Dodaj do ulubionych

Imię dla najmłodszego -imiona dla rodzeństwa ;)

15.04.19, 21:11
Piszę nie po raz pierwszy, ale niestety nie pamiętam ani starego loginu ani hasła smile

Ostatni raz 2 lata temu prosiłam o pomoc w wyborze imienia, mam nadzieję, że też coś poradzicie.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że we wrzesniu do naszej rodzinki dołączy CHŁOPCZYK wink

Maluch ma już starsze rodzeństwo:
Antonia Michalina
Kajetan Aleksander
Barbara Stanisława

Wszystkie dzieci mają pierwsze imiona na 7 liter, dlatego teraz też fajnie by było podtrzymać "tradycję".
Do tego pasujące do Tosi, Kajtusia i Basi byłoby super wink

Szczerze mówiąc teraz wybraliśmy tylko na drugie Krystyna, a tu niespodzianka, jednak sterczy coś między nogami tongue_out
Edytor zaawansowany
  • dalenia 15.04.19, 22:18
    Gratuluję serdecznie, będzie fajna gromadka smile

Przyznam też, że wymóg 7-miu liter jest dla mnie dość trudny do zweryfikowania. Nie bardzo mam czas literować po kolei każdą moją propozycję, mam nadzieję, że wybaczysz wink

Myślę, że do gromadki pasowałby:
    Ignacy, Leonard, Tadeusz, Feliks, Henryk, Teodor, Witold, Gustaw, Stefan.
  • gaudencja 15.04.19, 22:44
    Witaj smile G
    Gratuluję powiększającej się gromadki smile
    Krystyn mógłby być śmiało na pierwsze. Wymóg 7 liter spełnia.
    Inna propozycja to - skoro dziewczynki są na A i B, chłopcy mogliby być na K i L, zatem proponuję Ludomira, Lubomira, Leopolda (Poldka), mógłby takze być Lambert, Leander, Lucjusz, Lutobor albo Lutomir.
    --
    De gustibus...
  • sulimira 16.04.19, 05:25
    Lutobor pasuje chyba najlepiej po Barbarze.
  • inga.a.m.r 16.04.19, 00:55
    Gratulacje!
    Świetne imiona starszaków wink
    Propozycje na 7 liter: Tadeusz, Leonard, Mieszko, Olgierd, Juliusz
    Propozycje inne: Tytus, Gustaw, Cezary, Jerzy, Julian, Konstanty, Anatol

Propozycje inne: Gustaw, Teodor,

--
    https://www.suwaczki.com/tickers/km5sj48ai9w86h34.png
  • sulimira 16.04.19, 05:23
    Gratuluje! Podoba mi sie pomysl Gaudencji i teoretycznie mozna rowniez poszukac imion na J, tylko jest mniejszy wybor na 7 liter- wymyslilam Jaromira, Juliusza i Jacentego. Podobaja mi sie propozycje na L.
    Z innych imion an 7 liter podoba mi sie Mieszko, Tadeusz, Seweryn, Zbysław i Kryspin.
    Oprocz tego wydaje mi sie, ze Walerian i Florian moga fajnie pasowac do rodzenstwa.
  • humbelina 16.04.19, 10:31
    My do Antoniny i Barbary wybraliśmy Konstantego, aczkolwiek nie na 7 i też na K jak Kajetan ( Kajetana też rozważaliśmy, ale jednak Kostek wygrał z Kajtkiem wink )

Super mi tu pasuje Gustaw albo Ignacy, no ale na 6 wink
  • humbelina 14.05.19, 07:25
    Zapadła jakaś decyzja ? smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.