24.04.19, 10:34
co myślicie o tym imieniu?

Niby paskudne, ale ma w sobie jakiś wdzięk.
Edytor zaawansowany
  • annthonka 24.04.19, 14:12
    Wyszukiwarka nie gryzie...
  • paula.anna 24.04.19, 14:53
    Wg mnie wcale nie paskudne 😛.
    Mogłabym nadać, ale mam tylko 2 córki.

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • sulimira 24.04.19, 20:32
    Zaczelo mi sie podobac. Bardzo sie zdziwilam, ale mojej corce rowniez. Zauwazylam wczoraj, ze ktos dal tak na drugie imie swojej corce.
  • rosynanta 25.04.19, 12:16
    Znam jedną małą Teklę. Nie uważam tego imienia za paskudne smile
    Skojarzenie z pajęczycą z Pszczółki Mai jest dla mnie na równi z Oskarem Zrzędą z Ulicy Sezamkowej, negatywne, ale nienachalne smile
    Brzmieniowo jak Klara, takie twardo-miękkie, lekko retro, oryginalne.
  • dasza_dm 25.04.19, 20:32
    Imię ma swój urok. Podoba mi się zdrobnienie "Tesia". Znam jedną Teklę, sąsiadkę. Ma 103 lata i wszyscy mówią na nią "babcia Tekla" - nawet sąsiedzi, a więc osoby spoza rodziny. Bardzo ciepła postać smile
  • dalenia 25.04.19, 21:15
    To imię baaaardzo odpowiada mi brzmieniowo. Na dzień dzisiejszy nie mam jednak wątpliwości, że nie odważyłabym się nazwać tak dziecka. Za dużo innych skojarzeń, no i w dużej mierze raczej negatywnych.
  • boy_named_sue 03.05.19, 14:48
    Sama bym nie nadała, u kogoś bym doceniła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.