Dodaj do ulubionych

Mały książę Archie

08.05.19, 22:21
Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle to Archie Harrison Mountbatten-Windsor!!!

Czytaj więcej na www.pomponik.pl/plotki/news-meghan-markle-i-ksiaze-harry-wyjawili-imie-dziecka-tego-chyb,nId,2979472?parametr=zobacz_takze#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Edytor zaawansowany
  • gaudencja 08.05.19, 23:29
    Jestem bardzo zawiedziona, że go tak zinfantylizowali. Liczyłam na ciekawszy wybór.
    --
    De gustibus...
  • meggan79 09.05.19, 07:47
    W Anglii jest taka moda:Freddie,Teddy,Alfie,Archie, której też nie rozumiem. Co najciekawsze od przedwczoraj chodziło mi po głowie akurat imię Archie, nie pasujace przecież do tradycyjnych imion rodziny królewskiej, aż się dziwię skad tak “przewidziałam”😌😌
  • penelope.ia 09.05.19, 00:02
    Okropny wybór. Dlaczego nie Archibald?
  • annthonka 09.05.19, 08:06
    Dlatego, że w UK jest taka moda. Na przykład Alfie i Charlie trzymają się teraz w pierwszej piętnastce. Archie troszkę spadł, ale teraz zapewne znowu pójdzie do góry. Coś jak nasz Marcel czy Pola.

Wybór, moim zdaniem, taki sobie, ale trzeba przyznać, że Meghan i Harry zdecydowanie wyłamali się z konwencji.

• miraflores5 09.05.19, 10:03
    annthonka napisała:

>
    > Wybór, moim zdaniem, taki sobie, ale trzeba przyznać, że Meghan i Harry zdecydo
    > wanie wyłamali się z konwencji.
    >

Zgadzam się w 100%. Za wyłamanie się z konwencji plus dla nich.

• atoness 09.05.19, 10:16
    Już Diana i Karol się wyłamali, jeśli rzeczywiście może być mowa o wyłamaniu się. Nadali przecież synowi imię Harry.
  • miraflores5 09.05.19, 12:15
    pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_(książę_Sussexu)
  • miraflores5 09.05.19, 12:27
    A Diana marzyła podobno o synu Oliverze i córce Allegrze. Niestety następcy tronu raczej nie mogą nazywać dzieci jak im się podoba-przynajmniej w UK. Bo "mniej znaczący" członkowie rodziny królewskiej nadają już różne imiona, chociażby Zhara czy Isla.
  • atoness 09.05.19, 15:37
    Oczywiście, ale o Archiem też nie wiemy, jak będzie się nazywał oficjalnie. Meghan na przykład nie ma na imię Meghan, a podczas ślubu tak ksiądz się do niej zwracał. Do Harry'ego też chyba mówił Harry, ale tego nie jestem całkiem pewna.
  • gaudencja 09.05.19, 18:30
    Oby w pełnej formie został jednak Archibaldem.
    Samo wyłamanie sie z konwencji mnie nie cieszy, jeśli rezultatem miałoby być propagowanie zdrobnień zamiast imion.
    Archie jest imieniem wschodzącym, w pierwszej 20-tce. Za to Archibaldów się niemal uświadczy, są na 392 miejscu.

--
    Religia mająca na cel wznowienie ludzi.
    (Jarosław Olesiak)
  • dalenia 09.05.19, 13:01
    Jestem zdziwiona i mimo wszystko zawiedziona ich wyborem.
  • carolinams 09.05.19, 19:53
    Mi też się nie podoba. Liczyłam na Alexandra.
  • meggan79 09.05.19, 20:04
    A dla mnie brzmi słodko, tylko właśnie-dla dziecka, dlatego lepiej byłoby nadać pełna formę-Archibald czy Archer.
  • tojger 09.05.19, 20:32
    Mi się nie podoba wcale. Ani jako Archi ani jako Archibald, choć z różnych względów. Lekki plus za wyłamanie się z konwencji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.