Dodaj do ulubionych

Mały Zygmunt idzie do przedszkola...

09.09.17, 10:12
...i ma naprawdę fajną pod względem imienniczym grupę wink Myślałam, że będzie się wyróżniał na tle grupy, że pewnie będą same Julie, Amelki i Kubusie - a tu szok, bo na naprawdę dużą grupę dzieci (25), chyba żadne imię się nie powtarza! I są naprawdę różnorodne. Moją uwagę przyciągnął zwłaszcza mały Henio, Aurelia, Gabriel i Radosław smile Poza nimi jest jeszcze: Mikołaj, Dawid, Igor, Paweł, Filip, Amelia, Daniel, Jan i... muszę jeszcze się przyjrzeć liście, bo tyle zdołałam zapamiętać. smile
Edytor zaawansowany
  • meggan79 09.09.17, 10:31
    Daniel, Aurelia,Henryk-ciekawe😊
  • stokrotka_96 09.09.17, 17:22
    Fajne imiona smile. Bardzo lubię Radosława. O dziwo, znam dwóch chłopców o tym imieniu. Jeden ok. 7-8 lat bodajże, a drugi 2-3 latka. Henryk nie do końca w moim guście w sumie, ale doceniam za to Aurelkę i Gabrysia. Z pozostałych imion to raczej standard - no, może poza Danielem i Pawłem. Ten drugi chyba pojawia się coraz rzadziej.
    Poza tym, nie martw się - Zygmuś i tak się wyróżnia wink. Nawet Heńków i Aurelek jest więcej niż Zygmuntów.
  • mebloscianka_dziadka_franka 10.09.17, 16:21
    Mnie to nie martwi, ani nie przeszkadza smile Ucieszyłabym się, gdybym kiedyś poznała jakiegoś imiennika synka smile
  • annthonka 10.09.17, 13:32
    Małych Heniów trochę jest, ale imię fajne. Za Gabrielem nie przepadam, Radosław powinien moim zdaniem trochę odpocząć.

Ale Zygmunt i tak najładniejszy smile
  • mebloscianka_dziadka_franka 10.09.17, 16:15
    Bardzo mi miło smile
  • lily-beth 10.09.17, 14:45
    U mojej córki na też 25 dzieci są trzy Julie, dwie Ole, dwóch Filipów i dwóch Olivierów. Z "fajniejszych" Róża, Kornelia i Helena. Daniel też jest.
    Gabrysiów sporo spotykam, Aurelie też trafiam, Zygmunt i Henryk wymiatają smile
  • mebloscianka_dziadka_franka 10.09.17, 16:11
    A ja jakoś małych Gabrysiów nie spotykam, dlatego wymieniłam wśród imion-ciekawostek smile
  • sweet_sour 10.09.17, 18:11
    U nas z kolei zaskoczenie, bo w 10-osobowej grupie (oprócz mojego Radomira) jest tylko Franek i Laura z takich hitów ostatnich lat, a tak to w zasadzie mogłaby być grupa przedszkolna z mojego dzieciństwa: Małgosia, Ala, Maciek, Piotruś, Michał, Tomek i Adaś smile
  • mebloscianka_dziadka_franka 10.09.17, 19:15
    Haha, rzeczywiście smile Zwłaszcza Małgosia zaskakuje.
  • sweet_sour 11.09.17, 12:19
    A dzisiaj doszło nowe dziecko - Krzyś. Idealnie dopasowany imienniczo do grupy wink
  • paula.anna 12.09.17, 17:00
    Gabriela i Radosława akurat nie lubię jakoś szczególnie, że tak powiem wink, ale może lepiej, że nie kolejny Kuba?
    Henryk, Aurelia i Zygmunt podobają mi się.
    Napisz kolejne imiona, jeśli zaobserwujesz jakieś nowe. Bo może jest kilku Jaśków, Filipów i Amelek i liczba dzieci już się zgadza?

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.