Dodaj do ulubionych

Ciąg dalszy podatkowej sagi

12.09.10, 19:10
Koalicja rządząca nie próżnuje i dzielnie szuka pomysłu na załatanie dziury budżetowej.

Można odebrać nieboszczykom, to dlaczego nie ,,bimbającym'' ?

,,Koalicja PO-PSL chce nałożyć dodatkowy podatek na tych, którym nie chce się rozmnażać.
Kiedyś było bykowe, dziś Platforma i PSL chcą iść znacznie dalej. I dodatkowo opodatkować wszystkich, którym się nie chce rozmnażać. Bez patrzenia, czy to kobieta czy mężczyzna, singiel czy małżonek. Byle tylko osiągnęło odpowiedni wiek. Powiedzmy, 40 lat.’’

Pomysłodawca tak uzasadnia potrzebę wprowadzenia kolejnego podatku :

,,Nie może być tak, że w społeczeństwie nagradza się bimbających i myślących tylko o swej wygodzie, apartamentach, samochodach i wczasach!’’

www.pardon.pl/artykul/12437/nie_masz_dzieci_zaplacisz_panstwu_kare

--
Przygarnij zwierzaka
Edytor zaawansowany
  • polazrski 12.09.10, 19:22
    Czy tak nie jest wszedzie, ze sa dodatki na dzieci i ulgi podatkowe dla rodzin? Ja tam sie temu specjalnie nie dziwie. Panstwo musi dbac o swoich przyszlych podatnikow,a od bezdzietnych nie moga sie spodziewac powiekszenia ich liczby. Sam place taki haracz na cudze brzdace, placac podatki bez jakichkolwiek ulg.wink
    --
    moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden!
    A ktoz ty jestes, Pozarski? Legenda mojej rodziny glosi, ze nasza zapisana historia pochodzi od pewnego rzymskiego wodza. autor obu cytatow: marouder.abc/marouder_eu
  • ewa8a 12.09.10, 19:25
    Coś tam się przebąkiwało o zniesieniu ulgi na dzieci (92 zł miesiecznie na 1 dziecko), ale już ucichło.

--
    Przygarnij zwierzaka
  • polazrski 12.09.10, 19:27
    No widzisz. A malzonkowie przy okazji nie placa nizszych podatkow od bezdzietnych par?
    --
    A ktoz ty jestes, Pozarski? Legenda mojej rodziny glosi, ze nasza zapisana historia pochodzi od pewnego rzymskiego wodza. autor obu cytatow: marouder.abc/marouder_eu
  • ewa8a 12.09.10, 19:34
    Ano płacą niższe, ale tych leniwców trzeba przecież ukarać. Nie przystaję do tego socjalizmu. Mnie jednak w głowie ,, wygoda, apartamenty, samochody i wczasy!’’ Niejakim usprawiedliwieniem jest, że swoją powinność wobec narodu wypełniłam i rozmnożyłam się. Nie wiem tylko, w stopniu zadowalającym.

--
    Przygarnij zwierzaka
  • polazrski 12.09.10, 19:36
    Zapytaj w urzedzie podatkowym,czy nie powinnas zaadoptowac jakichs chinskich blizniakow. Moze i ty dostaniesz ulge?wink)
    --
  • ewa8a 12.09.10, 19:41
    Ja powinnam dostać ulgę na zwierzaki, mam trochę tych przybłęd, dzieci nie za bardzo mnie kręcą.

--
    Przygarnij zwierzaka
  • polazrski 12.09.10, 19:55
    Zaloz fundacje. Od razu ci ulzy (podatkowo).wink
    --
  • ewa8a 12.09.10, 19:23

--
    Przygarnij zwierzaka
  • andrzejg 12.09.10, 20:36
  • pikrat 13.09.10, 17:33
    Słuszna uwaga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka