Dodaj do ulubionych

proponuje by gaudencja przestala byc moderatorem..

21.04.12, 12:27
to babsko tak dziala mi na nerwy, ze ledwo wytrzymuje.
Edytor zaawansowany
  • aneladgam 21.04.12, 13:16
    nikt cię tu na siłę nie trzyma
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
    www.kurczak.one.pl/jedenprocent/ - dla mojego synka...
  • aneladgam 21.04.12, 13:17
    aneladgam napisała:

> nikt cię tu na siłę nie trzyma

a poza tym zawsze możesz zrobić to co ja z paroma osobami - klikasz na "dodaj do nieprzyjaciół", ustawiasz "nie pokazuj postów nieprzyjaciół" i się nie wyświetlają; ominiesz wypowiedzi osób, które ci nie pasują
  • gaudencja 21.04.12, 15:15
    Zgłoś to do administracji forum. Jako autorka aż 5 postów na forum masz już pełne moralne prawo do wnoszenia wszelkich postulatów związanych z moderacją. Myślę, że rzeczowe argumenty ("działa mi na nerwy") i kultura języka ("to babsko") walnie się przyczynią do rozstrzygnięcia postulatu na twoją korzyść.

--
    De gustibus...
  • olianka 21.04.12, 22:21
    Czytanie tego forum nie jest obowiązkowe.
    --
    1% dla Covana - Pomóżmy Adrianowi znowu śpiewać!
    Wake up Covan!
  • abiela 21.04.12, 23:14
    Nie bardzo rozumiem komu to proponujesz? Jeśli tak bardzo denerwuje cię to forum, można zrezygnować z zaglądania.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • Gość: kk IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 23:55
    ....a pani w aptece, to mówi, ze na nerwy działa "Persen"
  • aneladgam 22.04.12, 14:03
    big_grin
    piękne smile
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 16:47
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • gaudencja 22.04.12, 17:18
    Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.

--
    Ktoś, kto to czyta, może zostać doprowadzony do rozpusty.
    (Jarosław Olesiak)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:21
    gaudencja napisała:

> Nie obrażaj i nie atakuj
    > personalnie swoich rozmówców.

>
    Nie obrazam i nie atakuje ,znowu zaczyna sie kasowanie watkow ,znowu zaczyna sie kasowanie watkow ktorych sie chce
  • gaudencja 22.04.12, 17:23
    Po pierwsze, uczestnicząc w forum warto odróżniać post od wątku. Po drugie, zastanów się nad treścią i formą swojego posta, a będziesz wiedziała, za co został skasowany. Każdy następny, którego jedyna treść będzie się sprowadzała do obrażania rozmówcy, również będzie skasowany.

--
    "Pisze Pani, że imię Marina nie jest ośmieszające. Zgodzę się z tym, jeśli przyjmiemy, że nie ośmiesza pretensjonalny snobizm."
    (Walery Pisarek)
  • gaudencja 22.04.12, 17:24
    I jeszcze jedno - na razie, o dziwo, post jest dostępny w wyszukiwarce. Każdy więc może sobie sam ocenić jego treść i klasę jej wyrażenia.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:25
    a kasuj sobie do wolismile skoro sprawia Co to przyjemnosc,nie raz gorzej obrazalas i Twoje kolezanki.
  • gaudencja 22.04.12, 17:31
    Nie przypominam sobie, żebym komukolwiek pisała coś o jego pękających z nerwów żyłkach tudzież prowadziła rozważania nad użytą przez niego wazeliną (jeśli masz wątpliwości co do wulgarności "wazeliny", zastanów się uprzejmie nad kontekstem językowo-obyczajowym tego wyrażenia).
    Można wyrażać swoje zdanie o różnej treści i na różne tematy, ale pewne minimum kultury obowiązuje.

--
    "Pisze Pani, że imię Marina nie jest ośmieszające. Zgodzę się z tym, jeśli przyjmiemy, że nie ośmiesza pretensjonalny snobizm."
    (Walery Pisarek)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:37
    Niestety nie sprowokujesz mnie swoimi odpowiedziami,kultury co jak co ale brakuje Ci bardzo.
  • gaudencja 22.04.12, 17:55
    Jutko, ja nie prowokuję, tylko nawiązuję do twojego postu. Ale rozumiem, że przykro ci się konfrontować z jego zawartością.

--
    (Walery Pisarek)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:57
    gaudencja napisała:

> Jutko, ja nie prowokuję, tylko nawiązuję do twojego postu. Ale rozumiem, że prz
    > ykro ci się konfrontować z jego zawartością.
    >

Gaudencjo jak zawsze masz racjesmile e tam szkoda mi czasu na bezsensowne klotnie sa wazniejsze rzeczy i sprawysmile
  • zabulin 24.04.12, 12:34
    Zacznij gaudencjo kasowac posty, kt óre kierowalas kiedyś do mnie.

Hmmmm, a moze slowo szarak np to komplement a ja nie wiedzialam smile smile I wiele innych.

Hipokrytka, bez honoru na dodatek smile
  • gaudencja 24.04.12, 19:54
    zabulin napisała:

> Zacznij gaudencjo kasowac posty, kt óre kierowalas kiedyś do mnie.

Przykłady, przykłady, przykłady.

> Hmmmm, a moze slowo szarak np to komplement a ja nie wiedzialam smile smile I wiel
    > e innych.

Nie widzę w nim nic obraźliwego, tyle że go nie używałam. Podana przez Ciebie fraza nie została znaleziona.
    Proszę bez pustych insynuacji. Nawiasem mówiąc, rzadkie są okresy, kiedy widuję twoje posty, więc jeśli chcesz być pewna, ze do mnie dotrą, postaraj sie, żeby ktoś je zacytował.

--
    De gustibus...
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:23
    a nieetykiete przeczytaj sama ,przadalaby Ci sie.
  • Gość: popieram IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 10:45
    Ja również jestem za.

Nic napisać nie można, nie można wyrazić swojej opinii, bo zaraz gaudencja krytykuje, wyśmiewa gust człowieka itp. Wg niej to chyba najlepsze są tylko te imiona, które jej się podobają, a każde inne jest beeee

A jak ktoś powie, że imiona np. Franciszek, Antonina, Stefan, Henryk, Jan, Marianna, Stefania, Mieczysław czy Konstancja itp. są okropne, że brzydkie, że lepiej w obecnych czasach nie dawać takich imion dziecku, to zaraz gaudencja pisze, że ktoś się w ogóle nie zna.. ze na pewno taka osoba uwielbia jakieś tam Vanessy, Jesiki itp. i po jej wypowiedziach można wyczuć jej stosunek do osób, którym nie podobają się takie imiona, jakie podobają się jej.
    Moderator to chyba powinien być jakiś neutralny.. bezstronny.. a niestety gaudecja bardzo ingeruje w wypowiedzi, krytykuje je i na ich podstawie wyrabia sobie stosunek do poszczególnych osób.

Chyba na żadnym forum nie spotkałam takiego moderatora.
  • aneladgam 22.04.12, 14:07
    jako moderator gaudencja nie wypowiada się o gustach imienniczych
    jako zwykły uczestnik ma zaś prawo uczestniczenia w życiu forum tak jak każdy inny
    wypowiedzi te odróżnicie po tym, że nick moderatora wyświetla się na czerwono; póki pisze na czarno, pisze jako uczestnik forum

zauważyłam natomiast inną rzecz - gaudencja nie wyśmiewa gustu innych nigdy. za to ku mej wielkiej uciesze piętnuje bufonadę, z jaką niektóre osoby starają się udowodnić, że zielone jest czerwone.
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • luska.s 22.04.12, 17:26
    moim zdaniem gaudencja faktycznie zna sie na imionach ale tez bardzo czesto niepotrzebnie krytykuje opinie innych
    bo tylko te wszystkie Druzie i Tacie wg niektorych są ok ale mozna chyba zrozumiec ze jesli komus podoba się Nikola czy Maja to nie znaczy ze jest to czlowiek po gimnazjum i z rodziny patologicznej..
  • gaudencja 22.04.12, 17:33
    Nikt nie każe nikomu się przejmować moim zdaniem, podobnie jak nikt mi nie zabrania takowego posiadać. Nie jest zabronione na forum opiewanie imienia Alex (vide jutkawojtkowska) i nie jest zabronione krytykowanie go. Podobnie ma się sprawa z Henrykiem (inni krytycy i inni piewcy). Trwa dyskusja, w której ostatnie słowo mają wyłącznie rodzice rejestrujący imiona swoich pociech w USC.

--
    De gustibus...
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:38
    gaudencjo proponuje Ci zrobienie z tego forum prywatnego i zamknietego i nie zycze sobie abys bez powodu uzywala mojego loginu bo prowokacja marnie Ci wychodzi.
  • gaudencja 22.04.12, 17:53
    forum.gazeta.pl/forum/w,12924,121313811,121314666,Re_jakie_imie_dla_chlopca_.html
    To się nie nazywa prowokacja.

Natomiast a propos forum prywatnego zamkniętego, to długi czas funkcjonowało ono jako prywatne otwarte (itsoli, później moje). Później za zgodą moderatorek zostalo ugazetowione w związku z propozycją administracji, ale nie wykluczam ponownego wyjścia w razie potrzeby.

--
    (Walery Pisarek)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 17:55

gaudencja napisała:

> forum.gazeta.pl/forum/w,12924,121313811,121314666,Re_jakie_imie_dla_chlopca_.html
    > To się nie nazywa prowokacja.
    >
    > Natomiast a propos forum prywatnego zamkniętego, to długi czas funkcjonowało on
    > o jako prywatne otwarte (itsoli, później moje). Później za zgodą moderatorek zo
    > stalo ugazetowione w związku z propozycją administracji, ale nie wykluczam pono
    > wnego wyjścia w razie potrzeby.
    >

Bardzo bylabym Ci za to wdzeczna ,naprawdesmilezrob to jak najszybciej
  • gaudencja 22.04.12, 17:56
    Wyobraź sobie, że forum nie działa wyłącznie na twoje potrzeby.
    --
    (Jarosław Olesiak)
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 20:45
    gaudencja napisała:

> Wyobraź sobie, że forum nie działa wyłącznie na twoje potrzeby.
    wielka szkodasmile
  • Gość: yoko.ono IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 20:45
    bardzo cie prosze, zniknij na forum prywatnym !!
  • Gość: yoko.ono IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 20:56
    przepraszam bardzo kto tu jest dla kogo? chyba sie wam drogie panie cos pomieszalo! uroczyscie proponuje by te przesadzone, bezczelnie niedorzeczne, zdziwaczale i wydumane komentarze vel posty etc. gaudencji zniknely wraz z nia na forum prywatnym wtedy wszyscy z kolka wzajemnej adoracji dolacza i wreszcie sie zrobi normalnie!
  • abiela 22.04.12, 21:48
    Droga yoko.ono - nic nie stoi na przeszkodzie, byś założyła swoje prywatne forum o imionach, je moderowała i prowadziła na nim dyskusje. Na pewno na portalu gazeta.pl jest dość przestrzeni, by takie forum powstało.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • Gość: yoko.ono IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 22:13
    ale ja nie mam ochoty prowadzic wasnego forum, chce zeby tutaj bylo normalnie - czy to tak ciezko zrozumiec?!
  • gaudencja 23.04.12, 00:22
    Tyle tylko, ze to forum było nasze i wy musiałybyście sobie założyć drugie forum, bo tak jak z forum prywatnym "Wszystko o imionach" przyszłyśmy do oficjalnych forów edzieckowych, tak i razem z nim byśmy wyszły.

Zresztą załóż sobie drugie forum prywatne, jak ci dobrze radzą. I tak tutaj przed założeniem tego wątku oddałaś tylko cztery posty, więc za wiele we "Wszystko o imionach" nie zainwestowałaś. Jestem przeświadczona, że szybko zdobędzie ono taką renomę, iż my ze swoim WoI się spokojnie wycofamy, a wy przejmiecie status forum edzieckowego. Powodzenia!

--
    (Walery Pisarek)
  • Gość: yoko.ono IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 09:57
    gaudencja jak mozna nie miec grama samokrytycyzmu?!! a twoje wyliczanie moich postow to przepraszam co mialo udowodnic? chyba tyle tylko, ze umiesz liczyc do 4.
  • aneladgam 24.04.12, 10:36
    Gość portalu: yoko.ono napisał(a):

> gaudencja jak mozna nie miec grama samokrytycyzmu?!!

widać można, skoro nie masz smile smile smile smile smile

--
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • aneladgam 23.04.12, 21:42

> ale ja nie mam ochoty prowadzic wasnego forum, chce zeby tutaj bylo normalnie -
    > czy to tak ciezko zrozumiec?!

jest takie porzekadło:
    "krytyk i eunuch z jednej są parafii -
    obaj wiedzą jak najlepiej, żaden nie potrafi"
  • aneladgam 23.04.12, 21:26
    ale to nie jest twoje forum
    chcesz mieć swoje zasady - miej swoje forum
    nie chce ci się - to albo akceptuj to forum, albo się bez niego obądź
    rozwalające, pojawia się ktoś nowy i pierwsze co to swoje porządki wprowadza! big_grin
  • dalenia 23.04.12, 18:38
    Jutko, Yoko, zupełnie Was nie rozumiem big_grin Jeśli Wam to forum tak przeszkadza, tak bardzo chcecie, żeby stało się prywatne, prosicie, żeby je zamknąć, to PO CO TU JESZCZE SIEDZICIE? big_grin To jest tak nienormalne, że aż śmieszne ...
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 18:59
    dalenia napisała:

> Jutko, Yoko, zupełnie Was nie rozumiem big_grin Jeśli Wam to forum tak przeszkadza, t
    > ak bardzo chcecie, żeby stało się prywatne, prosicie, żeby je zamknąć, to PO CO
    > TU JESZCZE SIEDZICIE? big_grin To jest tak nienormalne, że aż śmieszne ...
    Widzisz nawet nie potrafisz prostej rzeczy zrozumiec!
  • zabulin 24.04.12, 11:33
    podobnie jak nikt mi nie zabr
    > ania takowego posiadać

żebyś pamiętała że to działa w dwie strony. Tzn, że nie tylko ty masz prawo posiadac swoje zdanie.

A odpowiadając autorce postulatu, ze ma niezbyt piekne słownictwo (nazwala cię babskiem), tylko sie ośmieszyłas.
    Wystarczy, ze sobie wyklikaja panie jakimi słowami do mnie sie odzywałaś.

Wiem, nie bylam ci dłużna, ale nie zgrywam teraz poprawnej politycznie damy co to słowo "babsko" mierzi.
    Zwykła hipokrytka z ciebie.
  • annajustyna 23.04.12, 22:03
    Rozdwojenie jazni? wink Ja akurat z Gaudencja mam niestety od jakiegos czasu na pienku (roznica pogladow), ale wciaz ja podziwiam za niesamowita wiedze fachowa. Czasem moglaby sie jednak powstrzymac (ja zreszta tez).
  • paula.anna 22.04.12, 17:47
    Gość portalu: popieram napisał(a):
    > A jak ktoś powie, że imiona np. Franciszek, Antonina, Stefan, Henryk, Jan, Mari
    > anna, Stefania, Mieczysław czy Konstancja itp. są okropne, że brzydkie, że le
    > piej w obecnych czasach nie dawać takich imion dziecku,

A czy ten "ktoś", nie może napisać, że jemu się nie podobają, nie obrażąjąc rodziców Franciszków, Antonin itp?????? Nie może wyrazić własnej opinii zamiast jakiegoś uogólnionego sądu oceniającego?
    Używać komunikatu "ja"?
    Czyli wykazać się kulturą osobistą?

> to zaraz gaudencja pi
    > sze, że ktoś się w ogóle nie zna.. ze na pewno taka osoba uwielbia jakieś tam V
    > anessy, Jesiki itp. i po jej wypowiedziach można wyczuć jej stosunek do osób, k
    > tórym nie podobają się takie imiona, jakie podobają się jej.

I ten "ktoś" nie czyta też ze zrozumieniem oraz projektuje swoje własne poglądy, zachowania (np "kulturalny" sposób wyrażania "poglądów"), cechy na innych. Takie jest moje zdanie
    --
    pink stinks
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 18:00

pewnie ze mozna tylko aby dzialalo to w obydwie strony rowniez ze strony krytykujacych Nikole,Brajany,Dziesiki bo jak ma sie czuc mama Nikoli czy Wanessy jak ktos pisze ze to imie patologiczne to tez jest obraza i nikt mi nie napisze ze nie .
  • olianka 22.04.12, 18:45
    Na tym forum osądy typu: "ohydne" czy "krzywdzące" traktowane są jednakowo bez względu na to, czy dotyczą Dżastina czy Maurycego.
    --
    Wake up Covan!
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 19:45
    olianka napisała:

> Na tym forum osądy typu: "ohydne" czy "krzywdzące" traktowane są jednakowo bez
    > względu na to, czy dotyczą Dżastina czy Maurycego.
    Juz nie chce mi sie nawet klocic ale wybacz jest czasami inaczej i jedynie tylko o to mi chodzi,nawe sama kiedys zwrocilam uwage na post krytykujacy imie typu Nikola bo jakos dziwnym trafem nie zostal on wykasowany z predkoscia swiatla jak inne,dostalao sie jeszcze mi ordynarna odpowiedzia ,moderacja niestety czasami szwankuje i spi kiedy nie trzeba.

• olianka 22.04.12, 20:12
    Wybacz, ale nie ty będziesz decydować o tym, kiedy śpię, kiedy pracuję, a kiedy jestem na forum. Sądzę, że abiela i gaudencja również tego prawa ci nie dadzą.
    --
    Wake up Covan!
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 20:38
    olianka napisała:

> Wybacz, ale nie ty będziesz decydować o tym, kiedy śpię, kiedy pracuję, a kiedy
    > jestem na forum. Sądzę, że abiela i gaudencja również tego prawa ci nie dadzą.
    >
    Wybacz ale przeczysz wlasnie swoim slowom z poprzedniego postu! A ja mam w nosie decyzje osob takich jak Ty i Waszego tutaj wlasnego prawa
  • olianka 22.04.12, 20:51
    jutkawojtkowska napisała:

> Wybacz ale przeczysz wlasnie swoim slowom z poprzedniego postu!

Którym?
    --
    Wake up Covan!
  • olianka 23.04.12, 20:35
    Wciąż czekam na odpowiedź. Miotasz się okrutnie, argumentów brakuje...
    --
    Wake up Covan!
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 20:39
    nie m,usze Ci sie tlumaczyc,chcialabys
  • aneladgam 22.04.12, 22:21
    kochanieńka, i po co się tak jątrzyć? po co pokazywać swoją słabość? po co hodować samej sobie wrzody żołądka? może lepiej po prostu daruj to forum? zobaczysz, jak ci się życie wygładzi i uspokoi, czego z serca życzę.
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 22:40
    Kochanienka na szczescie jestes dla mnie nikim dlatego nie musze sluchac Twoich rad
  • aneladgam 23.04.12, 21:19

> Kochanienka na szczescie jestes dla mnie nikim dlatego nie musze sluchac Twoich
    > rad

co za cios big_grin big_grin big_grin
    do końca życia się nie pozbieram big_grin big_grin big_grin
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 21:28
    raczej mnie to nie obchodzismile a szczegolnie takie osoby jak Tysmile
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 22:45
    aneladgam napisała:

> kochanieńka, i po co się tak jątrzyć? po co pokazywać swoją słabość? po co hodo
    > wać samej sobie wrzody żołądka? może lepiej po prostu daruj to forum? zobaczysz
    > , jak ci się życie wygładzi i uspokoi, czego z serca życzę.
    A teraz Panie zajmujace sie usuwaniem watkow prosze o wykazanie sie rownoscia i skasowanie tego postu,bo jest obrazliwy,skoro tak sie upieracie ze traktujecie wszystkie wypowiedzi rowno .

• gaudencja 23.04.12, 00:27
    Gdyby aneladgam napisała post utrzymany w takim tonie, jak tamten twój, na pewno bym go skasowała.

--
    De gustibus...
  • aneladgam 23.04.12, 21:19
    patrzę i patrzę i nic obraźliwego w nim nie widzę
    a za czyjeś interpretacje nie odpowiadam smile
    smile
    smile
  • lubomiro 23.04.12, 21:25
    nie wnikam w wątek, ale jest nudny. nie macie innych kłopotów?
  • paula.anna 23.04.12, 09:16

>
    >
    > pewnie ze mozna tylko aby dzialalo to w obydwie strony rowniez ze strony kry
    > tykujacych Nikole,Brajany,Dziesiki bo jak ma sie czuc mama Nikoli czy Wanessy j
    > ak ktos pisze ze to imie patologiczne to tez jest obraza i nikt mi nie napisze
    > ze nie .

ja za wypowiedzi innych nie odpowiadam, jednak zdania typu "to brzydkie czy krzywdzące imię" tępię u wszystkich, niezależnie, jakiego imienia dotyczą, nawet Nikoli tongue_out
    A Ty wyluzuj, nie wszystkim się musi imię Twojego dziecka podobać, ważne, żeby tobie się podobało. Wanessy itp są dość popularne, nie jesteś więc sama smile
    --
    pink stinks
  • Gość: niu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.04.12, 23:24
    Mam tylko nadzieję, że nie przejmujesz się Gaudencjo takimi uwagami, bo po pozostałych wpisach widać z kim mamy tu do czynienia. Dziwię się, że ta dyskusja jest taka długa, że ktoś w ogóle na takie zaczepki reaguje.
    Dodam tylko, że uważam, że jesteś świetną moderatorką i uważam Twoje posty i opinie o imionach za cenne, i pewnie moje zdanie podziela większość uczestników forum.
    Popieram też kasowanie chamskich postów ad personam.
  • jutkawojtkowska 22.04.12, 23:29
    No dokladnie ja po waszych wpisach te widze co poszlo w ruch i czego jest ciag dalszy.Lepiej miec jednak wrzody niz popekane zylki jak aneladgamsmile
  • aneladgam 23.04.12, 21:22
    obiecuję, że jak mi jakaś pęknie, pierwszej Ci o tym powiem smile))

do autorki wątku - widzisz, yoko.ono, jutka sobie zapracowała nie swoimi opiniami tylko poziomem wypowiedzi na to, że świadomie wyłączam ją sobie z życiorysu. możesz to samo zrobić z każdą z nas i po prostu nie czytać smile
  • gaudencja 23.04.12, 00:15
    Dziękuję.
    --
    De gustibus...
  • Gość: Anka IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 23.04.12, 17:47
    A ja mam nadzieję, że Gaudencja jednak przejmie się kiedyś tym, że nie pierwszy raz (i na pewno nie ostatni) ktoś zwraca uwagę, że nie jest dobrym moderatorem. Ja uważam tak samo. W moim odczuciu moderatorem powinna być osoba o wyższej kulturze osobistej, osoba uprzejma i sensowna. Tutaj tego, niestety, nie znajduję...
  • a_andzia28 23.04.12, 18:26
    Gość portalu: Anka napisał(a):

> A ja mam nadzieję, że Gaudencja jednak przejmie się kiedyś tym, że nie pierwszy
    > raz (i na pewno nie ostatni) ktoś zwraca uwagę, że nie jest dobrym moderatorem
    > . Ja uważam tak samo. W moim odczuciu moderatorem powinna być osoba o wyższej k
    > ulturze osobistej, osoba uprzejma i sensowna. Tutaj tego, niestety, nie znajduj
    > ę...

Też tak myślę.
  • dalenia 23.04.12, 18:44
    1. Wyobraźcie sobie, drogie Yoko, Jutki, Andzie itp., że na forum jest wielu stałych forumowiczów, którym, tak, tak zupełnie Gaudencja jako moderator nie przeszkadza, a wręcz ją sobie chwalą.

2. Wyobraźcie sobie także, że to forum jest dobrowolne. Tak, uwaga, DO-BRO-WOL-NE! Naprawdę można tu nic nie pisać, naprawdę można w ogóle go nie czytać i serio - da się to forum opuścić, nie żartuję!

3. Wyobraźcie sobie jeszcze, że możecie nawet sobie same założyć swoje własne forum. Forum idealne, w którym nie będzie mowy o Stanisławach, Konstancjach i Józefinach, a pod niebiosa będą wychwalane Nikole i Andżeliki. Forum, w którym nie będzie ani tej "działającej na nerwy Gaudencji", ani też całego kółka wzajemnej adoracji - nikogo!

Czyż nie piękna wizja? Rewelacyjna, proponuję się do niej dostosować. Wszystkim będzie się lepiej żyło - Wy będziecie spokojne, a my także nie będziemy się użerać z Wami smile Sielanka, coś pięknego!
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 19:02
    dalenia napisała:

> 1. Wyobraźcie sobie, drogie Yoko, Jutki, Andzie itp., że na forum jest wielu st
    > ałych forumowiczów, którym, tak, tak zupełnie Gaudencja jako moderator nie prze
    > szkadza, a wręcz ją sobie chwalą.
    >
    > 2. Wyobraźcie sobie także, że to forum jest dobrowolne. Tak, uwaga, DO-BRO-WOL-
    > NE! Naprawdę można tu nic nie pisać, naprawdę można w ogóle go nie czytać i ser
    > io - da się to forum opuścić, nie żartuję!
    >
    > 3. Wyobraźcie sobie jeszcze, że możecie nawet sobie same założyć swoje własne f
    > orum. Forum idealne, w którym nie będzie mowy o Stanisławach, Konstancjach i Jó
    > zefinach, a pod niebiosa będą wychwalane Nikole i Andżeliki. Forum, w którym ni
    > e będzie ani tej "działającej na nerwy Gaudencji", ani też całego kółka wzajemn
    > ej adoracji - nikogo!
    >
    > Czyż nie piękna wizja? Rewelacyjna, proponuję się do niej dostosować. Wszystkim
    > będzie się lepiej żyło - Wy będziecie spokojne, a my także nie będziemy się uż
    > erać z Wami smile Sielanka, coś pięknego!
    Dalej nic nie rozumiesz ale nie dziwie Ci sie,chodzi o to zeby kazdy byl traktowany rowno czy lubiacy imie Stanislaw czy Wanessa a tutaj tego niestety nie ma.Zreszta po co ja Ci to tlumacze jak i tak wiesz lepiej.
  • gaudencja 23.04.12, 19:16
    1. Kazdy jest traktowany równo.
    2. Nie każde imię moderatorzy muszą lubić po równo.
    3. Na tym forum się dyskutuje o gustach.

--
    (Walery Pisarek)
  • ksiezna_pani1 23.04.12, 19:31

> Dalej nic nie rozumiesz ale nie dziwie Ci sie,chodzi o to zeby kazdy byl trakto
    > wany rowno czy lubiacy imie Stanislaw czy Wanessa a tutaj tego niestety nie ma.
    > Zreszta po co ja Ci to tlumacze jak i tak wiesz lepiej.

A powiedz mi, dlaczego fanki Jessic, Waness i Kewinów tak "jeżdżą" po imionach tradycyjnych i po ich wielbicielach? Dlaczego tak reagują? Rozumiem, że kazdy ma prawo do własnego zdania, ale dlaczego kiedy wielbicielki Jessic piszą, że Józefina, Stefania czy Delfina są obciachowe, kiczowate i krzywdzące wszystko jest ok, bo przecież one mają prawo do własnego zdania, a kiedy ktoś napisze to samo o np. Jessice, krzyczą o nietolerancji?
  • dalenia 23.04.12, 19:32
    Ale tutaj ludzie są traktowani równo i szanujemy każdego, dopóki on nas także szanuje.

Nie jeden i nie dwa razy były tutaj prośby o porady w sprawie właśnie "Nikol i Brajanów", na które autorzy dostawali same kulturalne odpowiedzi. Czy tutaj widzisz jakiekolwiek szykany, uwagi? Albo zerknij chociażby tutaj - dziewczyna wybrała Amandę, były komentarze pozytywne, były też negatywne, ale dyskusja toczyła się kulturalnie. Czyli jak widać, można.

Owszem, są też takie wątki, w których zaraz rozpętana jest burza, ale zauważ - grono odpowiadających się raczej nie zmienia, więc w czym tkwi wg Ciebie różnica? Dlaczego jednym możemy odpowiedzieć kulturalnie i z szacunkiem, a dyskusja z drugimi zawsze kończy się aferą? To wynika z kultury osób pytających. Jeśli w wątku Pani X każda negatywna uwaga na temat Alana kończy się wielką obrazą owej Pani X, bo "tutaj to tylko Stasie i Marysie są fajne" - no to sory, ale problem ma już owa Pani X.
    Ale zdarzały się też wątki takiej Pani Y, która doskonale rozumiała, że komuś Nikola może się nie podobać i szanowała to zdanie.

Zresztą, ja mam wrażenie, że na naszym forum jest już po prostu grono wielkich obrońców właśnie tych Nikol i Brajanów, którzy nawet zupełnie nie proszeni, wtrącają się do każdego wątku w tym temacie z pretensjami. I nieważne, że ja napiszę "Alan mi się nie podoba" (do czego przecież mam prawo), że przyszła czy tam obecna mama Alana, która pytała o zdanie nie ma żadnego problemu z moją odpowiedzią -i tak zaraz jest afera, że u nas tylko Stasie są ok.

Podsumowując: no ludzie, każdy ma swój gust. Dziewczyny, zauważcie, że nie tylko o Alanach i Nikolach są tutaj negatywne opinie. Mało razy dostało się też Józefinom i Stanisławom? Ot, chociażby warto zerknąć do ostatniego wątku o Henryku. Czyli generalnie, nieważne czy o Nikolach jest dyskusja, czy o Henrykach - ważne żeby było kultralnie i wtedy jest miła i przyjemna dyskusja, co nie znaczy, że wszyscy się zgadzają smile

PS: To chyba trochę chaotyczny post, ale mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją, o co mi chodziło.
    --
    www.pajacyk.pl
  • a_andzia28 23.04.12, 19:40
    dalenia napisała:

> Ale tutaj ludzie są traktowani równo i szanujemy każdego, dopóki on nas także s
    > zanuje.

..no proszę Cię...... naprawdę tak myślisz?
  • ksiezna_pani1 23.04.12, 19:45
    a_andzia28 napisała:

> dalenia napisała:
    >
    > > Ale tutaj ludzie są traktowani równo i szanujemy każdego, dopóki on nas t
    > akże s
    > > zanuje.
    >
    >
    >
    > ..no proszę Cię...... naprawdę tak myślisz?

Uważam podobnie jak dalenia.
    Zauważyłam też, że wielbicielki "zachodnich imion" lubią szukać dziury w całym...
  • dalenia 23.04.12, 19:47
    Oczywiście, że tak. I to, o czym mówiła Olianka, a ja to powtórzyłam w swojej wypowiedzi - dostaje się tutaj zarówno Wanessom/Angelikom/Brajanom, jak i Henrykom/Józefinom/Konstancjom, a także tym niby zwyczajnym Annom/Pawłom/Justynom - wszystkim imionom.

A Wy nie możecie pojąć takiej jednej zasadnicznej sprawy - jeśli Gaudencja odpisuje komuś, kto skrytykował Józefinę, to ma do tego pełne prawo, może się z nim nie zgadzać i może to jawnie mówić, bo jako uczestnik forum wypowiada się na czarno - o czym już była mowa. I wtedy może, dokładnie tak jak Ty, jak ja i jak wszyscy inni, sama decydować czy podpisze się pod zdaniem "Nikola mi się nie podoba", czy zaneguje "Józefina to imię dla starej baby" - ma do tego pełne prawo. A jako moderator, kiedy pisze na czerwono, usuwa opinie niezgodne z regulaminem niezależnie od tego, czy dotyczą one owej Nikoli czy Józefiny.

Andziu, więcej luzuuu! smile Jak tak Cię deneruje Gaudencja, to odsyłam to początkowej wypowiedzi Aneladgam o blokowaniu uczestników forum. Albo zachęcam nadal do założenia swojego własnego.
    --
    www.pajacyk.pl
  • a_andzia28 23.04.12, 20:00
    Dalenio, ależ ja jestem wyluzowana.
    Nie podoba mi się natomiast fakt obrażania niektórych uczestniczek forum przez gaudencję. Bo różnica zdań-owszem. Dzięki temu forum istnieje i funkcjonuje.
    Ale niegrzeczne zachowanie w stosunku do innych, ba ! obrażanie to już inna sprawa i o tym właśnie piszę. Zmiana moderatorki wiązałaby się zdecydowanie ze wzrostem poziomu kultury tego forum. I nie biję piany i jestem wyluzowana. Po prostu częściej gościłabym na tym forum, gdyby zachowanie wyżej wymienionej tak mnie nie raziło.
  • gaudencja 23.04.12, 20:12
    a_andzia28 napisała:

> Ale niegrzeczne zachowanie w stosunku do innych, ba ! obrażanie to już inna spr
    > awa i o tym właśnie piszę. Zmiana moderatorki wiązałaby się zdecydowanie ze wzr
    > ostem poziomu kultury tego forum.

...bo na przykład taka andzia nie byłaby zmuszona do zaczynania postów od takiej oczywstej oczywistości, jak stwierdzenie "Brednie piszesz". Byłoby więc o wiele kulturalniej.

Po pros
    > tu częściej gościłabym na tym forum, gdyby zachowanie wyżej wymienionej t
    > ak mni
    > e nie raziło.

ROTFL.

--
    De gustibus...
  • aneladgam 23.04.12, 21:13
    a_andzia, ale usunięcie Gaudencji z grona moderatorów nie wiązałoby się w żadnym razie z jej usunięciem z forum, mogłaby się nadal wypowiadać, więc w czym byłabyś usatysfakcjonowana? domniemany wzrost poziomu i kultury nie zależy od posiadanych uprawnień
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • a_andzia28 23.04.12, 21:51
    Mam nadzieję, że byłaby ona traktowana wtedy jak inne forumki.
    Niegrzeczne, obraźliwe i nietaktowne wypowiedzi byłyby usuwane.
    Póki co, ona jest na specjalnych prawach.

Ot i tyle smile
  • abiela 23.04.12, 22:03
    a_andzia28 napisała:

> Mam nadzieję, że byłaby ona traktowana wtedy jak inne forumki.
    > Niegrzeczne, obraźliwe i nietaktowne wypowiedzi byłyby usuwane.
    > Póki co, ona jest na specjalnych prawach.
    >

Gaudencja przecież wypowiada sie na forum w kwestii imion jako Gaudencja, a nie jako moderator. Nie rozumiem w jaki sposób zmieniło by się forum, gdyby moderatorem nie była.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • a_andzia28 23.04.12, 22:19
    abiela napisała:

> a_andzia28 napisała:
    >
    > > Mam nadzieję, że byłaby ona traktowana wtedy jak inne forumki.
    > > Niegrzeczne, obraźliwe i nietaktowne wypowiedzi byłyby usuwane.
    > > Póki co, ona jest na specjalnych prawach.
    > >
    >
    > Gaudencja przecież wypowiada sie na forum w kwestii imion jako Gaudencja, a nie
    > jako moderator. Nie rozumiem w jaki sposób zmieniło by się forum, gdyby modera
    > torem nie była.
    >
    No właśnie, tak jak napisałam:

> > Mam nadzieję, że byłaby ona traktowana wtedy jak inne forumki.
    > > Niegrzeczne, obraźliwe i nietaktowne wypowiedzi byłyby usuwane.
    > > Póki co, ona jest na specjalnych prawach.
  • abiela 23.04.12, 23:12
    a_andzia28 napisała:

> > > Mam nadzieję, że byłaby ona traktowana wtedy jak inne forumki.
    > > > Niegrzeczne, obraźliwe i nietaktowne wypowiedzi byłyby usuwane.
    > > > Póki co, ona jest na specjalnych prawach.

Mylisz się, jest traktowana tak jak Ty i ja.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • a_andzia28 24.04.12, 07:20
    abiela napisała:

> Mylisz się, jest traktowana tak jak Ty i ja.

No cóż, przekonałaś mnie big_grin big_grin
    Zrobiłaś się na czerwono i stałaś się bardziej autorytatywna.

Naprawdę nie daje Wam do myślenia fakt, że co jakiś czas pojawiają się głosy przeciwko gaudencji? Nigdy przeciw innym moderatorkom, tylko przeciw niej.
  • olianka 24.04.12, 08:07
    a_andzia28 napisała:
    >
    > Naprawdę nie daje Wam do myślenia fakt, że co jakiś czas pojawiają się głosy pr
    > zeciwko gaudencji? Nigdy przeciw innym moderatorkom, tylko przeciw niej.

Jak nigdy? Całkiem niedawno ktoś chciał obalić mnie big_grin
    --
    Wake up Covan!
  • abiela 24.04.12, 13:30
    a_andzia28 napisała:

> No cóż, przekonałaś mnie big_grin big_grin
    > Zrobiłaś się na czerwono i stałaś się bardziej autorytatywna.

Czerwność nie słuzy podniesieniu autorytetu. Sądziłam, że wiesz, co to oznacza.
    >
    > Naprawdę nie daje Wam do myślenia fakt, że co jakiś czas pojawiają się głosy pr
    > zeciwko gaudencji? Nigdy przeciw innym moderatorkom, tylko przeciw niej.

Pojawiają się także głosy przeciwko innym uczestnikom.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • gaudencja 23.04.12, 20:02
    a_andzia28 napisała:

> ..no proszę Cię...... naprawdę tak myślisz?

Masz rację, że doszło do pewnych uchybień. Powinnam była (albo któraś z modetarorek) skasować na przykład taki twój post:
    ___
    Re: Łękomir , Łękomira
    Autor: a_andzia28
    Taaaa
    Podoba mi się. Mniej więcej tak samo jak łękotka i łechtaczka.
    ________
    Kolejny, dotyczy imienia noszonego w Polsce - Żegotom mogło się zrobić przykro. A może nie, Żegotowie nie mają uczuć...

--
    (Walery Pisarek)
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 20:09
    Gaudencjo nie chce mi sie suzkac ale Twoich ironicznych wypowiedzi jest calkiem sporo na temat Leny,Nikoli,patologi ,Mi i inncyh ale najlepiej komus wytknac a samemu sie nie przyznac,zawsze musisz miec ostatnie zdanie niestety.
  • gaudencja 23.04.12, 20:18
    Obawiam się, że to jutka komuś wytyka, ale sama się nie przyzna. Chciałaś równego traktowania Waness? Może zacznij od siebie:

Re: Flavia - co uwazacie o tym imieniu?
    Autor: jutkawojtkowska
    Zdziwialm sie ze Wam wszytkim podoba sie to imie,jak przeczytalam tytul bylam pewna ze wiekszosc bedzie na nie.Nie wiem czemu ale te imie wogole do mnie nie przemawia,wrecz kojarzy mi sie z tego typu jak Wanessa,Dzesika.Takie jakies dziwne,glupio byoby mi sie przedstawic tym i iimieniem.ale to tylko moje zdanie
    ________

A to cytat z niniejszego wątku: bo jak ma sie czuc mama Nikoli czy Wanessy jak ktos pisze ze to imie patologiczne to tez jest obraza i nikt mi nie napisze ze nie . oraz Dalej nic nie rozumiesz ale nie dziwie Ci sie,chodzi o to zeby kazdy byl traktowany rowno czy lubiacy imie Stanislaw czy Wanessa a tutaj tego niestety nie ma
    Nawiasem mówiąc, jak poszukasz postów o tym, że Wanessa i Nikola są "patologiczne" to wypowiedzi stałych forumowiczów, a już na pewo moderatorek, wśród nich nie znajdziesz.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • jutkawojtkowska 23.04.12, 20:35
    szukaj dalej ,moze cos jeszcze znajdziesz
  • a_andzia28 23.04.12, 20:27
    Wyjątkowo masz rację, że dochodzi do pewnych uchybień na tym forum. Któraś z modetarorek skasować powinna skasować taki twój post:

twoja wypowiedź, gaudencjo z 23.02.2011

"Tak się składa, ze osoby, które bronią Leny czy Poli, zazwyczaj słabo się posługują polszczyzną."

Teraz zrozumiałaś o co chodzi?

I na koniec pytanie: Czy moderacji (bez względu na to czy pisze na czerwono, czy czarno) można na forum więcej niż innym forumkom?

Reasumując i wracając do wątku: uważam, że gaudencja jest złą moderatorką. Jest niegrzeczna, niekulturalna, a jej wypowiedzi obrażają innych. Jestem za zmianą.

• gaudencja 23.04.12, 20:38
    a_andzia28 napisała:

> Wyjątkowo masz rację, że dochodzi do pewnych uchybień na tym forum. Któraś z mo
    > detarorek skasować powinna skasować taki twój post:
    >
    > twoja wypowiedź, gaudencjo z 23.02.2011
    >
    > "Tak się składa, ze osoby, które bronią Leny czy Poli, zazwyczaj słabo się posł
    > ugują polszczyzną."

Myślę, ze nie na miejscu jest komentowanie przez ciebie moich obsweracji z forum, w świetle przytoczonych przeze mnie twoich wypowiedzi, wskazujących dobitnie na odległośc, jaka dzieli cię od kulturalnego zachowania.
    --
    De gustibus...
  • a_andzia28 23.04.12, 20:58
    gaudencja napisała:

> a_andzia28 napisała:
    >
    > > Wyjątkowo masz rację, że dochodzi do pewnych uchybień na tym forum. Która
    > ś z mo
    > > detarorek skasować powinna skasować taki twój post:
    > >
    > > twoja wypowiedź, gaudencjo z 23.02.2011
    > >
    > > "Tak się składa, ze osoby, które bronią Leny czy Poli, zazwyczaj słabo si
    > ę posł
    > > ugują polszczyzną."

>
    > Myślę, ze nie na miejscu jest komentowanie przez ciebie moich obsweracji
    > z forum, w świetle przytoczonych przeze mnie twoich wypowiedzi, wskazujących d
    > obitnie na odległośc, jaka dzieli cię od kulturalnego zachowania.

Ja nie komentuję twoich "obserwacji"
    Komentuję twój brak kultury, brak taktu, niegrzeczne i zarozumiałe zachowanie.

I dlatego uważam, że forum powinno zmieniać moderatorkę.

• gaudencja 23.04.12, 21:02
    Podziwiam brak czelności Kulturalnej Andzi "Brednie Piszesz"; pochyl się lepiej nad swoimi wypowiedziami na forum.
    W dyskusji z tobą - EOT.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • lubomiro 23.04.12, 21:02
    ja to stanę w obronie Gaudencji, gdybym był na jej miejscu, zabroniłbym pisania i zachywtów nad germanofilskimi imionami smile Ta dzielna dziewczyna jest bardziej wyrozumiała.
  • wimperga 23.04.12, 21:07
    lubomiro napisał:

> ja to stanę w obronie Gaudencji, gdybym był na jej miejscu, zabroniłbym pisania
    > i zachywtów nad germanofilskimi imionami smile Ta dzielna dziewczyna jest bardzi
    > ej wyrozumiała.

Gaudencjo, masz wielbiciela na forumwink.
  • Gość: yoko.ono IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 09:39
    ale jestes zalosna, jezu!!
  • aneladgam 24.04.12, 10:38

> ale jestes zalosna, jezu!!

to jest bardzo rzeczowy i wielkiej klasy argument big_grin popłakałam się big_grin

--
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • dalenia 24.04.12, 13:57
    Ej, ej, ej - a czy ja Ciebie tak obrażam? Matko i córko, ile Wy macie lat, 13?! big_grin Ta Twoja wypowiedź nie świadczy o Tobie najlepiej, poziom argumentów równy uczniom podstawówki. To przykre, że ludzie nie potrafią się zachować, a wymagają szacunku, podczas gdy sami zachowują się jak bydło ... Skupcie się ludzie na sobie, a potem, jak już udoskonalicie się w 100%, to udoskonalajcie też innych.

Z mojej strony EOT w dyskusji z Tobą, Andziu, nie ten poziom.
    --
    www.pajacyk.pl
  • a_andzia28 24.04.12, 17:30
    może i EOT, ale doprawdy nie wiem o co chodzi. Czy to na pewno było do mnie?
  • dalenia 24.04.12, 17:37
    O matko, faktycznie, masz racje - to nie do Ciebie. Byłam pewna, że to Tobie odpowiadam, a jak się okazało, odpowiadałam na zarzuty Yoko. Zwracam honor, z Tobą mogę jeszcze podyskutować wink
    --
    www.pajacyk.pl
  • aneladgam 24.04.12, 10:41
    perły przed wieprze, dalenio
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • jutkawojtkowska 24.04.12, 11:19
    aneladgam napisała:

> perły przed wieprze, dalenio
    wez zajmij sie lepiej dziecmi bo widze ze Ci sie nudzi,Twoj poziom kultury jest zalosny.
  • jutkawojtkowska 24.04.12, 11:24
    smiem twiierdzic ze ta wypowiedz jest w dobrym tonie i nie pojdzie do skasowania.
  • kamelia04.08.2007 25.04.12, 00:28
    aneladgam napisała:

> perły przed wieprze, dalenio

że co? ze wszystko w porzadku, bo to biblijne powoedzenie z nowego testamentu i wszystko jest ok, skoro jezus tak mówil?

Aneladgam nalezy do klanu popierających i jest nietykalna?
    --
    tutiturum
  • lubomiro 23.04.12, 19:51
    yoko.ono napisała:

> to babsko tak dziala mi na nerwy, ze ledwo wytrzymuje.

Ja tam osobiście ani do Gaudencji, ani do Daleni, ani do Olianki ani do innych moderatorów nic nie mam. Proszę tylko o możliwie największą wyrozumiałośc i wsparcie dla rdzennych polskich imion - słowiańskich:

pl.wikipedia.org/wiki/Imiona_słowiańskie
    Przez lata wielu badaczy i pasjonatów poświęcało swój czas, aby zachowac nasze polskie dziedzictwo, a tu co? Kłótnia i obrażanie innych. Wstyd.

• gaudencja 23.04.12, 19:54
    Skoro ci tak leży na sercu dobro polszczyzny, zacznij moze pisać "błahostki" przez "h"?
    Nawiasem mówiąc, czy masz w wikipedii nick "wojgniew"?
    --
    De gustibus...
  • lubomiro 23.04.12, 20:05
    you must be mistaken
  • aneladgam 23.04.12, 21:16
    lubomiro napisał:

> you must be mistaken

a jak to byłoby po słowiańsku? tongue_out

--
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • dalenia 23.04.12, 19:56
    Lubomiro, ale Ty mnie bawisz big_grin Serio, już nawet nie denerwujesz mnie tak bardzo, tylko dostarczasz mi mnóstwo radości, dzięki! big_grin
    --
    www.pajacyk.pl
  • lubomiro 23.04.12, 20:05
    och nie ma za co, uwielbiam sprawiac radośc białogłowom smile
  • aneladgam 23.04.12, 21:30
    lubomiro napisał:

> yoko.ono napisała:
    >
    > > to babsko tak dziala mi na nerwy, ze ledwo wytrzymuje.
    >
    > Ja tam osobiście ani do Gaudencji, ani do Daleni, ani do Olianki ani do innych
    > moderatorów nic nie mam.

dalenia, ku memu wiecznemu zdumieniu, nie jest moderatorem smile
  • dalenia 23.04.12, 22:26
    O popatrz Aneladgam. Tak mnie zafascynowała dalsza część wypowiedzi Lubomiro, że nawet nie skupiłam się na tej pierwszej. Ale cóż to za zaszczyt i niesamowita nobilitacja dla mej skromnej osoby i to ze strony samego Mistrza Słowiańszczyzny wink
    --
    www.pajacyk.pl
  • annajustyna 23.04.12, 22:38
    Mistrza Slowianszczyzny? Czyzby? Piszacego blahostka przez ch? wink
  • dalenia 23.04.12, 23:00
    Tego samego wink Powiem więcej - tego, który pisze w nikomu nieznanym słowiańskim języku np. "You must be mistaken".
    --
    www.pajacyk.pl
  • lubomiro 25.04.12, 22:15
    zawsze można liczyc na grono wielbicieli smile
  • olianka 23.04.12, 21:22
    Proponuję, by nerwowi forumowicze, którzy nazywają swoich dyskutantów "babskiem" etc. zaniechali udzielania się na forum WoI, albowiem psują atmosferę wszczynając niepotrzebne dyskusje.
    --
    Wake up Covan!
  • zabulin 24.04.12, 12:41
    Dlaczego nie zaproponowałas tego nerwowej gaudencji, gdy obrazała mnie w pewnym wątku?

W porównaniu do jej szlachetnego" słownictwa, "babsko" jest delikatne.

jeśli nie wiesz, o ktory watek chodzi wyszukasz sobie lub gaudencja ci pomoże. Ona jest barzo obiektywna i sprawiedliwa. Tylko, zeto sprawiedliwość Kalego wink

Nie byłam jej dłużna, ale poziom jej odpowiedzi był jeszcze niższy chyba, a mimo to nikt z koła wzajemnej waszej adoracji, nie wzywal zdenerwowanej gaudencji do opuszczenia forum.
    Dlaczego gaudencja może lzyc i obrażac oraz się denerwoać a innym składasz takie propozycje ?

Czekam niecierpliwie na sensowną odpowiedź
  • olianka 24.04.12, 15:24
    zabulin napisała:

> Dlaczego nie zaproponowałas tego nerwowej gaudencji, gdy obrazała mnie w pewnym
    > wątku?

Widocznie nie uznałam tego za konieczne.
    >
    > W porównaniu do jej szlachetnego" słownictwa, "babsko" jest delikatne.

Tak? Aż kusi, żeby zapytać, w jakim środowisku "babsko" jest delikatne, ale zaraz okaże się, że komuś coś sugeruję big_grin

> Dlaczego gaudencja może lzyc i obrażac oraz się denerwoać a innym składasz tak
    > ie propozycje ?

Gdzie lży, gdzie obraża?
    --
    Wake up Covan!
  • gaudencja 24.04.12, 20:01
    Chętnie poczytam; zwłaszcza interesuje mnie, jakie użyte przeze mnie słowa były gorsze, niż "babsko".
    --
    (Walery Pisarek)
  • zabulin 25.04.12, 08:39
    > Gdzie lży, gdzie obraża?

Jako osoby baaaardzo inteligentne, na pewno rozumiecie że obrazac mozna nie tylko wprost słowem typu "babsko" ale i bardziej subtelnie. A jednak obrazać.

Przyklad masz w moim poscie pt. Gaudencjo i 3 wielbicielki- 25.04, g. 8:12.

Chociazby cytat gaudencja do lidii.
    Wiem, ze i tak będziecie jej bronić, ale wiem tez to tylko dla zasady, bo jej nieuprzejmych zwrotów, bardzo złośliwych jest tu na pęczki.

Nie widzicie ich albo dlatego, ze wasze mniemanie o własnej inteligencji jest mocno przesadzone albo macie taktyke: iść w zaparte.
    Obstawiam to drugie, tylko wiecie ze w pewnym momencie takiego slepego zapatrzenia stajecie sie śmieszne.

Nikt nie twierdzi ze gaudencja nie ma wiedzy i znajomości tematu.
    Ale jej kultura osobista, sposób odzywania sie do ludzi (pogardliwie i lekcewazaco) i mega zlośliwość sa faktem.
    Megalomania generuje zlosliwość w stosunku do ludzi o odmiennym zdaniu. To tez jest faktem

Fakt kolejny to taki ze ona nie przyznaje sie do błędow i nie przyzna raczej. Obraca kota ogonem, łapie za słowka.
    Taka taktyka. Bywa.

Smutne, ze kogos takiego stawiacie sobie na piedestale.
    Gratuluje autorytetów.
    Cóż- jacy fani, taka królowa smile
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:03
    zabulin napisała:

>
    > Chociazby cytat gaudencja do lidii.
    > Wiem, ze i tak będziecie jej bronić, ale wiem tez to tylko dla zasady, bo jej n
    > ieuprzejmych zwrotów, bardzo złośliwych jest tu na pęczki.
    >

Szkoda, że nie przytoczyłaś wypowiedzi p. Lidii, które z kultura maja niewiele wspólnego. I co Ty na to? Zresztą zabulin, Ty sama nie jesteś lepsza.
  • zabulin 25.04.12, 09:32

> Szkoda, że nie przytoczyłaś wypowiedzi p. Lidii, które z kultura maja niewiele
    > wspólnego. I co Ty na to? Zresztą zabulin, Ty sama nie jesteś lepsza.

O, ale ja wcale nie twierdzę że rozmawiałam z nia niezłosliwie, czy tez lidia.

Tylko wy twierdzicie z uporem maniaka że gaudencja jest ok. Ma teksty identyczne jak ludzie nad ktorymi się tak wywyższa. Nie jest kulturalna i na dodatek bywa bardzo nieuprzejma.

Wystarczy, ze ktoś napisze że imie trudne do zapamietania a ta jedzie jak przekupa: że książki trzeba czytac, że madry zapamieta. W te modłę.
    Grzeczny i kulturalny człowiek oraz dobra moderatorka napisałaby: moim zdaniem nietrudno... a nie jechac po kimś z taka złosliwościa.

A wy jak zwykle kota ogonem. O wszystkich tylko nie o niej.
    Nie jest dobrą moderatorka jesli tekst, ze imię trudne od razu wyzwala u niej taka chęc złosliwego dokopania w stylu" trudne bos tłuk czytający mało.

Żałosne.

• ksiezna_pani1 25.04.12, 09:57
    >

> Wystarczy, ze ktoś napisze że imie trudne do zapamietania a ta jedzie jak przek
    > upa: że książki trzeba czytac, że madry zapamieta. W te modłę.
    > Grzeczny i kulturalny człowiek oraz dobra moderatorka napisałaby: moim z
    > daniem nietrudno... a nie jechac po kimś z taka złosliwościa.
    >
    >
    >
    > A wy jak zwykle kota ogonem. O wszystkich tylko nie o niej.
    > Nie jest dobrą moderatorka jesli tekst, ze imię trudne od razu wyzwala u niej t
    > aka chęc złosliwego dokopania w stylu" trudne bos tłuk czytający mało.
    >
    > Żałosne.
    >
    >

Zabulin, akurat Ty nie powinnaś wypowiadać się o kulturze. A odwracanie kota ogonem jest Twoja ukochana zagrywką. Jak sobie coś wbijesz do głowy, to nie ma mocnych, by Ci coś przetłumaczyć. Bo jak Ty tak myślisz, to inni tez powinni.
  • zabulin 25.04.12, 14:14
    Zabulin, akurat Ty nie powinnaś wypowiadać się o kulturze. A odwracanie kota og
    > onem jest Twoja ukochana zagrywką. Jak sobie coś wbijesz do głowy, to nie ma m
    > ocnych, by Ci coś przetłumaczyć. Bo jak Ty tak myślisz, to inni tez powinni.

Wiedziałam, ze w ten sposób odpowiesz.
    Samzwańcza królowa to zwykla złosliwa baba. Skończyły się wam argumenty, zeby ją bronic jak widze.

Kiedy odwracałam kota ogonem? Przyklad proszę.

Ty odwracasz.
    Podaję wam konkretne cytaty=dowody żąłosnej zlosliwości gaudencji, ale nie potraficie przyznac ze jest złosliwą osoba i bywa chamska. Mimo dowodów idziecie w zaprte. Upór jest fajny do pewnego momentu. Potem juz świadczy o braku logicznego myslenia i niezbyt wysokiej inteligencji.
    I to własnie jest odwracanie kota ogonem.Bo od razu A ty, zabulin to a ty tamto.

Watek jest nt zachowania gaudencji i ona BYWA bardzo czesto chamska i zlosliwa.

jak masz odwage to napisz, ze osoba która daje komus kto uwaza ze jakies imię jest trudne do zapamiętania (nie widze nic chamskiego w tym zdaniu, nic zdrożnego) odpowiedź w stylu: czytaj ksiązki to nie boli nie jest chamska.
    Naprawde tak uwazasz?

jesli tak- ząłosne sa wasze standardy kultury. Bo jesli gaudencje uwazasz za kulturalna, to komplementem jest usłyszec, ze się kulturalnym nie jest. Gdyż najwidoczniej nie rozumiesz znaczenia tego słowa.

To, co prezentujecie to zwykła hipokryzja i powtarzanie wyuczonych kwestii.

Żałosna, żenujaca moderatorka.
    Prawdpodobnie skrajnie nieszczesliwa, mało zauważana- typowe sa wtedy takie anonimowe lekcewazace teksty jakie serwuje ludziom. Takie szpilki.

Przykre, ze ktos z jej wiedza odczuwa taka przyjemnosc w kopaniu innych.
    Do mnie kiedys pisała że to nie moja wina, ze jestem taka , to geny. Ze nie napisze jaki lekarz się tym zajmuje. Zawoalowane, ale jednak chamskie i bardzo plebejskie. Nie ma nic z damy, chociaz by bardzo chciała.

Bredzi jakw malignie i lepiej by się swoim genom przyjrzała.

Wsolczuje dziecku jej. jak powie że coś jest trudne, to już sobie wyobrazam jak mu mamuska szpile wbije.
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 14:48
    zabulin napisała:

Oj nasza szanowna koleżanka lekko się zdenerwowała. Czyżby z powodu braku merytorycznych argumentów? Śmieszy mnie to, że potępiasz Gaudencje za brak kultury, kiedy Ty sama kultura nie grzeszysz.
    Propozycja dbania o pamięć (bo o to chodziło) nie jest złośliwa. Pamięć trzeba ćwiczyć. Czy będę chamska/złośliwa, gdy każe komuś zawiązać komuś sznurowadła, bo może np. złamać nogę?
    W czym Ty widzisz problem? Przecież Gaudencja nie sugeruje, ze ta osoba nie czyta... No, ale to jest kolejny dowód na to, ze widzisz tylko to co chcesz widzieć i ze masz monopol na prawdę. Pamiętasz nasza dyskusje? Próbowałaś wmówić mi coś, co nie było prawdą, szukałaś drugiego dna i nie chciałaś przyjąć do wiadomości, tego, że mam inne zdanie... tylko Ty, bo Ty tak myślisz, bo ty wiesz lepiej, Ty, Ty i tylko Ty i tak w kółko. I teraz jest podobnie: Gaudencja jest zła, zła, zła, zła, zła i zła. Nie da się z Tobą normalnie rozmawiać, no chyba, ze ktoś będzie Ci przytakiwać
    Co sobą reprezentujesz? Piszesz o hipokryzji, a wiesz kto jest największą hipokrytką? właśnie Ty! i nie pisze tego tylko dlatego, ze jestem w tym enigmatycznym kółku wzajemnej adoracji, bo nie jestem. Dziewczyno, jesteś po prostu żałosna. Potępiasz kogoś za cechy, które Ty sama posiadasz. Nie jest Ci wstyd?
    A o odwadze, to Ty naprawdę nie powinnaś mówić, bo co tu dużo mówić, jesteś tchórzliwa moja droga zabulin, nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy... Do tego nie nienawidzisz gdy ktoś ma inne zdanie. I przestań w końcu obrażać!
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 14:55
    ksiezna_pani1 napisała:

Czy będę chamska/złośliwa, gdy każe komuś zawiązać komuś sznurowadła,
    > bo może np. złamać nogę?

"Czy będę chamska/złośliwa, gdy każe komuś zawiązać sznurowadła, bo może np. złamać nogę?
  • froobek 23.04.12, 21:39
    Nudzi się Wam? Kurde, bójka godna CiPy albo Zakupów, myślałam, że tu jest wyższy poziom.

Gaudencja bywa ostra, to fakt. Ale, po pierwsze primo biorę poprawkę na brak możliwości pełnego rozpoznania intencji w komunikacji pisanej - może jest po prostu konkretna, a konkret nie okraszony uśmiechem, miłym tonem często brzmi nieuprzejmie. Po drugie primo Gaudencja raczej ratuje kulturę. Kulturę imienniczą. Krzewi niestrudzenie przekonanie, że lista imion nie kończy się na Szymonie i Zuzannie... Warto, żeby to robiła, nawet jeśli miałaby otrzeć się o granicę nieuprzejmości.
  • a_andzia28 23.04.12, 22:00
    froobek napisała:
    Warto, żeby to robiła, nawet jeśli miałaby otrzeć się o granicę nieuprzejmości.

No i właśnie ja się z tym nie zgadzam...
  • zabulin 24.04.12, 11:41
    Byli w historii tacy, co to uwazali że cel uswięca środki.
    i zawsze sie to konczyło źle.

Gaudencja to zwykła kobieta, która jak wsiada na imienniczego konia to jej klapy na oczy leca.
    Pod płaszczykiem krzewienia kultury imienniczej smile( ktory to płaszczyk jej sie zsuwa za każdym razem jak ktoś smie sie z nią nie zgadzac i wtedy z kultura bywa różnie) forsuje swoje zdnanei nie dopuszcza do siebie mysli, ze ktoś z tym zdaniem zgazdac sie nie musi.

I prostuje wypowiedx jakoby gaudencja nie obrazała imnnych.

Napisała nieraz ze jakies imie jest pospolite- nie jest to komplement ale slowo o wydźwięku negatywnym.
  • jutkawojtkowska 24.04.12, 11:45
    smile
  • gaudencja 24.04.12, 20:04
    zabulin napisała:

> Napisała nieraz ze jakies imie jest pospolite- nie jest to komplement ale slowo
    > o wydźwięku negatywnym.

Nie, zabulin. Wszystko ci się pomyliło. Pisałam, ze imię jest wyrazem pospolitym, ale to ma zupełnie inne znaczenie, niż "pospolitość". Poczytaj jakies zasady pisowni i interpunkcji.
    Znajdź choć jeden post, w którym pisałam o pospolitości imienia, a uznam, ze nie mijasz się notorycznie z prawdą.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • jutkawojtkowska 24.04.12, 11:26
    froobek napisała:

> Nudzi się Wam? Kurde, bójka godna CiPy albo Zakupów, myślałam, że tu jest wyższ
    > y poziom.
    >
    > Gaudencja bywa ostra, to fakt. Ale, po pierwsze primo biorę poprawkę na brak mo
    > żliwości pełnego rozpoznania intencji w komunikacji pisanej - może jest po pros
    > tu konkretna, a konkret nie okraszony uśmiechem, miłym tonem często brzmi nieup
    > rzejmie. Po drugie primo Gaudencja raczej ratuje kulturę. Kulturę imienniczą. K
    > rzewi niestrudzenie przekonanie, że lista imion nie kończy się na Szymonie i Zu
    > zannie... Warto, żeby to robiła, nawet jeśli miałaby otrzeć się o granicę nieup
    > rzejmości.

to ja tez mam propozycje proponuje utworzyc specjalny regulamin dla gaudencji.
  • kwiecienka1 23.04.12, 22:41
    ludzie, ze tez wam sie tak chce...

pozdrawiam
    Kwiecienka z Podziwem

--
    http://nn.daisypath.com/itN9p1.png
  • kamelia04.08.2007 24.04.12, 11:35
    owszem, załozyła to forum, podtrzymuje jego byt.

tez mam do niej zastrzeżenia, wszystko jest miło i fajnie, dopóki ktos sie z nia zgadza, ale zaczyna traktować leceważąco i protekcjonalnie innych dyskutantów, jak ktos pisze rzeczy, ktore sie jej nie podbaja. Nie majac racji, zarzuca brak profesjonalizmu, bark gustu, czy po prostu sugeruje, ze ktos jest głupkiem.
    Wydaje sie jej, ze poza nia, to na tym forum siedza dyletanci.
    --
    tutiturum
  • Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.12, 12:45
    Kamelia04.08.2007 zgadzam się z Tobą. Nie rozumiem często jej zachowania. Taki typ nauczycielki, która wszystkich poucza, wtrąca się nawet kiedy post nie jest do niej skierowany. Mam wrażenie, że nie widzi w swoim zachowaniu nic złego.

Według mnie zachowanie jej, jest często nie na miejscu i mija się z celem. Czasami ma rację, ale często też - ale musi postawić na swoim. np. często wytyka błędy ortograficzne dla innych nie rozumiejąc, że niektórzy mają dysleksję, przecież nie o to chodzi na forum imienniczym, po drugie rozumiem poprawna polszczyzna jest ważna, ale nie czyń to Gaudencjo w sposób z podtekstami,z ironią.
    Inny przykład skoro ktoś proponuje imię Marcel,Oskar to muszą się komuś te imiona podobać - może spełniają kryteria jak w przypadku wątku o Henryku kobieta szuka imienia z r, a jakaś forumka podała inne typy, a Ty na nią naskoczyłaś. Przykładów jest więcej, ale nie będę o nich pisała.
    Ktoś napisał, że forum jest dobrowolne, niby tak, ale innych nie widziałam, znalazłam.
    Odczuwa się na tym forum ciągłą inwigilację przez Gaudencję, na innych forach tego nie ma.
    Jak widzę, większość ma podobne zdanie na jej temat.
  • dalenia 24.04.12, 13:34
    Gość portalu: obserwator napisał(a):
    > Odczuwa się na tym forum ciągłą inwigilację przez Gaudencję, na innych forach t
    > ego nie ma.

Na forum jestem już kilka lat i przyznam, że przez nikogo nie czuję się inwigilowana smile

> Jak widzę, większość ma podobne zdanie na jej temat.

Oj, zupełnie się nie zgadzam. Takie zdanie ma kilku forumowiczów, którzy - jakby nie patrzeć - często się na forum nie wypowiadają. Wieczne wojny z Gaudencją* toczy tu Zabulin, Kamelia, a teraz także Jutka, Andzia i Yoko oraz kilku niezalogowanych - to wg Ciebie jest większość?

*Ja tych "wojen" nie oceniam, od razu mówię, bo pewnie zaraz mi się dostanie wink Stwierdzam, że są - temu nikt nie zaprzeczy.
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 24.04.12, 13:45
    no niestety same nie jestescie lepsze.
  • dalenia 24.04.12, 14:04
    A mogłabyć teraz Jutko wytłumaczyć głupiej Dalenii, o co Ci chodzi? Nawet nie wiem, do której części mojej wypowiedzi się odniosłaś.
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:09
    Chodzilo mi o to ze same jestescie nie raz lepsze jezeli chodzi o poziom Waszych wypowiedzi,tylko ze wszyscy oprocz Gaudencjo potrafia sie do tego przyznac,ja tez czasem przesadzam ale nie bez powodu,taka Gaudencja mysli ze wszystkie rozumy pozjadala i ze jest wogole naj,naj.
    Co to za np chamskie odzywki w watku o Sarze i innych ,nizszego poziomu niz one nie da sie juz reprezentowac.
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:19

> Chodzilo mi o to ze same jestescie nie raz lepsze jezeli chodzi o poziom Waszyc
    > h wypowiedzi,tylko ze wszyscy oprocz Gaudencjo potrafia sie do tego przyznac,ja
    > tez czasem przesadzam ale nie bez powodu,taka Gaudencja mysli ze wszystkie roz
    > umy pozjadala i ze jest wogole naj,naj.
    > Co to za np chamskie odzywki w watku o Sarze i innych ,nizszego poziomu niz one
    > nie da sie juz reprezentowac.

Chcesz poczytać naprawdę chamskie odzywki? Przeczytaj posty zabuli i Kamelii z innych tematów, a dowiesz się co to jest chamstwo.
  • kamelia04.08.2007 25.04.12, 09:26
    ksiezna_pani1 napisała:

> Chcesz poczytać naprawdę chamskie odzywki? Przeczytaj posty zabuli i Kamelii z
    > innych tematów, a dowiesz się co to jest chamstwo.

?????
    tez jestem ciekawa

a od moderatorki to sie wiecej wymaga, niz od szeregowaej forumowiczki, nawet jak ta moderatorka nie wystepuje na czerwono, to pewnien poziom ja nadal obowiązuje

--
    tutiturum
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:29
    kamelia04.08.2007 napisała:

> ksiezna_pani1 napisała:
    >
    >
    > > Chcesz poczytać naprawdę chamskie odzywki? Przeczytaj posty zabuli i Kame
    > lii z
    > > innych tematów, a dowiesz się co to jest chamstwo.
    >
    >
    > ?????
    > tez jestem ciekawa
    >
    >
    > a od moderatorki to sie wiecej wymaga, niz od szeregowaej forumowiczki, nawet j
    > ak ta moderatorka nie wystepuje na czerwono, to pewnien poziom ja nadal obowiąz
    > uje

Nie martw się o poziom Gaudencji, gdyż jest on wysoki, lepiej pomartw się o swój.
  • kamelia04.08.2007 25.04.12, 15:36
    ksiezna_pani1 napisała:

> Nie martw się o poziom Gaudencji, gdyż jest on wysoki,

okazuje się, ze jednak "poziom jej poziomu" jest watpliwy dla wielu.

Zamiast robic wycieczki do mojego poziomu, to przyjrzyj sie, czy twój jest taki jak trzeba.
    Wysokosc poziomu bowiem przyjawia sie nie w tym, jak dyskutujemy z osobami, z którymi sie zgadzamy i lubimy, ale w tym jak dyskutuje sie z kims kogo uwaza sie za gorszego od siebie, bo ma czelnośc miec inne zdanie nt. gaudencji.

--
    tutiturum
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 15:43

>
    >
    > > Nie martw się o poziom Gaudencji, gdyż jest on wysoki,
    >
    >
    > okazuje się, ze jednak "poziom jej poziomu" jest watpliwy dla wielu.
    >
    > Zamiast robic wycieczki do mojego poziomu, to przyjrzyj sie, czy twój jest taki
    > jak trzeba.
    > Wysokosc poziomu bowiem przyjawia sie nie w tym, jak dyskutujemy z osobami, z k
    > tórymi sie zgadzamy i lubimy, ale w tym jak dyskutuje sie z kims kogo uwaza sie
    > za gorszego od siebie, bo ma czelnośc miec inne zdanie nt. gaudencji.
    >
    >

Zamiast martwić się o poziom obcej osoby, to przyjrzyj się, czy twój jest taki jak trzeba...
  • kamelia04.08.2007 25.04.12, 16:04
    jest niezgodne z etykietą forum?

możesz mi odpowiedziec szanowna ksiezno?

skoro sie uważasz za lepsza ode mnie (bo ja w końcu jestem wg. ciebie chamska), to dlaczego w kolejnym poscie cytujesz całe teksty?

drugie pytanie: dlaczego szanowna księzna nie raczyla mi odpowiedziec na pytanie z watku powyżej?
    --
    tutiturum
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 16:19

> jest niezgodne z etykietą forum?
    >
    > możesz mi odpowiedziec szanowna ksiezno?
    >
    >
    > skoro sie uważasz za lepsza ode mnie (bo ja w końcu jestem wg. ciebie chamska),
    > to dlaczego w kolejnym poscie cytujesz całe teksty?

Myślałam, ze ten cytat zmusi Cię do refleksji. Ale pomyliłam się.
    >
    > drugie pytanie: dlaczego szanowna księzna nie raczyla mi odpowiedziec na pytani
    > e z watku powyżej?

Bo znasz odpowiedz. I nie rób z siebie świętej smile
  • kamelia04.08.2007 26.04.12, 11:28
    ksiezna_pani1 napisała:

> Myślałam, ze ten cytat zmusi Cię do refleksji. Ale pomyliłam się.

dla mojego dobra łamiesz netykietę?

Machiavelli jest twoim idolem?

Co ty jeszcze wymyslisz? Bedziesz szła w zaparte do samego końca?
    Żenujace, az do bólu, a uważasz sie za osobe, której do piet nie sięgam.

--
    tutiturum
  • ksiezna_pani1 26.04.12, 16:56

>
    > > Myślałam, ze ten cytat zmusi Cię do refleksji. Ale pomyliłam się.
    >
    >
    > dla mojego dobra łamiesz netykietę?
    >
    > Machiavelli jest twoim idolem?
    >
    >
    > Co ty jeszcze wymyslisz? Bedziesz szła w zaparte do samego końca?
    > Żenujace, az do bólu, a uważasz sie za osobe, której do piet nie sięgam.
    >

Nie. Dla twojego dobra kazałam ci przemyśleć własne zachowanie, bo potępiasz kogoś a sama nie jesteś lepsza. I właśnie to jest żenujące smile
  • zabulin 24.04.12, 14:19
    Wieczne wojny z Gaudencją*
    > toczy tu Zabulin, Kamelia, a teraz także Jutka, Andzia i Yoko oraz kilku nieza
    > logowanych - to wg Ciebie jest większość?

Tłumacze gdyby ktoś nie zrozumiał.
    gdy gaudencja się madrzy, obraża, wyzłośliwia to jest przedstawienie swej opinii.
    Gdy ktoś się z nia nie zgadza, ma inne zdanie, dyskutuje na jej poziomie i nie daj Boze coś złośliwego napisze=toczy wojny z gaudencją.

• dalenia 24.04.12, 14:23
    No właśnie, ja chyba napisałam, że nie oceniam tych Waszych wojen. Skoro napisałam, że toczycie z nią wojny, to miałam na myśli, że działa to w obie strony - wy toczycie wojny z Gaudencją, a ona z wami - wg mnie to logiczne, ale chyba nie dla wszystkich, więc może teraz nie będziecie mi zarzucać jednostronności czy kto wie czego jeszcze.
    --
    www.pajacyk.pl
  • zabulin 24.04.12, 14:53
    Nie, nie bede zarzucac. Wyjasnienie akceptuje smile jako logiczne smile

Jedno tylko jeszcze chcialam zauwazyć.
    Powodem "konfliktw" sa ie tyle rózne gusta rożnych forumek, co sposób wypowiedzi,przekazu.

Wielokrotnie coś tu napisalam, często ktoś się nie zgadzał, polemizował. I ok.Wolny kraj

A tylko jedną gaudencje pamietam jako taka mądrząca sie w nieprzyjemny sposób "ja wszystko wiem najlepiej". I skoro nie tylko ja ją tak odbieram, to chba cos na rzeczy jest i nad tym warto by sę zastanowić.

Moze jej tak nie postrzegacie, bo macie podobne gusta, upodobania i do was się tak niemilo nie zwraca.

I na tym koncze, bo w sumie tu juz wsyztsko zostało powiedziane.
  • kamelia04.08.2007 24.04.12, 16:01
    dalenia napisała:

> Wieczne wojny z Gaudencją*
    > toczy tu Zabulin, Kamelia,

jaki wieczne wojny?
    Niewłaściwe zachowanie gaudencji uważasz, że jest w porządku?
    Poszturchwanie i strofowanie jak uczniaka uwazasz za normalne?
    Gaudencja wyraza swoja opinie, tłumaczy, wyjasnia, a kamelia i reszta tocza woję z gaudencją.

Przeczytaj sobie watek o Sarze. Zobacz kto na kogo naskoczyl.
    Armosfera istotnie gestnieje z każdym postem. Zaczyna sie od tego, ze przychodzi gaudencja i jak nauczycielka do ucznia "poprosze wyroki", wiec prosze bardzo, nastepnie tłumacze, wyjasniam, "przeczytaj gaudencjo łaskawie", "do czego dązysz gaudencjo, nie rozumiem twoich intencji " (chociaż doskonale rozumiem).
    Ma sie wrażenie, ze szuka powodu do sprzeczki, że chce na sile pokazac, ze czlowiek jest glupkiem, az wreszcie zarzuci komus brak fachowej wiedzy i nieprofesjonalizm. W końcu jej powiedzialm,że jest dyletantka prawna.
    forum.gazeta.pl/forum/w,12924,134950847,,Sara.html?v=2
    Z gaudencja nie wolno polemizowac, bo gaudencja napisala prace magisterska ( a moze doktorską) o imionach, bo gaudencja sie tym pasjonuje, bo tylko gaudencja ma wiedze nt. imion. Co gaudencja napisze, to niczym slowo boże - czlowiek ma chlonac i sie nie zastanawiac, watpic nie wolno, a juz polemizowanie jest obraza majestatu, bo jak to mozna "kłócic" sie z gaudencją.

Wyskoczy jakas poplecznica, typu anelagdam i w arogancki sposób stwierdzi, ze nie wiem o co chodzi, ale ta kamelia jest durna i ja ja sobie dawno wylaczylam, a ty biedna gaudencjia z nia jeszcze dyskutujesz. Gdzie jest tu moderacja?????

> *Ja tych "wojen" nie oceniam, od razu mówię, bo pewnie zaraz mi się dostanie wink
    > Stwierdzam, że są - temu nikt nie zaprzeczy.

z cała pewnoscia oceniasz. Świadomie uzylas sformulowania "wieczne wojny z g. toczy k., z." znaczy to tylko, ze biedna gaudencja jest zaatakowana przez k., z., że to wojne wywoluje k., z., a gaudencja jest tylko ofiarą.
    Tak, dyskuse sa, bo gaudencja musi strofowac, pouczać i pokazać swoja wyższość, że jej poglady sa słuszne, bo ona przeciez prace magisterska napisala.

gaudencjo, nie zjadlas wszystkich rozumów, nie jest tak, ze to ty dostapilas wiedzy, a reszta to ignoranci.

--
    tutiturum
  • dalenia 24.04.12, 16:25
    A może łaskawie wysil się, żeby przeczytać moje wyjaśnienia? Może nie wypowiedziałam się dla niektórych dość jasno, ale pod wpływem wypowiedzi Zabulin jeszcze raz tłumaczyłam o co mi chodziło. Ona zrozumiała, Ty chyba nie bardzo (albo nawet się nie pofatygowałaś, żeby to przeczytać), a to już nie mój kłopot. Nie zamierzam się milion razy tłumaczyć z tego, co napisałam.
    --
    www.pajacyk.pl
  • gaudencja 24.04.12, 20:42

> onalizm. W końcu jej powiedzialm,że jest dyletantka prawna.

No wybacz, ale jaki wniosek płynie stąd, ze obie myślimy o sobie nawzajem to samo? Że powinnam zrezygnować z moderacji? A może to ty powinnaś zrezygnować z pisania na fourm wypowiedzi, które nie są poparte wystarczajacą wiedzą?

> hlonac i sie nie zastanawiac, watpic nie wolno, a juz polemizowanie jest obraza
    > majestatu, bo jak to mozna "kłócic" sie z gaudencją.

Ależ to kilka osób tutaj, które od dłuższego czasu mają ze mną jakiś problem, plus kilka niezidentyfikowanych anonimów lub jeden pod różnymi nickami, nie dają mi łaskawego pozwolenia na polemizowanie, twierdząc, ze moderator powinien siedzieć cicho i nie wyrażać poglądów sprzecznych z ich własnymi poglądami.

>
    > Wyskoczy jakas poplecznica, typu anelagdam i w arogancki sposób stwierdzi, ze n
    > ie wiem o co chodzi, ale ta kamelia jest durna i ja ja sobie dawno wylaczylam,
    > a ty biedna gaudencjia z nia jeszcze dyskutujesz. Gdzie jest tu moderacja
    > ?????

Gdzie ktoś napisał o tobie, że jesteś durna? Jeśli przeoczyłam, skasuję, podaj tylko linka. Natomiast wyłączenia to świetny instrument i wszystkim, których tak strasznie drażnię, gorąco go polecam. Mnie też zdarza się wyłączać niektóre osoby, bo ułatwia to zachowanie mi swojego zdania na ich temat dla siebie, a także nietracenie czasu.

--
    (Walery Pisarek)
  • aneladgam 24.04.12, 14:47

> Jak widzę, większość ma podobne zdanie na jej temat.

nadal jest to mniejszość
    widać to dość wyraźnie
    tylko że głośna jak dzwon smile
    a już pan I. Krasicki niech odpowie, dlaczego dzwon jest głośny smile

--
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • zabulin 24.04.12, 15:17
    napisz teraz kto ją popiera. Pomoge: ty, olianka, moze dalenia, księżna_pani. Kogo pominęłam?
    Tłum zwolenników nie ma co smile

"tłum" głośny jak dzwonsmile musze kończyć? smile Chyba nie. Wiesz co dalej smile
  • aneladgam 24.04.12, 21:56
    nie pomogłaś mi, bo ja w żadnym momencie nie napisałam, że popieram gaudencję
    krytykuję postawę osób, które do forum nie wnoszą nic poza jątrzeniem
    sugeruję, że jeżeli im się tu nie podoba, to nie muszą tu bywać
    z gaudencją mam odmienne zdanie w niemal każdym temacie
    co nie przeszkadza, że mogę z nią o tym dyskutować bez pieklenia się
    widać dla pewnych osób jest to nieosiągalne, szczerze im współczuję
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • olianka 24.04.12, 15:31

> Ktoś napisał, że forum jest dobrowolne, niby tak, ale innych nie widziałam, zna
    > lazłam.

Zaloguj się, a pojawi ci się przycisk "Załóż forum". Od kilku lat namawiamy na stworzenie "Nowego lepszego forum o imionach", ale jakoś nikt jeszcze się na to nie pokusił, mimo że od lat kulturalnym forumowiczom przeszkadzają tutaj te same wstrętne olianka, gaudencja i abiela. Masz ci los!
    --
    Wake up Covan!
  • ksiezna_pani1 24.04.12, 16:43

często wytyka błędy ortograficzne dla innych nie rozumiejąc, że niektórzy mają dysleksję

I chwała jej za to, bo może w końcu osoby, które notorycznie popełniają błędy typu: "kłutnia", "orginalny", "porud", "wogóle", "wogule", "nie ładny" (to nie jest błąd ortograficzny, ale dużo osób osób go popełnia), rzwieżęta i wiele, wiele innych. Aż niekiedy oczy bolą. To nie są błędy dyslektyczne, tylko są "owocami" zwykłego niedouczenia. A nawet jak ktoś ma dysleksje, to ta przypadłość nie zwalnia go z poprawnego pisania... Sama mam dysleksje i dlatego wiem, że muszę się pilnować. Podziwiam Gaudencje za to, że broni ojczystego języka, bo w dzisiejszym świecie panuje zasada "róbta, co chceta". Każdy robi/pisze jak chce, kaleczy język, a gdy ktoś zwróci takim osobom uwagę, następuje "obraza majestatu", bo jak kto? "Przecież żyjemy w wolnym kraju i jak mam kaprys, to pisze kłutnia. A reszta niech się zamknie". Szkoda, że oni nie widzą tego, że się ośmieszają...
  • ksiezna_pani1 24.04.12, 16:46
    ksiezna_pani1 napisała:

>
    > często wytyka błędy ortograficzne dla innych nie rozumiejąc, że niektórzy mają
    > dysleksję
    >

> I chwała jej za to, bo może w końcu osoby, które notorycznie popełniają błędy t
    > ypu: "kłutnia", "orginalny", "porud", "wogóle", "wogule", "nie ładny" (to nie j
    > est błąd ortograficzny, ale dużo osób osób go popełnia), rzwieżęta i wiele, wie
    > le innych. Aż niekiedy oczy bolą. To nie są błędy dyslektyczne, tylko są "owoca
    > mi" zwykłego niedouczenia. A nawet jak ktoś ma dysleksje, to ta przypadłość nie
    > zwalnia go z poprawnego pisania... Sama mam dysleksje i dlatego wiem, że muszę
    > się pilnować. Podziwiam Gaudencje za to, że broni ojczystego języka, bo w dzis
    > iejszym świecie panuje zasada "róbta, co chceta". Każdy robi/pisze jak chce, ka
    > leczy język, a gdy ktoś zwróci takim osobom uwagę, następuje "obraza majestatu"
    > , bo jak kto? "Przecież żyjemy w wolnym kraju i jak mam kaprys, to pisze kłutni
    > a. A reszta niech się zamknie". Szkoda, że oni nie widzą tego, że się ośmieszaj
    > ą...

"zjadłam" nauczą się pisać poprawnie. Powinno być:

"I chwała jej za to, bo może w końcu osoby, które notorycznie popełniają błędy typu: "kłutnia", "orginalny", "porud", "wogóle", "wogule", "nie ładny" (to nie jest błąd ortograficzny, ale dużo osób osób go popełnia), rzwieżęta i wiele, wiele innych, nauczą się pisać poprawnie".

• gaudencja 24.04.12, 20:45

> Inny przykład skoro ktoś proponuje imię Marcel,Oskar to muszą się komuś te imi
    > ona podobać - może spełniają kryteria jak w przypadku wątku o Henryku kobieta s
    > zuka imienia z r,

Oj nie przeżywaj tak tego pod różnymi nickami; mogę wykasować ten post, w którym polecasz Marcela z Adrianem i moją odpowiedź, jeśli to dla ciebie taki problem.

--
    De gustibus...
  • gaudencja 24.04.12, 20:53

> owszem, załozyła to forum, podtrzymuje jego byt.

Forum założyła itsola, gwoli ścisłości, jakkolwiek nazywało się wtedy inaczej. Pomysł był zresztą świetny, sama bym nań nigdy nie wpadła.

> Wydaje sie jej, ze poza nia, to na tym forum siedza dyletanci.

Kilka osób na forum zdecydowanie orientuje się w imiennictwie na wyższym niż przeciętny poziomie.

--
    (Walery Pisarek)
  • zabulin 24.04.12, 11:51
    Majac w pamięci nasza wymiane zdań, gratuluje ci faktu, iż wybijasz sie na forum.

Potwierdza się moja teza. Niekonieczne jest rzadkie imię by byc zapamiętaną.
    Wystarczy mieć odpowiedni charakter, sposób bycia, mentalność. Just like you smile

gratuluje ci gaudencjo, popularnosci i sympatii smile

Cieszę się, ze nie tylko ja mam o tobie takie zdanie. Bo to swiadczy o tym, ze to i owo powinnaś przemysleć.

Cos tam bredziałś, ze jestem szrakiem. Ty nie jestes smile Ale z ato jak cię ludzie postrzegaja smile Pozazdrościć smile smile wink
  • Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.12, 12:27
    Według mnie Gaudencja za dużo sobie pozwala.

Na tym forum panuje zasady:

1 Gaudencja zawsze ma rację
    2 W przypadku, gdy Gaudencja nie ma racji patrz punkt 1

• luska.s 24.04.12, 13:45
    poziom dyskusji jest naprawde bardzo wysoki
    i gratuluje wszystkim na tym forum i stwierdzam ze nikt go nie musi opuszczac bo wszystcy są na tym samym poziomie

dziekuje i pozdrawiam
  • pluskotka 24.04.12, 15:10
    Przeczytałam to wszystko i bardzo wszystkim współczuję, że nie mają w życiu prawdziwych problemów.
    --
    ...oczy tej małej, jak dwa błękity...
    . . . . . . Rodzinka od kuchni . . . . . .
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 15:10
    Chcecie usłyszeć zdanie kogoś, kto tu zagląda sporadycznie? I jest emocjonalnie niezaangażowany, bo robi to jako językoznawca, a nie rodzic?
    Niestety, muszę przyznać, że wypowiedzi Gaudencji często czytam z niesmakiem. Ta Pani zdecydowanie się wywyższa, niegrzecznie lekceważy innych. To przykre zwłaszcza w zestawieniu z jej niemałą wiedzą (choć - uwaga! - G. nie jest nieomylna, wiele razy to pokazała).
    Znamienne jest też to, że choć lojalnie bronię Jej stali bywalcy, mocno w forum zaangażowani, pewnie znający sie z Nią także z realnego świata - czyli forumowicze nieobiektywni. A, i jeszcze Ci, z którym wyraźnie pozostaje w relacjach zwierzchnik - podwładny. I tu o obiektywizmie mowy być nie może...
    Jednym slowiem: Pani Gaudencjo, na Pani miejscu zastanowiłabym sie nad własną postawą.
    Pozdrawiam.
  • olianka 24.04.12, 15:27
    Gość portalu: A. napisał(a):

> Znamienne jest też to, że choć lojalnie bronię Jej stali bywalcy, mocno w forum
    > zaangażowani, pewnie znający sie z Nią także z realnego świata - czyli forumo
    > wicze nieobiektywni. A, i jeszcze Ci, z którym wyraźnie pozostaje w relacjach z
    > wierzchnik - podwładny. I tu o obiektywizmie mowy być nie może...

Z kim Gaudencja "wyraźnie pozostaje w relacjach zwierzchnik-podwładny"? Skoro coś takiego sugerujesz, to proszę, rozwiń myśl.

--
    Wake up Covan!
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 15:33
    Mam wrażenie, że zrozumiałaś ten fragment mojej wypowiedzi dosłownie. Otóż nie. To była przenośnia. Nie miałam na myśli tego, że/czy Gaudencja jest faktycznie czyimś szefem. Zilustrowałam w ten sposób jej dyrektorskie maniery.
    Rozumiem, że z resztę mojej wypowiedzi milcząco się zgodziłaś? Miło mi.
  • olianka 24.04.12, 15:47

> Mam wrażenie, że zrozumiałaś ten fragment mojej wypowiedzi dosłownie. Otóż nie.
    > To była przenośnia. Nie miałam na myśli tego, że/czy Gaudencja jest faktycznie
    > czyimś szefem. Zilustrowałam w ten sposób jej dyrektorskie maniery.
    > Rozumiem, że z resztę mojej wypowiedzi milcząco się zgodziłaś? Miło mi.

Nie, nie zgodziłam się. Raczej odniosłam się do tego, czym - jak mniemam - chciałaś m.in. mnie obrazić.
    --
    Wake up Covan!
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 15:54
    Obrazić? Żartujesz, prawda? Przecież moja wypowiedź byłą właśnie protestem przeciwko obrażaniu uczestników tego forum! Wczytaj się w nią jeszcze raz, proszę.
  • domi_33 24.04.12, 16:26
    a myślałam, że tu jakaś taka bardzo intensywna dyskusja w sprawie imion się odbywa bo tych postów tak przybywa i przybywa.
    i bardzo się cieszę, że przestałam być konfliktowa. fajniej jest sprawiać ludziom radość niż podnosić im ciśnienie.
    --
  • dmuchawcelatawce 24.04.12, 21:19
    Olianka, prawda w oczy kole? Moze na prawde ktos wreszcie powien wam porzadnie zmyc glowy za to co robicie na forum.
  • gaudencja 24.04.12, 20:25

> Jednym slowiem: Pani Gaudencjo, na Pani miejscu zastanowiłabym sie nad własną p
    > ostawą.

Jasne, zastanawiam sie nieustaniie i to samo doradzam osobie, która wyraźnie traci kontakt z rzeczywistością (vide wynurzenia o podwładnych).

--
    (Jarosław Olesiak)
  • Gość: Anka IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 24.04.12, 17:40
    Przeczytałam całą dyskusję na ten temat i cóż... Wiadomo, że stare koleżanki będą iść w zaparte, niemniej warto zwrócić uwagę, że bardzo dużo osób wypowiedziało się jednak negatywnie o tym moderatorze. I to całkiem sensownie. Uważam, że tego nie powinno się ignorować. Zaznaczę wyraźnie, że to nie pierwszy raz, w przeciągu kilku ostatnich lat takie dyskusje już były.
    Gdyby o mnie tak wiele osób myślało, że jestem człowiekiem nie na miejscu i miało tak niefajne zdanie na mój temat, to mam nadzieję, że potrafiłabym zachować się z godnością, pokazałabym klasę i sama bym zrezygnowała.
    I właściwie tyle chciałam napisać.
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 21:56
    > Gdyby o mnie tak wiele osób myślało, że jestem człowiekiem nie na miejscu i mia
    > ło tak niefajne zdanie na mój temat, to mam nadzieję, że potrafiłabym zachować
    > się z godnością, pokazałabym klasę i sama bym zrezygnowała.

W tym rzecz!
  • bohemiere 24.04.12, 18:40
    W związku z Gaudencją jedyne co mnie zawiodło to to, że Gaudencja nie jest jej prawdziwym imieniem i tyle mogę mieć do niej żalu, że na prawdę długo żyłam w błędzie wink Co do moderacji - moim zdaniem moderuje dobrze, opiekuje się forum i forum się rozwija, czasem coś skasuje ale jakby nikt nie kasował niektorych postów to byłby śmietnik i teksty jak z pewnego portalu, gdzie zadaje się anonimowo pytania. Osobiście nie chcę jej oceniać, bo nie znamy się prywatnie, choć niekotre wypowiedzi faktycznie są autorytarne, ale trudno, ja też mam silny charakter.
    --
    Przepraszam, że bywam niemiła - staram się być po porstu szczera.
  • Gość: dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 24.04.12, 20:37
    Niestety niewiele sie da zrobic. Jak ktos slusznie zauwazyl, raczka raczke myje i cokolwiek by gaudencja zrobila to ujdzie jej to na sucho.
  • gaudencja 24.04.12, 20:55
    Rozumiem, ze ostrzeżenie ze strony administracji forum wpłynęło na twoje fatalistyczne nastawienie.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • dmuchawcelatawce 24.04.12, 21:16
    Gaudencjo juz sie osmieszylas w ocenie wybranego przeze mnie imienia, malo ci.
    Nie martw sie w koncu znajdzie sie madry, ktory wlasciwie oceni twoje skandaliczne zachowanie jako moderatorki.
    Zaloz sobie prywatne forum z towarzystwem wzajemnej adoracji, a to forum niech moderuje ktos obiektywny i umiejacy sie zachowac. Wszyscy beda zadowoloni.
    Tyle uslyszzec krytyki i jeszcze isc w zaparte to trzeba nie miec szacunku do siebie.
  • gaudencja 24.04.12, 21:23
    Dostałaś ostrzeżenie i na początek przestań trollować. Potem, po jakimś czasie, porozmawiamy poważnie.

--
    (Walery Pisarek)
  • gaudencja 24.04.12, 21:24
    ...i na tym kończę swoją rozmowę z tobą. Nie licz na odpowiedź na swoje dalsze posty.
    --
    De gustibus...
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 21:53
    Matko. Teraz widzę, że jest 100 x gorzej niż myślałam! Czy naprawdę nie można nic zrobić (zwracam sie do osób naprawdę zainteresowanych, a nie przypadkowych bywalców, jak ja)?!
    Ogromnie szkoda tego forum, kiedyś było wartościowe...
    Czy Pani Gaudencja jest rzeczywiście pozbawiona honoru?
  • olianka 24.04.12, 21:55

> Matko. Teraz widzę, że jest 100 x gorzej niż myślałam! Czy naprawdę nie można n
    > ic zrobić (zwracam sie do osób naprawdę zainteresowanych, a nie przypadkowych b
    > ywalców, jak ja)

"Osoby naprawdę zainteresowane" jak widać w zdecydowanej większości są zadowolone z obecnego stanu rzeczy. "Przypadkowi bywalcy" jak sama nazwa wskazuje są przypadkowi i trudno, żeby to oni ustalali nam tutaj nowe zasady.
    --
    Wake up Covan!
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.04.12, 22:11
    olianka napisała:

> "Osoby naprawdę zainteresowane" jak widać w zdecydowanej większości są zadowolo
    > ne z obecnego stanu rzeczy.

No tak, jeżeli trzy osoby na siedemnaście są zdecydowaną większością, to nie będę dyskutować...

Olianko, ja nie jestem stroną. Uwierz mi, proszę. Nie jestem ani mamą Nicole, ani mamą Nawojki. Staram sie Wam tylko pokazać, jak wyglądacie z zewnątrz. Nie chcecie tego wiedzieć? Ok, wycofuję się. Macie prawo nie słuchać osoby z zewnątrz. Ale przynajmniej nie bądźcie ślepe na głosy zalogowanych, od dawna Wam znanych forumowiczek.
    Zresztą... zrobicie, co chcecie.
  • gaudencja 24.04.12, 23:10

> z. Ale przynajmniej nie bądźcie ślepe na głosy zalogowanych, od dawna Wam znany
    > ch forumowiczek.

Z pewnością ich posłuchamy, kiedy tylko te znane od dawna osoby dadzą nam się poznać ze swojej najlepszej strony.

--
    De gustibus...
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 07:26
    gaudencja napisała:

> Gość portalu: A. napisał(a):
    >
    > > z. Ale przynajmniej nie bądźcie ślepe na głosy zalogowanych, od dawna Wam
    > znany
    > > ch forumowiczek.
    >
    > Z pewnością ich posłuchamy, kiedy tylko te znane od dawna osoby dadzą nam się p
    > oznać ze swojej najlepszej strony.
    >

Czytaj: kiedy przestaną pisać prawdę i podważać autorytet pani Gaudencji.
  • zabulin 25.04.12, 08:14
    bys dała przykład i jako pierwsza pokazała że masz lepsza strone.
    czekamy na nia niecierpliwie od dawna.
  • gaudencja 25.04.12, 19:50

> > Z pewnością ich posłuchamy, kiedy tylko te znane od dawna osoby dadzą na
    > m się p
    > > oznać ze swojej najlepszej strony.
    > >
    >
    > Czytaj: kiedy przestaną pisać prawdę i podważać autorytet pani Gaudencji.

Staram się unikać wypowiadania swojego zdania na temat innych foremek. Jednocześnie nie widzę powodu, zeby liczyć sie ze zdaniem absolutnie wszystkich i wprowadzać na forum zasadę liberum veto. Jest tu aktywnych kilka osób, którym się obecne forum nie podoba, a które nie wykazały się szczególnie cennym wkładem w forum, takim jak w swoim czasie wykazali się - spośród niemoderatorskiego grona - na przykład pejsaty czy aniadm. Gdyby wkład tych kilku osób był inny, znacznie bardziej liczyłabym się z ich zdaniem, nic na to nie poradzę i zdania nie zmienię, niezależnie od tego, jak wiele nicków będzie teraz rozdzierać szaty, ronić krokodyle łzy, rzewnie płakać nad upadkiem obyczajów z czasów sprzed mojej moderacji (pomijając przy tym dyskretnie, ze w ich własnym przypadku nawet nie było czemu upadać), czyli sprzed bodaj 2004 roku (szkoda, ze ich nicki nie mają równie długiej historii, bo moze dodałoby im to choć odrobninę wiarygodności), pisać, ze one tu właściwie nie zaglądają, ale moderatora trzeba zmienić, oraz prezentować rys nikomu niepotrzebnego męczeństwa realizowanego poprzez stałe powracanie na forum, którego moderatorki tak nienawidzą, i nałogowe czytanie jej postów (a przecież można je sobie wygasić).

Nicki powinny pamiętać, że droga dla nich jest wolna, moga zalożyć sobie inne forum i tam udowodnić, jak świetnie potrafią je prowadzić, oraz jak ciekawie pisać (niektóre są jezykoznawcami! nie to, co ja). To forum bardzo długo nie było edzieckowe, a mimo to posiadało swoją stałą publiczność i podobnie na pewno rzecz się będzie miała z nowym, lepszym forum założonym przez zabulin do spółki z kamelią, dmuchawcami, andzią i a. Dla pozostałych osób zysk będzie polegał na tym, ze z kolei matki założycielki in spe przestaną tu bywać, a imaginuj sobie, ze ich posty też irytują i wkurzają wiele osób, podobnie jak moje posty irytują was.

I jeszcze jedno - rozumiem twoje niezmącone przekonanie o własnej wyłącznej racji, ale nie widzę powodu, by mu ulegac oraz zmieniać swoje własne zdanie. Przynajmniej dopóki albo mnie nie przekonasz poprzez konkretną argumentację (nie zrobiłaś tego) albo nie wykażesz mi niezbicie, że co do zasady zawsze masz więcej racji, niż ja, ponieważ Pan Bóg oświecił akurat ciebie i wobec tego widząc dwa posty A., Ali czy jakiegokolwiek innego nicka, pod którym tu ostatnio występowałaś, powinnam się natychmiast położyć na grzbiecie, odsłonić brzuch i zacząć merdać przepraszająco ogonem.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • dalenia 25.04.12, 16:58
    > No tak, jeżeli trzy osoby na siedemnaście są zdecydowaną większością, to nie bę
    > dę dyskutować...

Nie bądź śmieszna A. Gdybyś "siedziała" na forum regularnie, to wiedziałabyś, kto się na nim udziela, a kto nie.

To, że w tym wątku akurat zarzuty kilku forumowiczów (tak, kilku, pisałam już o tym; a powiem więcej - są to zarzuty osób, które na forum pojawiają się sporadycznie, a jak już są, to zazwyczaj jęczą) odpiera kilka osób, które Gaudencji bronią o niczym jeszcze nie świadczy.

To, że inni stali forumowicze się tu nie udzielają, świadczy tylko i wyłącznie o tym, że nie mają czasu na takie głupie dyskusje, a nie o tym, że są niezadowoleni z Gaudencji - moderatorki. Gdybym im ona przeszkadzała, pewnie już dawno na forum przestaliby pisać, albo założyliby taki właśnie wątek - ale tak się przecież nie stało.
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 17:16
    dalenia napisała:

> Gość portalu: A. napisał(a):
    > > No tak, jeżeli trzy osoby na siedemnaście są zdecydowaną większością, to
    > nie bę
    > > dę dyskutować...
    >
    > Nie bądź śmieszna A. Gdybyś "siedziała" na forum regularnie, to wiedziałabyś, k
    > to się na nim udziela, a kto nie.
    >
    > To, że w tym wątku akurat zarzuty kilku forumowiczów (tak, kilku, pisałam już o
    > tym; a powiem więcej - są to zarzuty osób, które na forum pojawiają się sporad
    > ycznie, a jak już są, to zazwyczaj jęczą) odpiera kilka osób, które Gaudencji b
    > ronią o niczym jeszcze nie świadczy.
    >
    > To, że inni stali forumowicze się tu nie udzielają, świadczy tylko i wyłącznie
    > o tym, że nie mają czasu na takie głupie dyskusje, a nie o tym, że są niezadowo
    > leni z Gaudencji - moderatorki. Gdybym im ona przeszkadzała, pewnie już dawno n
    > a forum przestaliby pisać, albo założyliby taki właśnie wątek - ale tak się prz
    > ecież nie stało.
    Widac ze Ty Dalenio masz akurat tego czasu za duzo,
  • dalenia 25.04.12, 17:21
    No, dokładnie jak i Ty, Jutko smile
    --
    www.pajacyk.pl
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 17:34
    dalenia napisała:

> No, dokładnie jak i Ty, Jutko smile
    To moze Dalenio zalozymy jakies kolko moze kolo gospodyn wiejskich, a tak zeby jakos czas zabicsmile
  • a_andzia28 24.04.12, 22:00
    A. nie pozwalaj sobie!
    Uważaj, bo dostaniesz ostrzeżenie big_grin
    Mnie gaudencja wczoraj dała EOTa. Czyżby brak argumentów?

A swoją drogą dziwi to, co się tutaj dzieje. A jeszcze bardziej dziwi to ciche przyzwolenie kilku/kilkunastu osób.
  • aneladgam 24.04.12, 22:07
    hm, ciche przyzwolenie z mojej strony istnieje może dlatego, że generalnie nie przeszkadza mi, jak ktoś jest mądrzejszy ode mnie? i jeśli się swoją wiedzą dzieli, to jest to dla mnie zwyczajnie ciekawe, a nie uwłaczające?
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • olianka 24.04.12, 22:33
    a_andzia28 napisała:

> Mnie gaudencja wczoraj dała EOTa.

Dała EOTa, powiadasz. A wiesz, co to ten EOT?
    --
    Wake up Covan!
  • a_andzia28 24.04.12, 22:41

> a_andzia28 napisała:
    >
    > > Mnie gaudencja wczoraj dała EOTa.
    >
    > Dała EOTa, powiadasz. A wiesz, co to ten EOT?

A wiesz co to jest mowa potoczna??
    Przestań łapać za słówka. I ty też już nie masz argumentów?
  • olianka 24.04.12, 22:49
    A_andziu28, ewidentnie nie zawsze rozumiesz to, co sama piszesz, a masz pretensje do innych, że zwracają ci na to uwagę.
    --
    Wake up Covan!
  • a_andzia28 24.04.12, 23:00
    Proszę, nie próbuj nieudolnie przekierowywać rozmowy na inny tor, olianko.
    Zresztą ta akurat dziwna dyskusja nie ma sensu. Wierz mi, wcale nie zależy mi na przekonaniu ciebie, że wiem o czym sama napisałam smile To naprawdę mało mnie interesuje, zresztą post nawet nie był skierowany do ciebie.
    Jeśli chcesz, załóż osobny wątek, np:"Andzia nie wie co to jest EOT", a tutaj nie zaśmiecaj. Jeśli mi się będzie chciało, to może ci tam odpisze. Ale tylko może, bo patrz powyżej.
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 07:24
    Andziu, dzięki za życzliwe ostrzeżenie smile
    Już sie zorientowałam, że możesz mieć rację... Ale nie zmienię postawy.
  • zabulin 25.04.12, 08:21
    i jest gorzej niż źle.

trzy jej fanki myslą że są wiekszością zadowolona ze stanu rzeczy smile

Gaudencja przypomina pewnego polityka polskiego o imieniu na litere J. Jest przekonana że cale forum ją kocha ( a faktycznie to 3-4 osoby)

Tak kochaja poprawną polszczyznę a matematyka lezy i płacze nad taką ignorancją
  • annie_pl 25.04.12, 08:58
    tu padaja, a co ciekawe najciezsze i najodwazniejsze pisza osoby niezalogowane, ukrywajace sie pod literkami i na szybko tworzonymi nickami..

Nie jestem bardzo czynna uczestniczka tego forum, ale czytam je namietnie od lat, czasami wtrace swoje trzy grosze, gdy wydaje mi sie ze mam cos do powiedzenia...
    Pomoglyscie mi wybrac imie dla corki, troszke lepiej niz rok temu, co prawda wtedy sie "ukrywalam" pod alternatywnym nickiem smile.

To tyle jesli chodzi o charakterystyke mojej osoby.

Natomiast co do samego meritum, bardzo latwo sie krytykuje kogos, szczegolnie chowajac glowe i wyskakujac tylko jak pajacyk z pudelka, Gaudencja miewa autorytatywny ton w swoich wypowiedziach. bywa ostra, czasami rzeczywisice wyzlosliwia sie, ale co zauwazylam - najczesciej Ona sie zwyczajnie odcina chamskim wypowiedziom forumek. Pewnie, ze byloby wielu osobom latwiej, jakby odpowiedziala doslownie tak samo jak zostala zaatakowana - np w strone zalozycielki tego watku - sama jestes babsko i tez mi dzialasz na nerwy.
    Przedszkole, grupa starszakow... to taki mniej wiecej poziom moim zdaniem.

Gaudencjo, szanuje Cie bardzo za Twoja wiedze imiennicza, za szerzenie, i walke o polszczyzne i czystosc jezyka, propagowanie polskich imion i pokazywanie jak wiele pieknych imion mozna znalezc, jesli sie tylko chce.
    Ponadto szanuje Cie, za to, ze nie znizasz sie do poziomu dyskutantow, czesto bardzo niskiego, ze potrafisz odpowiedziec w kulturalny sposob, nie uzywajac wulgaryzmow i nie obrazajac nikogo (a przynajmniej nie bezposrednio wink) na zarzuty dotykajace Ciebie personalnie.

I mam nadzieje, ze nie dasz sie sprowokowac i pomimo wszystko nadal bedzie robic to co do tej pory.

--
    Na zawsze w nas zostaniesz Michelle...†31.08.2008
    Nasze Małe Wielkie Cuda: - Robert i Abigail
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:05
    Gaudencja wogole jest biedna ,pokrzywdozna,atakuja ja wszyscy nie wiadomo za co ,szkoda tylko ze same sie nakrecaja i ze swoich wulgarncyh wpisow czerpia autentyczna radosc.
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:10

> Gaudencja wogole jest biedna ,pokrzywdozna,atakuja ja wszyscy nie wiadomo za co
    > ,szkoda tylko ze same sie nakrecaja i ze swoich wulgarncyh wpisow czerpia aute
    > ntyczna radosc.

Nie, to jutka, zabulin, yoko są biedne, pokrzywdzone, atakowane ze wszystkich stron etc. Prawda w oczy kole.

Gaudencja i wulgarne wpisy? Jakoś nie zauważyłam ich. Czyżby wyobraźnia Cie poniosła?
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:22
    Nie udawaj ze nie wiesz o jakie wypowiedzi mi chodzi ale wiadomo poddani pojda za swoja krolowa .
  • dalenia 25.04.12, 17:02
    > Nie udawaj ze nie wiesz o jakie wypowiedzi mi chodzi ale wiadomo poddani pojda
    > za swoja krolowa .

Haha, tak właśnie - mam w domu ołtarzyk i czczę Gaudencję bezgranicznie! Na pytanie "Kto jest Twoim autorytetem" bez wahania odpowiem - GAUDENCJA! To nic, że kompletnie jej nie znam, nie wiem jakim jest człowiekiem, ile ma lat, gdzie mieszka - nie wiem o niej kompletnie nic, poza tym, jak ma na imię i że interesuje się imiennictwem.

Ale to wszystko nieważne, Gaudencja moim mistrzem i boję się jej sprzeciwić, bo jeszcze mnie z forum wyrzuci, wyklnie, rzuci klątwę, albo znajdzie mój adres i zrobi mi "wjazd na chate" big_grin
    --
    www.pajacyk.pl
  • gaudencja 25.04.12, 20:07
    No właśnie, uważaj, daleniu!! W końcu wszystkich na forum inwigiluję big_grin Nie wiadomo, czy nie założyłam Ci nawet podsłuchu!!
    --
    De gustibus...
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 09:09
    annie_pl napisała:

> Gaudencjo, [...]
    > Ponadto szanuje Cie, za to, ze nie znizasz sie do poziomu dyskutantow,

Żartujesz...?
  • annie_pl 25.04.12, 09:16
    CytatGość portalu: A. napisał(a):

> annie_pl napisała:
    >
    > > Gaudencjo, [...]
    > > Ponadto szanuje Cie, za to, ze nie znizasz sie do poziomu dyskutantow,
    >
    > Żartujesz...?

zdarza mi sie zartowac, czasami nawet w powaznych dyskusjach, ale wtedy zawsze umieszczam znaki graficzne, obrazujace zart.

W tym co zacytowalas - nie, tam nie ma zartu i naprawde podziwiam Gaudencje za to, ze nawet jesli daje sie sprowokowac, to potrafi odpowiedziec inteligentnie, zlosliwie ale nie uzywa inwektywow i rzadko, bardzo rzadko atakuje personalnie.

--
    "Hope" is the thing with feathers -
    That perches in the soul -
    And sings the tune without the words -
    And never stops-at all
    Emily Dickinson
  • Gość: A. IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 09:22
    Annie, wybacz, ale mam wrażenie, że nie wiesz, o czym piszesz...
    Dam Ci więc próbkę stylu Gaudencji.

Nie dziwię się, że ktoś, kto mówi INWEKTYWÓW zamiast INWEKTYW, niewiele rozumie z tej dyskusji...

Miło...? No sama widzisz.
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:27
    Daj spokoj szkoda nerwow na takie pierdoly i ludzi jak one,czwarta wielbicielka gaudencji ukazala siesmile
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:31

> Daj spokoj szkoda nerwow na takie pierdoly i ludzi jak one,czwarta wielbicielka
    > gaudencji ukazala siesmile

Ha ha ha ha ha ha ha Czy dla Ciebie/Was wszystko jest czarno-białe?
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:34
    Tak samo jak dla Was,
  • annie_pl 25.04.12, 09:41
    Cytatjutkawojtkowska napisała:

> Daj spokoj szkoda nerwow na takie pierdoly i ludzi jak one,czwarta wielbicielka
    > gaudencji ukazala siesmile

heheh to chyba o mnie. A wcale nie zamierzalam stac sie wielbicielka; odezwalam sie chcac pokazac, ze nie kazdemu kto tu bywa czasami, przeszkadza styl pisania Gaudencji.

Widzisz Jutka, jako jedna z kilku forumek, zarzucasz Gaudencji operowaniem zlosliwoscia itp, a sama w tym co zacytowalam powyzej, nie zachowujesz sie inaczej.
    Ale w sumie to dziekuje, mnie zakwalifikowalas do ludzi jak one; czuje sie znobilitowana.

--
    "Hope" is the thing with feathers -
    That perches in the soul -
    And sings the tune without the words -
    And never stops-at all
    Emily Dickinson
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 09:45
    To super,tylko wiesz co to nie ja zaczelam.
  • annie_pl 25.04.12, 09:53
    Cytatjutkawojtkowska napisała:

> To super,tylko wiesz co to nie ja zaczelam.

Jesli to do mnie, to chyba zaczyna mi szwankowac czytanie ze zrozumieniem, bo nie mam pojecia o czym teraz piszesz....

--
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:51

>
    > Widzisz Jutka, jako jedna z kilku forumek, zarzucasz Gaudencji operowaniem zlos
    > liwoscia itp, a sama w tym co zacytowalam powyzej, nie zachowujesz sie inaczej.
    >

No coś Ty smile Przecież one mogą być złośliwe smile Nie wiedziałaś o tym ? smile
  • zabulin 25.04.12, 14:22
    Ale w sumie to dziekuje, mnie zakwalifikowalas do ludzi jak one; czuje s
    > ie znobilitowana.

A to gratuluje standardów i ambicji. Zbyt wysoko nie mierzysz jak widzę.
    Co cie nobilituje- zaliczenie do grona hipokrytek, które nie maja za grosz obiektywizmu?
    Czy bardziej cieszy cię ze jestes jedną z tych co liczyc nie umieją i uważają że większość broni gaudencji, czy to ze jestes jedną z tych, które uwazaja że gaudencja może być chamska i zlosliwa i to jest ok, a inni złosliwi to o kulturze nic nie wiedza.

Brawo- jestes jedna z tych co uwaza, ze chamstwo i złosliwość nie kłóci sie z byciem kulturalnym pod warunkiem, ze jest to gaudencja.

jeszcze raz serdeczne gratulacje.
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 09:27

> Annie, wybacz, ale mam wrażenie, że nie wiesz, o czym piszesz...
    > Dam Ci więc próbkę stylu Gaudencji.
    >
    > Nie dziwię się, że ktoś, kto mówi INWEKTYWÓW zamiast INWEKTYW, niewiele rozumie
    > z tej dyskusji...
    >
    > Miło...? No sama widzisz.

Widzę, że prawda boli... Będę niemiła, ale może zaczniecie podpisywać swoje posty następującymi słowami: "mamy monopol na prawdę"?
  • annie_pl 25.04.12, 09:31
    CytatNie dziwię się, że ktoś, kto mówi INWEKTYWÓW zamiast INWEKTYW, niewiele rozumie
    > z tej dyskusji...
    >
    > Miło...? No sama widzisz.

a widzisz, mnie takie cos nie oburza; a wrecz przeciwnie jestem wdzieczna za wskazanie mi tego bledu, dziekuje.
    Moglabym powiedziec, ze to przez pospiech, ze jestem w pracy, ze prawie nigdy nie robie podobnych bzdurnych bledow itp itd, ale po co. Zrobilam byka, zostal mi on wytkniety i na 99% nie powtorze go.
    Takze, jestem wdzieczna.

Ale hmm jedno co mnie zastanowilo - to jaki ma zwiazek blad, popelniony przeze mnie z
    Cytatniewiele rozumie z tej dyskusji...; wydaje mi sie, ze dyskusje zrozumialam doskonale.. no coz, ale jak mi sama pokazalas przed chwila, nie jestem nieomylna i moze jestem w bledzie... moze "wydaje mi sie" to za malo wink
    tak, to byl zart

--
  • gaudencja 25.04.12, 20:38
    annie_pl napisała:

> I mam nadzieje, ze nie dasz sie sprowokowac i pomimo wszystko nadal bedzie robi
    > c to co do tej pory.

Dziękuję, annie, za miłe słowa. I ogromnie się cieszę, że jesteście zadowoleni ze swojego nieszablonowego wyboru imienia dla córeczki.

--
    (Walery Pisarek)
  • dmuchawcelatawce 24.04.12, 21:29
    Dostalam ostrzeznie?? A za coz to otrzymalam ostrzezenie wg ciebie?
    Pewnie zasluzylam tym, ze udowodnilam ci, ze w wyborze imion nie kierujesz sie lepszymi pobudkami niz ci tak krytykowani przez ciebie "z plebsu". Mea kulpa.
    Moze to z toba powien ktos wreszcie pogadac? Chyba juz najwyzszy czas.
  • zabulin 25.04.12, 08:12
    Nie odpisuje na każdy twój post, w ktorym obracasz kota ogonem, bo szkoda czasu

W życiu się nie przyznasz, ze twoje zachowanie jest nieuprzejme a ty uważasz się za kogoś lepszego, bezpodstawnie zreszta.

Ponizej kilka próbek, twojej kultury i uprzejmosci:

Jeśli treści nie będą zgodne ze zdaniem mojej drogiej, od lat już poszarzałej zabulin,

A zatem dziękuję za komplement.

bo budziłaś zdziwienie, że nosząc to imię nie jesteś o co najmniej 20 lat starsza; że boli cię również i to, iż zawsze pisałam o imieniu twojego syna, że jest śmiertelnie nudne,

to tez wyraz uprzejmości
    a najbardziej to o imieniu mojego syna mi się podoba.
    Jest śmiertelnie nudne. Masz rację nie napisałaś pospolite tylko śmiertelnie nudne. To zmienia postac rzeczy wink

To było do lidii, ale warto zacytować jako przyklad twej uprzejmości:

Nazwisko jest najzupełniej normalne, a jeśli masz kłopot ze spamiętaniem Eleonory czy Salomei, dam ci małą radę - czytanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, książki nie gryzą. Warto od czasu do czasu po jakąś sięgnąć.

Wyzłosliwiasz się sugerując, ze kobieta nie czyta książek. No, nie to co ty, ho, ho.
    Poczytaj lepiej troche o pracy nad wlasnym charakterem i co psychologia mowi o ludziach starających sie za wszelką cene umniejszyc innych (np sugerując ze nie są tak oczytani jak pewna forumowa gwiazda)

Przykładów takich chamskich twych wypowiedz jest na peczki.
    Idziesz w zaparte, bo nie masz honoru żeby przyznac się do swej złośliwosci i tego jak nieuprzejmie sie tu zachowujesz..

Takie wbijanie szpil jest stor razy gorsze niz nazwanie kogoś babskiem. Yoko nazywa rzeczy po imieniu. Ty w zawoalowanej formie starasz się dokopac. Zwyczajne tchórzostwo i złośliwość.

Watek ktory powstal mowi sam za siebie. Wiele osób cię tu nie lubi- to powinno dac ci do myslenia.
    Tak cie ludzie postrzegaja- negatywnych opinii o tobie jest więcej pozytywnyych powtarzanych przez chyba trzy stałe fanki.

Zycze owocnych przemysleń
  • abiela 25.04.12, 14:08
    zabulin napisała:

>
    > Ponizej kilka próbek, twojej kultury i uprzejmosci:
    >
    > Jeśli treści nie będą zgodne ze zdaniem mojej drogiej, od lat już poszarz
    > ałej zabulin
    ,

>
    > A zatem dziękuję za komplement.
    >

Proponuję zapoznanie się z funkcjami forum, byś zrozumiała to zdanie.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • zabulin 25.04.12, 14:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • abiela 25.04.12, 14:21
    zabulin napisała:

>
    > > Proponuję zapoznanie się z funkcjami forum, byś zrozumiała to zdanie.

>
    >
    > Ok, uznaję, a dalsze przykłady pominęłas BO???
    >
    > BO te juz wyraźnie wskazują, ze kulturalna i miła ona nie jest.
    >
    > Tak myślalam, że się do tych "kulturalnych" tekstów pani g. nie odniesiecie.Że
    > to dziwnie pominiecie. Zadna z was nie potrafi jej tekstu rzetelnie i obiektywn
    > ie skomentować, tylko odbijanie piłeczki i odwracanie kota ogonem.

Nie widzę, gdzie odwracam kota ogonem czy podbijam piłeczkę. Odniosłam się do tego przykładu, bo ewidentnie nie zrozumiałaś zdania. Na resztę zwyczajnie nie mam czasu, poza tym nie zwykłam dyskutować na tym poziomie leksykalnym.

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • zabulin 25.04.12, 14:24
    Nie widzę, gdzie odwracam kota ogonem czy podbijam piłeczkę. Odniosłam się do t
    > ego przykładu, bo ewidentnie nie zrozumiałaś zdania. Na resztę zwyczajnie nie m
    > am czasu, poza tym nie zwykłam dyskutować na tym poziomie leksykalnym.

nie,nie odniosłas sie dlatego ze swiadcza o ty, ze gaudencja jest taka jak napisałam i wszyscy wiemy jaka

Fajnie że na to konkretne zdanie miałaś czas.

Hipokryzja gora.

A kasowanie postów tylko podkresla, ze mam racje.
  • ksiezna_pani1 25.04.12, 14:51
    zabulin napisała:

>
    >
    > nie,nie odniosłas sie dlatego ze swiadcza o ty, ze gaudencja jest taka jak nap
    > isałam i wszyscy wiemy jaka
    >
    > Fajnie że na to konkretne zdanie miałaś czas.
    >
    > Hipokryzja gora.
    >
    >
    > A kasowanie postów tylko podkresla, ze mam racje.

Zabulin, hipokryzja to Twoje drugie imię.

A kasowanie postów świadczy o tym, że nie były one na wysokim poziomie smile
  • zabulin 26.04.12, 11:20
    Zabulin, hipokryzja to Twoje drugie imię.
    >
    > A kasowanie postów świadczy o tym, że nie były one na wysokim poziomie smile

Nie, księżna, hipokryzja to wasze drugie imię.

Zarzucam gaudencji nieuprzejmośc i podaję przykład,
    zarzucam hipokryzje i podaję przykład.

Wy tylko gadacie, ze odwracam kota ogonem, prosiłam o konkret -brak.
    Że jestem hipokrytka- brak konkretów.

puste słowa, puste , bez konkretnych przykładow i dowodow nic nie znacza.
  • ksiezna_pani1 26.04.12, 17:10
    zabulin napisała:

> Zabulin, hipokryzja to Twoje drugie imię.
    > >
    > > A kasowanie postów świadczy o tym, że nie były one na wysokim poziomie smile
    >

>
    > Nie, księżna, hipokryzja to wasze drugie imię.
    >
    > Zarzucam gaudencji nieuprzejmośc i podaję przykład,
    > zarzucam hipokryzje i podaję przykład.
    >
    > Wy tylko gadacie, ze odwracam kota ogonem, prosiłam o konkret -brak.
    > Że jestem hipokrytka- brak konkretów.
    >
    > puste słowa, puste , bez konkretnych przykładow i dowodow nic nie znacza.

Naprawdę JUŻ nie pamiętasz naszej ostatniej dyskusji, czy po prostu nie CHCESZ jej pamiętać? Jak się wtedy zachowałaś? Pokazałaś klasę nie ma co. Chamstwo, chamstwo, chamstwo - to jest Twoja klasa. Nie potrafisz prowadzić dyskusji na odpowiednim poziomie. jak na mnie naskoczyłaś na to, że ośmieliłam się mieć inne zdanie? Jak kpiłaś ze mnie? Nie pamiętasz? Nagła amnezja czy kolejne kłamstewka pani zabulin? Tak się oburzyłaś tym, ze Gaudencja komuś kazała czytać, a nie widzisz nic złego we własnym bezczelnym zachowaniu - jak to nazwiesz? To hipokryzja w najczystszej postaci ! tak, jesteś hipokrytka, to tego bardzo tchórzliwą i pozbawiona honoru. Puste słowa? I kto tu kota odwraca?

• zabulin 25.04.12, 14:25
    poza tym nie zwykłam dyskutować na tym poziomie leksykalnym.

Popracuj nad soba, to doskoczysz.
  • gaudencja 25.04.12, 20:04
    zabulin napisała:

> Jeśli treści nie będą zgodne ze zdaniem mojej drogiej, od lat już poszarz
    > ałej zabulin
    ,

>
    > A zatem dziękuję za komplement.

Konsekwencja twojego stosunku do mnie przejawianego od lat wielu. Widzę cię na szaro, o ile w ogóle cię widzę. Teraz akurat na szaro, ale niech ten wątek spadnie, to znów cię widzieć nie będę, podobnie jak kilku innych osób tu się wypowiadających.

> bo budziłaś zdziwienie, że nosząc to imię nie jesteś o co najmniej 20 lat st
    > arsza; że boli cię również i to, iż zawsze pisałam o imieniu twojego syna, ż
    > e jest śmiertelnie nudne
    ,

>
    > to tez wyraz uprzejmości

Nie, mojej opinii o imieniu. Nie ma ona związku z tym, ze jest ono imieniem twojego syna.

> To było do lidii, ale warto zacytować jako przyklad twej uprzejmości:
    >
    > Nazwisko jest najzupełniej normalne, a jeśli masz kłopot ze spamiętaniem Ele
    > onory czy Salomei, dam ci małą radę - czytanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło,
    > książki nie gryzą. Warto od czasu do czasu po jakąś sięgnąć.
    >

>
    >
    > Wyzłosliwiasz się sugerując, ze kobieta nie czyta książek.

Ewidentnie nie czyta, w przeciwnym razie nie wypowiadałaby takich opinii, jakie wypowiadała. Czytelnictwo w Polsce jest na jednym z niższych poziomów w UE, a ty uważasz, ze sugestia nieczytania książek jeszcze w ogóle kogoś obraża?? Tym bardziej, jeśli ich rzeczywiście nie czyta i nigdy nie był molem książkowym?

> Takie wbijanie szpil jest stor razy gorsze niz nazwanie kogoś babskiem.

Nazywanie kogoś babskiem jest świadectwem niskiej kultury językowej.

> Watek ktory powstal mowi sam za siebie. Wiele osób cię tu nie lubi- to powinno
    > dac ci do myslenia.

Ile? 5? A pytałaś mnie, czy ja je lubię? A czy one mnie o to pytały? A czemu to, ze one mnie nie lubią, ma być wazniejsze niż to, czy ja je lubię??

- szczerze zdziwiona i oczekująca wyjaśnień (na temat)
    gaudencja

--
    (Walery Pisarek)
  • zabulin 26.04.12, 16:47
    Konsekwencja twojego stosunku do mnie przejawianego od lat wielu

Ciekawe, bo ja na tym forum nie jestem od wielu lat. Znacznie krócej.Widzę, wyobraźnia pracuje.
    Skupiaj się na faktach.

Nie, mojej opinii o imieniu. Nie ma ona związku z tym, ze jest ono imieniem two
    > jego syna.
    >

(Przypomnę, napisałaś, ze jest ono śmiertelnie nudne).

I O TO MI CHODZIŁO.

Mnie nie zalezy żeby imie mego syna ci się podobało. Tak myslałaś? Marzycielka i megalomanka smile

A kimże ty jestes by twe zdanie w tej materii było dla mnie choć ciut istotne?
    Chodzi o to, ze ty możesz napisać o imieniu np. Michał "śmiertelnie nudne" i to jest ok. To jest twoja opinia o imieniu.
    Prosze bardzo. Miej ją sobie.

Ale dlaczego zapluwasz się, gdy ja pisze o jakimś imieniu że jest dziwaczne, (napisałam "zdziwaczałe", a ty nie zroumiałas, ze to lokalne okreslenie, nieważne)?
    Czy ja nie mogę miec opinii nt imienia, ze jest dziwaczne, a ty na temat innego mozesz pisac że jest śmiertelnie nudne?

Dlaczego ty możesz, a inni nie uzywac negatwynych okresleń w stosunku do imienia, "wspaniał" moderatorko?

Konkretnie, odpoowiedz\, jesli umiesz. A wątpię, bo konkretnych odpowiedzi unikasz jak ognia.

Ewidentnie nie czyta, w przeciwnym razie nie wypowiadałaby takich opinii, jakie
    > wypowiadała. Czytelnictwo w Polsce jest na jednym z niższych poziomów w UE, a
    > ty uważasz, ze sugestia nieczytania książek jeszcze w ogóle kogoś obraża?? Tym
    > bardziej, jeśli ich rzeczywiście nie czyta i nigdy nie był molem książkowym?

Tak, dokładnie. Jest to obraźliwe i obie to wiemy. Masz za mało cywilnej odwagi, zeby przyznac. "Książki nie gryzą", " jeśli masz kłopot za spamietaniem...."- to dobre rady były? Och, jakaś ty słodka. Wzruszające.
    Chciałaś jej pokazać, ze jest głupia i obie to wiemy.
    Wiemy tez obie, ze się nie przyznasz i napiszesz, ze "oczywiście zabulin wiel lepiej co ja myslę i c chciałam"

Ludzie nie sa tak głupi jak myslisz gaudencjo. smile
    Poczytaj troche ksiażek psychologicznych. Nie gryzą, a dowiesz się wiele ciekawych rzeczy nt osób i powodów dla których niektorzy w tak zawoalowany kulturalny sposób lubia poniżać innych.
    Sto razy lepiej jest prosto napisac, ze się kogoś uważa za okropne babsko.
    Tak, wiem to brak kultury językowej. Lepeij nie mieć kultury językowej niż nie mieć cywilnej odwagi i honoru.

Ile? 5? A pytałaś mnie, czy ja je lubię? A czy one mnie o to pytały? A czemu to
    > , ze one mnie nie lubią, ma być wazniejsze niż to, czy ja je lubię??

Więcej cię atakuje niż broni.
    Znaczy, ze dobrą moderatorką nie jesteś.
    Nie jest ważniejsze czy ty ich nie lubisz czy one ciebie.
    Ty jestes moderatorką, powinnaś dbać o to by cię ceniono i szanowano, a nie traktowac innych z góry.

Dla mnie w ogóle bez znaczenia jest co myślisz, kogo lubisz.

Uwazasz, ze tobie coś wolno a innym nie. Mylisz sie a ja takie zachowania zawsze piętnuję.
  • gaudencja 26.04.12, 19:27
    zabulin napisała:

> Konsekwencja twojego stosunku do mnie przejawianego od lat wielu
    >
    > Ciekawe, bo ja na tym forum nie jestem od wielu lat. Znacznie krócej.

Od trzech. Aż nadto.

-ciach różne przepełnione zapiekłą nienawiścią wynurzenia, ktorych nie chce mi się nawet komentować-

> Ale dlaczego zapluwasz się, gdy ja pisze o jakimś imieniu że jest dziwaczne, (
    > napisałam "zdziwaczałe", a ty nie zroumiałas, ze to lokalne okreslenie, nieważn
    > e)?
    > Czy ja nie mogę miec opinii nt imienia, ze jest dziwaczne, a ty na temat innego
    > mozesz pisac że jest śmiertelnie nudne?

Możesz mieć opinię, że jest dziwaczne, i nikt ci nie odbiera prawa do niej. Odniosłam się jedynie do ekscentrycznej, teraz już napiszę otwarcie - nieznajdującej się na pewnym poziomie - leksyki. Krytyka jakichkolwiek imion z powodu rzekomej ich dziwności językowej głoszona przez osoby nieposługujące się prawidłową polszczyzną zawsze mało mnie przekonywała.

> Ewidentnie nie czyta, w przeciwnym razie nie wypowiadałaby takich opinii, ja
    > kie
    > > wypowiadała. Czytelnictwo w Polsce jest na jednym z niższych poziomów w
    > UE, a
    > > ty uważasz, ze sugestia nieczytania książek jeszcze w ogóle kogoś obraża?
    > ? Tym
    > > bardziej, jeśli ich rzeczywiście nie czyta i nigdy nie był molem książkow
    > ym?
    >
    > Tak, dokładnie. Jest to obraźliwe i obie to wiemy.

Jesli kogoś obraża to, ze sam nie czyta książek, to jest śmieszny. Ma do wyboru dwa wyjścia:
    1. zacząć czytać;
    2. pójść na terapię i wyleczyć się z kompleksów.

> Ludzie nie sa tak głupi jak myslisz gaudencjo. smile

Ciebie z pewnością oceniam prawidłowo.

I na tym kończę dyskusję również i z tobą - szkoda mi czasu, jak i to bywało wcześniej, i w ogóle kończę dyskusję w tym wątku.
    Jednocześnie informuję, że przechodzę znów na wygaszanie postów osób, których nie cenię. Od tej pory nic poza silnym parciem na posiadanie ostatniego zdania nie uzasadni waszego trudu zainwestowanego w pisanie odpowiedzi na moje posty.

--
    (Jarosław Olesiak)
  • Gość: Honorata IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 18:23
    Gdyby adminka była bez zarzutu, ten wątek nie miałby niemal 300 wypowiedzi. Już samo to pokazuje, że coś jest na rzeczy...
    A gdyby to była osoba honorowa, powiedziałaby: OK, ustąpię, jesli taka będzie wola większości. Ale tak sie nie stało i raczej nie stanie, co też jest znamienne...
  • gaudencja 25.04.12, 19:54
    Nie widziałam jeszcze honorowych osób, które niemal każdą swoją wypowiedź podpisywałyby innym nickiem. Ale ok, jeśli to się mieści w twoim pojęciu honoru, to ja na pewno honorowa nie jestem i być nie zamierzam.

--
    (Walery Pisarek)
  • Gość: Honorata_albo_nie IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 20:00
    Gaudencjo, mogłabyś się skupić na meritum?
  • gaudencja 25.04.12, 20:04
    Ależ właśnie się odniosłam do meritum, pani "honorowa".
    --
    (Walery Pisarek)
  • Gość: a_może_Honorata? IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 20:49
    Gaudencjo, meritum to - podaję za mistrzem Kopalińskim - "zasadniczy przedmiot sprawy, w odróżnieniu od jej cech formalnych". Wiedziałaś...?
    Chciałam Ci w ten sposób dać do zrozumienia, że naprawdę nie jest nieważne to, co wpiszę w rubryczce "autor". Ważne jest to, co myślę, nick tego nie zmieni.
    Dobranoc.
    H (albo nie H smile
  • gaudencja 25.04.12, 20:58
    Gość portalu: a_może_Honorata? napisał(a):

> Chciałam Ci w ten sposób dać do zrozumienia, że naprawdę nie jest nieważne to,
    > co wpiszę w rubryczce "autor". Ważne jest to, co myślę, nick tego nie zmieni.

Nie jest ważne to, co myśli ktoś, kto udaje wiele różnych osób. Nie ma bowiem zdolności honorowej na forum. Wyklucza się sam z grona osób zasłuugjących na to, zeby go traktować poważnie, a nawet - by w ogóle mu udzielać odpowiedzi. Taki ktoś nazywa się troll i nie należy go karmić. Żegnam zatem.

--
    (Walery Pisarek)
  • Gość: a_jednak_Honorata IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.12, 21:12
    Gaudencjo, a jednak uciekasz przed wymianą argumentów. Zachowujesz się jak rasowy polityk... Nieważne treści, ważny PR.
    Szkoda. Twoje tchórzostwo sprawiło, że straciłam do Ciebie resztki szacunku... A mogło być inaczej.
    Mimo to życzę Ci wszystkiego dobrego - to znaczy więcej pokory, obiektywizmu i otwarcia na opinie innych. Również te niepochlebne.
    A temu forum szczerzę życzę, aby nie padło ofiarą knajactwa.

• Gość: dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 25.04.12, 23:50
    Honorato, gaudencja nie ma argumentow.
    Pamietam, gdy udowodnilam jej, ze kieruje sie tymi samymi pobudkami w ocenie imienia jak krytykowane przez niz osoby "z plebsu" wybierajace wybrane przezemnie imie to wiesz co ona na to ... "czy czytalas "Kupca weneckiego". Nie wiedzialam czy smiac sie z niej czy nad nia poplakac. Staly jej numer, plesc od rzeczy jak jej zabraknie argumentow.
  • Gość: Honorata IP: *.warszawa.vectranet.pl 26.04.12, 07:16
    Tak, zauważyłam smile
    Pozdrawiam Cię,
    H.
  • Gość: Dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 26.04.12, 10:44
    Ja tez Cie pozdrawiam Honorato. Tak sie Gaudencja czepia tych nickow, ze az powstaje pytanie czy te jej "wielbicielki"to czasem nie ona we wlasnej osobie tudziez jej kolezanki. W koncu my nie mamy mozliwosci sprawdzenia kto kryje sie pod forumowiczka ktorej np. cyt'nie przeszkadza, ze gaudencja jest madrzejsza niz ona".
  • zabulin 26.04.12, 11:21
    Dokładnie tak mysle. Ze gaudencja ma więcej niż jeden nick.
  • ksiezna_pani1 26.04.12, 16:59
    Gość portalu: Dmuchawce napisał(a):

> Ja tez Cie pozdrawiam Honorato. Tak sie Gaudencja czepia tych nickow, ze az pow
    > staje pytanie czy te jej "wielbicielki"to czasem nie ona we wlasnej osobie tudz
    > iez jej kolezanki. W koncu my nie mamy mozliwosci sprawdzenia kto kryje sie pod
    > forumowiczka ktorej np. cyt'nie przeszkadza, ze gaudencja jest madrzejsza niz
    > ona".

Śmieszna jesteś.
  • aneladgam 27.04.12, 14:56
    Gość portalu: Dmuchawce napisał(a):

>W koncu my nie mamy mozliwosci sprawdzenia kto kryje sie pod
    > forumowiczka ktorej np. cyt'nie przeszkadza, ze gaudencja jest madrzejsza niz
    > ona".

przeciwnie, jest to bardzo proste
    wystarczy zerknąć w trzeci link w mojej sygnaturce i dowiedzieć się w stowarzyszeniu kim jestem
    jestem osobą zweryfikowaną już tutaj, więc trafiłaś kulą w płot
    --
    lylis.blox.pl
    smykowysmak.blox.pl/html
  • cynta 25.04.12, 21:29
    Qrcze! ale mnie dyskusja ominela... mam mniej czasu na forumowanie ostatnio, ale tez sie wyraze...
    Czy ktos tutaj nadmienil ze Gaudencja ma naprawde ogromna wiedze na temat imion i nazewnictwa? z calym szacunkiem dla innych stalych bywalcow ale nikt jej sie nie dorownuje. W zwiazku z tym jej opinie sa bardzo cenne, bo uzasadnione historycznie-statystycznie-i w ogole.
    Teraz troche bardziej filozoficznie: po co wchodzicie na to forum? po co zakladacie watki lub je czytacie? aby uslyszec opinie innych? kazda? czy moze aby uslyszec ze wasze wybory sa sluszne? hummm... moze warto sie zastanowic nad celem waszych prob komunikacyjnych...
    Jesli ktos pisze np: " czy dobrze zrobie nazywajac syna Jakub?" co chcecie uslyszec? ze dobrze? ze czy moze naprawde chcecie uslyszec co ludzie mysla? To dlaczego sie obrazacie kiedy ktos Wam ta informacje przekazuje?
    Podobnie jak z imionami, nie kazdy jest w kolorze tla, nie kazdy lubi taki byc, sa tacy ktorzy lubia sie wyrozniac i byc inni. Dlaczego chcecie wszystkich wyrownywac do jakiegos waszego poziomu? Nie podoba Wam sie tutaj? to idzcie gdzie indziej .... tylko chyba nigdzie nie znajdziecie tylu informacji co tutaj.... prawda?
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 21:51
    A kogo obchodzi Gaudencji wiedza ,co to ma do rzeczy,przeciez tu chodzi o co innego .
  • cynta 25.04.12, 22:00
    Taaak??? a o co tobie chodzi?? bo ja na przyklad zycze sobie aby moderator mial wiedze i mogl odpowiedziec na moje rozne pytania, a to ze rownoczesnie ma charakter i kolor zupelnie mi nie przeszkadza.

> A kogo obchodzi Gaudencji wiedza ,co to ma do rzeczy,przeciez tu chodzi o co in
    > nego .
  • jutkawojtkowska 25.04.12, 22:09
    Ale jaki charakter co po wiedzy jezeli moderator jest rownoczesnie bezkompromisowy, wywyzszajacy sie,przemadrzaly.
  • cynta 25.04.12, 23:53

Aby byc dobrym moderatorem takiego forum trzeba miec WIEDZE w temacie, reszta jest niewazna... fajnie rowniez jak moderator nie jest jalowy i mialki tylko ma "jaja" czyli charakter. Ty natomiast uwazasz ze to niewazne....
    Teraz popatrzmy co jest dla ciebie wazne: zle jest byc bezkompromisowym ... tak? a ja uwazam ze to swietna cecha charakteru i ucze moje corki zeby tez takie byly. Wywyzszanie sie? przemadrzalosc? a ja nie widze tych cech w Gaudencji... a wiesz dlaczego? bo Gaudencja sobie jest, jakas tam, taka jak jej pasuje a ty nadajesz jej jakies cechy, ty widzisz w niej osobe przemadrzala, ty uwazasz ze jej bezkompromisowosc to wada i jej to wyrzucasz ..... to TY masz problem z ocena ludzi a nie Gaudencja ze soba ... NIE oceniaj!!! daj ludziom wolnosc bycia soba .... NIE masz prawa ingerowac w to jaki jest inny czlowiek, mozesz za to zmienic swoje nastawienie tak zeby ci pasowalo.... to sie tyczy wszystkich ludzi wokol ciebie, dzieci, meza, rodzicow, przyjaciol ....

> Ale jaki charakter co po wiedzy jezeli moderator jest rownoczesnie bezkompromis
    > owy, wywyzszajacy sie,przemadrzaly.
  • jutkawojtkowska 26.04.12, 00:28
    Nie mam zadnych problemow a skoro to jest forum publiczne to mam prawo ja oceniac i nie tylko ja tak ja widze.
  • zabulin 26.04.12, 11:24
    cynto, pomiędzy byciem bezkompromisowym a złośliwym i nieuprzejmym jest zasadnicza róznica.
    Powtarzać nie bede jej tekstów, zrobiłam to juz. masz ochote, poszukaj.

Wyzłosliwianie się, wywyższanie, nieuprzejme traktowanie. Zero kultury.
    Bo obrazać kogoś to jednak brak kultury. Nawet jak się obraża nie używajac wyrazów nieładnych.
  • cynta 26.04.12, 23:09
    > Wyzłosliwianie się, wywyższanie, nieuprzejme traktowanie. Zero kultury.
    > Bo obrazać kogoś to jednak brak kultury. Nawet jak się obraża nie używajac wyra
    > zów nieładnych.

To Wy sie obrazacie, czujecie jej zlosliwosc, i wydaje sie wam ze jestescie zle traktowane. To Wy widzicie w tym zachowaniu zero kultury. Ona sobie moze byc jaka chce, nikomu nic do tego....
    A Wy mozecie zmienic swoje podejscie i nie bedzie problemu. Usiluje Wam wytlumaczyc ze to jak czujemy powodujemy sobie sami a nie inni nam to robia. To ze czujesz sie obrazana wynika z Twojego systemu wartosci i twoich przyzwyczajen, wszystko jest w Tobie nie w kims innym....
  • Gość: dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 25.04.12, 23:56
    Droga cynto, jesli wchodze na forum otwarte dla wszsytkich o interesujacym temacie to wchodze wlasnie na takie forum a nie na forum prywatne, zamkniete dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
    Po drugie jesli zakladam watek np. pt. czy wybrac imie Kasia czy Basia. To w odpowiedzi moge uslyszec, ze Kasia, albo Basia, albo zadne. Ale niekoniecznie musze sie dowiedziec, ze ludzie z marginesu wybieraja takie imiona czy cos rownie blyskotliwego. I o ile wypowiedzi niektorych forumowiczek po prostu mozna zignorowac to wypowiedzi pani moderatorki nawet wystepujacej w roli forumowiczki bagatelizowac nie zamierzam, bo od takiej osoby oczekuje sie czegos wiecej. Skoro korzysta z przywilejow moderatorki i decyduje czyja wypowiedz nalezy usunac jako niezgodna z netykieta to sama POWINNA SWIECIC PRZYKLADEM. A po rozleglosci watku jasno wynika, ze tak mowiac delikatnie nie jest.
  • abiela 26.04.12, 12:38
    Gość portalu: dmuchawce napisał(a):

> Droga cynto, jesli wchodze na forum otwarte dla wszsytkich o interesujacym tema
    > cie to wchodze wlasnie na takie forum a nie na forum prywatne, zamkniete dla to
    > Skoro
    > korzysta z przywilejow moderatorki i decyduje czyja wypowiedz nalezy usunac jak
    > o niezgodna z netykieta to sama POWINNA SWIECIC PRZYKLADEM.

Przepraszam, że się wtrace ale bardzo interesuje mnie jakie to przywileje ma moderatorka? Czy dodatkowa praca to ten przywilej?

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • Gość: Dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 26.04.12, 13:25
    Powtorze zatem, skoro bylo niejasne
    "korzysta z przywilejow moderatorki i decyduje czyja wypowiedz nalezy usunac jako niezgodna z netykieta"
    Skoro dodatkowa praca jest taka trudna to juz bylo postulowane jak w temacie watku.
  • Gość: Dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 26.04.12, 13:33
    A poza tym Abielo nei ma co dywagowac. Jeszcze na zadnym forum nie spotkalam sie aby tyle ludzi bylo przeciwnych jednej moderatorce. Po prostu ewenement.
  • kamelia04.08.2007 25.04.12, 23:58
    a tak na prawde jest to zwykła zlosliwośc i wbijanie szpilki

drugi akapt:
    forum.gazeta.pl/forum/w,12924,134950847,135414268,Re_OT.html
    --
    tutiturum
  • zabulin 26.04.12, 16:59
    No, co ty?
    Nie wiedziałas że gaudencja jest mądrzejsza od wszystkich polskich prawników razem wziętych?
    Wprawdzie tylko we własnym mniemaniu, ale zawsze smile

Wiem też w czym jeszcze przoduje. Megalomania. Nie mogę sie tylko zdecydowac czy wygrywa ona czy pewien polityk o inicjałach J.K.??
  • ksiezna_pani1 26.04.12, 17:16
    zabulin napisała:

> No, co ty?
    > Nie wiedziałas że gaudencja jest mądrzejsza od wszystkich polskich prawników ra
    > zem wziętych?
    > Wprawdzie tylko we własnym mniemaniu, ale zawsze smile
    >
    > Wiem też w czym jeszcze przoduje. Megalomania. Nie mogę sie tylko zdecydowac cz
    > y wygrywa ona czy pewien polityk o inicjałach J.K.??

Moja droga, akurat ty w tych tematach nie powinnaś się wypowiadać smile Za kogo ty się w ogóle uważasz? Kim ty jesteś, że krytykujesz innych a sama nie świecisz przykładem, no kim?
  • ksiezna_pani1 26.04.12, 17:26
    ksiezna_pani1 napisała:

> zabulin napisała:
    >
    > > No, co ty?
    > > Nie wiedziałas że gaudencja jest mądrzejsza od wszystkich polskich prawni
    > ków ra
    > > zem wziętych?
    > > Wprawdzie tylko we własnym mniemaniu, ale zawsze smile
    > >
    > > Wiem też w czym jeszcze przoduje. Megalomania. Nie mogę sie tylko zdecydo
    > wac cz
    > > y wygrywa ona czy pewien polityk o inicjałach J.K.??
    >
    > Moja droga, akurat ty w tych tematach nie powinnaś się wypowiadać smile Za kogo ty
    > się w ogóle uważasz? Kim ty jesteś, że krytykujesz innych a sama nie świecisz
    > przykładem, no kim?

Moja droga, akurat ty nie powinnaś nawet wypowiadać się na te tematy smile - tak powinno być smile
  • Gość: dmuchawce IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 26.04.12, 10:41
    Jesli Gaudencja jest taka "skrzywdzona" i tylu "zlych"forumowiczow sie na nia "uwzielo" bez powodu, to dlaczego akurat na nia. Sa jeszcze inne moderatorki tego forum, ktore tez zywo uczestnicza w dyskusjach i jakos do nich nikt nic nie ma, choc bronia swojej kolezanki z entuzjamem wartym lepszej sprawy.
  • Gość: honorata IP: *.warszawa.vectranet.pl 26.04.12, 20:10
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,135440549,135440549,Gaudencjo_.html
    hi, hi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.