Dodaj do ulubionych

A trzecie royal baby?

08.09.17, 09:46
Jakie imiona obstawiacie?

Pierworodny syn to George Alexander Louis. Jurek po prapradziadku wink.
Córka nosi imiona Charlotte Elizabeth Diana, czyli Karolina Elżbieta Diana. Diana po babci.
Reszta może tez "po kimś".

A kolejne? Jakie może dostać imiona? I po kim?
Ktoś się interesuje tym aspektem imienniczym?

BTW, ciekawe, czy rzeczywiście poczęte w Polsce wink? Szkoda, że nie mogą uczcić tego faktu nadając imię Warsaw wink
--
pink stinks
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
Edytor zaawansowany
  • 08.09.17, 09:48
    ps. zainspirował mnie wątek pippy middelton, nieważne, że inaczej pisane

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • 08.09.17, 12:02
    W UK można obstawiać imiona wink Typy to Alexandra, Elizabeth albo Alice dla dziewczynki, a Charles, Arthur albo Frederick dla chłopca.

Ja bym dorzuciła Margaret, może Philip? W sumie jest Philippa, ale to chyba im nie przeszkadza wink
  • 08.09.17, 14:34
    Domyślam się, że w UK małe szaleństwo. Pewnie im bliżej porodu, tym więcej będzie okolicznościowych pamiątek wink.
    I zakłady- płeć, imiona- niezły biznes. Choć za trzecim razem to już nie to, co za pierwszym.

--
    pink stinks
  • Pewnie tak naprawdę rodzina królewska wybiera imię na podstawie tych zakładów, sama biorąc w nich udział potajemnie i nadaje to, za które można zgarnąć najwięcej suspicious Mają dodatkowe źródło dochodu tongue_out
  • 09.09.17, 13:55
    Tak, królowa na pewno śledzi co obstawiają jej poddani 😉. W końcu to głos ludu 😛.

--
    pink stinks
  • 08.09.17, 14:50
    Za każdym razem obstawiałam Aleksandra, Ludwika i Wiktorię. Do trzech razy sztuka, może teraz któreś nadadzą wink
  • 08.09.17, 14:53
    > Reszta może tez "po kimś".

Reszta zdecydowanie po kimś. Następca tronu nie może nadać imienia z księżyca. Ja wtedy typowałam właśnie Charlotte (w ówczesnym wątku), po przejrzeniu drzewa genealogicznego królów brytyjskich. Elizabeth, to chyba oczywiste po kim wink Serio typują ją dla kolejnej córki, skoro pierwsza ma tak na drugie?

Nie chce mi się teraz im grzebać w dynastii, ale z tych typowanych prawdopodobne wydają mi się Alice i Alexandra oraz Arthur i Frederick (egoistycznie mam nadzieję, że nie ten drugi), dwóch Karolów i to jeszcze obok Karoliny - to już przesada. Też bym dorzuciła Philipa.

Bardziej się przyłoże do typowania, jak już będzie znana płeć wink
  • 08.09.17, 15:29
    Podobno Charles chciał nazwać Harry'ego Arthur, tylko Diana się nie zgodziła. Może będą chcieli się przypodobać i wybiorą to imię. Albo Albert, tak nazywał się naprawdę George VI. W przypadku dziewczynki stawiam na Frances, po matce Diany. Cokolwiek by nie wybrali, na pewno będzie to kolejne nudne imię po przodkach, najprawdopodobniej z linii Windsorów.
  • 11.09.17, 12:36
    Obstawiam Edward dla chłopca, dziewczynka Victoria.
  • 11.09.17, 17:11
    Oj, z uwagi na postać Edwarda VIII raczej mało prawdopodobnym jest, by nadali takie imię synowi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.