Dodaj do ulubionych

Szymon czy Leon?

03.01.20, 19:56
Co sądzicie o tych imionach? Które wydaje się Wam bardziej męskie?
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Szymon czy Leon? 03.01.20, 20:57
      Najbardziej - Leopold albo Szczepan. A z tych dwóch bardziej męski wydaje mi się Szymon, ale jest ogromnie popularny...

--
      Religia mająca na cel wznowienie ludzi.
      (Jarosław Olesiak)
    • dalenia Re: Szymon czy Leon? 04.01.20, 11:17
      Oba są ładne i w sumie chętnie bym je nadała, gdyby nie popularność. Bardziej męski wydaje mi się być chyba Szymon, ale znowu od wielu lat jest w czołówce. Leoś trochę świeższy.
    • paula.anna Re: Szymon czy Leon? 04.01.20, 20:47
      Oba są dla mnie zbyt popularne.
      Gdybym jednak musiała wybrać, to mam z lat dzieciństwa sentyment do Szymona...

A co do "męskości" 🤔, nie wiem...

--
      pink stinks
      Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
      • qatroscc Re: Szymon czy Leon? 14.01.20, 00:00
        Na szczęście nic nie musisz, możesz nadać te które Ci się podoba. Według własnych kryteriów. Ja wybrałbym Leona z tych dwóch. Szkoda, że nienpodajecie nazwisk.
        • paula.anna Re: Szymon czy Leon? 14.01.20, 08:32
          Dziękuję za wyjaśnienie 😛.
          Piszę tak, żeby podkreślić, że z własnej woli nie brałabym tych imion pod uwagę dla własnych Dzieci- teraz jasne?

--
          pink stinks
          Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
          • paula.anna Re: Szymon czy Leon? 14.01.20, 08:33
            Dziękuję także za pozwolenie na wybór imion, które mi się podobają...

--
            pink stinks
    • annthonka Re: Szymon czy Leon? 05.01.20, 21:41
      Szymon nigdy mi się nie podobał, do tego teraz jest bardzo popularny, wiec w ogóle nie.

Leon zdecydowanie fajniejszy i jeszcze nie taki zamęczony, chociaż też się wspina.

Jeżeli wybór jest ograniczony tylko do tych dwóch imion to wybrałabym Leona.
    • abiela Re: Szymon czy Leon? 14.01.20, 22:28
      Szymon na pewno nie. Jest ich tylu, że mam tego imienia dość, zresztą nie widzę w nim żadnego uroku. Leon ma duże szanse na doszlusowanie do Szymona, ale jeśli już wybrałabym Leona. Najchętniej jednak Leonarda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.