Dodaj do ulubionych

Hanna i Julian

31.07.12, 11:42
To moje typy Hania już od dawna, Julian zostanie. Na miejscach drugich: Halszka i Wojciechsmile
Edytor zaawansowany
  • dalenia 31.07.12, 11:53
    Hanna mi się podoba, ale jej popularność mnie skutecznie zniechęca. Halszka także mi się podoba, ale tylko jako zdrobnienie, najlepiej od Haliny. Znam jedną dorosłą Halszkę i zawsze jej imię średnio mi do niej pasowało. Głównie z powodu jego "zdrobnieniowości" właśnie.

Co do typów męskich - nie przepadam za Julianem. Jest dla mnie z grupy wybitnie mało męskich imion, na czele z Natanielem i Gabrielem. Wojciech podoba mi się dużo bardziej, ale tu znowu - jego popularność mnie odrzuca, niestety.
    --
    www.pajacyk.pl
  • dalenia 31.07.12, 11:56
    A, czekaj. Na drugich miejscach, tzn. że na drugich miejscach w Twoim osobistym rankingu czy na drugich miejscach u dzieci? smile
    --
    www.pajacyk.pl
  • paula.anna 01.08.12, 11:57
    dalenia napisała:

> Hanna mi się podoba, ale jej popularność mnie skutecznie zniechęca. Halszka tak
    > że mi się podoba, ale tylko jako zdrobnienie, najlepiej od Haliny.

> Co do typów męskich - nie przepadam za Julianem. Jest dla mnie z grupy wybitnie
    > mało męskich imion, na czele z Natanielem i Gabrielem. Wojciech podoba mi się
    > dużo bardziej, ale tu znowu - jego popularność mnie odrzuca, niestety.

Pozwolę sobie podpisać się pod tym, co napisała Dalenia smile
    Choć ja może rozważyłabym Wojciecha, na razie nie odbieram go jako szalenie popularnego
    --
    pink stinks
  • annthonka 31.07.12, 15:57
    Hania, Haneczka - bardzo ładnie, ale ja bym się nie zdecydowała ze względu na zbyt dużą popularność.
    Julian - dla mnie zbyt miękkie, chociaż zdrobnienie Julek mi się podoba.
    Halszka - zdecydowanie nie.
    Wojciech - odbieram to imię neutralnie, absolutnie mnie nie razi, ale sama bym nie nadała. Mały Wojtuś brzmi słodko.
  • corianna 31.07.12, 23:34
    Hani ani Halszki nie lubie, jakos mi zadne damskie imie na litere H nie za bardzo sie podoba, jedynie Helenka ale tez zupelnie srednio ( zdrabnialabym Lenka, omijajac litere H ) : a meskie : i Julian i Wojciech sa super!
  • abiela 01.08.12, 01:14
    ładne ale Hanna w moim odczuciu zbyt popularna. Wojciech i Halszka mnie za to nie zachwycają - Wojciech porządny ale tak jak Hanna, dośc popularny, Halszka zbyt zdrobnieniowo. Skoro lubisz imiona na h to może spodoba ci się Hilaria?

--
    O książkach
    O wszystkim innymsmile
    W Archipelagu o ciele...
  • gaudencja 01.08.12, 20:14
    Halszka strasznie zdrobnieniowa - nie lepiej nadać formę glówną, tj. Elżbietę, i zdrabniać do Halszki?
    Hanna za to przestała mnie przekonywać ze względu na popularność i kiedy się przekonałam, że większość Hanek starszego pokolenia jest oficjalnie Annami.

--
    Ktoś, kto to czyta, może zostać doprowadzony do rozpusty.
    (Jarosław Olesiak)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.