Dodaj do ulubionych

Trojaczki z Nowej Soli

12.07.19, 13:47
Trzy dziewczynki - Pola, Kalina i Matylda.

--
Henryk (2010)
Fryderyk (2016)
Edytor zaawansowany
  • dasza_dm 12.07.19, 14:00
    Jak zobaczyłam ten wątek to pomyślałam "Pewnie znowu jakaś Maja, Lena czy Zuzia", a tu proszę - całkiem przyjemne imiona smile ^^
  • mamaitwinsy 12.07.19, 14:02
    Zestaw całkiem fajny smile Może zamiast Poli, wybrałabym Apolonię lub inne imię

--
    Melania i Teodor
    Franciszka
  • inga.a.m.r 12.07.19, 14:07
    Kalina i Matylda - bardzo mi się podobają smile Pola jak skrót jest ok, ale jako pełną formę wolę Apolonię.

--
    ADELKA
    MARCYSIA
    RÓŻA
    NINAiBOBAS
  • inga.a.m.r 12.07.19, 14:17
    *jako skrót

--
    ADELKA
    MARCYSIA
    RÓŻA
    NINAiBOBAS
  • miraflores5 12.07.19, 16:07
    Bardzo podoba mi się Matylda❤....i cóż, tylko Matylda.🤔Pola tow moim odbiorze taka "warszawska nowomoda" podobnie jak Kalina. Zamiast Polę zamieniłabym na Antoninę, bo za Apolonią też nie przepadam a Kalinę na Klarę, Kornelię czy nawet Karolinę. Ale chociaż nie poszli w Maje, Zuzie czy Julie albo-za Polą-w Igi czy Leny.
  • juliseid 12.07.19, 23:53
    I jeszcze w domu brat Stefek smile
  • gaudencja 13.07.19, 01:48
    Stefan i Matylda podobają mi się, z naciskiem na Stefana.

--
    De gustibus...
  • annthonka 13.07.19, 11:04
    Bardzo przyjemne imiona. I do tego brat Stefek.
    Wolałabym wprawdzie Apolonię, ale w sumie i tak byłaby pewnie skracana do Poli.
  • miraflores5 13.07.19, 11:56
    Do Stefana pasuje Matylda. Kalina i Pola już niekoniecznie.
  • annthonka 13.07.19, 23:01
    No widzisz, a mi zdecydowanie bardziej Kalina, niż przyciężkawa Matylda.
    Wszystko kwestia gustu smile
  • dalenia 13.07.19, 12:01
    Dość ciekawie, jak na wieloraczki. Podoba mi się Matylda i Kalina, no i brat Stefek. Szkoda, że Pola nie jest Apolonią.
  • chayah 13.07.19, 19:48
    Ładny zestaw wink Najbardziej podoba mi się Matylda, sama mogłabym nadać. Kalina też jest w porządku, ale na razie bym nie nadała. Od Poli zdecydowanie wolę Apolonię smile
    Stefan też na plus!

--
    "Oszaleję, albo… przypnę ludzkości skrzydła…"
    Julian Ochocki
  • miraflores5 13.07.19, 20:37
    Trojaczki z Olsztyna: Liliana, Klara i Kajetan (styczeń 2019). Rodzeństwo: Emilka ( 10), Fabian (7) i Sara (3)
  • inga.a.m.r 13.07.19, 21:01
    Liliana i Klara super smile Lilkę rozważałam przy Jance i nadal mi się bardzo podoba. Kajetan jakoś nigdy mi nie leżał (sąsiadka z moich dziecięcych czasów miała jamnika, który nazywał się Kajtek). Zestaw trojaczków całkiem ok, mniej oklepany wink natomiast imiona rodzeństwa totalnie nie w moim guście, żadnego bym nie nadała.

--
    ADELKA
    MARCYSIA
    RÓŻA
    NINAiBOBAS
  • gaudencja 13.07.19, 21:48
    Podobają mi się Klara i Kajetan.
    --
    De gustibus...
  • miraflores5 13.07.19, 23:35
    A mnie imiona dziewczynek. Imiona chłopców jakoś nie, w szczególności Fabian.
  • mamaitwinsy 14.07.19, 00:11
    Imiona trojaczków całkiem fajne, najbardziej podoba mi się Klara. Z imion rodzeństwa Sara jest całkiem ok, Fabian i Emilia mnie nie zachwycają.

--
    Melania i Teodor
    Franciszka
  • chayah 14.07.19, 11:16
    Ciekawy zestaw wink
    Liliana podoba mi się, ostatnio spotkałam jedną w sklepie i nieźle rozrabiała wink Klara też ok, ale na razie bym nie nadała. Po córeczce Lewandowskiego to imię troszkę mi się przejadło smile Kajetana lubię. Emilka jest dla mnie zbyt popularna. Fabian nie w moim guście. Sara jest w porządku wink

--
    "Oszaleję, albo… przypnę ludzkości skrzydła…"
    Julian Ochocki
  • paula.anna 14.07.19, 15:33
    Podoba mi się tylko Matylda.
    Kalinę toleruję.
    Poli nie komentuję 😉.

Jednak fakt, wolę ten zestaw niż lena, pola i maja itp.

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.