Dodaj do ulubionych

Trojaczki z Gdyni 2017

11.08.17, 12:11
Zakładam wątek o kolejnych trojaczkach, bo wiem, że dużo z Was interesuje się tym tematem. Dzieci otrzymały imiona: Liliana, Hubert i Oliwier.
Co sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • 11.08.17, 13:31
    Cóż....
    Jest postęp- zdecydowanie nie podoba mi się wyłącznie Oliwier, Liliana i Hubert są dla mnie neutralne.
    Imiona spoza pierwszej piątki, nieco mniej oklepane niż zwykle w przypadku imion wieloraczków bywa.

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • 11.08.17, 15:12
    Miło, że teraz imiona nieco rzadsze niż zazwyczaj. Liliana i Hubert są okej, ale Oliwier zupełnie mi się nie podoba.
  • 12.08.17, 07:00
    Liliana - nie cierpię, Hubi i Oli ok.
  • 12.08.17, 10:33
    Imiona zupełnie nie z mojej bajki, ale doceniam, że nie Zuzia, Kubuś i Kacperek wink
  • 12.08.17, 20:59
    Podoba mi się tylko Hubert.
  • 13.08.17, 00:23
    Mnie również.
    --
    Religia mająca na cel wznowienie ludzi.
    (Jarosław Olesiak)
  • 13.08.17, 19:12
    Jedynie Liliana jako tako mi się podoba. Oliwier to kompletnie nie mój gust,bardzo nie lubię tego typu imion.
  • 16.08.17, 08:36
    gdyby nie Oliwier byłoby fajnie wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.