zakochiwał się w innej pani.
                                              > Wystarczyło tylko zarzucić wędkę .... i jaja same się łapałybig_grin
                                              >
                                              • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 20:25
                                                piotr_57 napisał:

> Odpowiedź jest równie prosta jak i pytaniesmile dla jaj.
                                                > Mieliśmy takiego kolegę, który co tydzień (na śmierć) zakochiwał się w innej pa
                                                > ni.
                                                > > Wystarczyło tylko zarzucić wędkę .... i jaja same się łapałybig_grin

no dobra - kolega - a to resztę "tyle osób" co się nabrało ?

--
                                                Dworzec Centralny
                                                • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:34
                                                  koguciik-2972 napisał:

> no dobra - kolega - a to resztę "tyle osób" co się nabrało ?

Reszta najnormalniej na świecie statystowała. Panna mało się odzywała, nie wchodziła w dyskusje. Raczej, jak to dzisiejsze smarkate, sprawozdawała, co danego dnia kupiła sobie, płacąc złota kartą swojego "dzianego" tatusia.
                                                  >
                                                  >
                                                  >
                                            • rudka-a Re: "związki" 03.06.12, 20:22
                                              Ludzie nie takie numery robią i nikt nie zadaje tego pytania, a jesli już to odpowiedz jest prosta jak drut...dla jaj smile
                                              to akurat numer, który nikomu szkody ani krzywdy nie wyrządzil smile
                                              --
                                              http://hotimg23.fotki.com/a/212_17/67_31/bieg3.gif
                                              • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 20:26
                                                rudka-a napisała:

> Ludzie nie takie numery robią i nikt nie zadaje tego pytania, a jesli już to od
                                                > powiedz jest prosta jak drut...dla jaj smile
                                                > to akurat numer, który nikomu szkody ani krzywdy nie wyrządzil smile

akurat z tym się nie zgodzę. Bo owszem. I wcale niekoniecznie tym nabranym.

--
                                                Dworzec Centralny
                                  • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:07
                                    koguciik-2972 napisał:

... za czułości dziękuję big_grin za duża różnica wieku... big_grin

...jak kcesz. big_grin
                                    Gdybyś się jednak namyślił, to od siebie z działki, za godzinkę jestem u Ciebie big_grin
                                    >
                                    >
                      • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:01
                        piotr_57 napisał:
                        > Nie pamiętam, ale byłem 20 letnia studentką. Spytaj Rudego może ona pamięta, bo
                        > to było na jej forum big_grin

muszę przyznać, że masz fantazję. Chętnie to przeanalizuję....big_grin

--
                        Dworzec Centralny
                          • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:09
                            0yotte napisała:

> jeszcze wyjdzie na to, ze Koguta będą ścigać tabuny kobit, a Piotra tabuny face
                            > tów tongue_out

mnie nie muszą ścigać big_grin
                            Mnie większość ludzi z portalu zna z imienia nazwiska i ryja big_grinbig_grin
                            Odbyłem kilkanaście zjazdów forumowych, nie liącz spotkań indywidualnych, rozmów na skypie i gg big_grinbig_grin
                            >
                              • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:15
                                koguciik-2972 napisał:

> to tym bardziej mogą zacząć big_grin

Kogut, co mi mogą zrobić? były już "jazdy na mnie". Odkąd nauczyłem się "wygaszać" pewnych rozmówców, mam to głęboko w ...poważaniu.
                                Bać się może ktoś kto ma cokolwiek do ukrycia.
                                To tak jak z obawa przed złodziejami.
                                Ktoś, kto niczego nie posiada, złodziei się nie musi bać. big_grinbig_grin:
                                • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:18
                                  piotr_57 napisał:
                                  > Kogut, co mi mogą zrobić? były już "jazdy na mnie". Odkąd nauczyłem się "wygasz
                                  > ać" pewnych rozmówców, mam to głęboko w ...poważaniu.
                                  > Bać się może ktoś kto ma cokolwiek do ukrycia.
                                  > To tak jak z obawa przed złodziejami.
                                  > Ktoś, kto niczego nie posiada, złodziei się nie musi bać. big_grinbig_grin:

no jest w tym sporo racji, chociaż ja niezupełnie o strachu mówię. Oprócz "strachu" istnieje parę innych aspektów.

--
                                  Dworzec Centralny
                                  • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:24
                                    koguciik-2972 napisał:
                                    >
                                    > no jest w tym sporo racji, chociaż ja niezupełnie o strachu mówię. Oprócz "stra
                                    > chu" istnieje parę innych aspektów.

Ja innych aspektów nie mam i nie widzę big_grin
                                    Fora są od dyskutowania, robienia sobie jaj, rozrywki.
                                    Jeśli ktoś przenosi, lub próbuje przenieść, jakieś inne treści (aspekty), to należy założyć (z prawdopodobieństwem zbliżonym do pewności), że skończy się to fatalnie!!-dla niego big_grin
                                    >
                                    >
                                    • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:32
                                      piotr_57 napisał:
                                      > Ja innych aspektów nie mam i nie widzę big_grin
                                      > Fora są od dyskutowania, robienia sobie jaj, rozrywki.
                                      > Jeśli ktoś przenosi, lub próbuje przenieść, jakieś inne treści (aspekty), to na
                                      > leży założyć (z prawdopodobieństwem zbliżonym do pewności), że skończy się to f
                                      > atalnie!!-dla niego big_grin

a to błądzimy w tematach. Ale fakt, też zawsze uważałem fora za miejsce do odstresowania. Że o jajach nie wspomnę....big_grin

druga rzecz - to nawet tu ludzie są bardzo przewidywalni i charakterystyczni. Kiedyś zrobiłem sobie doświadczenie i jedna z koleżanek przekonała się że jestem w stanie w ciągu 10 min znaleźć osobę, mimo zmiany nicku i otoczenia. Noooooooooo i pamiętam wymianę zdań z pewną "niunią" .......big_grin kiedyś tam. Co to szybko się okazało że niunią nie była big_grin
                                      choć szczerze mówiąc to nie rozumiem "przebieranek" ........ no ale ludzie bywają różne big_grin

"aspekty" zaczynają się wtedy, kiedy kończą się jaja.

--
                                      Dworzec Centralny
                                      • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:37
                                        koguciik-2972 napisał:

> "aspekty" zaczynają się wtedy, kiedy kończą się jaja.

Jak się kończą jaja, to jedynym "aspetem" jest koniec tematu.
                                        Należy wymyślić inny.
                                        >
                                        >
                                        >
                                        • koguciik-2972 Re: "związki" 03.06.12, 19:41
                                          piotr_57 napisał:
                                          Jak się kończą jaja, to jedynym "aspetem" jest koniec tematu.
                                          > Należy wymyślić inny.

jesteś na dobrej drodze, żeby zostać moim Guru big_grin

--
                                          Dworzec Centralny
                                                • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:01
                                                  0yotte napisała:

> niby cały ten wątek jest dla jajec tongue_out

Jak to "niby"??? Znasz jakieś inne "aspekty"??
                                                  To podpowiedz coś, bo ja nic nie kumam big_grin
                                                  >
                                                  >
                                                  • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 20:08
                                                    > Jak to "niby"??? Znasz jakieś inne "aspekty"??
                                                    > To podpowiedz coś, bo ja nic nie kumam big_grin

problem w tym, że ja też nie za wiele, ale jak się dostaje kilka maili dziwnej treści, to się potem człowiek doszukuje drugiego i trzeciego dna big_grin

--
                                                  • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:10
                                                    0yotte napisała:
                                                    >
                                                    > problem w tym, że ja też nie za wiele, ale jak się dostaje kilka maili dziwnej
                                                    > treści, to się potem człowiek doszukuje drugiego i trzeciego dna big_grin
                                                    >
                                                    Do mnie nikt z tej forumy nie pisze maili sad
                                                  • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 20:15
                                                    piotr_57 napisał:

> Do mnie nikt z tej forumy nie pisze maili sad

bo siedzą z Tobą na skypie big_grin
                                                    a ja jestem niepostępowa, skypa nie posiadam sad
                                                    no to piszą...

--
                                                  • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:16
                                                    0yotte napisała:

> piotr_57 napisał:
                                                    >
                                                    > > Do mnie nikt z tej forumy nie pisze maili sad
                                                    >
                                                    > bo siedzą z Tobą na skypie big_grin
                                                    > a ja jestem niepostępowa, skypa nie posiadam sad
                                                    > no to piszą...

...do mnie ? maile ? ? big_grinbig_grin
                                                    >
                                                    >
                                                  • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 20:31
                                                    > > bo siedzą z Tobą na skypie big_grin
                                                    > > a ja jestem niepostępowa, skypa nie posiadam sad
                                                    > > no to piszą...
                                                    >
                                                    > ...do mnie ? maile ? ? big_grinbig_grin

no nie, do mnie suspicious

--
                            • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 19:27
                              > Mnie większość ludzi z portalu zna z imienia nazwiska i ryja big_grinbig_grin
                              > Odbyłem kilkanaście zjazdów forumowych, nie liącz spotkań indywidualnych, rozmó
                              > w na skypie i gg big_grinbig_grin

no i to jest dziwne, bo ja też byłam na wielu spotkaniach forumowych, a Ciebie nie widziałam tongue_out

--
                              • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:47
                                0yotte napisała:

> > Mnie większość ludzi z portalu zna z imienia nazwiska i ryja big_grinbig_grin
                                > > Odbyłem kilkanaście zjazdów forumowych, nie liącz spotkań indywidualnych,
                                > rozmó
                                > > w na skypie i gg big_grinbig_grin
                                >
                                > no i to jest dziwne, bo ja też byłam na wielu spotkaniach forumowych, a Ciebie
                                > nie widziałam tongue_out

Widocznie nie na tych samych forach, organizowane były zjazdy na których bywaliśmy smile

>
                                • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 19:56
                                  > Widocznie nie na tych samych forach, organizowane były zjazdy na których bywali
                                  > śmy smile

no z całą pewnością... choć na pewno są osoby, które poznały i Ciebie i mnie, tylko nie na tym samym spotkaniu wink

--
                                  • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 19:59
                                    0yotte napisała:

> no z całą pewnością... choć na pewno są osoby, które poznały i Ciebie i mnie, t
                                    > ylko nie na tym samym spotkaniu wink
                                    >
                                    To zapewne : Tubis, Kookardka, hypatia, menka, agulaszek, sibelius, gipsy, nemo, hobbit, i wiele, wiele innych.
                                    • 0yotte Re: "związki" 03.06.12, 20:05
                                      > To zapewne : Tubis, Kookardka, hypatia, menka, agulaszek, sibelius, gipsy, nemo
                                      > , hobbit, i wiele, wiele innych.

o masz, a tych to akurat nie poznałam big_grin

ale... Yuka, Ginger43, Roborobi, Raven, Stara, Puch, Nata, Lesny i wiele innych nie tylko z kręgu forów typowo towarzyskich... ale te osoby mogłeś spotkać smile

--
                                      • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:19
                                        0yotte napisała:

> ale... Yuka, Ginger43, Roborobi, Raven, Stara, Puch, Nata, Lesny i wiele innych
                                        > nie tylko z kręgu forów typowo towarzyskich... ale te osoby mogłeś spotkać smile

No widzisz, to jednak w różnych kręgach się obracaliśmy. Z tych co wymieniłaś miałem przyjemność spotkać osobiście tylko ginger43.
                                        >
    • darima_ka Re: "związki" 03.06.12, 19:07
      Dziwię się jak można w literkach się zakochać ,
      przecież nawet nie wiadomo czy jest to na pewno osoba za która się podaje?
      Pod nickiem może być przecież każdy?
      www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111030/MAGAZYN/688992330
      --
      Bez Granic

"Głupszą od głupoty jest głupota uczona"
        • darima_ka Re: "związki" 03.06.12, 19:13
          Dokładnie , to nie jedyny przypadek.
          Dziwić się można ludzkiej naiwności , i braku ograniczonego zaufania.
          Jasnym jest ,że po drugiej stronie jest człowiek ,ale żeby się w tych literkach zaraz zakochiwać?
          W Literkach, albo w nicku,w tworze stworzonym na użytek netu,
          czasem nawet dla "jaj"?
          --
          Bez Granic

"Głupszą od głupoty jest głupota uczona"
    • piotr_57 Re: "związki" 03.06.12, 20:23
      k-amea napisała:

> ...istnieją związki oparte wyłącznie na internetowych kontaktach? ile mogą trwa
      > ć? czy można kochać w nieskończoność tylko widząc literki? ile czasu może trwać
      > taki kontakt nie wiedząc nawet jak druga osoba wygląda? czy to jest w ogóle mo
      > żliwe?

Ło Jesssu. Aleśmy natrzepali (big_grinbig_grin) wątas.
      Szkoda tylko, że autorki startera z nami nie ma big_grin
      • k-amea Re: "związki" 03.06.12, 23:22
        piotr_57 napisał:

> k-amea napisała:
        >
        > > ...istnieją związki oparte wyłącznie na internetowych kontaktach? ile mog
        > ą trwa
        > > ć? czy można kochać w nieskończoność tylko widząc literki? ile czasu może
        > trwać
        > > taki kontakt nie wiedząc nawet jak druga osoba wygląda? czy to jest w og
        > óle mo
        > > żliwe?
        >
        >
        > Ło Jesssu. Aleśmy natrzepali (big_grinbig_grin) wątas.
        > Szkoda tylko, że autorki startera z nami nie ma big_grin

autorka ma tak napięty aktualnie "grafik" który nie pozwala na trzepanie postów big_grin ale jest z was dumna wink trzepcie dalej big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka