• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

imieniny Gabrysi :)

• 27.09.10, 17:32
    Czesc Dziewczyny!
    Mam w domu cudna 8-tygodniowa Gabrysie i wlasnie zastanawiam, kiedy moja dziewuszka powinna ochodzic imieninki?...
    W internecie znalazlam rozne informacje: 8 i 27 lutego, 23 kwietnia, 6 i 18 listopada, 19 grudnia... Znalazl sie nawet jakis marzec... Na dodatek wszystkie te dni to tak naprawde imieniny Gabriela a nie Gabrieli...
    Nie mam zadnej znajomej Gabrysi, wiec nie wiem, kiedy kobitki o tym imieniu najczesciej obchodza imieniny.
    Jesli macie w domu Gabrysie, napiszcie prosze, kiedy urzadzacie im imieninki.
    Baaardzo dziekuje i cieplutko pozdrawiam,
    Ola
    Edytor zaawansowany
    • 27.09.10, 18:38
      Ja znalazłam imieniny Gabrieli 27 lutego i 19 grudnia (Gabrieli właśnie, Gabriela było osobno).
      W/g teorii,że bierzemy pod uwagę pierwsze imieniny po dniu urodzenia to powinna obchodzić w grudniu smile
      www.imiennik.pl/index.php?ids=1,323 -np. tutaj masz podane razem z opisem imienia wink
      --
      Nasze bliźniaki mają...
      Maleństwo będzie z nami za...
      Nasze zdjęcia wink nasz blog smile
      • 27.09.10, 21:39
        Wystarczy wpisać imię w wikipedii - imieniny 08.02, 23.04, 06.11, 18.11 lub razem z Gabrielem. Zasadą wyboru jest podobno pierwsza data po urodzinach
        --
        http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=11184
        • 27.09.10, 23:19
          cytrynowa.lemoniada napisała:

> Zasadą wyboru jest podobno pierwsza data po urodzinach

niekoniecznie. może to być też wspomnienie patrona. ja mam urodziny 4 stycznia, a imieniny 22 lipca, pomimo że "po drodze" są inne imieniny Magdaleny.
          tak samo mój syn - urodzony 10 maja obchodzi imieniny wtedy, kiedy jest wspomnienie św. Dominika Guzman, a nie 12 maja, 6 lipca czy 4 sierpnia.
          --
          lylis.blox.pl
          smykowysmak.blox.pl/html
        • 28.09.10, 14:36
          Dzieki za wszystkie odpowiedzi, ale nadal nie wiem, kiedy byloby najlepiej je malej urzadzac: w google sama sobie znalazlam te wszystkie daty (wymienilam je przeciez w moim wpisie), chodzi mi jednak o to, kiedy sa te NAJPOPULARNIEJSZE imieniny Gabrieli...
          Oglaszam zatem glosowanie! big_grin
          Wszystkie Gabryski laczcie sie!
          PS. Na razie wychodzi na 19 grudnia lub 27 lutego - wtedy obchodzi imieniny autorka jednego z postow, o imieniu Gabriela smile
          • 04.10.10, 00:16
            Tylko w Wikipedii masz imieniny Gabrieli, a nie tak naprawdę Gabriela. Najpopularniejsze imieniny to imieniny Gabriela. Wybór należy do Ciebie smile
            --
            De gustibus...
          • 24.03.11, 12:45
            parvati2 napisała:

> Dzieki za wszystkie odpowiedzi, ale nadal nie wiem, kiedy byloby najlepiej je m
            > alej urzadzac: w google sama sobie znalazlam te wszystkie daty (wymienilam je p
            > rzeciez w moim wpisie), chodzi mi jednak o to, kiedy sa te NAJPOPULARNIEJSZE im
            > ieniny Gabrieli...

ale po co ci wiedzieć, które są najpopularniejsze? szczególnie, że jest tyle dat do wyboru
            nie rozumiem...
            wybierz datę, która Tobie pasuje!
            co za różnica, czy twoja córka będzie świętować w terminie, na który "zagłosują" forumki, czy mniej "popularnym"?

ja nie chciałabym dla córki ani siebie lutego ani grudnia, jeśli są "cieplejsze" terminy- pewnie wybrałabym kwiecień smile
            i pierwszy termin po urodzinach chyba, i piękna wiosna
            lub w święto patrona, jeśli to ma dla ciebie znaczenie
            --
            pink stinks
            ale kosmetyki naturalne nie
    • 27.09.10, 21:47
      Moja córcia urodziła się we wrześniu, imieniny obchodzi 19 grudnia
      • 27.09.10, 22:00
        Jestem Gabriela i imieniny obchodzę tyko 27 lutego
        --
        www.youtube.com/watch?v=l1kHEOcL7Ow
        • 27.09.10, 22:57
          Za Wikipedią - 8 lutego, 23 kwietnia, 6 listopada, 18 listopada. Może też być wtedy, kiedy są imieniny Gabriela - 27 lutego, 16 marca, 24 marca, 29 września, 19 października.
          --
          Pomagaj, klikając codziennie!
          antros.ovh.org/pomagaj/big.html
    • 28.09.10, 20:36
      16 listopada jest wspomnienie błogosławionej Gabrieli - ja bym wtedy obchodziła.
      --
      www.pajacyk.pl
    • Gość: ola IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.03.11, 12:07
      moja obchodzi08,02 pozdrawiam
    • Gość: slazak IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.12, 15:02
      tylko gorole obchodza imeniny hm smieszni ludzi urodziny sie obchodzi a nie jakies tam imieniny hmmm jakies to glupie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.