11.04.19, 18:42
Czy ktos orientuje sie ile kobiet w Pl nosi to imię.
Spotkakam sie z nim stosunkowo niedawno, wczesniej bylo mi zupelnie nie znane.
Edytor zaawansowany
  • dalenia 11.04.19, 21:57
    Nigdy nie słyszałam o takim imieniu. Internet od razu przekierowuje mnie na jakąś markę kosmetyczną "Venita". Wiesz coś więcej o jego pochodzeniu? Gdzie się z nim spotkałaś?
  • magdzialena78 11.04.19, 22:05
    Tak firna orzez V.a imie wtst w pl płd. Pisabe przez,W
  • magdzialena78 11.04.19, 22:06
    Sorki telefon 😉Polska płd imię pisane przez W
  • miraflores5 12.04.19, 01:54
    Nigdy o nim nie słyszałam, ale raczej mi się nie podoba.
  • gaudencja 12.04.19, 19:11
    Jest jedna Wenita w Polsce.

--
    Religia mająca na cel wznowienie ludzi.
    (Jarosław Olesiak)
  • gaudencja 12.04.19, 19:13
    A propos pochodzenia, mnie się ono kojarzy z Benitą zapożyczoną przez jęz. rosyjski. Ale w przypadku imienia, które nie występuje nawet w behindthename, można sobie tylko gdybać, jakim tropem słowotwórczym szli rodzice tej Wenity.
    --
    De gustibus...
  • magdzialena78 12.04.19, 21:15
    The name Venita is a Latin baby name. In Latin the meaning of the name Venita is: Goddess of love and beauty.

Moze poprostu zastąpiono V literą W
  • gaudencja 12.04.19, 22:48
    Skąd ta informacja o pochodzeniu imienia? Jest masa stron z wyssanymi z palca imionami. Sprawdź w tym serwisie, jakie podają polskie imiona i jak je tłumaczą i będziesz wiedziała, czy z niego korzystać.

Jeśli chodzi o liczbę nadań, w tym przypadku sprawdzałam je w Rymucie i skonfrontowałam z danymi z początku tego roku, zamieszczonymi tu.
    --
    Religia mająca na cel wznowienie ludzi.
    (Jarosław Olesiak)
  • magdzialena78 12.04.19, 21:16
    Skąd bierzesz informacje nt ilości nadan danego imienia?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.