Dodaj do ulubionych

Najpopularniejsze imiona w Czechach w 2018

05.06.19, 09:12
Czeski Urząd Statystyczny - imiona dzieci w 2018.

--
Henryk (2010)
Fryderyk (2016)
Edytor zaawansowany
  • meggan79 07.06.19, 13:58
    Bardzo ciekawe - dzięki za linksmile
  • angelina7-83 07.06.19, 18:37
    Rzeczywiście ciekawy link.
    Duża odskocznia imion niż tych w Polsce. Pozwolę sobie spolszczyć czeskie imiona i tak np.
    - żeńskie: Eliza, Teresa u nas nie jest bardzo popularna wśród najmłodszych, tak samo Krystyna i Barbara,
    - męskie: Andrzej i Wacław u nas by wzbudził zdziwienie, a i Marek oraz Tobiasz są powyżej pierwszej 20 nadań.
  • annthonka 08.06.19, 09:23
    Ehhhh, jak ja bym chciala mieć Václava zdrabinanego do Vaška. W Czechach rzeczywiście natykam się głównie małych Kubusiów. Z rzadszych znam małą Karinę i spotkałam (uwaga, uwaga) Artema.
  • miraflores5 17.06.19, 17:36
    Dla mnie trendy są dość podobne do naszych, poza Elizą, Agnieszką, czy Teresą. Klara i Nela copaz popularniejsze, Katarzyna do niedawna była popularna. Ktoś wie, skąd fenomen Emmy? To imię jest popularne w całej Europie, a u nas dopiero "puka do drzwi", nadawane głównie przez małżeństwa mieszane
  • inga.a.m.r 18.06.19, 18:04
    A mnie zaskoczyła popularność Adelka wink

--
    ADELKA
    MARCYSIA
    RÓŻA
    NINKA
  • inga.a.m.r 18.06.19, 18:04
    Adelki*

--
    ADELKA
    MARCYSIA
    RÓŻA
    NINKA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.