Dodaj do ulubionych

Trojaczki z Częstochowy

19.11.19, 15:23
Mila, Klara i Liwia, urodzone w marcu.

Mila jest w tej chwili podobno obłędnie popularna we Francji, widzę że po Mii moda dociera do nas moda i na Milę😏, która dla mnie jest czymś w rodzaju właśnie Mii i Neli-usamodzielnionym zdrobnieniem zapożyczonym przez Zachód i modnym wśród tzw. instamatek i być może popularyzującym się też wśród tzw. elementu- tak przynajmniej dzieje się z Nelą☹. Za to Klara i Liwia są świetne, podobają mi się.
Obserwuj wątek
    • paula.anna Re: Trojaczki z Częstochowy 19.11.19, 17:09
      Klara super, Liwię doceniłabym u kogoś.
      Mili jako imieniu, nie zdrobnieniu mówię zdecydowane nie.

Podsumowując- jest nieźle.

--
      pink stinks
      Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
    • dalenia Re: Trojaczki z Częstochowy 20.11.19, 19:38
      Fajnie, przynajmniej coś ciekawego. Klarę chętnie sama bym nadała. Liwia ładna, ale u kogoś, nie u mojego dziecka. Do Mili mam jakiś niewytłumaczalny sentyment, może dlatego, że mam fajną Milę w szkole. Nie nazwałabym jednak tak córki i nie zachęcałbym pewnie nikogo do tego wink myślę też, że sprawiedliwej by było, gdyby jednak każda z dziewczynek dostała pełne imię.

A co do Mili jeszcze, to dla mnie właśnie boom na nią już był. "Moja" Mila ma 9 lat, a znam też 7-letnią. Jeśli też natknęłam się na jakąś Milę na IG to na ogół były to już szkolne dziewczynki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.