Dodaj do ulubionych

Mały Zygmunt idzie do przedszkola...

...i ma naprawdę fajną pod względem imienniczym grupę wink Myślałam, że będzie się wyróżniał na tle grupy, że pewnie będą same Julie, Amelki i Kubusie - a tu szok, bo na naprawdę dużą grupę dzieci (25), chyba żadne imię się nie powtarza! I są naprawdę różnorodne. Moją uwagę przyciągnął zwłaszcza mały Henio, Aurelia, Gabriel i Radosław smile Poza nimi jest jeszcze: Mikołaj, Dawid, Igor, Paweł, Filip, Amelia, Daniel, Jan i... muszę jeszcze się przyjrzeć liście, bo tyle zdołałam zapamiętać. smile
Edytor zaawansowany
  • 09.09.17, 10:31
    Daniel, Aurelia,Henryk-ciekawe😊
  • 09.09.17, 17:22
    Fajne imiona smile. Bardzo lubię Radosława. O dziwo, znam dwóch chłopców o tym imieniu. Jeden ok. 7-8 lat bodajże, a drugi 2-3 latka. Henryk nie do końca w moim guście w sumie, ale doceniam za to Aurelkę i Gabrysia. Z pozostałych imion to raczej standard - no, może poza Danielem i Pawłem. Ten drugi chyba pojawia się coraz rzadziej.
    Poza tym, nie martw się - Zygmuś i tak się wyróżnia wink. Nawet Heńków i Aurelek jest więcej niż Zygmuntów.
  • Mnie to nie martwi, ani nie przeszkadza smile Ucieszyłabym się, gdybym kiedyś poznała jakiegoś imiennika synka smile
  • 10.09.17, 13:32
    Małych Heniów trochę jest, ale imię fajne. Za Gabrielem nie przepadam, Radosław powinien moim zdaniem trochę odpocząć.

Ale Zygmunt i tak najładniejszy smile
  • 10.09.17, 14:45
    U mojej córki na też 25 dzieci są trzy Julie, dwie Ole, dwóch Filipów i dwóch Olivierów. Z "fajniejszych" Róża, Kornelia i Helena. Daniel też jest.
    Gabrysiów sporo spotykam, Aurelie też trafiam, Zygmunt i Henryk wymiatają smile
  • A ja jakoś małych Gabrysiów nie spotykam, dlatego wymieniłam wśród imion-ciekawostek smile
  • 10.09.17, 18:11
    U nas z kolei zaskoczenie, bo w 10-osobowej grupie (oprócz mojego Radomira) jest tylko Franek i Laura z takich hitów ostatnich lat, a tak to w zasadzie mogłaby być grupa przedszkolna z mojego dzieciństwa: Małgosia, Ala, Maciek, Piotruś, Michał, Tomek i Adaś smile
  • Haha, rzeczywiście smile Zwłaszcza Małgosia zaskakuje.
  • 11.09.17, 12:19
    A dzisiaj doszło nowe dziecko - Krzyś. Idealnie dopasowany imienniczo do grupy wink
  • 12.09.17, 17:00
    Gabriela i Radosława akurat nie lubię jakoś szczególnie, że tak powiem wink, ale może lepiej, że nie kolejny Kuba?
    Henryk, Aurelia i Zygmunt podobają mi się.
    Napisz kolejne imiona, jeśli zaobserwujesz jakieś nowe. Bo może jest kilku Jaśków, Filipów i Amelek i liczba dzieci już się zgadza?

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.