22.10.10, 10:15
Weź Ty mi powiedz w zaufaniu - jakiego rodzaju humanistyczne mysli zagościłyby w czaszce jakiegoś Edmunda Ce, gdyby ów zaczytywał się mową miłości na blogach typu Wpisz, Nicpoń, FYM czy inny Łażący Mensarz?

--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Edytor zaawansowany
 • sz0k 22.10.10, 13:28
  xiazeluka napisała:

  > Weź Ty mi powiedz w zaufaniu - jakiego rodzaju humanistyczne mysli zagościłyby
  > w czaszce jakiegoś Edmunda Ce, gdyby ów zaczytywał się mową miłości na blogach
  > typu Wpisz, Nicpoń, FYM czy inny Łażący Mensarz?

  Wolę się opierać na faktach i empirii niż na szamaństwie i czytaniu w myślach, no ale od czasu do czasu można się zabawić w coś takiego, tym bardziej że sam proponowałem lemingom podobny test.

  Otóż z wymienionych blogów czytam tylko wiadomo jaki. Na resztę nie wchodzę, chyba że akurat ktoś jakiś link gdzieś podrzuci, więc nie bardzo wiem co tam wypisują. Natomiast z tego co wiem domniemywam, że mogłyby zagościć myśli w stylu:
  - WTC zburzyła CIA i podstępna administracja Busza na zamówienie Izraela;
  - Rosjanie zamordowali nam prezydenta i wielu generałów i polityków;
  - Polska to kondominium rosyjsko-niemieckie rządzone przez agenturę;
  - PO to nieudacznicy i destruktorzy Polski, chodzący na pasku Putina/Merkel/agentury;
  - PiS to jedyna prawicowa siła w Polsce, która ma tak duże popracie i realne szanse zrobić "coś" dla kraju;
  - zlewaczałe media kochają PO i robią im laskę na każdym kroku oraz nienawidzą Kaczyńskich i PiS i obsrywają ich w każdy możliwy sposób.
  Itp. itd. No i?

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 22.10.10, 13:45
  No i jest to po prostu rzeczywistość. Jedni wyśmiewają się z kartofla, drudzy domalowywują Tuskowi wąsik a la Adolf. Akcja budzi reakcję. Tylko skończona beksa będzie się w takim procesie uważać za ofiarę.

  Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze nikt "II Katynia" sobie nie wyobrażał, na znanym Ci blogu jego zarządca co drugie napomknięcie o Tusku okraszał odniesieniem do dziadka w Wehrmachcie. Licytowanie się zatem kto kogo bardziej spostponował jest pozbawione sensu, zaś handikap w postaci "zaatakowano PiS" to przypadek.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 22.10.10, 14:08
  Luka... przeprowadzając takie ćwiczenia wymagam jednak minimum uczciwości intelektualnej i przykładania obiektywnej miary.
  Jaki jest zasięg tych śmiesznych blogów, a jaki telewizji, radia, dzienników? Kompletnie nie ta skala.
  Do tego empiria - ile mieliśmy takich przypadków jak ten z Łodzi do tej pory w III RP? ANI JEDNEGO! Twoje ględzenie o tym co by jakiś świr pomyślał po przeczytaniu jakiegoś wpisza to jest kumedia po prostu. Czy po przeczytaniu pisemek Bubla ludzie zaczęli wychodzić na ulice mordować Żydów? Albo bić chociaż?
  Ten przypadek z Łodzi to jest konkret, to jest fakt. Czy uwierzyłeś już GWnu, że to był przypadek i każdy mógł paść ofiarą tego szaleńca, czy jego działanie i słowa jednak dają ci coś do myślenia?

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 22.10.10, 14:16
  Użyłeś słowa "szaleniec". Mła się zdaje, że decydujące są jego nieporozumienia wewnatrzumysłowe, a nie konkretny nurt propagandy. Skoro to świr, to mógł zaskoczyć na dowolnej ścieżce, antypełowskiej, antypisowskiej, antyezeldowskiej, antyjakiejkolwiek.

  Pamietasz antyheppeningi na Krakowskim? Przeciwnicy krzyżaków przyszli, ponawili się, poszydzili i poszli w cholerę, nikomu krzywdy nie robiąc. Gdyby propaganda przekładała się na czyny zdrowych na umysle, to z krzyżaków powinny polecieć wióry. Tymczasem to raczej oni siłowali się z cieciami miejskimi i policją.

  Słusznie zauważyłeś, że Bublowcy pogromów nie urządzają. Że nikt nikogo fizycznie nie napada. No to dlaczego wyskok czubka uważasz za znaczący???


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 22.10.10, 14:48
  xiazeluka napisała:

  > Skoro to świr, to mógł zasko
  > czyć na dowolnej ścieżce, antypełowskiej, antypisowskiej, antyezeldowskiej, ant
  > yjakiejkolwiek.

  Ale "zaskoczył" na właśnie takiej. A jako, że to jedyny na razie taki przypadek to mamy 100% skuteczność na takiej, a nie innej "ścieżce". Mnie to daje do myślenia.

  > Pamietasz antyheppeningi na Krakowskim? Przeciwnicy krzyżaków przyszli, ponawil
  > i się, poszydzili i poszli w cholerę, nikomu krzywdy nie robiąc. Gdyby propagan
  > da przekładała się na czyny zdrowych na umysle, to z krzyżaków powinny polecieć
  > wióry. Tymczasem to raczej oni siłowali się z cieciami miejskimi i policją.

  Siłowali się z policją, która chciała zabrać krzyż, a nie z policjantami jako takimi (jak to mają w zwyczaju kibole np. czy inne porąbańce). Typowa agresja człowiek vs człowiek miała jednak inny biegun.

  > Słusznie zauważyłeś, że Bublowcy pogromów nie urządzają. Że nikt nikogo fizyczn
  > ie nie napada. No to dlaczego wyskok czubka uważasz za znaczący???

  Bo generalnie nikt nikogo nie napada, ani już tym bardziej nie morduje (z powodów politycznych, czy światopoglądowych). Mamy chyba pierwszy taki przypadek od czasów Narutowicza, czyli będzie z 90 lat prawie... Natomiast, tak jak napisałem wyżej, przypadek taki się zdarzył i miał konkretne oblicze. Dla mnie wymowne.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 22.10.10, 20:16
  Na jakiejś musiał zaskoczyć. To ślepy traf. Jak ujawniono dzisiaj czubek czatował na polityków innych partii. Jeśli to zgodne z prawdą, to jednak ja mam rację - czego można było oczekiwać.

  Krzyżacy siłowali się o cudzy krzyż, który de facto usiłowali zawłaszczyć, zamieniając Jezusa Chrystusa na całkiem przyziemnego bałwana. Tak czy ianczej - to oni wyszli na agresorów, a nie szydercy. I nikt ich nie zaatakował, chociaż byli praktycznie bezbronni i w mniejszości. Co więcej - byli w centrum medialnej uwagi, przedstawiani tak, jak sami chcieli. I co? Spotkali się z agresją?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 23.10.10, 09:30
  xiazeluka napisała:

  > Na jakiejś musiał zaskoczyć. To ślepy traf. Jak ujawniono dzisiaj czubek czatow
  > ał na polityków innych partii.

  Niech kolega raczy mnie nie rozśmieszać bo zajadów się jeszcze nabawię...

  > Jeśli to zgodne z prawdą, to jednak ja mam rację
  > - czego można było oczekiwać.

  Ale nie jest. Wiadomo dokładnie co pacjent wykrzykiwał i jak działał. Późniejsze zaklinanie rzeczywistości przez GWno jest, jak zwykle, funta kłaków niewarte.

  > I nikt ich nie zaatakował,

  Jak to nie? Może nie nożem podrzynając gardło od razu, w końcu dookoła była policja i kamery telewizyjne, ale do rękoczynów dochodziło.

  > Co więcej - byli w centrum medialnej
  > uwagi, przedstawiani tak, jak sami chcieli. I co? Spotkali się z agresją?

  Oczywiście, że się spotkali, kolega chyba oglądał jakąś inną "obronę krzyża".

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • hasz0 23.10.10, 09:56

  lubi smak malych %%%
 • hasz0 23.10.10, 10:00
  Najwyzszy czas! (3)
  Chociaż prymityw sowiecko - polski zdewastował wszystkie dowody. Mam nadzieję, tylko że prawie wszystkie.


  Jakoś inni UPR-owcy widzą sprawy inaczej....może piją wódkę

  a nie cienkie cuchnące uryny? ktorymi po przefiltrowaniu przez małe IQ
  polewnao dwa patyki?
  ___________
  Członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010 przygotowują pisma do organizacji międzynarodowych o powołanie niezależnej komisji do zbadania przyczyn katastrofy prezydenckiego Tu-154M pod Smoleńskiem, informuje "Nasz Dziennik".

  Prawnicy, na których powołuje się gazeta, wskazują że inicjatywa ustanowienia tego typu organu należy do władz Rzeczypospolitej. Problem w tym, że nie wiadomo, jaka będzie odpowiedź prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska na petycje skierowane do nich w tej sprawie.

  Andrzej Melak, brat tragicznie zmarłego w katastrofie Stefana Melaka, przewodniczącego Komitetu Katyńskiego zapowiada, że w ciągu najbliższych kilkunastu dni petycje o powołanie międzynarodowej komisji lotniczej do zbadania katastrofy smoleńskiej zostaną skierowane do organizacji międzynarodowych, m.in.: Unii Europejskiej, Rady Europy, NATO i ICAO - Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego.


  Prawnicy potwierdzają możliwość zainicjowania przez Polskę powołania międzynarodowej komisji. Prof. Krystyna Pawłowicz, wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Trybunału Stanu, nie widzi problemu w tym, żeby obecne władze poruszyły tę kwestię na arenie światowej. Według niej nie ma przeszkód. Pozostaje tylko inicjatywa i dobra wola oficjalnych, uprawnionych do tego podmiotów.

  (rc)
  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-okolicznosci-katastrofy-smolenskiej,wid,12786988,wiadomosc_prasa.html
 • xiazeluka 23.10.10, 10:21
  Skąd wiesz, że to nieprawda? Po czubek wykrzykiwał "Nie lubię PiS"? A co miał wykrzykiwać? Koleś wyraźnie wczuł się w rolę, nie ma ochoty z niej wypaść. O ile można tak zdecydowanie wyrokować o wariatach.

  A propos. Codziennie przekaziory bombardują tłuszczę najprzeróżniejszymi nonsensami. Dlaczego nikt normalny, nawet na granicy intelektualnej, nie rozwiązuje swoich zasłyszaych koszmarów tak gwałtownie jak ów łódzko-częstochowski rewolwerowiec? Twierdzisz, że decydująca jest nagrana niechęć do Lewa i Niesprawiedliwości? To cokolwiek naciągane - brak analogii. Nawet wśród pensjonariuszy Tworek.

  Sprawa jest taka - na czynie szaleńca niektórzy chcą ugrać całkiem realne cele. "Demotfukracja jest zagrożona", mówi Prezes... I bardzo dobrze! Inny polityk powiedział "Wszyscy się zaczęliśmy bać" - co też mnie cieszy. Bójcie się, złodzieje i oszuści. Bardzo się cieszę, że wreszcie was strach obleciał, bandyci.

  PS. Pod krzyżem faktycznie dochodziło do przemocy - przodowali w niej bałwochwalcy.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 23.10.10, 11:16
  xiazeluka napisała:

  > Skąd wiesz, że to nieprawda? Po czubek wykrzykiwał "Nie lubię PiS"? A co miał w
  > ykrzykiwać? Koleś wyraźnie wczuł się w rolę, nie ma ochoty z niej wypaść. O ile
  > można tak zdecydowanie wyrokować o wariatach.

  Mógł wykrzykiwać np.: "Nienawidzę polityków!", albo "Precz z dupokracją!".

  > A propos. Codziennie przekaziory bombardują tłuszczę najprzeróżniejszymi nonsen
  > sami. Dlaczego nikt normalny, nawet na granicy intelektualnej, nie rozwiązuje s
  > woich zasłyszaych koszmarów tak gwałtownie jak ów łódzko-częstochowski rewolwer
  > owiec?

  Dlatego samego, dlaczego nie ma masowych gwałtów i mordów, mimo że z telewizji sączy się non stop pornografia i krwawa jatka. Po prostu GENERALNIE ludzie takich rzeczy nie robią.

  > Twierdzisz, że decydująca jest nagrana niechęć do Lewa i Niesprawiedliwo
  > ści? To cokolwiek naciągane - brak analogii. Nawet wśród pensjonariuszy Tworek.

  Jakiej znowu analogii?

  > Sprawa jest taka - na czynie szaleńca niektórzy chcą ugrać całkiem realne cele.
  > "Demotfukracja jest zagrożona", mówi Prezes... I bardzo dobrze! Inny polityk p
  > owiedział "Wszyscy się zaczęliśmy bać" - co też mnie cieszy. Bójcie się, złodzi
  > eje i oszuści. Bardzo się cieszę, że wreszcie was strach obleciał, bandyci.

  Jak jednak wolę cywilizowane metody. Zrobić przewrót, postawić przed Trybunałem Stanu, powywieszać.

  > PS. Pod krzyżem faktycznie dochodziło do przemocy - przodowali w niej bałwochwa
  > lcy.

  Myli się kolega.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • gini 23.10.10, 11:41
  www.rp.pl/artykul/2,553426.html
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 23.10.10, 11:50
  ______________RE_DEWALUCJA_?________

  Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej skłania mnie to do obawy, że skoro „liberalna” ekipa idzie na taką gangsterkę, nie zważając na nic, to widać szykuje jakiś numer tego rodzaju
  ............
  zapowiedział premier niedwuznacznie, że władzy raz zdobytej partia nie odda nigdy, bo ludzie (domyślam się, których ludzi miał na myśli) wybaczą mu wszystko, ale tego jednego nie.

  „Les Bleus sont Lá” (w wolnym przekładzie: „oprawcy nadchodzą”,
 • hasz0 23.10.10, 11:55
  Jeden doradca Bronka

  drugi zaś:

  <OTTO:

  ] ciągłość polityki Polski zwasalizowanej wobec moskiewskiego ośrodka geopolitycznego została także symbolicznie odnowiona"
  Prof. Andrzej Nowak, historyk, wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim, dyskredytuje na łamach "Naszego Dziennika" wybór b. premiera Tadeusza Mazowieckiego na doradcę prezydenta Bronisława Komorowskiego.

  - Przypominam sobie, mówi Nowak, manifest polityczny podpisany właśnie przez Tadeusza Mazowieckiego i Andrzeja Wielowieyskiego w 1963 r. Był on swoistym ogniwem kampanii kierowanej przeciwko Prymasowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Wracam do tych wydarzeń, bo ten konflikt wydaje się dziś bardzo ważny. Chodziło o artykuł wydrukowany w "Więzi" - deklarację lojalności wobec geopolitycznego zwierzchnictwa Moskwy nad Polską. Prymas Wyszyński zdecydowanie się temu przeciwstawiał, bronił tradycji powstańczych opluwanych przez środowisko Tadeusza Mazowieckiego i Stanisława Stommy. Prymas bronił polskiej suwerenności i tej części tradycji narodowej, przeciwko której konsekwentnie młody lider PAX, a potem 'Więzi' występował - nie tylko w 1963 r."

  Nowak podkreśla dalej, że "Mazowiecki dał swej zasadniczej postawie symboliczny wyraz przez przyjęcie szefa Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR, mówiąc krótko, szefa KGB Władimira Kriuczkowa, jako pierwszego oficjalnego gościa po objęciu urzędu premiera polskiego rządu w 1989 r. Niestety, nie umiem się tutaj uwolnić od emocji i skojarzeń, zwłaszcza w świetle tego, co stało się wieczorem, 10 kwietnia br., kiedy śledztwo dotyczące tragedii smoleńskiej zostało oddane - w pewien sposób wspólnie przez p.o. prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska - w ręce spadkobiercy KGB Władimira Władimirowicza Putina. Oczywiście czasy są inne, nie ma ZSRR, nie ma KGB, ale ciągłość tych służb po wschodniej stronie naszej granicy jest wyjątkowo dobrze zachowana. Przygnębia mnie fakt, że również ciągłość polityki Polski zwasalizowanej wobec moskiewskiego ośrodka geopolitycznego została także symbolicznie odnowiona" - mówi rozmówca "Naszego Dziennika".
 • hasz0 23.10.10, 11:57

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25574/t_mazowiecki_pap180.jpeg

  http://politykier.pl/kat,122480,wid,12785444,wiadomosc.html?ticaid=5b1cb
 • hasz0 23.10.10, 11:59

  Prezydent w trakcie przemowy na uroczystym koncercie w Teatrze Wielkim w Warszawie chciał nawiązać do słów Roberta Schumanna, który powiedział, że dzieła Chopina to "armaty ukryte w kwiatach".

  Zamiast tego, zgromadzeni w teatrze usłyszeli, że utwory Chopina to

  "armaty ukryte w krzakach"

  . Prezydent po chwili poprawił przejęzyczenie i pogratulował zwyciężczyni konkursu.
  politykier.pl/kat,122480,wid,12785444,wiadomosc.html?ticaid=5b1cb
 • hasz0 23.10.10, 12:01

  mam zajrzeć w rozporki?
 • hasz0 23.10.10, 12:42
  Czas incydentu: dwie godziny po północy z 23 na 24 maja br. Uczestnicy: Janusz S., bezrobotny, dorywczo rzeźbiarz i twórca oraz Sandra Korzeniak, krakowska aktorka, lat 34, od 2008 r. występująca na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego, laureatka Paszportu Polityki za rok 2009 za rolę Marilyn Monroe w spektaklu "Persona. Tryptyk/Marilyn" w reżyserii Krystiana Lupy.

  Jedyny trzeźwy świadek to barmanka. Niech ona opowie, co widziała - postuluje

  Janusz S.


  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25565/pap_sandra_korzeniak_640.jpeg

  Obie sporne strony zgadzają się, gdzie i kiedy doszło do spięcia. Pozostałe okoliczności podają już nieco odmiennie.

  - Byłem w klubie ze znajomymi, gdy do środka weszła aktorka ze swoim towarzystwem. Dosiedli się do naszego stolika, zrobił się ścisk - opowiada Janusz S. W pewnej chwili nie wytrzymał i, jak sam przyznaje, w mało parlamentarnych słowach powiedział, by sobie poszli.

  - Ten człowiek obrażał moją koleżankę. Wzięłam kufel po piwie, poszłam do toalety, napełniłam go wodą i wylałam na mężczyznę - relacjonuje Korzeniak. Janusz S.: - Wodę miałem wszędzie, w butach, majtkach, na głowie. Co się dalej stało, nie jestem w stanie wytłumaczyć. Czuję się winny - dodaje. - Mój klient też chciał oblać kobietę, ale kufel wypadł mu z ręki i przypadkowo trafił ją w twarz - przekonuje Marek Miarczyński, adwokat oskarżonego.

  Relacja pokrzywdzonej jest inna. - Po oblaniu wodą odeszłam 2-3 metry i wtedy dostałam uderzenie w twarz szklanym przedmiotem. Nie wiem czy butelką, czy kuflem. Z ran na czole i nosie buchnęła krew - opowiada aktorka. Trafiła do szpitala, gdzie zszyto jej rany. Sprawą zajęła się policja, a biegły wypowiedział się, że obrażenia Korzeniak wymagają hospitalizacji poniżej siedmiu dni, więc jeśli chce, to może ścigać sprawcę z oskarżenia prywatnego.

  Aktorka chciała. - Ten człowiek powinien zapłacić mi za krzywdę, jaką mi wyrządził, krzywdę niewyobrażalną, bo blizny same nie znikną. Każdego dnia muszę toczyć z nimi walkę. Patrzę w lustro i każdego dnia przegrywam - kosztem zdrowia, kariery, czasu, konfrontacji z ludźmi- opowiada z płaczem aktorka. - Ten człowiek złamał mi życie. Jest niepojętą niesprawiedliwością, iż ktoś taki chodzi teraz bezkarnie - dodaje.

  Dlatego podczas próby pojednania w sądzie Sandra Korzeniak domagała się 500 tys. zł odszkodowania za straty moralne i fizyczne. Także na operację plastyczną, by usunąć blizny. - Pokrzydzona uczyniła ze swojej twarzy pewien atut, który jest pomocny w jej życiu aktorki- podkreśla jej prawnik. I zauważa, że w ostatnim czasie kariera sceniczna artystki nabrała dużego tempa. - Znów gram na scenie po tym incydencie, ale już usłyszałam od dyrektora teatru, że nie obsadzi mnie w niektórych rolach, bo musiałby wytłumaczyć publiczności, skąd takie rany na mojej twarzy - nie kryje Korzeniak.

  Janusz S. ani jego prawnik nie godzą się z finansowymi żądaniami Korzeniak. - Będziemy składać wniosek o ukaranie aktorki. Bo to ona rozpoczęła ten incydent - zauważa mec. Miarczyński. Termin rozprawy wyznaczono na grudzień br. Być może sąd wysłucha świadków zajścia, wśród nich poetę i wokalistę Marcina Ś., Pawła K., asystenta reżysera w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, Jana T., prezesa zarządu Małopolskiej Fundacji Muzeum Sztuki Współczesnej .-


  Jedyny trzeźwy świadek to barmanka. Niech ona opowie, co widziała - postuluje Janusz S. Artur Drożdżak • hasz0 23.10.10, 14:03

  fajna odpowiedź...
  PO-wielę n-ty raz ok?


  videos.wittysparks.com/id/15199480
  kokon: Czy to mi wytną jako komentaż na felieton Reaktora Bronisłąwa W.?
  Drodzy adwersarze! Mam niestety problem z odpowiadaniem Wam gdyż działa cenzor. Jest to znamienne w totalitarnym państwie. Nie dziwię się, że wywołuję u dzieci komunistów wściekłą reakcję na prawdę. Mam świadomość, że jestem synem zaplutego karła reakcji, elementem antysocjalistycznym, oszołomem, ciemnogrodem, warchołem, moherem, bydłem, karłem moralnym i co tam jeszcze wymyślili Wasi idole. Szczerze mówiąc to świadczy
  o Was ale na więcej Was jak inwektywy nie stać. Jestem jednak z tego dumny. A jeszcze bardziej z tego, że nie przynależę do tych lepszych z PO i SLD. Może to cenzor puści? Gdybyście chcieli więcej wiedzieć to w przypadku wycięcia umieszczę kopię na niezależnej.pl. A swoją drogą jesteście tchórze bo piszecie anonimowo. Wstydzicie się poglądów? Nie dziwię się Waszym przeciwnikom bo jak sami wiecie są przez Was prześladowani. [Jurko -> pisz, że to kopia tego, co umieściłeś na innym portalu, gdzie indziej. W komentarzach tutaj, na 'Niezależnej', bądź precyzyjny i dokładny. Ten Twój wpis może być źle zrozumiany].

 • xiazeluka 23.10.10, 14:34
  Mógł wykrzykiwać np.: "Nienawidzę polityków!", albo "Precz z dupokracją!".


  Słuszna uwaga.

  Ale... Facetowi marzy się sława Herostratesa, uderzenie selektywne łatwiej wykorzystać niż rozcieńczający atak na wszystkich. Poza tym szczerze wątpię, by rewolwerowiec-nożownik rozumował w kategoriach antysystemowych - "nienawidzę pis" dowodzi, że furiat jest skończonym produktem demotfukracji.

  Po prostu GENERALNIE ludzie takich rzeczy nie robią.

  No i sam sobie odpowiedziałeś. Normalni ludzie nie mordują bliźnich. Robią to nienormalni. I tu należy szukać klucza, a nie w tej czy takiej propagandzie.

  Teraz ciiiiii, bo to tylko tak między nami - popierając wersję kaczystowską zachowujesz się jak bolszewik. Dlatego, że wspierasz w ten sposób faszystowską wykładnię słuszności ograniczania wolności słowa i karania za suwerenne używanie własnego mózgu. Nazikomuniści lubią obarczać odpowiedzialnością za czyny jednostki innych lub tzw. obiektywne warunki. Tymczasem jest odwrotnie: słowa nie zabijają, pistolet sam nie strzela.
  Co Ty robisz po Czerwonej Stronie Mocy?

  Jakiej znowu analogii?

  No, ilu już asystentów posłów LiN zamordowano? Rozpisujesz się z dużym znawstwem o sile propagandy, dowodzisza, że wydarzenia w Litzmannstadt to ich nieuchronne następstwo, powinieneś więc sypać analogiami jak szuler znaczonymi kartami z rękawa...

  [i]Jak jednak wolę cywilizowane metody. Zrobić przewrót, postawić przed Trybunałem Stanu, powywieszać.
  [\i]

  Popieram. Będziemy robić to samo jak rewolwerowiec-nożownik, lecz na podstawie prawomocnego wyroku, co nie?

  Myli się kolega.

  Bikoz...?  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 23.10.10, 14:42
  a bolszewik do solidarucha nie?

  ________IQ=- MINUS 100_____książę durnoty
 • hasz0 23.10.10, 14:43

  policz ilu Solidaruchów zabiło Komuchów i Ubeków

  ia ilu Solidaruchów zabijają do dzisiaj ZOMOlubni.
 • hasz0 23.10.10, 14:44

  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 23.10.10, 14:46
  ...maialeś matematyke? logikę w szkólce?
 • sz0k 23.10.10, 21:27
  xiazeluka napisała:

  > Teraz ciiiiii, bo to tylko tak między nami - popierając wersję kaczystowską zac
  > howujesz się jak bolszewik.

  Eeeee??? A jaka to jest ta "kaczystowska wersja", którą popieram? I czy jak bym twierdził za Kaczyńskim, że w dzień świeci słońce to też bym był bolszewikiem?

  > Dlatego, że wspierasz w ten sposób faszystowską wyk
  > ładnię słuszności ograniczania wolności słowa i karania za suwerenne używanie w
  > łasnego mózgu.

  O ku rwa... to jest jeszcze lepsze, jeszcze trochę i poczuję się jak na kozetce u psychoterapeuty. Tyle się o sobie dowiedzieć... I to na podstawie stwierdzenia faktu, że jakiś szajbus chciał zabić kogoś z PiS-u, a najlepiej to samego Kaczyńskiego, bo "nienawidzi tej partii". No ale jeśli wkradłeś się do mózgu psychopaty to w sumie nie jestem zdziwiony, że i do mojego. Generalnie tak samo nieudanie, no ale zawsze. Liczą się chęci...

  > Nazikomuniści lubią obarczać odpowiedzialnością za czyny jednost
  > ki innych lub tzw. obiektywne warunki. Tymczasem jest odwrotnie: słowa nie zabi
  > jają, pistolet sam nie strzela.

  Kolego luka, każdego psychopatę coś popycha do dokonania akurat takiego a nie innego czynu. Wbrew pozorom bardzo mało jest takich schizoli, którzy zabijają, czy gwałcą kogo popadnie. W większości przypadków są to zaplanowane napady i wyselekcjonowane osoby. Wynika to z szeregu różnych bodźców, czy np. traumatycznych przeżyć z dzieciństwa. Dlatego jeden psychol będzie zabijał tylko mały chłopców, jeden gwałcił tylko grube blondynki, itp. itd. I tak samo było w tym przypadku. Gość się przygotowywał do ataku na to konkretne biuro i na członków tego konkretnego ugrupowania. Coś wywołało takie a nie inne przepalenie bezpieczników w jego mózgu i moim zdaniem nie był to bynajmniej "przypadek".

  > No, ilu już asystentów posłów LiN zamordowano? Rozpisujesz się z dużym znawstwe
  > m o sile propagandy, dowodzisza, że wydarzenia w Litzmannstadt to ich nieuchron
  > ne następstwo, powinieneś więc sypać analogiami jak szuler znaczonymi kartami z
  > rękawa...

  W skrajnym przypadku, jakim jest morderstwo, nie muszę. Jeśli zdarza się taki 1 przypadek na circa about 90 lat to już ten 1 jest wystarczająco wymowny.

  > Myli się kolega.
  >
  > Bikoz...?

  Bikoz kto inny przodował w agresywnych zachowaniach "pod krzyżem".

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 25.10.10, 11:21
  Eeeee??? A jaka to jest ta "kaczystowska wersja", którą popieram?

  Ta, którą popierasz: LiN to niewinne ofiary nienawiści całej reszty. Pseudodowodem jest większy zasięg oddziaływania mediów. Pseudo, ponieważ siła ognia z pozycji LiN jest większa.

  I to na podstawie stwierdzenia faktu, że jakiś szajbus chciał zabić kogoś z PiS-u, a najlepiej to samego Kaczyńskiego, bo "nienawidzi tej partii".

  Gdyby strzelając do pisiorka wykrzykiwał "nienawidzę PSL i Korwin-Mikkego", to jak byś jego zachowanie tłumaczył? Napisałbyś "to wariat". Wariaci, pomimo swojego szaleństwa, potrafią jednak logicznie rozumować, przeto furiat z Łodzi pokrzykiwał zgodnie z wybranym targetem. To jedynie dowodzi faktu, że trafił tego, w którego celował. Nie dowodzi jednak w żaden sposób, że był pod wpływem antykaczystowskiej propagandy. A w każdym razie - tego nie zdołałeś udowodnić, nic bowiem nie napisałes o ulubionych mediach rewolwerowca-nożownika.

  Kolego luka, każdego psychopatę coś popycha do dokonania akurat takiego a nie innego czynu.

  Zgoda. Wytłumacz to teraz tym, którzy 30 sekund po usłyszeniu njusa zdiagnozowali typa i stan jego umysłu.

  W skrajnym przypadku, jakim jest morderstwo, nie muszę. Jeśli zdarza się taki 1
  przypadek na circa about 90 lat to już ten 1 jest wystarczająco wymowny.


  1 przypadek na całą historię nowoczesnej demotfukracji w Polsce to... nadal przypadek. Przyznając się do braku analogii sam to potwierdzasz.

  Bikoz kto inny przodował w agresywnych zachowaniach "pod krzyżem".

  Kto zatem?


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 25.10.10, 12:01
  +100 innych +kabarety+dziennikarze, redaktorzy,socjologowie typu Krzemiński, Kruk
  reżyserzy, aktorzy, nauczyciele z ZNP, wosjkowi, policjanci, administracja, sędziowei, prokuratura, korporacje adwokackie, kombinatorzy, afrałki, mafie i gangi, narkomani,
  geje, pedalstwo,...mlodzież "z dobrych domow"itd itp.

  naprzeciwko emerytkom z RM i kiilku zwalniach co rusz redaktorów-ideowców.
  _______IQ- ====== hrabiowska Luka_______________Luka napisala:

  Pozwolisz, że pociągnę tę logikę:

  1. Po raz pierwszy od 1901 roku spadł samolot z dwoma prezydentami, prezydentową i sztabem generalnym. Z całą pewnością pojawił się i zadziałał nowy czynnik.

  NKWD KGB już istnialo i jego metody.

  2. Po raz pierwszy od 88 lat zginął prezydent Polski. Niewątpliwie mozna mówic o prawie serii.

  http://niezalezna.pl/photos/thumbnails2/389d536251c9ea40c600422f45fcff17.jpg


  niezalezna.pl/artykul/platformie_grozono_z_komputera_radnego_po/40574/1

  3. Po raz pierwszy od urodzenia miałem 33 urodziny. Ciekawe, które urodziny będę obchodził za rok.

  masz tu prezent urodzinowy awansem.
  niezalezna.pl/artykul/antoni_macierewicz_w_hybrydach/40333/1
  : Jeszcze raz apeluje o przeczytanie bardzo waznego artykulu na naszdziennik.pl:Widmo Wielkiej Eurazji
  Na naszych oczach zamordowano nam prezydenta i czolowych politykow opozycji. Na oczach unii i bez zadnej reakcji z jej strony, bo tam rzadzi Berlin, ZAMORODWANO nam glowe panstwa a swiat udaje, ze nic sie nie stalo.
  Obama to straszna tragedia dla nas i demokratycznej czesci Europy, bo jego polityka OSLABIA NATO i kontrole nad Niemcami.
  Od razu pomyslem, ze zjednoczenie Niemiec moze dla nas oznaczac tylko jedno:
  grozbe kolejnej tragedii.
  Niemcy chca wraz z Rosja zapanowac nad cala Europa, przylaczyla sie Francja,
  Polske Rosja okresla jako bekarta do rozbiorki.

  MUSIMY isc do urn i zaglosowac na PiS - jesli chcemy zyc w demokratycznym panstwie i jesli chcemy, aby nasz kraj i narod istnial.

  Przeczytaj ten artykul, a wszystko stanie sie barfzo zrozumiale.
  Hanba tym, ktorzy nie poszli na wybory i nie poparli PiSu.

  Szanowni Panstwo: toczy sie walka o istnienie naszej Ojczyzny.
  To na nas
  spoczywa ciezar wydobycia sie z tego impasu.
  Kto zyw do urn!

  Koniecznie przeczytaj ten artykul, skopiuj i rozpowszechniaj gdzie sie da, bo odslania on grozbe przyszlosci, ale jeszcze nie jest za pozno!

  www.naszdziennik.pl
  "Rozbiorowy scenariusz dla Polski
  Przeszkodę w realizacji wielkiego eurazjatyckiego imperium od Atlantyku do Pacyfiku stanowią, podobnie jak w okresie międzywojennym, kraje Europy Środkowo-Wschodniej, określane w kategoriach geopolitycznych jako Międzymorze, a w kategoriach utylitarno-politycznych, z punktu widzenia Zachodu, jako kordon sanitarny. Aleksander Dugin stwierdza: "Atlantyccy geopolitycy świetnie rozpoznają strategiczne niebezpieczeństwo sojuszu Rosji z Europą (szczególnie z Niemcami)". Stąd ich usiłowania oddzielenia tych dwóch organizmów swoistą, geopolityczną przegrodą w postaci pasa niezależnych państw niezwiązanych ani z Rosją, ani z Niemcami, co znalazło swój wyraz w traktacie wersalskim powołującym do życia suwerenne państwa w Europie Środkowo-Wschodniej.
  Zdaniem Dugina, kordon sanitarny został odtworzony w latach 90. XX wieku. W jego skład wchodzą: nieodmiennie Polska, kraje bałtyckie, Czechy i Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina i Białoruś. Według Dugina, "zadaniem Eurazji jest, aby taki kordon nie istniał. Jest to w interesach i Europy, i Rosji". Stawia zresztą hasło: "zniszczyć kordon sanitarny", w sposób równie zasadniczy, co "zniszczyć Kartaginę" (tj. Stany Zjednoczone). Dopiero po likwidacji kordonu sanitarnego można będzie "przekształcić przestrzeń od Dublina do Władywostoku w strefę kooperacji, współpracy i strategicznego partnerstwa".
  Jak widział realizację tego postulatu, o tym świadczą jego uwagi na temat Ukrainy. Znajdziemy wśród nich tezę, że Ukraina jako niepodległe państwo "nie ma najmniejszego geopolitycznego sensu". Dlatego też stwierdza kategorycznie: "Dalsze istnienie unitarnej Ukrainy jest niedopuszczalne. To terytorium powinno być podzielone na kilka okręgów, odpowiadających geopolitycznym i etnokulturowym realiom".
  Podobny rozbiorowy scenariusz dla Polski przewiduje Aleksiej Mitrofanow. Głosi on, że Polska powinna być zredukowana do ok. 40 proc. swojego obecnego terytorium, które zostanie podzielone między tych samych, co w 1939 roku kontrahentów. Usilnie stara się uposażyć ponownie zjednoczone Niemcy nabytkami terytorialnymi nie tylko na wschodzie, kosztem Polski, ale także na zachodzie (Alzacja i Lotaryngia), na północy (Szlezwik) oraz na południu (Sudety). Mitrofanow sądzi, że za taką cenę Niemcy powrócą do koncepcji osi Berlin - Moskwa - Tokio i zerwą z orientacją atlantycką.

  Mitteleuropa żyje
  Wyłuskanie Niemiec ze struktur atlantyckich było głównym zamierzeniem twórców sowieckiej pieriestrojki. Ilia Chaśkowicz stwierdzał: "W polityce zagranicznej ZSRS pierestrojka zaczęła się po tym, jak zostało wysunięte znamienne hasło 'zjednoczonej Europy od Władywostoku do Gibraltaru'. Mówiąc wprost, zjednoczenie Niemiec było traktowane przez ideologów pierestrojki jako pierwszy krok na drodze do osiągnięcia tego utopijnego celu". Aleksander Dugin, nieugięty krytyk Gorbaczowa i jego polityki, w tym jednym punkcie czyni wszelako wyjątek i pisze: "Gorbaczow miał piękną ideę 'wspólnego europejskiego domu'. Jej istota polegała na zbliżeniu z Europą na zasadzie wzajemnych korzyści, pomocy ZSRS dla utworzenia zjednoczonej Europy w kwestiach energetyki oraz ustanowienia wspólnego systemu bezpieczeństwa strategicznego". Koncepcja "europejskiego wspólnego domu" nakładała się na inną strukturę geopolityczną, a mianowicie "wspólnotę atlantycką". Według łatwo czytelnych nadziei kremlowskich strategów efektem tego miało być geopolityczne tarcie, które doprowadzi w końcu do oddalenia się Europy Zachodniej od Stanów Zjednoczonych.
  Nowa polityka Moskwy została zaanonsowana światu przez doradcę Gorbaczowa do spraw polityki międzynarodowej
  Nikołaja Portugałowa. Wywołała też znamienne komentarze. Były szef CIA Richard Helms oświadczył, że wysiłki podejmowane na rzecz ponownego zjednoczenia Niemiec oznaczają "zbrodnię absolutną wobec NATO". Natomiast Robert Livingstone stwierdził ze swej strony, że nikt na Zachodzie nie ma odwagi powiedzieć głośno i otwarcie, że kwestia niemiecka staje się największym niebezpieczeństwem zagrażającym integralności świata atlantyckiego.
  Komentarze moskiewskie potwierdzały zasadność obaw Anglosasów, nie ukrywając, że taki był właśnie zamysł ukryty w manewrze Gorbaczowa. Aleksander Panarin pisał w 1997 roku: "W Europie zarysowuje się nowy geopolityczny układ sił związany ze zjednoczeniem Niemiec. Zjednoczenie to bezspornie samo w sobie stanowi wyzwanie wobec ustanowionego po 1945 roku systemu atlantyckiego. Nowy fenomen Mitteleuropy krystalizującej się wokół Niemiec oznacza nie tylko demontaż poprzedniego systemu Europy Wschodniej i bloku eurazjatyckiego, niegdyś kontrolowanego przez ZSRS, ale i demontaż systemu atlantyckiego. Proces ten nie może nie przyjąć charakteru alternatywy wobec amerykanizmu. Ta alternatywa może przybierać bardziej lub mniej jawne formy, ale sama w sobie nie podlega kwestii".
  Antyamerykański charakter lansowanych w Moskwie koncepcji wyziera z pism Dugina, który pisze, że kozłem ofiarnym projektowanej przez niego konstrukcji geopolitycznej będą Stany Zjednoczone. Podkopanie ich potęgi "aż do pełnego zburzenia tej geopolitycznej konstrukcji będzie realizowane planowo i bezkompromisowo przez wszystkich uczestników Nowego Imperium".
  Plany eurazjatystów Wschodu i Zachodu zmierzają więc do wyparcia Stanów Zjednoczonych z Eurazji
 • hasz0 25.10.10, 12:03
  1. bp Mieczysław Cieślar † 18.04.2010 r.
  - Duchowny zginął w godzinach nocnych w wypadku samochodowym.
  Miał byc nastepca ks.Adama Pilcha – ktory zginal w Smolensku.
  Bp Cieslar był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB
  (sprawa Zwierzchnika Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego bp Janusza Jaguckiego)
  link na ten temat

  2. dr Dariusz Ratajczak † 28.05.2010 r.
  - Zginął w bardzo zagadkowych okolicznościach. Dariusz Ratajczak (48 l.) był doktorem historii, jedynym w Polsce skazanym za „kłamstwo oświęcimskie”.
  Znajdujące się w stanie znacznego rozkładu zwłoki znaleziono w ubiegłym tygodniu w samochodzie renault kangoo, który prawdopodobnie od 28 maja stał na parkingu pod “Karolinką”.
  Gwoli uczciwości trzeba dodać, że był też ofiarą nagonki w “Wyborczej”.
  link na ten temat

  3. Krzysztof Knyż † 02.06.2010 r.
  - ‘Operator Faktów nie żyje’, taka informacja pojawiłą się w serwisie tvn, bez szczegółów.
  Pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy, co media odkryły po 10 dniach)
  Śmierć operatora nieomal przemilczana…ponoc w Polsat News (platforma cyfrowa) byla relacja na zywo i pokazyno jak TU154 laduje awaryjnie i nie byl to banajmniej rozbity w drobny mak samolot ale dobrze zachowana maszyna – czy ktos to ogladal? ma nagranie?
  link na ten temat

  4. prof. Marek Dulinicz † 06.06.2010 r.
  szef “rzekomej”grupy archeo ktora miala
  wyjechac do Smolenska-nie zyje…zginal w wypadku samochodowym.
  link na ten temat

  5. Wojciech Sumliński (przeżył) 08.06.2010 r.
  - Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński uderzył w Białej Podlaskiej samochodem w mur cmentarny. W oponie znaleziono poziomo wbity gwóźdź, który ją przedziurawił. Dziennikarz chce złożyć do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
  Uratował go fakt, że planując wyjechać do Warszawy, chcąc coś załatwić jechał jeszcze po mieście. Dzięki temu prędkość w momencie pęknięcia opony wynosiła 60 km/h
  link na ten temat

  ps. Pod koniec ubiegłego roku też zdarzyła się dziwna historia.
  6.
  Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny Kancelarii Premiera Tuska zmarł nagle 23.12.2009 r. – powiesił się na kablu od odkurzacza.

  Nie zostawił listu pożegnalnego. W wieczór poprzedzający tragedię Grzegorz Michniewicz przeprowadził trzy rozmowy telefoniczne w dziwnym, nietypowym nastroju (z żoną, pewnym urzędnikiem i ze swoim przyjacielem) oraz wysłał serię SMS-ów.
  Przyjaciel z którym Michniewicz rozmawiał przed śmiercią przez Skype wyznał, że Grzegorz był w fatalnym stanie psychicznym, tak jakby był czymś przerażony, wręcz szlochał.
  Michniewicz miał dostęp do wszystkich, nawet najbardziej tajnych dokumentów premiera Tuska. Przez jego ręce przechodziła cała korespondencja do premiera – w tym prywatna.
  link na ten temat”
  Później dodała jeszcze Dominika G.:
  “zapomnieliśmy o jeszcze jednej bardzo istotnej śmierci – szyfranta
  7.
  Zielonki… jego szczątki odnaleziono w kwietniu br. w Wiśle. Czy przypadkiem nie było tak, że był on potrzeby Rosjanom do rozszyfrowania kodów z telefonów satelitarnych… a potem się go po prostu pozbyli?”

  To jak to było z tą krwią na rękach…?

  zrodlo: claroklara.salon24.pl/197597,przypadek

 • sz0k 25.10.10, 19:01
  xiazeluka napisała:

  > Eeeee??? A jaka to jest ta "kaczystowska wersja", którą popieram?
  >
  > Ta, którą popierasz: LiN to niewinne ofiary nienawiści całej reszty.

  Kolego Luka, opisywałem to już w innym wątkach. M.in. tutaj:
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,117743912,117743912,Leksykon_lemingozy_POlskiej_errata.html
  Kolega raczy nie zauważać słonia w menażerii, czyli tego jaka jest główna linia programowa mediów i jakiego establishmentu oni bronią. Gołym okiem widać nieustanne napier dalanie na PiS i robienie laski konDonkowi i PO. Kolega może rżnąć głupa i udawać, że tak nie jest, albo że "siły są wyrównane", ale to niestety nieprawda.

  Obaj wiemy, że te partie w zasadzie niczym się nie różnią, są to socjal-dupokratyczne, oligarchiczne partie złodziei i nierobów. Z tym, że nienawiść czołowych mediów jest ukierunkowana tylko i wyłącznie na PiS. Wynika to z nakreślonej przede wszystkim przez GWno i Adasia linii programowej czerwono-różowej hołoty - marginalizacji wszystkich środowisk katolickich, narodowych i prawicowych. Jeśli chociaż jeden z tych 3 przymiotników jest spełniony taka formacja jest przemilczana, ignorowana, a jak zaczyna zdobywać popularność obśmiewana, wyszydzana i coraz bardziej obsrywana (proporcjonalnie do zdobywania popularności).
  Do tego dochodzi obrona "mitu założycielskiego III RP". Więc każde ugrupowanie przebąkujące coś o "zdradzie z Magdalenki i zaprzedaniu kraju komuchom", albo np. o "agencie Bolku", czy też w ogóle lustracji i dekomunizacji, będzie w analogiczny sposób obsrywana.
  PiS albo rzeczywiście identyfikowało się (narodowość), albo przynajmniej udawało (lustracja, dekomunizacja, katolickość) powiązanie z większością z tych przymiotników.
  Na efekty nie trzeba było długo czekać i mamy je po dziś dzień.
  Gdyby UPR-owi wzrosło nagle poparcie w granice chociażby 10% - zaczęłoby się DOKŁADNIE to samo (zresztą i bez tego się dzieje, wystarczy zerknąć jak jest ukazywany JKM kiedy już w ogóle pokażą go na te 0,0000001 sekundy na antenie). JKM zresztą też nieustannie jęczy jak to go media nie chcą pokazywać, mimo że w sondzie w internecie to on miał przecież 300% poparcia. Kto tu robi za nieszczęsną ofiarę? Trzeba odróżniać trzeźwą ocenę rzeczywistości od wyolbrzymionej i nieprawdziwej martyrologii.

  Media w zasadzie w całości są przeżarte agenturą, której zależy na utrzymaniu status quo i "mitu założycielskiego", więc ta sytuacja mnie nie dziwi.
  Twierdzenie, że te same media równie zażarcie atakują PO i że tak naprawdę to "siły i wzajemne ataki są wyrównane" jest po prostu kłamstwem.

  > Pseudo, ponieważ siła ognia z poz
  > ycji LiN jest większa.

  Tzn.?

  > I to na podstawie stwierdzenia faktu, że jakiś szajbus chciał zabić kogoś z
  > PiS-u, a najlepiej to samego Kaczyńskiego, bo "nienawidzi tej partii".

  >
  > Gdyby strzelając do pisiorka wykrzykiwał "nienawidzę PSL i Korwin-Mikkego"

  Ale nie wykrzykiwał. Rozmawiamy o faktach, a nie o tym "co by było gdyby".

  > Nie dowodzi jednak w żaden sposób, że był pod wpływem antyka
  > czystowskiej propagandy. A w każdym razie - tego nie zdołałeś udowodnić, nic bo
  > wiem nie napisałes o ulubionych mediach rewolwerowca-nożownika.

  Kolego, od udowadniania to są sądy. Ja nie mam dostępu do materiałów dowodowych, więc kieruję się zmysłem obserwacji, logiką i logicznym wyciąganiem wniosków ze znanych mi faktów.
  Jeśli widziałbym szaleńca, który zaatakował rejonową komendę policji wrzeszcząc: "Je bać policję! HWDP! Zabić psów!" i zastrzelił gościa w stróżówce, to wywnioskowałbym, że jego celem byli policjanci, a nie ku rwa straż pożarna, lekarze, czy jacykolwiek urzędnicy państwowi, ale przypadkiem trafił na posterunek policji... Zwłaszcza jeśli przez parę ostatnich dni przygotowywałby atak właśnie na tą komendę...
  Do tego po wznoszonych okrzykach mógłbym wywnioskować, że z dużym prawdopodobieństwem jest to jakiś kibol, recydywista, czy inny bandzior mający na pieńku z policją.
  Tylko tyle i aż tyle, plain old thinking... nie ma się co kopać z koniem...

  > Kolego luka, każdego psychopatę coś popycha do dokonania akurat takiego a ni
  > e innego czynu.

  >
  > Zgoda. Wytłumacz to teraz tym, którzy 30 sekund po usłyszeniu njusa zdiagnozowa
  > li typa i stan jego umysłu.

  Tzn. konkretnie co zdiagnozowali? Większość z tych opinii jest równie uprawniona jak Twoja o tym, że był to czysty "przypadek" i "losowy wybór szaleńca". Sęk w tym aby w zgodzie z własnym rozumem i znajomością rzeczywistości oszacować wersję i przyczyny najbardziej prawdopodobne.

  > W skrajnym przypadku, jakim jest morderstwo, nie muszę. Jeśli zdarza się tak
  > i 1
  > przypadek na circa about 90 lat to już ten 1 jest wystarczająco wymowny.
  >

  >
  > 1 przypadek na całą historię nowoczesnej demotfukracji w Polsce to... nadal prz
  > ypadek. Przyznając się do braku analogii sam to potwierdzasz.

  Tzn. jeśli jakieś 10 letnie dziecko przebrałoby się za Supermana i wyskoczyło z 10 piętra krzycząc "Lecę ratować świat!", to nie można by było wysnuć wniosków o zgubnym wpływie telewizji i rzeczywistości wirtualnej, przy braku odpowiedniego wychowania przez rodziców, na młodociane umysły w momencie kiedy by to był tylko 1 taki przypadek w Polsce? To od ilu można by było o czymś takim mówić? Od 5, 10, 100?

  > Bikoz kto inny przodował w agresywnych zachowaniach "pod krzyżem".
  >
  > Kto zatem?

  A ile było jeszcze stron sporu?

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 26.10.10, 10:13
  Od kiedy my jesteśmy per "kolega", tak z ciekawości?

  Zamiast przerzucać się niesprawdzalnymi uprzedzeniami, proponuję odwołać się do łatwo weryfikowalnych faktów. A fakty są takie, że Gajowy z ogromnym trudem wygrał z "napie...nym" przez media i establiszment facetem oszołomionym przez kurację bromem. Owszem, po części zadziałało współczucie (bardzo demotfukratyczne uzasadnienie wyboru, co nie?), jednak współczucie nie wyjaśnia wszystkiego. Na pewno znaczenie miała polityka fałszywej miłości zaordynowana przez trubadurów Prezesa, skutkująca m.in. złagodzeniem wizerunu oraz powstrzymywaniem się pigularza od szczerych wypowiedzi. Demotfukratyczna wiekszość lubi niekłopotliwych kandydatów, stąd powodzenie JK - niezaleznie od czarnego pijaru eksponowanego przez media.

  Sięgając analogiami jeszcze dalej - przypomnij sobie niespodziewany dla mediów i establiczmentu sukces prezydencki LK. Zresztą kiedyś popularne było stwierdzenie, że ugrupowanie, które popiera Michnik i jego kulturalne towarzystwo, ma przerąbane.

  Jak więc widać na podstawie faktów - przeceniasz rolę mediów i establiszmentu w odbiorze LiN oraz niepotrzebnie szukasz przełożenia między nimi a rewolwerowcem-nożownikiem.

  Po drugie - drobne czepialstwa wobec JK to naprawdę nic w porównaniu do oskarżeń miotanych pod adresem władz RP. Dlatego pomimo ponoć słabszego wsparcia medialnego siła ognia jest porównywalna.

  Twój "dowód" o treści "krzyczał o pis i strzelał do pis" jako potwierdzenie wpływu mediów na zawartość czaszki rewolwerowca-nożownika jest po prostu głupi. Nie wiesz nic o motywacji agresora, więc nieuprawnione jest przypisywanie mu zamiarów, które Ty sobie wyobraziłeś. "Chciałem zabić Kaczyńskiego" - to trzeba było pojechać do Warszawy, a nie atakować prowincjonalne biuro, w którym celu glównego na pewno by nie było. A do zagłady partii poręczniejsza byłaby chociażby butla z propapem jako bomba, a nie nóż i małokalibrowy pistolecik.
  Faktem jest, że wykrzykiwał 'nienawidze pis", jednak nie jest faktem, że wydzierał się pod wpływem namów Wajdy i Bartoszewskiego. Tego nie jesteś w stanie ani udowodnić, ani logicznie uzasadnić.


  Dzieciaków przebranych za Supermena i wyskakujących przez okna było wiele, sam znam jednego takiego ananasa (opóźniony w rozwoju, pensjonariusz domu dzecka. Dostal od sponsora pod choinke strój Batmana, w ostatniej chwili ściągnięto go z balkonu). Tyle, że są to dzieci, które wierzą w filmy rysunkowe. Tak samo jak młodociani mordercy, którzy zabijają rówieśnika, aby zobaczyć, jak śmierć wygląda naprawdę.

  Łódzki przypadek dotyczy dorosłego, a ranga jego czynu jest niepowtarzalna od 88 lat. jeśli kartka z nazwiskami polityków innych partii jest faktem - to atak na pis był p r z y p a d k i e m.
  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 26.10.10, 11:46
  Luka:
  A fakty są takie, że Gajowy z ogromnym trudem wygrał z "napie...nym" przez media i establiszment facetem oszołomionym przez kurację bromem przeceniasz rolę mediów i establiszmentu w odbiorze LiN oraz niepotrzebnie szukasz przełożenia między nimi a rewolwerowcem-nożownikiem.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Fakty Luka IQ są takie, że facet - który nie odpowiedział na 100 pytań, zadanych mu przez oplutych przez Ciebie z S24. ktory nie wstydzi sie reaktywować WSI, głosowac jako JEDYNY z PO za nieweryfikowaniem i reaktywacja WSI ...który nie wstydził się oskarżyć i zdymisjonowac Szeremietiewa, uzywać hrabiego w kampanii i nie wytłumaczyć nagłej rezygnacji po doniesieniach z Litwy w Internecie o rodzinie zeslanej na Sybir, ...facet ktory
  szydził z prezydenta z sytuacji zagrażajacej jego ŻYCIU na terenie Azji w warunkach wojny z Rosją...rozumiesz coś OŚLE że to mala czastka zarzutów?...UKRYWANYCH PRZEZ MEDIA
  dostałby 0 głosów.... a - KTORE JEDNOCZESNIE DEGRADUJĄ jego przeciwnika
  ...z taką zawzietościa i faryzejskim zalganiem...jakie tu prezentujesz sam, ku memu zaskoczeniu....zresztą...że POLITYK walczacy z czerwoną zarazą - skutecznie od 21 lat
  przegrywa z kims, kto niczego w 21 latach nie zrobił dla Polski.......
  Kalisz ktory przesluchuje Ziobrę jest b. obietywny od Ciebie...chociaż zarzuca mu caly czas KLAMSTWO I JEDNOCZESNIE NIE DOPUSZCZA GO DO SŁOWA!!!! w zcasie przesłuchania i jego swobodnej wypowiedzi!@!!!%$@^&!!!!!!!!!


  Luka IQ nadała na Aquanet fanomPOSTPRL:
  Po drugie - drobne czepialstwa wobec JK to naprawdę nic w porównaniu do oskarżeń miotanych pod adresem władz RP.

  ..........IQ=?........oskarż. miotane na co?
  na wladzę RP? jakie wladze? Chlebowskiego? Drzewieckiego? Sejm, Samorząd? Komisje Sekuły i Kalisza? Brochwicza, Mąki?..prezydenta? premiera...konkretnie CO miotala KONKRETNIE JAKIE OSKARZENIE?...do czegoKONKRETNIE mam sie odnieść...tak sobie miotasz jak 100-krotka ogólnie? PR-owo? czarnoskrzynkowo-pocztowo jak Lis? Paradowska?


  Dlatego pomimo ponoć słabszego wsparcia medialnego siła ognia jest porównywalna.

  NO NAPISZ NO KONKRETNIE... DLACZEGO? "dlatego'
  że nie podałeś konkretnych miotań oskarzeń, coby ICH NICZYM NIE DALO SIE ZMIERZYĆ
  ...wiesz jak nazywa sie taki wywod...od 2500 lat LukoIQ?


  Twój "dowód" o treści "krzyczał o pis i strzelał do pis" jako potwierdzenie wpływu mediów na zawartość czaszki rewolwerowca-nożownika jest po prostu głupi.
  jest glupi wg LukiIQ?ograniczyles się do

  _________"treść"= krzyczal o pis i strzelal do pis" ......._______

  ...kmiotku hrabiowski ze słomą z kroliczego chlewika podmiejskiego
  ktora Ci wsytaje z nogawki z mala kupka klamstwa wybiorczego:

  PO-minaleś i zmanipulowaleś nast,:
  - nie "strzelal do napisu 'PiS' niecelnie (w domyśle!)"
  ale jak zawodowy zabojca; - przygotowal plan,dokonal zaopatrzenia, przygotowania akcji, logistyki, sprzedaży wynajęcia hotelu, maZAMARU, POMIMO 4 dni CZEKANIA I OBSERWACJI...skowania sia i to tak IDEALNIE- iż NIKT NAWET SIE NIE DOMYŚLIŁ tak zbrodniczego wyposażenie to nie byla 1 broń
  ale paralizator by ofiara nie MOGLA SIE PO-ruszyc podczas
  _______________ RYTUALNEGO DORZYNANIA_____________NOZEM RZEŹNICKIM

  ____________JAK BYDŁO jak bydło..rozumiesz?nie?.. jak dinozury polityczne!__________


  _a by

  ew. obrońcy PiS zrozumieli OSTATECZNIE I NA ZAWSZE!!!!, że PRZEMOC SŁOWNA WIELOKROTNIE W MEDIACH POWTARZANA -...
  BEZ NAJMNIEJSZEGO CHOCIAZBY napomnienia przez minimalnie trzeźwego polityka, instytucji kontrolujacej porzadek prawny, porzadek medialny itd.
  ...- ZAKOŃCZY SIE NIE jakis symbiolicznym ATAK SLOWNYM z np. spadkiem sondazy...dla PiS-u
  ale AKTEM BRUTALNEJ STRASZNEJ ODRAŻAJACEJ PRZEMOCY - NIESPOTYKANEJ OD 100 lat prawie w cywilizowanej nie gdzieś daleko w Azji większej czy mniejszej ale €uropie doświadczonej ludobójstwem II WS i stanem wojennym w Polsce z ofiarami SB
  na stepnie nie

  "strzelaniem do pis"


  ale zastrzeleniem CZLOWIEKA metodą katyńską z bezpośredniej bliskości serią
  i z odrzuceniem pustego magazynka. PORAŻAJCĄ INFO nazywasz kretynie, generatorze faktu medialnego ...delikatnymi eufemizmami godnymi Lisa. A nie ambitnego BLOGERA Z AMBICJAMI!
  ...zawiodłem sie straszliwie na Tobie...EGO i fascynacja wolnością pomnażania majatku z
  niedbaniem o wykluczonych systemowo bez ich winy zaślepila Cię jak dorożkarskiego osła.


  Nie wiesz nic o motywacji agresora, [....LUKA ogłuchła?więc nieuprawnione jest przypisywanie mu zamiarów, które Ty sobie wyobraziłeś.

  REAL wg Luki =FIKCJA a dorzynanie watahy 2 PiS 1 NOZEM JAK BYDLO PO SPARALIŻOWANIU wiesz jak sie dokonuje uboju bydla Luka? ....piszez o wyobraźni? 1 to ten co odratowany


  "Chciałem zabić Kaczyńskiego" - to trzeba było pojechać do Warszawy, a nie atakować prowincjonalne biuro, w którym celu glównego na pewno by nie było.

  pojechal...IQ=?
  A do zagłady partii poręczniejsza byłaby chociażby butla z propapem jako bomba, a nie nóż i małokalibrowy pistolecik.

  ...aha masz doświadczenie jako zawodowy rzeźnik bydla?
  i dlatego nie zabił skutecznie!!!!!!!!!??????a dua armatą wystrzelal by z PEWNOSCIĄ całe biuro
  PiS-u i jeszce by zdążył do Warszawy?

  Takiego wściekłego gnoja jeszcze tu nie było moze jedynie trzeci-kot?


  Faktem jest, że wykrzykiwał 'nienawidze pis", jednak nie jest faktem, że wydzierał się pod wpływem namów Wajdy i Bartoszewskiego. Tego nie jesteś w stanie ani udowodnić, ani logicznie uzasadnić.
  dlaczego "WYBIÓRCZO'POminaleś pozostalych instruujących swych wyborców
  jak zmniejszyć populacje bydla?
  ...jak sie zarzyna, czym sie zarzyna, jak sie strzela, czym sie strzela, jak sie obdziera ze skory...ZABRAKŁO CI zwierzaku polityczny OSKALPOWANIA PiS-owców?

  Dzieciaków przebranych za Supermena i wyskakujących przez okna było wiele, sam znam jednego takiego ananasa (opóźniony w rozwoju, pensjonariusz domu dzecka. Dostal od sponsora pod choinke strój Batmana, w ostatniej chwili ściągnięto go z balkonu). Tyle, że są to dzieci, które wierzą w filmy rysunkowe. Tak samo jak młodociani mordercy, którzy zabijają rówieśnika, aby zobaczyć, jak śmierć wygląda naprawdę.
  .....teraz slysze, w TVPInfo że podczas przesluchania świadka Niesiołowskiego..POnieważ RyszardC. pytal na Piotrkowskiej albo o Niesiołowskeigo albo Niesiołowskeigo...coś metnie to gadają...mial albo zabic Niesiołoskeigo na ul. Piotrkowskiej?
  CZY BYŁ W BIURZE U NIESIOŁOWSKIEGO Z WIYTĄ O 8;00 9:00
  i pytal sie pRACOWNIKÓW
  najpierw o Niesiołowskiego a potem zapytał- "GDZIE JEST BURO PiS-u w Łodzi?

  Łódzki przypadek dotyczy dorosłego, a ranga jego czynu jest niepowtarzalna od 88 lat. jeśli kartka z nazwiskami polityków innych partii jest faktem - to atak na pis był p r z y p a d k i e m.
  sprawdzają TERAZ W CALEJ POLSCE w ilu siedzibach PO i SLD Ryszard C.
  wyglada że masz rację...był psychicznopatycznym osobnikiem, ktory jeździł o długiego czasu po cąłej Polsce po wszelkich opcjach politycznych byle te 8 kul gdzieś wystrezlić...wobec takich rewelacji przyjmij me ...przeprosiny...PiS oczywiście jest winien!!!! To Prawda JEDYNA I NIEPOWAZALNA. patriotami są wszyscy z SLD i PO a nigdy z PiS wg Niesiołowskeigo, ktory teraz wystepuje w TVPinfo..a katalog slówktorych nie wolno używać to analogia do niemieckich ...itp.
 • xiazeluka 26.10.10, 12:11

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 26.10.10, 12:55
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,117996269,117997102,Scan_Wikul_piq_Hymen_nie_wspolpracowali_Mieciutak.html?wv.x=2
  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 26.10.10, 12:56

  forum.gazeta.pl/forum/w,13,117996269,117997102,Scan_Wikul_piq_Hymen_nie_wspolpracowali_Mieciutak.html?wv.x=2
 • sz0k 26.10.10, 17:57
  xiazeluka napisała:

  > Od kiedy my jesteśmy per "kolega", tak z ciekawości?

  Od nikiedy.

  > Zamiast przerzucać się niesprawdzalnymi uprzedzeniami, proponuję odwołać się do
  > łatwo weryfikowalnych faktów. A fakty są takie, że Gajowy z ogromnym trudem wy
  > grał z "napie...nym" przez media i establiszment facetem oszołomionym przez kur
  > ację bromem. Owszem, po części zadziałało współczucie (bardzo demotfukratyczne
  > uzasadnienie wyboru, co nie?), jednak współczucie nie wyjaśnia wszystkiego. Na
  > pewno znaczenie miała polityka fałszywej miłości zaordynowana przez trubadurów
  > Prezesa, skutkująca m.in. złagodzeniem wizerunu oraz powstrzymywaniem się pigul
  > arza od szczerych wypowiedzi. Demotfukratyczna wiekszość lubi niekłopotliwych k
  > andydatów, stąd powodzenie JK - niezaleznie od czarnego pijaru eksponowanego pr
  > zez media.
  >
  > Sięgając analogiami jeszcze dalej - przypomnij sobie niespodziewany dla mediów
  > i establiczmentu sukces prezydencki LK. Zresztą kiedyś popularne było stwierdze
  > nie, że ugrupowanie, które popiera Michnik i jego kulturalne towarzystwo, ma pr
  > zerąbane.
  >
  > Jak więc widać na podstawie faktów - przeceniasz rolę mediów i establiszmentu w
  > odbiorze LiN oraz niepotrzebnie szukasz przełożenia między nimi a rewolwerowce
  > m-nożownikiem.

  To jaki wpływ ma działanie mediów na społeczeństwo to jedno, a to jakie to działanie jest to drugie. Trzeba się raczej cieszyć jeśli ten wpływ nie jest tak tragiczny jak wskazywałby na to działania i nakład sił poświęcony takiemu a nie innemu urabianiu tłuszczy.

  > Po drugie - drobne czepialstwa wobec JK to naprawdę nic w porównaniu do oskarże
  > ń miotanych pod adresem władz RP. Dlatego pomimo ponoć słabszego wsparcia media
  > lnego siła ognia jest porównywalna.

  Oskarżenia o "kaczyzm", zamordowanie Blidy, itp. nonsensy są porównywalne. Poza tym skala jest istotna. Jeśli z jednej strony jest to garstka "oszołomów", a z drugiej cały medialny establishment, to to robi różnicę.

  > Twój "dowód" o treści "krzyczał o pis i strzelał do pis" jako potwierdzenie wpł
  > ywu mediów na zawartość czaszki rewolwerowca-nożownika jest po prostu głupi. Ni
  > e wiesz nic o motywacji agresora, więc nieuprawnione jest przypisywanie mu zami
  > arów, które Ty sobie wyobraziłeś. "Chciałem zabić Kaczyńskiego" - to trzeba był
  > o pojechać do Warszawy, a nie atakować prowincjonalne biuro, w którym celu glów
  > nego na pewno by nie było. A do zagłady partii poręczniejsza byłaby chociażby b
  > utla z propapem jako bomba, a nie nóż i małokalibrowy pistolecik.
  > Faktem jest, że wykrzykiwał 'nienawidze pis", jednak nie jest faktem, że wydzie
  > rał się pod wpływem namów Wajdy i Bartoszewskiego. Tego nie jesteś w stanie ani
  > udowodnić, ani logicznie uzasadnić.

  Ale ja niczego nie staram się udowadniać. Ja tylko trzeźwo oceniam rzeczywistość. Możesz się z tą oceną zgodzić bądź nie.

  > Dzieciaków przebranych za Supermena i wyskakujących przez okna było wiele, sam
  > znam jednego takiego ananasa (opóźniony w rozwoju, pensjonariusz domu dzecka. D
  > ostal od sponsora pod choinke strój Batmana, w ostatniej chwili ściągnięto go z
  > balkonu). Tyle, że są to dzieci, które wierzą w filmy rysunkowe. Tak samo jak
  > młodociani mordercy, którzy zabijają rówieśnika, aby zobaczyć, jak śmierć wyglą
  > da naprawdę.
  > Łódzki przypadek dotyczy dorosłego, a ranga jego czynu jest niepowtarzalna od 8
  > 8 lat. jeśli kartka z nazwiskami polityków innych partii jest faktem - to atak
  > na pis był p r z y p a d k i e m.

  Przecież ustaliliśmy, że to ponoć był "psychopata". Umysł takiego niedorozwoja nie powinien się zatem wielce różnić od umysłu dziecka. Dziecko uwierzy w kreskówki, a dorosły szajbus w zagrożenie dla "demokracji", "delegalizację" i "dożynanie watahy".

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • hasz0 26.10.10, 18:08

  to by zginął - a POnieważ slucha Lisa i Prezydenta oraz jego Doradcówz UW i UP
  wiem, ze winie jest tylko szeg PiS-u.
  W druga stronę to rozumowanie niestety NIE DZIALA
  - i jset z założenia nisesłuszne.

  Gdyby zastał tylko strażnika jak w b. PO.zapytałby o adres biura Niesiołowskiego
  zastrzeliłby mu pracowników
  i WYKRZYKIWAŁBY ŻE WYSTREZLA WSZYTSKICH Z PO I TUSKA, na ktorego
  sie zasadzał. Napuszczany niedopuszczalnymi namowami i nawoływaniami
  do zabicia , wymordowania, ustrzelenia, oskalpowania i sprzedania skór Tuska Bronka i PO.

  To jasne jest dla IQ Leminga!

  Poodbnie jak APEL BRONKA, ktory bił siew piersi Kurskiego i Macierewicza
  żeby PiS nie bił się w cudze piersi tzn. w pirsi Muchy z PO.

  I NIE MA TU ŻADNEJ HI______PO_________KRZYJI. Prosze pytac Tete czy to ironia?
 • rycho7 26.10.10, 18:51
  hasz0 napisał:

  > W druga stronę to rozumowanie niestety NIE DZIALA

  Ryszard C byl w biurze PO aby potwierdzic to, ze ma zamordowac pislamistow. Oraz to, ze nie bedzie uporczywie leczony na raka. To znaczy, ze PO zapewni mu eutanazje, eugenike i ejakulacje.
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • hasz0 26.10.10, 23:04

  dosyc to zgrabne logicznie i racjonalnie przkonujace.
 • rycho7 27.10.10, 10:53
  hasz0 napisał:

  > dosyc to zgrabne logicznie i racjonalnie przkonujace.

  Tak jak rozwiniecie mojej sygnaturki?
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • hasz0 27.10.10, 11:12
  POkaz co potrafisz.PiQ-a przebiłeś juz dawno i Scana.

  i TO wszystko zamiast ................AD REM?

  kaliszowi loda nie zrobisz?... za tak udany występ adwokacki
  w swoim zasr'anym prywatnym (po cywilnym pozwaniu kalisza przez Ziobrę) interesie jako Przewodniczacy Komisji d/s skazania Ziobry za samobójstwo Blidy, ktora nie miala pozwolenia na broń...
  ze zlamanie wszelkich PROCEDUR i ZDEPTANIEM KODEKSU POSTEPOWANIA
  w "panstwie prawa"?
 • rycho7 27.10.10, 19:23
  hasz0 napisał:

  > POkaz co potrafisz.

  Czemu sie tak denerwujesz? Cos jest na rzeczy?

  Oszczerstwem jest link do artykulu historycznego? O mafii przymusowo werbujacej zolnierzy?

  > kaliszowi loda nie zrobisz?

  Ja w odroznieniu od Ciebie nie staram sie robic przyjemnosci gnojarkowi.
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • xiazeluka 27.10.10, 09:48
  To jaki wpływ ma działanie mediów na społeczeństwo to jedno, a to jakie to działanie jest to drugie. Trzeba się raczej cieszyć jeśli ten wpływ nie jest tak tragiczny jak wskazywałby na to działania i nakład sił poświęcony takiemu a nie innemu urabianiu tłuszczy.


  Bardzo grzecznie i ładnie Cię proszę: nie odpisuj mi zdaniami, które nic nie znaczą.

  Jeśli z jednej strony jest to garstka "oszołomów", a z drugiej cały medialny establishment, to to robi różnicę.

  Jak udowodniłem post wcześniej - różnicy nie ma. LK został prezydentem w b r e w medialnemu establiszmentowi. Nie sposób więc przesądzać z góry, że ten rzekomy wpływ zrobił różnicę rewolwerowcowi-nożownikowi.

  Ale ja niczego nie staram się udowadniać. Ja tylko trzeźwo oceniam rzeczywistość.

  Trzeźwo bez racjonalnych dowodów. No, tak też można, bardzo elastyczna i skuteczna metoda.

  Przecież ustaliliśmy, że to ponoć był "psychopata". Umysł takiego niedorozwoja nie powinien się zatem wielce różnić od umysłu dziecka.

  Ładny przykład "trzeźwego"rozumowania dyletanta. Otóż, mój drogi, "psychopata" nie równa się "niedorozwój". Wielu seryjnych morderców było psychopatami, co nie przeszkadzało im popisywać się logiką, sprytem i doskonałym wyczuciem sytuacji. Paru nie udało się schwytać i zdemaskować, począwszy od Kuby Rozpruwacza i Księżycowygo Mordercy. Zatem w mocy pozostaje moja uwaga o różnicy między dorosłym a dzieckiem - chyba że udowodnisz (wiem, że nie lubisz powoływać się na fakty, no ale jakoś swoją trzeźwość musisz z czegoś wywieść), że facet ma ajkju poniżej 80.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 28.10.10, 22:03
  xiazeluka napisała:

  > Bardzo grzecznie i ładnie Cię proszę: nie odpisuj mi zdaniami, które nic nie zn
  > aczą.

  Nic nie znaczą, czy po prostu Ty nie jesteś wstanie wyłapać znaczenia? To istotna różnica. Dałeś piękny wykład na temat "jaki jest _efekt_ oddziaływania mediów", tylko że to nijak ma się do faktu istnienia pewnych działań, które media podejmują. Równie dobrze można byłoby usiłować tłumaczyć, że telewizja i przekaz medialny nie jest na maksa sporgnografizowany, bo przecież nie ma masowych gwałtów...

  > Jeśli z jednej strony jest to garstka "oszołomów", a z drugiej cały medialny
  > establishment, to to robi różnicę.

  >
  > Jak udowodniłem post wcześniej - różnicy nie ma. LK został prezydentem w b r e
  > w medialnemu establiszmentowi. Nie sposób więc przesądzać z góry, że ten rzekom
  > y wpływ zrobił różnicę rewolwerowcowi-nożownikowi.

  Ale przecież ja z góry tego nie przesądzam. Weszliśmy po prostu na poboczny temat - czyli tego jaki jest przekaz medialny. To czy jest on efektywny, czy nie to już inna brocha.

  > Ale ja niczego nie staram się udowadniać. Ja tylko trzeźwo oceniam rzeczywis
  > tość.

  >
  > Trzeźwo bez racjonalnych dowodów. No, tak też można, bardzo elastyczna i skutec
  > zna metoda.

  Powtarzam, moja ocena odnosi się do tego jaki jest przekaz (działania) czołowych mediów. To czy one miały wpływ na Ryszarda C. czy nie to jest sprawa dla psychologów... a raczej psychiatrów. Jednak moje domniemania w tym zakresie są równie uprawnione co Twoje o "zupełnej przypadkowości i losowości". Tak samo nie masz na to żadnych "dowodów", a wręcz przeciwnie, fakt że pacjent się przygotowywał przez długi czas do ataku właśnie na siedzibę PiS, przeczy tym domniemaniom.

  > Przecież ustaliliśmy, że to ponoć był "psychopata". Umysł takiego niedorozwo
  > ja nie powinien się zatem wielce różnić od umysłu dziecka.

  >
  > Ładny przykład "trzeźwego"rozumowania dyletanta. Otóż, mój drogi, "psychopata"
  > nie równa się "niedorozwój". Wielu seryjnych morderców było psychopatami, co ni
  > e przeszkadzało im popisywać się logiką, sprytem i doskonałym wyczuciem sytuacj
  > i. Paru nie udało się schwytać i zdemaskować, począwszy od Kuby Rozpruwacza i K
  > siężycowygo Mordercy. Zatem w mocy pozostaje moja uwaga o różnicy między dorosł
  > ym a dzieckiem - chyba że udowodnisz (wiem, że nie lubisz powoływać się na fakt
  > y, no ale jakoś swoją trzeźwość musisz z czegoś wywieść), że facet ma ajkju pon
  > iżej 80.

  Zamiast łapać za słówka, postarałbyś się raczej wyłapać o co mi chodziło w tym przykładzie. Wierzę, że nie jest to aż tak trudne.
  Ryszard C., który ponoć "losowo postanowił zabić jakiegoś polityka", to chyba nie wyrachowany, seryjny morderca prawda? Zaczynasz się gryźć w ogon powoli... Jeśli mówimy więc o przypadkowym świrze, który nagle ni stąd ni zowąd postanawia pozabijać sobie jakichś polityków, to można się chyba pokusić o zanalizowanie co mogło go do tego sprowokować? Dlaczego akurat polityków, dlaczego nie wybrał sobie szkoły, swojego byłego miejsca pracy, hipermarketu... To są czyste obserwacje i analiza rzeczywistości, nie ma się co od razu podniecać o "dowody, dowody"... tym bardziej jak samemu porusza się i wyciąga wnioski w oparciu o te same dane.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 29.10.10, 09:15
  Nic nie znaczą, czy po prostu Ty nie jesteś wstanie wyłapać znaczenia?

  Nic nie znaczą. A to oznacza, że nie mają żadnego znaczenia. Twoje spekulacje mozna podsumować tak: "Media kłamią, kręcą, wykoślawiają, lemingi to chłoną niczym bibułka inkaust, no i potem bieda". No, owszem, w dużej mierze tak jest. Tyle, że nie dowodzi to bezpośredniego związku między faktami prasowymi a czynem szaleńca. Nie dowodzi - ponieważ brak stosownych analogii. Są natomiast faktograficzne dowody na reakcje przeciwne szaleńcowi. Ba, mamy nawet konkretne dane liczbowe - w ostatnich wyborach połowa spośród tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej demotfukratycznej imprezie odpustowej zagłosowała na Brata, pomimo - jak twierdzisz - zdecydowanej przewagi antykaczyzmu w mediach!
  Od niechęci do potrzeby mordu droga jest jednak dłuższa, niż Ci sie wydaje...

  Jednak moje domniemania w tym zakresie są równie uprawnione co Twoje o "zupełnej przypadkowości i losowości". Tak samo nie masz na to żadnych "dowodów", a wręcz przeciwnie, fakt że pacjent się przygotowywał przez długi czas do ataku właśnie na siedzibę PiS, przeczy tym domniemaniom.

  Twoim domniemaniom przeczy lista nazwisk wydobyta z laptopa rewolwerowca-nożownika. I jednocześnie ta lista potwierdza moje przypuszczenie co do przypadkowego napadu akurat na melinę LiN.
  Wydaje mi się, że dopóki 'Nasz Dezinformator" nie podważy tych ostatnich ustaleń za pomocą wywiadu z kolejnym fantomem typu "dr Augustynowicz" , to w tej kwestii możesz spokojnie wywiesic białą flagę.

  Ryszard C., który ponoć "losowo postanowił zabić jakiegoś polityka", to chyba nie wyrachowany, seryjny morderca prawda?

  Oczywiściem, że nie. Wyrachowany morderca zastosowałby bardziej wyrafinowaną metodę ataku, no i nie dałby się od razu złapać (co utrudnia wpasowanie go w poczet "seryjnych"). No i cóż z tego...?

  można się chyba pokusić o zanalizowanie co mogło go do tego sprowokować?

  Czy ja mówię "nie"? Sam jestem ciekaw. Lecz dopóki tego nie wiadomo, to wypadałoby się powstrzymać od przesądzających orzeczeń "Chciał napaść tylko na pis i JK".

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 29.10.10, 10:09
  "Media kłamią, kręcą, wykoślawiają, lemingi to chłoną niczym bibułka inkaust, no i potem bieda".

  #:O NIERZĄDZIE...tak przypadkowo zapomniałeś
  i o casus'ie Olewnika +10000000000000POtwierdzeń?

  ........co Luka?..zachorwalo się..tak bez ... na wajdyzm kutzyzm...lisizm...żakoizm..100*kroizm?


  No, owszem, w dużej mierze tak jest. Tyle, że nie dowodzi to bezpośredniego związku między faktami prasowymi a czynem szaleńca. Nie dowodzi - ponieważ brak stosownych analogii.
  #:..no no no....BRAK STOSOWNYCH ANALOGII..#-sza sie nei czyta...?
  bo by...przypadkowo ........- BYŁY?


  Są natomiast faktograficzne dowody na reakcje przeciwne szaleńcowi.
  #:taa.....aaa........są......że to nie kpt. Caba tylko Cyba
  i że znalezionolistlaptopswiadkówi lekarzy psychuszek...a Kwachowi co rusz giną dokumenty, dyski, ludzie,i hamulce same od siebie pękają.takoż wszystkim partiom OPRÓCZ PC , PiS....
  IQ=?...0?.......tak?


  Ba, mamy nawet konkretne dane liczbowe - w ostatnich wyborach połowa spośród tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej demotfukratycznej imprezie odpustowej zagłosowała na Brata, pomimo - jak twierdzisz - zdecydowanej przewagi antykaczyzmu w mediach!

  #:IQ=?.0?.........analityku od 7 BOLESCI!!!! Ty........
  nie zauważa sie postów Hasza?..że nie wypaliła

  strategia Luko-Szokowa......TNIJMY UCIETY OGON "Solidaryzmu" PRZY SAMEJ DUPIE BĘDZIE MNIEJ BOLAŁO? i odrośnie na Powrót miłośc do egozimu ELIT? bez solidaryzmu..
  jak zdolni, mądrzy, cwani ... bez zbednego ogladania sie naWYKLUCZONYCH SYSTEMOWO
  bez SWEJ WINY...strachliwych...,...nie znajacych jezyków...bojacych sie wyemigrować?
  TAK?.nie widziala LUKA na zapadłych wsiach....na dorcach PKS PKP...tych wystraszonych, zahukanych ...z tobolkami i SKAPLERZAMI OD BABCI I DZIADKA ...w ilości 3 mln?

  .....po czym to szczersze HASEŁKO wywalono na smeitnik
  i URUCHOMIONO po POd2wóJNEJ wpadce PRZEMYSL NIENAWIŚCI, KASUJACY WROGA WSZELKIMI METODAMI NIEDEMOKRATYCZNYMI?
  :

  Od niechęci do potrzeby mordu droga jest jednak dłuższa, niż Ci sie wydaje...
  #:..................u katolików, księży, Polactwa.....

  czy u b. sługusów okupantów?.Odpowiedz bez wrzucania do kosza 1 i 2 razem! OK?


  Jednak moje domniemania w tym zakresie są równie uprawnione co Twoje o "zupełnej przypadkowości i losowości". Tak samo nie masz na to żadnych "dowodów", a wręcz przeciwnie, fakt że pacjent się przygotowywał przez długi czas do ataku właśnie na siedzibę PiS, przeczy tym domniemaniom.
  #:.......Twoje są?........przyadkow chcialeś TYLKO pÓŁ tUZINA zAMORDOWANYCH"PRZYPADKOWO" dałem ci listę 6 +2 nadmiarowo bo se myslę

  .niematematy..nieinżynier.nieLOGIK...pyskacz...i matacz PW....niepomny apeli
  o wybuch powstania ...akcji Berlinga,..wrzenia wsród ludności...ogłoszonej mobilizacji...tych warunków życia...pod terrorem..gdzie śmierć z bronią w ręku zdawała sie wybawieniem...
  oj LUKA 1-nostronnego p.widzenia!!....."historyłka pod polskością, ktora mu wstrętna od kiedy?"

  Twoim domniemaniom przeczy lista nazwisk wydobyta z laptopa rewolwerowca-nożownika. I jednocześnie ta lista potwierdza moje przypuszczenie co do przypadkowego napadu akurat na melinę LiN.
  #:.gdyby jedna kartka na siedzeniu.........są świadkowie i piszą było mało dla opinii publicznej....bylaby 2 w laptopie...a gdyby i to...zbrakło...bezie 3 laptop 4 laptop...5 karteluszka?.......Luka ci sie PO_wiekszyła! POnad IQ!
  Wydaje mi się, że dopóki 'Nasz Dezinformator" nie podważy tych ostatnich ustaleń za pomocą wywiadu z kolejnym fantomem typu "dr Augustynowicz" , to w tej kwestii możesz spokojnie wywiesic białą flagę.
  #:
  Ryszard C., który ponoć "losowo postanowił zabić jakiegoś polityka", to chyba nie wyrachowany, seryjny morderca prawda?
  #:
  Oczywiściem, że nie. Wyrachowany morderca zastosowałby bardziej wyrafinowaną metodę ataku, no i nie dałby się od razu złapać (co utrudnia wpasowanie go w poczet "seryjnych"). No i cóż z tego...?
  #:
  można się chyba pokusić o zanalizowanie co mogło go do tego sprowokować?
  #:
  Czy ja mówię "nie"? Sam jestem ciekaw. Lecz dopóki tego nie wiadomo, to wypadałoby się powstrzymać od przesądzających orzeczeń "Chciał napaść tylko na pis i JK".
  #:

 • hasz0 29.10.10, 10:24
  [u][b][color=blue].........patrzę.a tuuuuuuuu jeszcze tyle wooooooooody
  LUKOWATEJ.............zara Ci ją chlusnę w kaprawe ślepka nielogika niematematyka nieinzyniera......

  JAK QRVA MAT ...np. INŻ. patrzy na historyków w NIERZADZIE, w NIEMYM SEJMIE,
  w NAMIESTNIKU czyim?...wczoraj w mediach nie było odp.?
  kótrzy zmagaja siez materią ktorą sami wyprodukowali bezmyslnie.......


  to................szkoda słow ...w colrze blue.......->>>>>


  Ryszard C., który ponoć "losowo postanowił zabić jakiegoś polityka", to chyba nie wyrachowany, seryjny morderca prawda? Ryszard C., który ponoć "losowo postanowił zabić jakiegoś polityka", to chyba nie wyrachowany, seryjny morderca prawda?

  #: NIE NIEPRAWDA.

  Oczywiściem, że nie. Wyrachowany morderca zastosowałby bardziej wyrafinowaną metodę ataku, no i nie dałby się od razu złapać (co utrudnia wpasowanie go w poczet "seryjnych"). No i cóż z tego...?

  #: A MOZE MIAL PROPOZYCJĘ...że zamiast smierci za 3 m-ce na raka.....
  dalsza rodzina...albo ......lepsze leczenie ...jakąś drogą kuracją.............a potem psychuszka i NIEWINNOSĆ....zbójcy ks. Popiełuszki najlepszym dowodem, że bezkarność mozliwa.........casus Olewnika takoż

  można się chyba pokusić o zanalizowanie co mogło go do tego sprowokować?
  #: JAK WYZEJ.......kpt.TW-u solidraność...żartuję....
  Czy ja mówię "nie"? Sam jestem ciekaw. Lecz dopóki tego nie wiadomo, to wypadałoby się powstrzymać od przesądzających orzeczeń "Chciał napaść tylko na pis i JK".
  #: tym b., że tRWA KAMPANIA OCZYSZCAJACO-ODWODZACA
  OD TEGO WATKU?...prawda Luka?

 • xiazeluka 29.10.10, 11:49
  Tak, widzę Twoje wysiłki. I wyjść z podziwu nie mogę...

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 29.10.10, 15:26

  --
  *zagniesz erystycznie, proceduralnie i technicznie przewidujaco ...ani nie unikniesz pułapek zastawionych na Elwro przez
  agenta NWKD Słowaka, z eskadry pilotów czeskich ZSRR,
  mianowanego na Dyrektora Ośr.Oblicz. w Ministerstwie w Pradze, na złość Czechom
  ..........Hymenosa i piq ....zagniesz i przekonasz przeciwnymi wnioskami z łatwoscią......

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • sz0k 29.10.10, 20:03
  xiazeluka napisała:

  > Twoim domniemaniom przeczy lista nazwisk wydobyta z laptopa rewolwerowca-nożown
  > ika. I jednocześnie ta lista potwierdza moje przypuszczenie co do przypadkowego
  > napadu akurat na melinę LiN.

  No właśnie - "przypuszczenie". Tak samo "przypuszczasz", jak i ja sobie coś "przypuszczam", a raczej dokonuję trzeźwej analizy rzeczywistości na bazie posiadanych w danym momencie przeze mnie danych. Już nie wypominam tego, że grasz nie fair posługując się danymi, które wyszły dopiero w trakcie tego tygodnia, jak tu sobie dyskutujemy. Ale... jakie masz dowody, że ta lista nazwisk to akurat potencjalne cele ataku szaleńca? Trupie czaszki przy nich były, czy co? A może to lista wspólników, albo osób, do których chciał się zwrócić o pomoc? Ja wiem, że to może brzmieć absurdalnie, ale obrazuję tylko twój tok rozumowania...

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • gini 29.10.10, 21:10
  Mam dwie opcje do wybrania albo jestes glupi albo podly, glupi nie jesyes wiec zostaje opcja druga.
  ciao--
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 02.11.10, 07:53
  Gini, nie rozumiesz, o czym tu sobie z sz0kiem konwersuję. Innymi słowy: przeszkadzasz.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • xiazeluka 02.11.10, 07:52
  Nasze przypuszczenia mogą być różne w sensie odmiennej interpretacji, jednak materiał wyjsciowy mamy dokładnie taki sam: to, co wyczytaliśmy i obejrzeliśmy w przekaziorach. Dlatego nie mąć mnie i sobie w głowie "bazą", jako że mówimy o tym samym. To znaczy - spekulujemy sobie od niechcenia. Twoja "trzeźwa analiza" to więc nic więcej jak rzut monetą.
  Ja też w to gram (chociaż Debilek nie omieszkałby zauważyć, że rzucam papierowym rublem), więc nie iszukuj w trakcie rozgrywki.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • xiazeluka 02.11.10, 07:58
  Korzystamy z tego samego zestawu informacji, czyli przekazu informacyjnego z mediów. Różni nas interpretacja, a nie "baza". Dlatego nie szpanuj "trzeźwą analizą", ponieważ tak samo jak Mła poruszasz się w medialnej mgle.
  A zarzut "grania nie fer" przypomina pretensje gini "Jak to możliwe, że 10 kwietnia było tyle sprzecznych doniesień", chociaż było to najzupełniej naturalne. Dlatego Ty z takim tekstem wyglądasz nienaturalnie przyczepiony do walącego się płotu...

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 03.11.10, 11:26
  Luka, o ile dobrze wywnioskowałem z naszej dyskusji to różnimy się opinią na temat "łódzkiego zajścia" w ten sposób, że:
  - ja twierdzę, że to nie był przypadkowy atak, a raczej świadomy, zaplanowany i ukierunkowany właśnie na PiS;
  - Ty twierdzisz, że był to zupełnie przypadkowy atak szaleńca i ofiarą mógł być dosłownie ktokolwiek (no powiedzmy ktokolwiek z polityków).

  Moje podejrzenia wynikają z:
  - ogólnego przekazu jaki nieustannie serwuje nam establishment medialny, gdzie Kaczyński(-scy) jest wampirem pijącym ludzką krew, a PiS to kolejne wcielenie NSDAP, które jest odpowiedzialne za wszelkie zło na ziemi;
  - okrzyków, które wznosił pacjent;
  - tego że przygotowywał się wcześniej przez dłuższy czas do ataku na to biuro.

  Twoje stanowisko wynika natomiast z:
  - "nie masz żadnych dowodów aby poprzeć swoje tezy";
  - poza tym w mediach (internecie?) tak samo atakują PO, jak PiS, więc to żaden argument;
  - kolejne "dowody", które wychodzą w ciągu tygodnia jak tu dyskutujemy

  Punkt drugi to, jak już mówiłem, bulszit. Punktu trzeciego nie można traktować jako decydującego i będącego przedmiotem sporu (nawet uznając, że doniesienia są prawdziwe), jako że swoje stanowisko posiadałeś już wcześniej, bez ich znajomości.

  Twoje stanowisko jest więc bardzo bezpieczne i można ja streścić w "ponieważ nic nie wiem na pewno, to wolę stwierdzić, że to był przypadek". Czyli unikasz jakiejkolwiek próby analizy przyczyn, które mogły spowodować takie zajście.
  To jest notabene bardzo zbliżone do casusu "agnostyków". Ich rzekoma inteligencja i wielka mądrość objawia się w tym, że "ponieważ nie ma dowodów na to, że Bóg jest ani że go nie ma to ja nie wierzę, że Bóg jest, ani że go nie ma"... de facto natomiast jest to obraz lenistwa intelektualnego i braku jakiejkolwiek chęci zmierzenia się z tym faktem.
  A tu niestety, ani Bóg nie stanie przed nikim i nie powie "Uhu, no tu jestem", ani nie dostaniemy wydruku z mózgu Pana Ryszarda C. co myślał i jak działał NA PRAWDĘ.

  Było nie było, nadal uważam że Pan Ryszard C. oraz jego czyn jest efektem medialnego matrixa. Oczywiście przy założeniu, że nie jest to od początku do końca zaplanowana akcja służb z użyciem swego rodzaju "świra kontrolowanego" (przeszłość Pana Ryśka daje tu dużo do myślenia), ale na razie to pomińmy.
  Zresztą wróćmy w ogóle do Twojego postu otwierającego ten wątek. No co chciałeś nim zasugerować? Że ten sam Ryszard C. czytając tamte blogi mógłby pójść i... zastrzelić jakiegoś posła z PO? Czyż nie tak? Czyżbyś strzelił sobie tym samym w stopę?

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 03.11.10, 12:18
  Dziękuję za Twój trud włożony w tak kompetentne podsumowanie. Czyta się ów tekst dobrze, przeto nawet kilkakrotne powtórzenia się nie przeszkadzają, podobnie jak znakomicie umotywowany zarzut "Ty pierdzielisz, ja inteligentnie analizuję". Takim wnioskiem skutecznie pozbawiłes mnie mozliwosci kontrataku, no bo co Mła teraz może? Zanegować Twoje ustalenia i skompromitować się przepisywaniem ich na odwrót? Gdybyśmy byli na trzepaku, to by to uszło, więc mam prośbę: zali naprawdę siedzimy na podwórku i posługujemy się mową siedmiolatków?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 03.11.10, 13:32
  > przeto nawet kilkakrotne powtórzenia się nie przeszkadzają

  No i kropka na końcu "wg".

  > podobnie
  > jak znakomicie umotywowany zarzut "Ty pierdzielisz, ja inteligentnie analizuję"

  No jeśli mówimy o tym jak wygląda główny przekaz medialny to sorry ale rzeczywiście "lekko" pierdzielisz. Dyskusja przecież zaczęła się tak naprawdę od mojej erraty do wątku o POwskich "lemingach", gdzie wyraźnie stwierdziłem, że poziom zakłamania sięgnął już szczytów możliwości, po tym jak lemingi orzekły jednogłośnie i z wdziękiem znanym jedynie psu Pawłowa, że "zamach w Łodzi" to "wynik polityki nienawiści PiS i Jarosława Kaczyńskiego" w momencie kiedy politykę tą prowadzą dokładnie czołowe media i to w przeciwną stronę.

  Przypomina to jak żywo sytuację sprzed wielu lat, kiedy to SLD miało totalną władzę i monopol na informacje we wszystkich czołowych mediach (nie wiele zresztą się zmieniło do dzisiaj, chociaż SLD straciło nieco na sympatii razwiedki, to miejsce zajęło PO). Wtedy nie było jeszcze "Radia Maryja" i "Telewizji Trwam", na które dzisiejsze lobotomy zrzucają winę, jako rzekomą "równowagę" dla całego establishmentu. Ale i wtedy znajdywały się "programy do bicia", np. taki "WC Kwadrans", 15 minutowy programik w czerwonym gó...e wylewającym się non stop z TVP1/2, był okłopnym i nie do zniesienia dla lewactwa przykładem "ciemnogrodziaństwa", "katofaszyzmu" i "języka nienawiści".

  Gdyby wtedy pojawił się jakiś Zdzisiek Y., który wpadł na plebanie i zabił jednego księdza, wrzeszcząc następnie do kamer, że "Nienawidzi czarnej sotni. Chciał zabić papieża, ale miał za daleko. Księża na księżyc!", itp. to pewnie na następny dzień na FA debile pokroju snajpera i jacusia rozpisywali by się o tym jak "język nienawiści Wojciecha Cejrowskiego, pchnął szaleńca do dokonania tej zbrodni". Miałoby to dokładnie tyle samo sensu co dzisiaj i byłoby takim samym przykładem bezczelnej hipokryzji i kompletnego zaczadzenia umysłu medialnym matrixem.
  I dokładnie taki sam sens miałyby wtedy Twoje wynurzenia o jakimkolwiek wpływie śmiesznych internetowych blogów, czy dyskusji paru osób na jakimś forum internetowym. Chyba, że naprawdę uważasz, że Twoje antysocjalistyczne boje na FA były porównywalne do siły czerwono-różowego medialnego przekazu z lat 90-tych...

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 03.11.10, 14:43
  Zaadresowal Pan swoje expose do Mła. Hm, lecz dlaczego w takim razie odpowiada Pan lemingom i analizuje prehistorię? Udowodniłem Panu, że "przekaz medialny" nie przeszkodził w sukcesie Lecha i niemal powtórce Jarosława. A to z kolei oznacza, że "przekaz medialny" ma mniejszą siłę, niż to Pan mu przypisuje. No i zapomina Pan, że psychopacie nie potrzeba tyle i tego, co normalnemu człowiekowi, przeto sprowokować go do furii może cokolwiek, niekoniecznie "przekaz".

  Pan usunął z pola rażenia swojej inteligencji przeszkadzające fakty, dzięki czemu mógl Pan błyszczeć swoją "trzeźwą analizą". No tak, jak się las wytnie, to drzew nie widać...


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 03.11.10, 15:01

  --


  UDAJESZ STRUSIA Hrabio?

  "Udowodniłem Panu, że "przekaz medialny" nie przeszkodził w sukcesie Lecha i niemal powtórce Jarosława. "

  ########HASZCZ:

  udowodniłeś empirią - że "przekaz medialny" nie tylko RZECZYWIŚCIE przeszkodził OSZCZERSTWAMI I KALUMNIAMI, PROPAGANDOWĄ MACHINĄ GENEROWANIA NIENAWISCI nawet w stosunku do uczciwych i przyzwoitych czyli wymiernie w realu zaszkodził przewidywanej pod koniec wygranej JK ale NAWET TAKIEMU zeru - napędził wyborców tj. Twemu "hrabiemu" ...potem już niehrabiemu (usunieto ten nabój PR-u - po powzięciu informacji o B. Szczynukowie, którego dziadziuś, ruski pop i niemoralnie przywłaszczył sobie nazwisko Komorowskich po tym jak wywieziono ich na Sybir z wiadomych przyczyn).


  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 03.11.10, 15:05

  --
  1 *

  - w uczciwej walce wyborczej gdy szastano Solidarna / Liebralna

  2*

  zmieniono w PO taktykę na z AD REM po 2 przerabankach w 2005 roku
  na AD PERSONAM i skrocono kadencję o 2 lata po czym wygrano pod rząd AD PERSONAM
  jak w poscie poprzednim - fujaro JEDNA!
  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • piq 03.11.10, 15:24
  ...nie przezywaj mądrzejszych od siebie (czyli wszystkich poza pozerskim) od "fujar", bo obrażasz swoje własne IQ (=19,5 cm, och, nie mogę, 65-letni chłopczyk podaje długość swojego IQ z dokładnością do PÓŁ centymetra)! Zawsze, muszę powiedzieć, mnie to u ciebie śmieszyło, ta góvvniarskość (do PÓŁ CM! hahahahahaha), której większość chłopaków pozbywa się w wieku 15 lat, a ty ją zachowałeś do dzisiaj.

  Ach, przypomniałem sobie jeszcze twoje przechwałki bryczką, czyli starą beemą. I domkiem żony. Cudoooooowneeeee! Musiałeś w szkołach dostawać niezły wpyerdol od kolegów, bo się wówczas takich dupków nie lubiło. W jakiejś dzisiejszej szkole może byś się uchował.
 • sz0k 03.11.10, 15:33
  Muszę się do czegoś przyznać... od wielu lat jak piszę i czytam to forum, po raz pierwszy kogoś wygasiłem. Nie byłem niestety wstanie czytać tego wątku (było nie było adresowanego do mnie) ze spamem hasza rozpier dalającym mi całe drzewko... Jakbyście więc mogli mu nie odpowiadać...

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • hasz0 03.11.10, 18:20
  tadziusiu, ja chciałbym ad rem,...
  piq 03.11.10, 15:24 Odpowiedz ...nie przezywaj mądrzejszych od siebie (czyli wszystkich poza pozerskim) od "fujar", bo obrażasz swoje własne IQ (=19,5 cm, och, nie mogę, 65-letni chłopczyk podaje długość swojego IQ z dokładnością do PÓŁ centymetra)! Zawsze, muszę powiedzieć, mnie to u ciebie śmieszyło, ta góvvniarskość (do PÓŁ CM! hahahahahaha), której większość chłopaków pozbywa się w wieku 15 lat, a ty ją zachowałeś do dzisiaj.

  Ach, przypomniałem sobie jeszcze twoje przechwałki bryczką, czyli starą beemą. I domkiem żony. Cudoooooowneeeee! Musiałeś w szkołach dostawać niezły wpyerdol od kolegów, bo się wówczas takich dupków nie lubiło. W jakiejś dzisiejszej szkole może byś się uchował.
  Re: "małe" podsumowanie

  --
  tadziusiu, ja chciałbym ad rem,...
  piq 03.11.10, 15:24 Odpowiedz ...nie przezywaj mądrzejszych od siebie (czyli wszystkich poza pozerskim) od "fujar", bo obrażasz swoje własne IQ (=19,5 cm, och, nie mogę, 65-letni chłopczyk podaje długość swojego IQ z dokładnością do PÓŁ centymetra)! Zawsze, muszę powiedzieć, mnie to u ciebie śmieszyło, ta góvvniarskość (do PÓŁ CM! hahahahahaha), której większość chłopaków pozbywa się w wieku 15 lat, a ty ją zachowałeś do dzisiaj.

  Ach, przypomniałem sobie jeszcze twoje przechwałki bryczką, czyli starą beemą. I domkiem żony. Cudoooooowneeeee! Musiałeś w szkołach dostawać niezły wpyerdol od kolegów, bo się wówczas takich dupków nie lubiło. W jakiejś dzisiejszej szkole może byś się uchował.
  Re: "małe" podsumowanie
  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 03.11.10, 19:59
  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sensacyjne-ustalenia-Ryszard-C.-nie-byl-u-Niesiolowskiego,wid,12818428,wiadomosc.html
  PO KŁAMIE ? NIE WIERZĘ !?
  To niemożliwe !
  2010-11-03 19:04
  ~Zdzisław. CAŁE PEO DAŁO CIAŁA!!!.
  PODZIĘKUJEMY PEOWCOM PRZY WYBORACH!!>SOCJOTECHNIKA DZIAŁA W NAJLEPSZE?>
  2010-11-03 19:04
  ~mz Oj kręcicie coś kręcicie
  Chcesz zaoszczędzić to zapraszam tu > superkredyt.ebroker.pl/lp1.html < Każdy kredyt przez internet tańszy o 30%. Np. kredyt hipoteczny 100 tyś zł rata od 450zł Gorąco polecam. To ... »
  2010-11-03 19:04
  ~cygan Media kłamały i nadal kłamią to celowa robota by Ciemnogród głosował na Po
  Nic sie nie zmieniło jesteśmy nadal okłamywani
  2010-11-03 19:04
  ~cygan Media kłamały i nadal kłamią to celowa robota by Ciemnogród głosował na Po
  Nic sie nie zmieniło jesteśmy nadal okłamywani
  2010-11-03 18:18
  ~Taki jeden Ktoś wierzył Niesiołowskiemu? (1)
  To chyba pochodził z tej samej kasty, co Stefan
  2010-11-03 19:03
  ~rkm Oszuści
  Za takie oszustwo Perokuratura powinna zacząć prowadzić dochodzenie.
  2010-11-03 18:03
  ~haha skasowały się nagrania? (2)
  jw
  2010-11-03 19:03
  ~AM Jednak nie zostanie pokutnikiem
  Stefek chciał być pokutnikiem ale nic z tego nie wyszło. Chociaż wyszło, kłamstwo.
  2010-11-03 18:02
  ~daniel MOJA UWAGA do "Sensacyjnych ustalen" (10)
  Ciekawa sprawa. Najpierw informacja o wizycie zabojcy u Niesiolowskiego byla efektem medialnego zabiegu (ofensywy neutralizowania tego co sie stalalo w biurze PiS), a teraz gdy prawda wyszla na jaw ... »
  zobacz wszystkie opinie
  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 03.11.10, 20:21
  Senator Krzysztof Zaremba, kandydat PiS na prezydenta Szczecina, złożył w prokuraturze wniosek o ściganie mężczyzny, który awanturował się w jego biurze i groził jemu oraz Joachimowi Brudzińskiemu.

  We wtorek do biura senatorskiego Zaremby wszedł 65-letni mężczyzna z torbą pełną dokumentów. Po rozmowie z senatorem nie chciał opuścić biura. - Zachowywał się bardzo agresywnie, kopał drzwi, wykrzykiwał groźby pod moim adresem i Joachima Brudzińskiego, którego nie było w biurze. Groził, że "załatwi go, rozdepcze jak karalucha" - tak wydarzenie opisywał Zaremba. Dodał, że "mężczyzna ten jest znany wszystkim chyba politykom w Szczecinie, bo bywał częstym gościem w ich biurach".

  Senator zawiadomił policję, która zatrzymała mężczyznę, gdy ten wyszedł z budynku. Zaremba zdecydował się złożyć wniosek o ściganie mężczyzny po rozmowie z prokuratorem. - Prokurator przedstawił mu zapisy zeznań policjantów, którzy zatrzymywali mężczyznę. W obecności mundurowych człowiek ten powtarzał swoje groźby wobec Zaremby, krzyczał, że go zabije i że będzie nadal nachodził jego biuro - wyjaśnił Olszewski.
  REKLAMA Czytaj dalej

  - Za słowne grożenie popełnienia przestępstwa na szkodę innej osoby grozi do dwóch lat więzienia. Osoba, pod adresem której kierowane były groźby karalne, musi sama złożyć wniosek o ściganie przestępcy - powiedział rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon.


  --
  *

  do WSZYTSKICH 3-ech

  PO NA JAKI CH. ŻESCIE SIĘ TAK NADYSTUWALI?............tylko nie piszcie mi teraz, ze nie ostrzegałem - (wyjaśniałem) - a POtem nie kpiłem IRONICZNIE
  i FINEZYJNIE>_______________________...........ok?######################
  ###################FAKTY SĄ KOLEJNE....po tych, ktore już wam
  jołopki osiołkowe opisalem.
  ------->

  Senator Krzysztof Zaremba, kandydat PiS na prezydenta Szczecina, złożył w prokuraturze wniosek o ściganie mężczyzny, który awanturował się w jego biurze i groził jemu oraz Joachimowi Brudzińskiemu.

  We wtorek do biura senatorskiego Zaremby wszedł 65-letni mężczyzna z torbą pełną dokumentów. Po rozmowie z senatorem nie chciał opuścić biura. - Zachowywał się bardzo agresywnie, kopał drzwi, wykrzykiwał groźby pod moim adresem i Joachima Brudzińskiego, którego nie było w biurze. Groził, że "załatwi go, rozdepcze jak karalucha" - tak wydarzenie opisywał Zaremba. Dodał, że "mężczyzna ten jest znany wszystkim chyba politykom w Szczecinie, bo bywał częstym gościem w ich biurach".

  Senator zawiadomił policję, która zatrzymała mężczyznę, gdy ten wyszedł z budynku. Zaremba zdecydował się złożyć wniosek o ściganie mężczyzny po rozmowie z prokuratorem. - Prokurator przedstawił mu zapisy zeznań policjantów, którzy zatrzymywali mężczyznę. W obecności mundurowych człowiek ten powtarzał swoje groźby wobec Zaremby, krzyczał, że go zabije i że będzie nadal nachodził jego biuro - wyjaśnił Olszewski.
  REKLAMA Czytaj dalej

  - Za słowne grożenie popełnienia przestępstwa na szkodę innej osoby grozi do dwóch lat więzienia. Osoba, pod adresem której kierowane były groźby karalne, musi sama złożyć wniosek o ściganie przestępcy - powiedział rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon. • hasz0 03.11.10, 20:55

  --
  ..............hahahaha?......nie tego nie da się wyśmiać*

  nie da ię zakląć.ad personoGNOcoprolaliami piczymi......

  mój dom wg piczego nie jest MOIM DOMEM?
  tak jak..............???????!!!!!!!!!!!!!!
  POLSKA NIE JEST MOJĄ POLSKĄ?????

  ......jeśli KTOKOLWIEK JESZCE NIE WIDZI

  IQUJKA PICZEGO dł.19,5 cm wnętrowskiego.........znaczitsja UJEMNIE WYSTAJACEGO ZAMIAST
  DO INYCH LUDZI DLA POZYTKU....w kierunku piczego NIECIEKAWEGO wnetrza
  ....to musi mieć BOR -suczy charakterek..........

  Aha Xsięciu dziekuje za info o pewnych blogerach np.
  niepoprawni.pl/blog/164/p%20%20alikot-wyzywam-cie
 • sz0k 03.11.10, 15:30
  O "sile" przekazu możemy się spierać. W latach 90 też potrafił wygrać AWS, mimo nieustannej różowo-czerwonej propagandy. Czy to dowodzi, że siła tego przekazu jest rzeczywiście tak marna? Nie sądzę, raczej że działa prawo "wahadła wyborczego" i raz na jakiś czas ludzie mają już na tyle dosyć bulszitu, że to prawo bierze górę nawet nad medialną papką.
  Swoją drogą jak myślisz, czemu "dupokracja" jest w umysłach 90% ludzi swego rodzaju dogmatem, czymś kompletnie niepodważalnym i oczywistym, a każdy kto ją krytykuje to musi być jakiś szaleniec i oszołom?

  > No i zap
  > omina Pan, że psychopacie nie potrzeba tyle i tego, co normalnemu człowiekowi,
  > przeto sprowokować go do furii może cokolwiek, niekoniecznie "przekaz".

  No to się zgadza. Tylko, że empiria dowodzi raczej czegoś innego. Tacy szaleńcy, co to ich wylali z roboty, zbankrutowali, żona ich rzuciła, dowiedzieli się że są nieuleczalnie chorzy, itd. najczęściej rozwalają właśnie tą rodzinę, ludzi z roboty, kogoś kogo winią za swój stan, itp. Atak na polityków nie wydaje się Ci tutaj ani trochę podejrzany?

  > Pan usunął z pola rażenia swojej inteligencji przeszkadzające fakty

  Jakie fakty?

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • xiazeluka 03.11.10, 16:05
  Wczoraj w telewizorze usłyszałem wypowiedź jakiejś rozkosznej Amerykanki: "No pewnie, że trzeba iść na wybory, to ważniejsze od osób, na które zagłosujemy" (trochę niegramatyczne to, lecz przekaz jest jasny). No to o czym my mówimy? Jeśli lud ma ugruntowane przekonania demotfukratyczne, to lezie na te wybory i zaznacza na oslep swoich reprezentantow. Przewagę mają partie medialnie nośne, takie, które są znane przeciętnemu lemingowi. Prędzej dureń jeden z drugim zagłosuje na PiS (bo zna tę nazwę) niz na WiP (co to???). Do tego dochodzi też (punkt dla Ciebie, poniekąd) chęć opowiedzenia się za słabszym, czyli opozycyjno-flekowanym pisem.
  Tyle, że idzie to wszystko w b r e w rzekomej linii powszechnej antykaczystowskiej nienawiści i pogardy. I nie działa w przypadku JKM smile

  Atak na polityków nie wydaje się Ci tutaj ani trochę podejrzany?


  Nie. Sam mam listę 700 000 polityków do odstrzału (uwaga kapusie: to taki przedwojenny żart). To po prostu kwestia odpowiedniej skali: typek nie miał kogo obwinic za swój los, to poleciał po najgrubszej gałęzi. To nie żona kazała mu kupić kasę fiskalna do taxi, to nie sąsiad zmusił go do powrotu z Kanady. To zrobili ONI - politycy.
  Rozumowanie głupawe, lecz daję słowo honoru, iż znam zywego, zdrowego faceta, który podobne rzeczy opowiada z pełnym przekonaniem. PiSu nie lubi na równi z Peło, lekarzami, policjanatami, prywaciarzami, klerem, USA i diabli wiedzą czym jeszcze. Lubi jedynie okres swojej młodości, czyli prl. Gdyby więc miała zamiar strzelać do sprawców swoich urojonych nieszczęść, to Jaruzel i podobna swołocz mogliby czuć się bezpiecznie.
  Jasne chyba?  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • sz0k 03.11.10, 16:55
  xiazeluka napisała:

  > Jeśli lud ma ugruntowane przekonania demotfukratyczne

  No właśnie, clue jest przez kogo ma to ugruntowane. Taki mamy ponoć pluralizm, a widział kto kiedyś jakieś media krytykujące system dupokratyczny?

  > Gdyby więc miała zamiar
  > strzelać do sprawców swoich urojonych nieszczęść, to Jaruzel i podobna swołocz
  > mogliby czuć się bezpiecznie.

  No otóż to. W przypadku Ryszarda C. też mam wielce prawdopodobne podejrzenia, że kolesie z SLD mogliby się czuć bezpiecznie, że już o dupokratach.prl, czy dajmy na to UPR, nie wspomnę. Bo albo to "swoi", albo nie istnieją w świadomości takiego psychola. A dlaczego nie istnieją? Bo nie trąbi się o nich na okrągło w mediach. Trudno więc mówić w przypadku tego wydarzenia o totalnym przypadku i zupełnej losowości.
  Czy ci z PO mogliby się czuć na podobnej zasadzie "bezpieczni"? Moim zdaniem tak, ale to już są domysły w oparciu o te skrawki informacji, nad którymi się tutaj tak rozwodzimy. Kwestia "świadomości" na pewno odpada, PO jest non stop w mediach. Pozostaje więc kwestia traktowania jako "swoich", albo "nie swoich".

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • andrzejg 03.11.10, 16:47
  sz0k napisał:

  > O "sile" przekazu możemy się spierać

  Przesadzasz z tą siłą przekazu.

  Każdy przekazior ma swoją widownię, a ta wybiera je według swoich gustów.
  Czasami słucham RM z czystej ciekawości, ale żebym dał się katować dzień w dzień?
  Publika konkretnych przekaziorów ma juz swoje przekonania. To są lemingi od poszczególnych stacji i ich nie trzeba do niczego przekonywać.

  A.
 • sz0k 03.11.10, 17:23
  andrzejg napisał:

  > sz0k napisał:
  >
  > > O "sile" przekazu możemy się spierać
  >
  > Przesadzasz z tą siłą przekazu.

  "Siła" w sensie jaki w praktyce efekt przynosi medialne pranie mózgów. Luka ma nieco racji, że gdyby rzeczywiście miało być tak tragicznie jak piszę to SLD, czy PO powinno mieć powiedzmy po 90% głosów, a ludzie powinni masowo wychodzić na ulice odstrzeliwać "Kaczyńskich" i "Giertychów". Tak się oczywiście nie dzieje, ale i tak nieustanne oscylowanie poparcia dla PO w granicach 50% w momencie kiedy ta partia, już bez żadnej żenady i skrupułów, leci sobie w ch uja, dymając swoich wyborców na lewo i prawo, jest dość wymowne.

  > Każdy przekazior ma swoją widownię, a ta wybiera je według swoich gustów.
  > Czasami słucham RM z czystej ciekawości, ale żebym dał się katować dzień w dzie
  > ń?
  > Publika konkretnych przekaziorów ma juz swoje przekonania. To są lemingi od pos
  > zczególnych stacji i ich nie trzeba do niczego przekonywać.

  Tutaj natomiast piszesz o pluralizmie i oczywiście się mylisz. Miałbyś rację gdyby wszystkie opcje polityczne, a raczej światopoglądowe, dysponowały podobnym zapleczem medialnym i siłą rażenia. Tak nie jest. Wszystkie czołowe media, docierające gdzieś tak do 90% osób w kraju i mające po miliony widzów i czytelników napierdzielają na tą samą socjal-dupokratyczną nutę. I to jeszcze starając się chodzić w szatkach mediów "obiektywnych i niezależnych".
  Przeciwstawiasz np. siłę jednego radia (i to do tego o typowym profilu radia religijnego, więc tematycznego, z definicji przeznaczonego do określonego targetu) - praktycznie WSZYSTKIM (tutaj nie żartuję, jeśli chodzi o radia to to co się dzieje w TV to jest mały pikuś) pozostałym radiom (ogólnopolskim, ogólnotematycznym, informacyjnym, itp.). Chyba nie muszę dodawać, że jest to wyjątkowy przykład intelektualnej nieuczciwości.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • hasz0 03.11.10, 12:21

  --
  Zycie pisze nadal CIĄG DALSZY
  1 Szczecin ...2 PiSowców
  Będzin

  #############: zadam jedno pytanie:
  JAK JEST TERAZ?


  --
  *ILE MASZ Xsiażę IQ=?

  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 03.11.10, 12:45
  _________
  markd.pl/afery-po/
  _________


  http://farm3.static.flickr.com/2750/4064340497_22ddfac044_o.jpg
  --
  *
  .........
  przeczytaj co piszą POełowcy na temat co by było
  gdyby rządy przejął straszny dla oszustów terrorystyczny dla złodzie i aferzystów
  dyktatorski wobec mafijnych zapędów rząd i zamordystyczny wobec mediów
  i wolności słowa PiS

  i ..POTEM porównaj z tym
  ____________CO JEST TERAZ!________________

 • rycho7 03.11.10, 12:41
  sz0k napisał:

  > to nie był przypadkowy atak, a raczej świadomy, zaplanowany i ukierunkowany właśnie na PiS

  Problemem jest nie to zdanie, lecz co za tym zdaniem ukrywasz/ukrywacie.

  1. Atak nie byl przypadkowy. Sprawca znalazl sie na miejscu zbrodni celowo. Sprawca wczesniej byl celowo takze w inych miejscach.
  2. Atak byl świadomy. Sprawca wiedzial co chce i co robi.
  3. Atak byl zaplanowany. Sprawca wczesniej zdobyl narzedzia zbrodni. Sprawca robil rozpoznanie.
  4. Atak byl ukierunkowany. Sprawca nie chcial zaatakowac dzikow, ktore ryja mu w ogrodku. Sprawca mial na celowniku wiekszych szkodnikow. Ale to wynika bardziej z ukierowania szkodnikow politykow.

  Sadzac po skutku byl to atak na PiS. Niestety nie da sie udowodnic, ze byl to atak "świadomy, zaplanowany i ukierunkowany właśnie na PiS". Nie ma ku temu dosc informacji.

  Pislamisci sa znani z wielce pokracznego "myslenia" kategoriami "oblezonej twierdzy". To analogiczne go "wszystko mu sie kojarzy z d.pa". Uzycie przez Ciebie wlasnie takiego sformulowania wiadomo do czego prowadzi. Gdzie mozna skladac wnioski patentowe przemyslu nienawisci?

  Przy okazji przepraszam Was, ze Bog jak chce kogos pokarac to odbiera mu rozum.
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • sz0k 03.11.10, 13:37
  rycho7 napisał:

  > Sadzac po skutku byl to atak na PiS. Niestety nie da sie udowodnic, ze byl to a
  > tak "świadomy, zaplanowany i ukierunkowany właśnie na PiS". Nie ma ku temu dosc
  > informacji.

  Aha. I nie da się udowodnić, że "nie był". Wracamy do casusu "agnostyka".

  > Przy okazji przepraszam Was, ze Bog jak chce kogos pokarac to odbiera mu rozum.

  Czyli ktoś kto nie istnieje odebrał ci coś czego nigdy nie miałeś? OU FOK!

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • rycho7 03.11.10, 13:49
  sz0k napisał:

  > Aha. I nie da się udowodnić, że "nie był". Wracamy do casusu "agnostyka".

  Nieuprawniona interpretacja w uzyciu slowa "my". To jest Twoj kazus. U mnie brak informacji pozostaje jedynie brakiem informacji.

  > Czyli ktoś kto nie istnieje odebrał ci coś czego nigdy nie miałeś?

  Bog istnieje jako pojecie, u Ciebie na dodatek w transcedencji. Ja sie nie szlajam byle gdzie.

  W moim przypadku pozbawil sie Wszechmocy. Nie mial mi czego odebrac. Uczynil mnie Niepokaralnym, niejako deizowal. Poprawia mi to nastroj.
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • hasz0 03.11.10, 13:59
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,118277261,118280067,_dam_Ci_kilka_z_Komsji_d_s_Blidy.html?wv.x=2
  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • dachs 03.11.10, 14:21
  sz0k napisał:
  CytatTo jest notabene bardzo zbliżone do casusu "agnostyków". Ich rzekoma inteligencja i wielka mądrość objawia się w tym, że "ponieważ nie ma dowodów na to, że Bóg jest ani że go nie ma to ja nie wierzę, że Bóg jest, ani że go nie ma"... de facto natomiast jest to obraz lenistwa intelektualnego i braku jakiejkolwiek chęci zmierzenia się z tym faktem.

  Z jakim faktem?

  --
  "The budget should be balanced, the Treasury should be refilled, public debt should be reduced, the arrogance of officialdom should be tempered and controlled, and the assistance to foreign lands should be curtailed lest Rome become bankrupt. People must again learn to work, instead of living on public assistance." - Cicero 55 AC
 • sz0k 03.11.10, 14:33
  dachs napisał:

  > sz0k napisał:
  > CytatTo jest notabene bardzo zbliżone do casusu "agnostyków". Ich rzekoma int
  > eligencja i wielka mądrość objawia się w tym, że "ponieważ nie ma dowodów na to
  > , że Bóg jest ani że go nie ma to ja nie wierzę, że Bóg jest, ani że go nie ma"
  > ... de facto natomiast jest to obraz lenistwa intelektualnego i braku jakiejkol
  > wiek chęci zmierzenia się z tym faktem.

  >
  > Z jakim faktem?

  Istnienia Boga.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • dachs 03.11.10, 14:41
  sz0k napisał:

  > > Z jakim faktem?
  >
  > Istnienia Boga.

  Tak własnie myślałem. Z poprzednich Twoich postów odniosłem wrażenie, że zbyt łatwo przykładasz pojęcie "faktu" do istnień w swej istocie niepoznawalnych.
  Zakładam, że co niedziela wymawiasz w kościele słowa: "Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego..."
  Zatem nie wiesz - wierzysz.

  --
  "The budget should be balanced, the Treasury should be refilled, public debt should be reduced, the arrogance of officialdom should be tempered and controlled, and the assistance to foreign lands should be curtailed lest Rome become bankrupt. People must again learn to work, instead of living on public assistance." - Cicero 55 AC
 • sz0k 03.11.10, 15:37
  dachs napisał:

  > sz0k napisał:
  >
  > > > Z jakim faktem?
  > >
  > > Istnienia Boga.
  >
  > Tak własnie myślałem. Z poprzednich Twoich postów odniosłem wrażenie, że zbyt ł
  > atwo przykładasz pojęcie "faktu" do istnień w swej istocie niepoznawalnych.
  > Zakładam, że co niedziela wymawiasz w kościele słowa: "Wierzę w Boga, Ojca Wsze
  > chmogącego..."
  > Zatem nie wiesz - wierzysz.

  Tak samo jak to, że wszechświat się rozszerza i ma ileśtam miliardów lat... Nie zmienia to faktu (nomen omen smile, że uznajemy to za fakt.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • dachs 03.11.10, 15:51
  sz0k napisał:


  > Tak samo jak to, że wszechświat się rozszerza i ma ileśtam miliardów lat... Nie
  > zmienia to faktu (nomen omen smile, że uznajemy to za fakt.

  Niezupełnie. To ze wszechświatem uznajmy, za tak dobrze udokumentowaną hipotezę, że możemy ją przyjąć roboczo za "fakt", do czasu pojawienia się innej hipotezy, lepiej wyjasniającej mechanizmy wszechświata.
  Wynika to z tego, że uznaję wszechświat za - w naturze swej - poznawalny.
  Bóg - w swojej naturze - poznawalny nie jest.


  --
  "The budget should be balanced, the Treasury should be refilled, public debt should be reduced, the arrogance of officialdom should be tempered and controlled, and the assistance to foreign lands should be curtailed lest Rome become bankrupt. People must again learn to work, instead of living on public assistance." - Cicero 55 AC
 • sz0k 03.11.10, 16:06
  > Bóg - w swojej naturze - poznawalny nie jest.

  Mylisz się. Jest. Bóg jest wszędzie, więc poznaje się go po "owocach". Podobnie jak wiatr, którego nie widzimy, ale widzimy jego efekty. Nie jest to oczywiście doskonałe poznanie "twarzą w twarz", ale jest.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • dachs 03.11.10, 16:19
  sz0k napisał:

  > Mylisz się. Jest. Bóg jest wszędzie, więc poznaje się go po "owocach". Podobnie
  > jak wiatr, którego nie widzimy, ale widzimy jego efekty. Nie jest to oczywiści
  > e doskonałe poznanie "twarzą w twarz", ale jest.

  No właśnie. Poznajemy Go po "owocach".
  Wiemy, że coś się zdarza, czujemy istnienie niewytłumaczalnego i wierzymy, że to Bóg. Ale wiedzieć tego nie możemy.
  Na podstawie zjawisk tworzymy sobie Jego obraz. On nas wprawdzie stworzył na podobieństwo swoje, my jednak możemy Go sobie wybrazić jedynie na podobieństwo nasze.
  Jego natury nie możemy zgłębić, gdyż sami bylibyśmy Mu wtedy równi.
  To trochę jak mój pies. Zna mnie doskonale, kocha, lubi i szanuje, poznaje po owocach (pełna micha, albo banicja do koszyka), ale mojej ludzkiej natury nie zgłębi nigdy.


  --
  "The budget should be balanced, the Treasury should be refilled, public debt should be reduced, the arrogance of officialdom should be tempered and controlled, and the assistance to foreign lands should be curtailed lest Rome become bankrupt. People must again learn to work, instead of living on public assistance." - Cicero 55 AC
 • sz0k 03.11.10, 16:36
  Nom, ale ja natury nie zgłębiam. Ja stwierdzam, że jest smile

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • andrzejg 03.11.10, 16:43
  ciekawe dlaczego wiatr nie jest dla Ciebie Bogiem?
  Przeciez napisałeś 'nie widac, a czuć'.

  Też mnie ciekwi jak czujesz dotyk Boga.

  A.
 • sz0k 03.11.10, 16:56
  andrzejg napisał:

  > Też mnie ciekwi jak czujesz dotyk Boga.

  Mawiają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

  --
  Forum Aquanet - najstarsze forum polityczne na portalu przesunięte przez administrację do niewidocznej kategorii.
  oleg3: "A gdzie link do kat. specjalne?"
  siwa: "Nie ma i nie będzie."
 • rycho7 03.11.10, 17:40
  dachs napisał:

  > Jego natury nie możemy zgłębić, gdyż sami bylibyśmy Mu wtedy równi.

  No, no, maluczki miedzy maluczkimi.

  Ale masz sile razenia "argumentow", jak granat w rabarbar.
  --
  Pozdrawiam Rycho7
  PS. Hasz jak zwykle koncy w wodu
 • oleg3 27.10.10, 06:14
  xiazeluka napisała:

  > jeśli kartka z nazwiskami polityków innych partii jest faktem - to atak na pis był p r z y p a d k i e m.

  Wyszedł z Ciebie propagandysta, Luka. Poświęciłeś dużo czasu i atłasu by wykazać bezsens analizowania działań w a r i a t a, ale nie brzydzisz się użyć poręcznego, alogicznego w świetle Twoich uprzednich dywagacji, argumentu. Przecież wedle Twojego rozumowania ta hipotetyczna lista sama jest dziełem p r z y p a d ku i gdyby zawierała wyłącznie nazwiska pisiorków nie byłaby argumentem o braku przypadku.

  --
  Zobacz ile wynosi dług publiczny
 • xiazeluka 27.10.10, 09:23
  Jeśli lista istnieje i jeśli są na niej nazwiska politykierów spoza LiN, to atak akurat na melinę kaczorów j e s t przypadkiem. Tak samo przypadkiem byłby atak na dowolna inną melinę dowolnej innej partii.

  Gdyby natomiast lista składała się wyłącznie z nazwisk kaczystów, to dopiero wtedy byłby to argument na "brak przypadku".

  Czego konkretnie nie zrozumiałeś w tym rozumowaniu?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • oleg3 27.10.10, 09:32
  xiazeluka napisała:

  > Czego konkretnie nie zrozumiałeś w tym rozumowaniu?
  Jak jest Ci wygodnie to działanie szaleńca jest pozbawione przypadku, choć generalnie jest przypadkowe. Okrzyki po morderstwie opisywałeś jako przypadek, zaś lista -o ile zawiera odpowiednie nazwiska- przypadkiem nie jest.

  --
  Co obiecali? Co zrealizowali?
 • xiazeluka 27.10.10, 09:54
  Powtórzę wyraźnie i powoli:

  Psychol (być może) nasmarował sobie na kartce nazwiska tuzina politykierów z różnych partii. Tych wytypował do eliminacji. Następnie przystąpił do realizacji zamierzenia. Z oczywistych powodów nie mógł uderzyć na wszystkich jednocześnie, więc wybrał jednego. Niesiołowskiego (?!) albo Kaczyńskiego. Przypadkiem, z nieprzypadkowej listy. Dlatego też i jego okrzyki po zatrzymaniu były dopasowane ogólnie do targetu. Ogólnie - ponieważ nie idzie się zabijać Jarka tam, gdzie go na pewno nie ma. To właśnie decydująco osłabia tezę o nieprzypadkowości ataku na korzyść przypadkowości w wyborze celu.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • oleg3 27.10.10, 10:02
  xiazeluka napisała:

  > Przypadkiem, z nieprzypadkowej listy.

  Tia. I to by było na tyle Luka. Nie widzę sensu by ciągnąć to dalej.
  --
  Co obiecali? Co zrealizowali?
 • xiazeluka 27.10.10, 10:08
  Jak tam sobie chcesz. Rewolwerowiec-nożownik napadł na melinę pis, bo po fakcie krzyczał, że nie lubi pis. Mill jest w siódmym niebie z powodu posiadania tak pojętnego ucznia.


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 27.10.10, 10:30
  xiazeluka napisała:

  > Jak tam sobie chcesz. Rewolwerowiec-nożownik napadł na melinę pis, bo po fakcie
  > krzyczał, że nie lubi pis. Mill jest w siódmym niebie z powodu posiadania tak
  > pojętnego ucznia.
  >
  > Coz to Luka za lamance wyczyniasz?Napadl na meline PIS i po fakcie krzyczal, ze nie lubi PIS, a to, ze tym, ktorych zabijal mowia, ze gina w zastepstwie Kaczynskiego, to tez bylo po fakcie?

  Racje ma Oleg chyba sie zestarzales.


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 27.10.10, 10:38

  Re: ? ? ?
  xiazeluka 27.10.10, 10:08

  Jak tam sobie chcesz. Rewolwerowiec-nożownik napadł na melinę pis, bo po fakcie krzyczał, że nie lubi pis. Mill jest w siódmym niebie z powodu posiadania tak pojętnego ucznia.

  _____ODWRÓCMY!_ok Lukaiq?_________zgoda?___________

  Jak tam sobie chcesz. Rewolwerowiec-nożownik nie napadł na melinę PO, bo przed faktem NIE krzyczał, że nie lubi PO. Jedynie pytał o siedzibę PiS...co po paru h ZDEMENTOWANO.

  Prawdziwe są TYLKO wiadomości ZDEMENTOWANE!

  Jak tam sobie chcesz. Rewolwerowiec-nożownik jednak po wizycie w lokalu PO

  .......gdzie
  .......JEDNAK nie zastal
  i JEDNAK
  .........i nie pozabijał pracowników biura POselskiego
  to jedsnak
  .........napadł na melinę PiS,
  i zarżnął jak watahe i bydło.
  Chociaż nie zastal tam zadnego znaczącego posła PiS porownywalnego do Napieralskiego, Kurskiego, Niesiołowskiego...Millera..itd. [kartkę mu wrzucono, instruktaz podczas "nieprzesluchania" z kotrego to nieprzesluchania
  BLYSKAWICZNIE PRZECIEKŁY POżądane "przecieki"
  na dodatek po fakcie NIE krzyczał, "że nie lubi PiS" jak piszesz matacząc i oslabiajac wymowę FAKTU tak FAKTU! Luka...ale krzyczal UCISZANY!!!! tak LukaIQ ..UCISZANY!!! że chce POOZABIJAĆ WSZYTSKICH Z PIS i KACZYŃSKIEGO ale za miało miał nabojów w "pistoleciku"<-"jak piszesz matacząc i oslabiajac wymowę FAKTU tak FAKTU! Luka"
  . Mill jest w siódmym niebie z powodu posiadania tak pojętnego ucznia.
  Mill jest w siódmym niebie z powodu posiadania tak pojętnego ucznia.
 • andrzejg 27.10.10, 10:40
  oleg3 napisał:

  > xiazeluka napisała:
  >
  > > Przypadkiem, z nieprzypadkowej listy.
  >
  > Tia. I to by było na tyle Luka. Nie widzę sensu by ciągnąć to dalej.

  tak poza tym warto by cytować dłuzszy fragment wypowiedzi
  A.
 • gini 27.10.10, 10:45
  andrzejg napisał:

  > oleg3 napisał:
  >
  > > xiazeluka napisała:
  > >
  > > > Przypadkiem, z nieprzypadkowej listy.
  > >
  > > Tia. I to by było na tyle Luka. Nie widzę sensu by ciągnąć to dalej.
  >
  > tak poza tym warto by cytować dłuzszy fragment wypowiedzi
  > A.

  A nie mozesz sam przeczytac w poscie?
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 27.10.10, 11:16
  ktorych sobei wybralaś z przeciwnej...jakiej to już wiesz..strony barykady.
  Jakiśliczny ten Twój piczek a jaki honornie herbowy.
  Masz jeszcze wątpliwości ze adwokat i broniony to..dwa nicki ...OBA HONOROWO-HERBOWE

  (błona hymenu z obrzezanego wcześniej napletka)
 • hasz0 27.10.10, 11:20

  ale to co sie dzieje TERAZ w Polsce.przechodzi wszelkie granice wytrzymałosci dla ludzi z bagazem nawet najbardziej szczątkowych zasad przyzwoitosci.
  Innej metody na takich nie ma!

  ZADNEGO GINI-l-NEGO Po-dlizywania! I akceptacji hien na grobach. Z najpodlejszymi wyzwiskami, ktore
  u piq-a i innych tak POdziwasz wbrew swoim zasadom.

  To sie MUSI skończyć RAZ NA ZAWSZE!
  Albo sobie nie spojrzymy w swe własne oczy w lustrze!
 • andrzejg 27.10.10, 11:24
  jak dobrze pamietam, to hymenos dał Ci propozycję sprawdzenia, czy jest hymenem, a dodatkowo wpisał sie na tym forum pod nickiem hymen. Dlaczego nie spytałeś hymena, czy jest hymenosem? Lepiej było udawać ,ze sie nie widzi, coby miec teraz pretekst do labiedzenia?

  A.
 • hasz0 27.10.10, 11:48

  ściagając PROBLEM POLSKI?.....co mnei obchodzi jakiś Hymenos/Hymen..co to znaczy, ze sie wpisal?
  Gdzie sie wpisal....po paru miesiacach nalegań i próśb?...................ZNOWY STAJESZ PO CIEMNEJ STRONIE PRZEMOCY SLOWNEJ ...aby najbardziej skutecznego!....
  TAK TAK...nie bedę sie cackał z POmagierami Piczymi...(patrz Gini:
  [
  .najwiekszy "MEGALOMAN"...iq=?..POdlizywalbym sie gdybym miala swój partykularny idityczny interes zajmowac się blichtrem i błyskotkami w śeicie zjadaczy złudzeń i urojeń,
  iluzji i cudactwa......serwowanego tak POdle....]
  skutecznego w tym sensie jaki MOZESZ ZAOBSERWOWAC W TYM WŁASNIE WATKU WOBEC IQLUKI.

  Albo masz tak zaburzoną precepcje jak Gini....ja........"kolego" sasiedzie
  pamietasz HERBOwe GNO-..?
  od razu wyjasniłem co?
  kiedy? gdzie/ z kim? w jaki sposob? dlaczego?..po co? od kiedy? i w jakim KONTEKSCIE POLITYCZNYM!!!! nie swim osobistym...BO zapytam przed KIMŻE TO?

  PZRED KIMŻE ? TO_________PYTAM SIĘ CIĘ???PRZED KIM?...PRZED nocnikami nocnymi zamienniakmi?

  Nie jestem koniem...osłem...jak POwiacy..bo koń osioł jak zwierzę jak wszystkie SSAKI...wchodzi w nowe stado okazujac POkorę...zwiesza łeb...podwija ogon...POmiedzy nogi...odwraca wzrok...i pysk!......od innych koni i tak postepujac od wielu dni zbliża sie do nowego stada dopóki domunujacy OGIR nie pozwoli nowicjuszowi zbliżyć sie małymi krosczkami i zosatac czlonkeim stada.

  często etez musi jak Sikorski, jak Niesiołowski, jak artysci czy bartoszewski jak wielu innych upodlic sie wyzwiskami wibec poprzedniego

  ________________STADA______________

  _________TERAZ WEŹ SIE I ZASTANÓW Mając tak POdłe ilustracje ilustrujace DOSLOWNIE
  ROZUMIES ZDOSŁOWENIE WYKAZALI .......nawet w sferze werbalnej leskykalnej DOBOREM SŁOW Z ZOOfilijnego wyziskowania:

  "bydlo'
  'wataha"
  "stado"
  zwierzyna
  wypatroszenie
  nawet nei OSKAL_POwanie...jakeigo ja użylem parodiujac T_ete -IRONIE...
  bo to dotyczy ludzi...

  akle "KACZORY,
  kaczka
  "zwierzęca nienawiść" masz troszeczke iq...sam znajdziesz ANLOGIE do cbdo mej tezy.

  Rozmawaiaj ze mną o
  1*

  PO-PiS tak
  PiS-PO ___PRZENIGDY..
  ______________________
  2*
  przed POPiSem

  "brzydka panna"...kawaler"
  malżeństwo skonsumowane i nie'
  "flirt" z PO
  zaloty...jezyk ludzko malżeński etż z repertuaru PR-u

  podobnei jezyk piczy GNO- do obrzydzenia już nie PARTII PiS...
  ale milionow wyborców PiS...OBCIACHWI...WIEŚNIACTWO OBRZYDLIWI BEZZEBNI

  ..widziales tych pod krzyzem w tej TVN..
  a potem inych u Pospieszalkiego?
  O TyM gadaj
  1*
  o dlugu 3 bln o
  deficycie 1 Tusk
  o BRAKU REDFORM 4 lata i....PRowym kretactwie, zę to nie tets na PO

  poartii rzadzącej...ale test na PiS czy bedzie wspólpracował jako PO------...dlugo dlugo opluwane NIC...potem ugodowe PiS.
  Czy Ty masz IQ >19?


 • hasz0 27.10.10, 11:52
  Polska: Wiadomości | Rozmowy | Media | Wideo | Galerie

  AAA PiS wypowiada wojnę -

  "dość chamstwa"


  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PiS-wypowiada-wojne---dosc-chamstwa,wid,12795769,wiadomosc.html
 • hasz0 27.10.10, 11:57

  forum.gazeta.pl/forum/w,13,118035479,118036481,anim_nawykly_ani_gotow_nawyknac_jestem_.html?wv.x=2
  Tym bardziej, że MAM WIGILIĘ

  >....................................SWIĘTO ...POdwojne!.......................<

  <i chcę je spedzić w mIŁEJ ATMOSFERZE ZGODY i POrozuMieNia<

  pod ZYRANDOLEM bez HiPokryzji typu biję sie w cudze Kusrkiego piersi
  ale w liście nawołuje BY BIC SIE W SWOJE!!!! jak......no dobra juz kończę!
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,118035479,118036481,anim_nawykly_ani_gotow_nawyknac_jestem_.html?wv.x=2
 • andrzejg 27.10.10, 12:37
  rzeczywiście

  to jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla najkulturalniejszego forumowicza Aqanetu

  A.

  P.S.
  A o pigu i hymenosie to sam non stop płaczesz
 • gini 27.10.10, 14:03
  Tym samym szybciej ten watek przekroczy 200 eke

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 27.10.10, 14:24

  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hymenos 27.10.10, 12:46
  kulturalnym starszym panem?
 • hasz0 27.10.10, 12:50
  uj sie ajko Hymen....masz od Hymena haslo?

  ________________________________________________
  Nadal twierdzisz, że nie łżesz i jesteś
  hymenos 27.10.10, 12:46 Odpowiedz kulturalnym starszym panem?
  aaa wigilia
  andrzejg 27.10.10, 12:37 Odpowiedz rzeczywiście

  to jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla najkulturalniejszego forumowicza Aqanetu

  A.

  P.S.
  A o pigu i hymenosie to sam non stop płaczesz
 • hasz0 27.10.10, 12:54

  anem przez co najmniej 7 lat?

  ________A TERA POwaznie!__________gdziw idzicie technike maleszki...obrażania fałszem
  i oszczerstwem?
  przekrecaniem faktów i klamstwami albo cyniczną GRA?

  albo rynsztokiem niewybrednych wyzwisk?

  GDZIE JE OSŁY PERCEPCYJNE WIDZICIE?

  __________VHCEZIE WROCIĆ DO DAWNEJ ROLI BEZKARNEGO UBLIŻANIA KULTURALNYM STARSZYM PANOM/_?_/

  Jak sie o d w i n e laską PRAWDY w 1 i w 2 łeb to wam IQ wróci na miejsce!
  ................
 • hasz0 27.10.10, 13:00

  --
  Polska: Wiadomości | Rozmowy | Media | Wideo | Galerie
  AAA

  PiS wypowiada wojnę - "dość chamstwa"
  Komisja ds. katastrofy działa bezprawnie?
  Autor: Wiktor Ferfecki Wyślij znajomemu zamknij [x]
  Wiadomość została wysłana.  E-mail odbiorcy*Imię nadawcyE-mail nadawcy*Wiadomość Kod z obrazkaPola oznaczone * są wymagane. drukujAAA
  07:4724.06.2010
  Czy komisja badająca katastrofę samolotu prezydenckiego, na której czele stoi minister spraw wewnętrznych Jerzy Miller, została powołana z naruszeniem prawa? Taką tezę stawia były minister transportu, a obecnie poseł Polski Plus Jerzy Polaczek. Wątpliwości podziela część konstytucjonalistów – ustalił portal tvp.info.

  Leming.
  Ag I Hymenos, którzy bezkrytycznie wierzą w to, co usłyszą w telewizji, albo przeczytają w Internecie i przyjmują to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważają się przy tym za mądrych i KULTURALNYCH. Głupki. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy lemingów jest portal gazeta.pl
  http://s.v3.tvp.pl/images/8/6/d/uid_86d686e5c98669651e3209f5c85badef1277304755308_width_268_play_0_pos_3_gs_0.jpg
  www.tvp.info/informacje/polska/komisja-ds-katastrofy-dziala-bezprawnie/2021473
  Komisję powołano pod koniec kwietnia. Ma za zadanie wyjaśnić przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem i opracować działania zapobiegające podobnym tragediom. W tym celu Jerzy Miller współpracuje ze stroną rosyjską. To on przywiózł z Moskwy kopie zawartości tzw. czarnych skrzynek i stenogramy rozmów w kokpicie.

  Tuż przed powołaniem komisji minister obrony znowelizował rozporządzenie dotyczące badania wypadków lotniczych. Dopisał do niego, że w przypadku katastrofy samolotu z przedstawicielami najwyższych władz państwowych, komisję powołuje szef MON w porozumieniu z premierem. Tymczasem w ustawie Prawo lotnicze napisano, że komisji nie powołuje się w porozumieniu z premierem, ale z szefem MSWiA. W rozporządzeniu, pomimo braku odpowiednich przepisów w ustawie, zapisano też, że komisja podlega premierowi.

  Zdaniem Jerzego Polaczka, posła Polski Plus i byłego ministra tsranportu, ta niekonsekwencja powoduje, że komisja została powołana nielegalnie. – Rozporządzenie jako akt niższej rangi nie może wychodzić poza zakres ustawy. Wydając rozporządzenie, rządząca partia powinna zmienić prawo lotnicze – uważa.

  Poseł wysłał w tej sprawie interpelację do premiera. Zamówił też analizę prawną w Biurze Analiz Sejmowych. – Badanie wypadku pod Smoleńskiem przypomina w sensie prawnym osuwisko. Pojawia się fundamentalne pytanie, czy z ustaleń komisji będzie mógł korzystać polski prokurator w ewentualnym śledztwie dotyczącym katastrofy – dodaje.

  Podobnego zdania jest poseł PiS Jarosław Zieliński. - Rozporządzenie ministra obrony narodowej z 27 kwietnia, które zmieniło rozporządzenie poprzednio obowiązujące wykroczyło poza dyspozycje artykułu 140 prawa lotniczego. Tryb powoływania komisji wykracza poza ten artykuł - mówił w TVP Info Jarosław Zieliński. Jego zdaniem wypadki, jak ten tragiczny w Smoleńsku muszą być badane z najwyższą starannością, udziałem i nadzorem najwyższych organów państwa.- Może intencja jest dobra, ale mogą powstawać wątpliwości dotyczące trybu powołania komisji ponieważ rozporządzenie wykroczyło poza delegację ustawową -przekonywał Jarosław Zieliński z PiS.

  Wątpliwości Jerzego Polaczka podziela konstytucjonalista dr Ryszard Piotrowski. – Skoro w ustawie nie ma upoważnienia do określenia podległości komisji, rozporządzenie nie powinno stwierdzać, że podlega ona premierowi. Rozporządzenie wykracza poza delegację ustawową. To budzi wątpliwości – ocenia. – Teoretycznie mogłoby zostać zakwestionowane w Trybunale Konstytucyjnym. Podejmując decyzje, Trybunał zawsze bierze jednak pod uwagę skutki wyroków – uspokaja konstytucjonalista.

  Co o sprawie sądzi minister obrony narodowej, który znowelizował rozporządzenie? Rzecznik ministra Janusz Sejmej uważa, że zarzuty posła Polaczka są bezzasadne. – Aspekty prawne związane z powołaniem komisji dogłębnie przeanalizowano przy tworzeniu rozporządzeń. Nie może być mowy o tym, że w jakikolwiek sposób naruszono ustawę – uważa. – Wątpliwości nie może budzić też decyzja dotycząca podległości przewodniczącego komisji premierowi. Poprawność takiego rozwiązania potwierdza Konstytucja, zgodnie z którą premier kieruje pracami Rady Ministrów, koordynuje i kontroluje prace jej członków – zaznacza.

  Podobne argumenty wysuwał na antenie TVP Info poseł PO Robert Węgrzyn. - Odpowiedzmy sobie na fundamentalne pytanie, czy chcemy tę sprawę wyjaśnić czy czepiamy się przecinków. Nadrzędnym celem jest wyjaśnienie sprawy. Nie sadzę aby to rozporządzenie nie było konsultowane z prawnikami - mówił poseł platformy.
 • hasz0 27.10.10, 13:04
  a Powiadomiłem Was obu....

  robicie HUCPĘ SZUMNĄHAŚLIWO_ZAKŁÓCAJACĄ
  jaką d. robili Żydzi posrd kramow gdy oszukanydomagała sie zwrotu kasy.
  TY_PO_wka


  Podobne argumenty wysuwał na antenie TVP Info poseł PO Robert Węgrzyn. - Odpowiedzmy sobie na fundamentalne pytanie, czy chcemy tę sprawę wyjaśnić czy czepiamy się przecinków. Nadrzędnym celem jest wyjaśnienie sprawy. Nie sadzę aby to rozporządzenie nie było konsultowane z prawnikami - mówił poseł platformy.


  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 27.10.10, 13:40

  : Sz0ku, w sprawie faktów,
  hymenos 27.10.10, 12:56

  Incydenty w biurach poselskich miały miejsce również w innych biurach PiS, w biurach PO i SLD. Nie były one tak nagłaśniane z przyczyn oczywistych, żeden z nich nie zakańczył się tak tragicznie. Mając do czynienia z szaleńcami, to na jakiej podstawie twierdzisz, że ich kolejność w czasie ma jakieś znaczenie? Owszem, zadzwonił w czwartek ale czy jesteś na 100% przekonany, że motywacją był odwet a nie nienawiść do PO czy Tuska?


  ________a JAK? CZY TAK JAK PISZESZ - slyszaleś w relacjach na żywo?_____

  _______czy masz PO-lecenie PO-wtarzać wypracowany "przeciekowo"

  ______OGŁUPIAJACY TŁUSZCZĘ SZUM______

  I prosze Cie szamtławcu ustąp w dzień
  pogrzebu jesli już nie mozecie w wigilię
 • hymenos 27.10.10, 13:45
  I prosze Cie Gnoju ustąp w dzień pogrzebu jesli już nie mozesz w wigilię

 • hasz0 27.10.10, 13:59
  www.alert24.pl/alert24/1,84880,8349970,_To_cud____rosyjska_prasa_o_wczorajszym_ladowaniu.html
  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8350779,Macierewicz_o_wczorajszym_ladowaniu_Tu_154_w_Rosji_.html
  film obejrzała?

  ze nie wiem kiedy jest pogrzeb Sw. P. Rosiaka

  ..........
  wiem, po wszystkich Twoich postach jaką wyzanesz kulturę
  "ERYSTYKI" pozal sie...PONA WSZTSKO- BYLE w bialych rekawiczkach

  ___________BO PRZEZ 3 lat W BRUDNYCH CI SIĘ NIE UDALO....
  ........nie ze mną te prostackie nr nry

  Ktore bierzecie z "€uropy" już pisalem Miriam

  żeby doceniala polskie jasne zdrowe radosne warkocze
  bialogłów

  a nie farncuskie wąsate i czarne w krynolinach zalsniajacych krosty "francuskiej" choroby
  ktore przy pomocy zlotych mloteczków odwszawialy sie w czasie balów
  a na ustronne miejsca bez majtek wybieraly sasiednie salony wersalskie...
  gdy u ans były banie i laźnie oraz kanalizacja.
  ---->
  PODOBNIE PAN Donio wyzywa moherową koalicje oponentów, ktorym nei daje rady
  w rg AD REM...i łapie sie brzytwy AD PERSONAM
  "Burza zaczęła się od Tilo Sarrazina. Bankiera z SPD znanego z niewyparzonej gęby i dziwnych – jak na lewicowca – poglądów. „Głupi, głupszy, PDS” (dawni postkomuniści z b. NRD) – to jeszcze ujdzie, nie tylko w Niemczech różne lewice drą ze sobą koty. „Bezrobotnym nie starcza na opał w zimie? To niech założą swetry” – tu już gorzej, ale od finansisty mało kto oczekuje wrażliwości społecznej. Tym razem przegiął naprawdę – przypisując muzułmanom i w ogóle imigrantom genetycznie (!) uwarunkowaną... niższą inteligencję, kulturową niższość i powszechną niechęć do integracji. „Niemcy się wykańczają” głosi tytuł jego książki, a główna teza brzmi: zapóźnione nieroby z Turcji drenują niemiecki socjal i mnożą się jak króliki a porządni Niemcy tak się na nich zapracowują, że już na własne dzieci czasu nie starcza. Upraszczam oczywiście, ale potoczny odbiór bestsellera jest właśnie taki. I co z tego? Afera? A jakże – politycy od prawa do lewa rytualnie potępili autora, a działacze żydowscy zasugerowali mu akces w szeregi neofaszystowskiej NPD. I sprawa by się rozeszła po kościach – równie szybko jak setki tysięcy egzemplarzy książki.

 • hasz0 27.10.10, 14:03
  I zajmij sie obroną Rosjan, Niemców, USA i izrela przed strasznymi
  NIE€uropekjskimi Polakami.

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25594/berlin_180.jpeg
  --
  Deutschland über alles: jedno krótkie zdanie i taki skandal. Prezydent Chile chciał być miły dla swych berlińskich gospodarzy – w trakcie oficjalnej wizyty wpisał do księgi pamiątkowej słynny wers dawnego hymnu Rzeszy, usunięty po II wojnie światowej. Zrobiło się niezręcznie, bo myśl, że „Niemcy ponad wszystko” nie kojarzy się najlepiej. Zwykła gafa? Niezupełnie. Raczej nieświadomy kij w mrowisko. Bo właśnie część niemieckich elit zaczęła się zastanawiać, co to znaczy być „prawdziwym Niemcem”.

  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-przegial---o-tym-skandalu-mowi-caly-swiat,wid,12797189,wiadomosc.html
 • hasz0 27.10.10, 14:05

  jak dziadki wyuczyły wnuczków
  - czym mają (jakim GNO)
  szturchać 98% Polactwa

  a bo 2% MYŚLI TAK JAK PALIKOT ale tego glosno nie mówi!
 • hasz0 27.10.10, 14:08
  "Prawdziwa Polka katoliczka"
  Prawdziwy Polak katolik"

  .iel ejszce bedziecie grali 1 skrzypce na nerwach MOHEROM popychani kalką idiotów egzystencjonalnej kołtunerii konsumenckiej
  z tytulami licencjackimi


  MEDYCYNA MA TRWAC
  5 lat?!!!!!!!!!.............IQ=?
 • oleg3 27.10.10, 20:25
  > tak poza tym warto by cytować dłuzszy fragment wypowiedzi

  Nie interesuje mnie to Andrzeju. To dla mnie rozrywka intelektualna, a nie propaganda propartyjna. Jarkacz i tak spieprzył politycznie korzystne dla PiS skutki łódzkiego mordu. W tej sprawie interesował mnie wyłącznie sposób rozumowania Luki, a przynajmniej sposób jego prezentacji. Skoro Luka doszedł do ściany (a cytowane zdanie jest właśnie ścianą, bo jest wewnętrznie sprzeczne) to dla mnie oznacza koniec tej dyskusji.

  --
  Zobacz ile wynosi dług publiczny
 • gini 27.10.10, 20:59
  oleg3 napisał:

  > > tak poza tym warto by cytować dłuzszy fragment wypowiedzi
  >
  > Nie interesuje mnie to Andrzeju. To dla mnie rozrywka intelektualna, a nie prop
  > aganda propartyjna. Jarkacz i tak spieprzył politycznie korzystne dla PiS skutk
  > i łódzkiego mordu. W tej sprawie interesował mnie wyłącznie sposób rozumowania
  > Luki, a przynajmniej sposób jego prezentacji. Skoro Luka doszedł do ściany (a c
  > ytowane zdanie jest właśnie ścianą, bo jest wewnętrznie sprzeczne) to dla mnie
  > oznacza koniec tej dyskusji.
  >

  Oleg , tego sie nie spodziewalam, jak mogles w ogole to napisac ".Jarkacz i tak spieprzył politycznie korzystne dla PiS skutki lodzkiego mpordu"
  >

  Jak w ogole mord moze byc korzystny polityczanie, wlasnie Niesiolowski chcial z tego skorzystac, wiec ja sie do Kaczynskiego nie mam o co czepiac.
  Luka doszedl do sciany fakt, jest mi przykro caly czas sie zastanawiam dlaczego w sumie madry inteligentny czlowiek zaczal wypisywac bzdury.
  Moze sie zestarzal))))
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • pro100 27.10.10, 21:09
  gini napisała:


  > Luka doszedl do sciany fakt, jest mi przykro caly czas sie zastanawiam dlaczego
  > w sumie madry inteligentny czlowiek zaczal wypisywac bzdury.
  > Moze sie zestarzal))))

  syn marno trawny wrócił wypłakać sie na memłon snajperu (pardon - ssnajperfuhreru oczywista)

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • gini 27.10.10, 21:23
  pro100 napisał:

  > gini napisała:
  >
  >
  > > Luka doszedl do sciany fakt, jest mi przykro caly czas sie zastanawiam dl
  > aczego
  > > w sumie madry inteligentny czlowiek zaczal wypisywac bzdury.
  > > Moze sie zestarzal))))
  >
  > syn marno trawny wrócił wypłakać sie na memłon snajperu (pardon - ssnajperfuhre
  > ru oczywista)
  >

  .Anty, nie dobijaj prosze!))))
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • pro100 27.10.10, 21:45
  gini napisała:


  > .Anty, nie dobijaj prosze!))))

  to czasy takie , że bezpieczniej lizać rowa putinu niźli miec do tego obrzyd. a jak jeszcze dołożyć iż to fascynat wielopolskiego a w domu żona i małe rebionki to i nic więcej dodawać nie trzeba.

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • andrzejg 27.10.10, 22:12
  pro100 napisał:

  > to czasy takie , że bezpieczniej lizać rowa putinu niźli miec do tego obrzyd. a
  > jak jeszcze dołożyć iż to fascynat wielopolskiego a w domu żona i małe rebionk
  > i to i nic więcej dodawać nie trzeba.
  >

  jako piszesz, tako czynisz?

  A.
 • pro100 27.10.10, 22:27
  andrzejg napisał:

  > pro100 napisał:
  >
  > > to czasy takie , że bezpieczniej lizać rowa putinu niźli miec do tego obr
  > zyd. a
  > > jak jeszcze dołożyć iż to fascynat wielopolskiego a w domu żona i małe r
  > ebionk
  > > i to i nic więcej dodawać nie trzeba.
  > >
  >
  > jako piszesz, tako czynisz?
  >
  > A.

  tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. zawsze bezpieczniej było być prorzadowym a dziś to nawet jakoś takoś szczególnie. każdy ma swój światopogląd i jakąś drogę wybiera na ile skuteczną, prawą to nie od razu ocenić.

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • andrzejg 28.10.10, 08:25
  pro100 napisał:

  > tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. zawsze bezpieczniej było być prorzadowy
  > m a dziś to nawet jakoś takoś szczególnie. każdy ma swój światopogląd i jakąś d
  > rogę wybiera na ile skuteczną, prawą to nie od razu ocenić.
  >

  noo.... to rozumiem skąd Twój nick. Jesteś PROrządowy na 100 %

  A.
 • gini 28.10.10, 08:39
  andrzejg napisał:

  > pro100 napisał:
  >
  > > tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono. zawsze bezpieczniej było być pror
  > zadowy
  > > m a dziś to nawet jakoś takoś szczególnie. każdy ma swój światopogląd i j
  > akąś d
  > > rogę wybiera na ile skuteczną, prawą to nie od razu ocenić.
  > >
  >
  > noo.... to rozumiem skąd Twój nick. Jesteś PROrządowy na 100 %
  >
  > A.

  A ja tam jestem konserwatywna, ja caly czas wale po starym nicku "Anty", kiedys czegos tam szukalam w archiwum i wklepalam "Anty"jako autora, klelam jak szewc ze mi wyszukiwarka nie daje, w koncu zaczelam szukac wg tresci i znalazlam, tyle, ze pro100 to napisal.
  Ale dla mnie to On jest Anty i juz.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • andrzejg 28.10.10, 09:15
  gini napisała:


  > Ale dla mnie to On jest Anty i juz.
  >
  acha

  Anty to był za rządów PiSu, teraz jest Pro100

  smile

  Jak widzisz Gini, nabijać sie i przypinać łatki to bułka z masłem

  A.
 • gini 28.10.10, 09:21
  andrzejg napisał:

  > gini napisała:
  >
  >
  > > Ale dla mnie to On jest Anty i juz.
  > >
  > acha
  >
  > Anty to był za rządów PiSu, teraz jest Pro100
  >
  > smile
  >
  > Jak widzisz Gini, nabijać sie i przypinać łatki to bułka z masłem
  >
  > A.

  A czy ja mowie, ze nie?Ja tylko zaznaczylam, ze dla mnie On jest Anty, dobrze, ze Ty nie zmieniasz nicka .
  A xsiazeluka tez mi nie pasi, wole Luka jak dawniej)))))
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 28.10.10, 08:40
  Kolega prosty to kolejny amator dyskutowania nie o tym, co się napisało, lecz o tym, kto napisał. To wygodna i efektywna metoda polemiki, szkoda, że Mła faktycznie w tej technice nie jest ekspertem - wystarczyłoby opisać, z kim się zadaje Twoja Żona i mógłbym cieszyć się wiktorią.

  A tak bardziej na poważnie - to nieźle Ci szło aż do tego wsadzenia nogi w wiadro:

  bezpieczniej było być prorzadowym

  Wiele można Mła zarzucić, lecz akurat nie to. Wpadka nie jest przypadkowa - takim jak Ty wydaje się, że krytyka Lewa i Niesprawiedliwości automatycznie oznacza oponowanie się u boku tow. Tuska.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 28.10.10, 13:45
  xiazeluka napisała:

  > Kolega prosty to kolejny amator dyskutowania nie o tym, co się napisało, lecz o
  > tym, kto napisał.

  twierdzisz że twoja wielopolszczyzna nie ma absolutnie wpływu na widzenie (i niewidzenie) faktów? teza nader watpliwa wg mnie.

  >
  > A tak bardziej na poważnie - to nieźle Ci szło aż do tego wsadzenia nogi w wiad
  > ro:
  >
  > bezpieczniej było być prorzadowym
  >
  > Wiele można Mła zarzucić, lecz akurat nie to. Wpadka nie jest przypadkowa - tak
  > im jak Ty wydaje się, że krytyka Lewa i Niesprawiedliwości automatycznie oznacz
  > a oponowanie się u boku tow. Tuska.
  >
  zdaję sobie sprawę z logiki konfliktu. mam ten sam problem, ze np p prezesa pis uwazam za przeciwskutecznego durnia. ale podkreślanie i ciągłe wrzutki z tym poglądem obiektywnie by napedzały pijar złodziejom (w najlepszym przypadku), oszustom i nieudacznikom z peło na co ochoty najmniejszej nie mam.

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • xiazeluka 28.10.10, 13:57
  Och, to proszę uprzejmie: zastosuj wielopolszczyznę do rozbioru logicznego "III Katynia w Łodzi".

  Problem z Prezesem LiN nie polega na jego (nie)skuteczności czy lepszości w porównaniu z Peło. Problem tego pana polega na tym, że utożsamił on swoja sektę z Polską, a brata z Jezusem Chrystusem. Wszyscy inni to agenci, zdrajcy, ślepi na fakty i zusammen odpowiedzialni za Smoleńsk, jednostronną kampanię nienawiści oraz utratę suwerenności (a kto podpisal anszlus lizboński?).

  Nawet by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie ów nieubłagany świątobliwy ton surowego Mojżesza. Przeszkadza mi to, ponieważ w razie dojścia tego towarzystwa do władzy ich skonnosci socjalistyczne nie podlegałyby chłodnej ocenie ideologicznej, lecz histerycznemu patriotyzmowi.


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 28.10.10, 14:29
  xiazeluka napisała:

  > Och, to proszę uprzejmie: zastosuj wielopolszczyznę do rozbioru logicznego "III
  > Katynia w Łodzi".

  jakby ci tu rzec? wierzysz bardziej w kity propagandowe niźli w gołe fakty. żeby się nie rozpisywać, mniej więcej o to idzie:
  www.niepoprawni.pl/blog/164/ja-pytalem-o-niesiolowskiego
  >
  > Problem z Prezesem LiN nie polega na jego (nie)skuteczności czy lepszości w por
  > ównaniu z Peło.

  dostałeś rząd i mozliwości realizacji deklarowanych celów? to do ku... nedzy, je zrealizuj a nie patrz na na oklaski czy fiukanie sralonu. to moja jedyna uwaga do premierowania prezesa.

  > Problem tego pana polega na tym, że utożsamił on swoja sektę z
  > Polską, a brata z Jezusem Chrystusem. Wszyscy inni to agenci, zdrajcy, ślepi na
  > fakty i zusammen odpowiedzialni za Smoleńsk, jednostronną kampanię nienawiści

  jakbyś rozgrywał temat smoleńska np mając wiedzę, że faktycznie był to zamach?

  > oraz utratę suwerenności (a kto podpisal anszlus lizboński?).
  >
  fakt, podpisał. poteoretyzuj co by było jakby nie podpisał (moze spadłby znacznie wczesniej)?


  > Nawet by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie ów nieubłagany świątobliwy ton suro
  > wego Mojżesza. Przeszkadza mi to, ponieważ w razie dojścia tego towarzystwa do
  > władzy ich skonnosci socjalistyczne nie podlegałyby chłodnej ocenie ideologiczn
  > ej, lecz histerycznemu patriotyzmowi.
  >
  >


  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • xiazeluka 28.10.10, 14:59
  Ja się pytam serio, a Ty mi podrzucasz tekst Łażącego Mensarza, osobnika wyraźnie niedostosowanego do pionu? Tekst skonstruowany na zasadzie 1. Biorę na warsztat nigdy nie dowiedziony fakt 2. Mężnie i pryncypialnie go obalam:

  "Kto orzekł, że to był wariat i na jakiej podstawie? "

  Prawidłowa odpowiedź: nikt. Dlatego reszta ulewań Mensarza do nicego się nie nadaje.
  Dlaczego próbujesz mi sprzedać takie kity?

  jakbyś rozgrywał temat smoleńska np mając wiedzę, że faktycznie był to zamach?

  Na pewno nie dąsami i histerią. Przypomnij mi - kiedy LiN wysłał stosowne pisma do NATO, USA, Mumii, NASA, CIA i ONZ? Zamiast wyzywać Tuska, Prezes powinien alarmować cały świat: "ZSRS napadł na Sojusz Północnoatlantycki! Wojna!" A ten zamiast domagać się audiencji u Adolfa Obamy biega po polskiej prowincji szykując się do wyborów lokalnych...

  fakt, podpisał. poteoretyzuj co by było jakby nie podpisał (moze spadłby znacznie wczesniej)?

  Podejrzewasz Barroso? No, kto wie, ten typek wygląda na neapolitańskiego mafiozo...
  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 28.10.10, 18:39
  xiazeluka napisała:

  > Dlaczego próbujesz mi sprzedać takie kity?

  fakty pewne są dwa - jeden zastrzelony, drugi zarzynany. i radosne okrzyki rzeźnika - nienawidzę pis, nie zastrzeliłem jk bo tylko krótka bronie miałem. reszta co przekaziory sprzedaja to w zasadzie przykrywkowe kity.

  >
  > jakbyś rozgrywał temat smoleńska np mając wiedzę, że faktycznie był to zama
  > ch?

  >
  > Na pewno nie dąsami i histerią. Przypomnij mi - kiedy LiN wysłał stosowne pisma
  > do NATO, USA, Mumii, NASA, CIA i ONZ? Zamiast wyzywać Tuska, Prezes powinien a
  > larmować cały świat: "ZSRS napadł na Sojusz Północnoatlantycki! Wojna!"

  noż by cie zamkli ciupasem w tworkach (i oskarzyli o zdradę najatajniejszych tajemnic państwowych - co z tego ze jedno z drugim się kupy nie trzyma). jak to sie robi to i tu na forum było widać.

  A ten z
  > amiast domagać się audiencji u Adolfa Obamy biega po polskiej prowincji szykują
  > c się do wyborów lokalnych...

  jednym słowem byś liczył wyłącznie na obcych? patrząc realnie dla nato jesteśmy w siódmej kolejnosci odśniezania, stany 17.09.2009 sprzedały nas za miske ropy (by ruski iran nie dozbroili w s300) co było oczywiste że i tak kiedyś nastąpi. i dlatego twierdzę że prezes to dureń co się dał obalić bandzie judkowych ćwierćinteligentów z gw za pomocą anety k.urwiszona plus dzielnie sam sobie dołożył kopa w zadek robiąc prowokację na leppera.
  >
  > fakt, podpisał. poteoretyzuj co by było jakby nie podpisał (moze spadłby zna
  > cznie wczesniej)?

  >
  > Podejrzewasz Barroso? No, kto wie, ten typek wygląda na neapolitańskiego mafioz
  > o...
  >
  cała ta komsja to skrzyżowanie fsb z ndraghentą


  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • hasz0 28.10.10, 19:11
  MOTTO:

  Psychiatrów by zabrakło.

  Qrdebele. Powinien jeszcze każdego TW i SB-eka wywalić z za każdego biurka
  w administarcji, rozgonić artystów, dziennikarzy, filmowców, kabareciarzy.......
  zamknąć GW, Neewseek, Politykę , z 50 brukowców Przekrój.wszystkie babskie i dziciece pismidła...dać Lisowi 280.000 żeby robił koło dupy POwiakom
  ..Poncyliuszowi dac zadanie rozkchać Olejnikową i Środę ..
  Kamińskiemu (mlodszemu) te od marszów i gejów oraz zarodków i starszych wyrodków
  ....odnawialnymi wieczorami .kamieniami i kruszywem z autostrady na Sląsku
  wybić wyborcom z łbów PO i SLD...wojsko upatriotycznić.......CBŚCBA ABC i wywiad oarz kontrwywiad dać pod dwódzenie ZUCHÓW....
  a Leppera wyslać do korumpowania Beger.
  .......na razie ...potem resztę wdopiszę bo goście...

  aha mam coś na CTRL-V

  "To klasyczne odwracanie kota ogonem ! Do rozbicia samolotu doszło z powodu niesprawności samolotu a nie z winy pilotów. A za to odpowiadają Rosjanie , co oczywiście nie oznacza ,ze w czasi organizacji lotu nie doszło do błedów , ale to nie one spowodowały rozbicie !
  Po prostu to jest powiedzenie ,ze do rozbicia doprowadzili piloci
  Prawda wymknęła się z ust Edmunda Klicha tylko raz na samym początku , kiedy powiedział :
  "doszło do zakłocenia lotu samolotu co będzie badane"
  Do dzisiaj nie wyjsąniono co doprowadziło do zakłocenia lotu samolotu , co wskazuje ,ze samolot był niesprawny i to będzie ukrywane.
  MADZIAR
  0
  1370
  | 19.08.2010 08:39 link nadużycie odpowiedz

  @autor
  Ja bym tego człowieka skierował najpierw na badania psychiatryczne, a dopiero potem robił przedstawicielem państwa polskiego.
  3TOTO
  0
  723
  | 19.08.2010 08:51 link nadużycie odpowiedz

  @3toto
  Ty zaraz odwracającego kota ognem byś wysyłał na badanie psychiatryczne , wiesz ilu byś musiał wysyłać na te badania z wybiórczej i mediów tzw. publicznych ?

  Psychiatrów by zabrakło.


 • xiazeluka 29.10.10, 09:27
  Rewolwerowiec-nożownik nie dlatego nie zastrzelił JK, że miał za krótką broń, lecz dlatego, że zastrzelić JK nie chciał. Gdyby chciał, to nie atakowałby prowincjonalnej siedziby i przypadkowego, pierwszego z brzegu człowieka, lecz czyhałby na stosowną okazję w Warszawie. Zaczyna się kampania wyborcza, Brat szwenda się po całej Polsce, dopaść go łatwo (no, teraz pewnie trochę trudniej).
  Faktem także jest lista polityków z nazwiskami Komorowskiego i Olejniczaka, co chyba dostatecznie dobitnie dowodzi, że "III Katyń" był przypadkowy w sensie celu?

  Oczywiście skrzywisz się: "Wierzysz przekaziorom?" No cóż, przyjmuję do wiadomości, trudno bowiem zakładać odwrotną tezę, że żyjemy w Matrixie. Swoją drogą wierzysz publikacjom "prasy patriotycznej"?
  To, co dobiega z głosników i ekranów należy po prostu poddawać krytyce. Sprawdzać im karty. Twoja postawa przypomina mi jednak zachowanie teoretykow spiskowych, co to 30 sekund po katastrofie w "II Katyniu" zaczęli domagać się "prawdy" o przyczynach wypadku, zaś każdy dzień opóźnienia w zaspokajaniu ich żądz wyjasniali "potrrzebą ukrycia śladów zbrodni". Szczytem był dziki wrzask "Sowieci nie pozwalają opublikować stenogramow", a kiedy po dosłownie dobie stenogramy zostały jednak okazane, natychmiast, po przebiegnięciu wzrokiem tekstu, już wiedzieli: "Fałszywki!"
  Widzisz w tym jakieś podejście krytyczne?

  noż by cie zamkli ciupasem w tworkach

  Groźba zamknięcia w Tworkach Cię przeraża? A co z losem Ojczyzny wpadającej pod but wrażego imperium? Zali ważniejszy jest dla Ciebie komfort życia pod władzą obcych niż troska o dobro Najjaśniejszej?
  Coś łatwo Was przestraszyć... A może sami wiecie, że takiej hucpy nie uda się sprzedać nawet w Choliłód?

  jednym słowem byś liczył wyłącznie na obcych?

  Obcy nie, nasi nie, ci z pis też nie - bo samobójcy, to kto w końcu? Masz jakis program pozytywny, czy sprawa ogranicza się do bazarowego narzekania?


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 29.10.10, 10:27
  Ty sobie zmien na tym swoim blogu, "lowca komuchow", bo Ty jedynie ich wspierasz,nie bardzo mi sie chce wierzyc, ze czlowiek inteligentny posluguje sie takimi argumentami jak snajpek czy mielony,wiec cos tam jest na rzeczy, bo to nie tylko manny cos Ci zarzuca.
  Wiesz o tym dobrze, kto Cie wspiera w salonie, glupie lemingi, kapus Robred, ktory na Twoim blogu zakablowal Nicponia, a Ty sie tu burzyles, ze ktos tam proponowal ignorowac snajpka .
  Normalne, piszesz to samo co snajpus,oburza, Cie to co pisza na blogu wpisz, a to przeciez Twoi dawni koledzy z tego forum,i Oni sa lowcami komuchow a Ty komuchow wspierasz. --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 29.10.10, 10:52
  krotkowe.
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,117852521,118113159,_za_GWnem_powtarzasz_i_GWno_z_tego_wynika_LukaIQ_0.html?wv.x=2
  --
  *Luka ile masz godzin? po chorwacku.
 • xiazeluka 29.10.10, 11:33
  A. W jaki sposób wspieram komuchów?
  B. Jakimi argumentami?
  C. Jeśli ja jestem inteligentny, a Ty nie - to kto kogo zapewne nie zrozumiał?
  D. Co S55 pisze takiego samego jak Mła?
  E. Gdzie zauważyłaś, że wpiszowcy mnie oburzają?
  F. Dlaczego uważasz, że jak ktoś nie lubi Rusków to z automatu jest antykomuchem?
  G. Czy dasz radę w tym zyciu napisać coś z sensem?
  PS. Kapusiowi zwróciłem uwagę, że nie zyczę sobie takich wybryków. Tym bardziej, że przez jego nadgorliwość nie zachowała się w oryginale mowa miłosci pisiorka Nicponia, który był uprzejmy określić Mła per "głupia coorva".

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 29.10.10, 15:35
  xiazeluka napisała:

  > A. W jaki sposób wspieram komuchów?
  > B. Jakimi argumentami?
  > C. Jeśli ja jestem inteligentny, a Ty nie - to kto kogo zapewne nie zrozumiał?

  Ja jestembarszo inteligentna , Ty piszesz, ze bue ale pisac kazdy moze.

  > D. Co S55 pisze takiego samego jak Mła?

  To samo pisze tu na aqua, obydwaj piszecie jedno i to samo w sprawie klatastrofy, cytowac nie bede, poczytaj sobie sam.
  > E. Gdzie zauważyłaś, że wpiszowcy mnie oburzają?
  Post wstepny, niby sie nie oburzasz, ale wymieniasz, czyli czytasz, wiesz dokladnie, ze Szok tam pisuje))))

  > F. Dlaczego uważasz, że jak ktoś nie lubi Rusków to z automatu jest antykomuche
  > m?

  Uwazam wprost przeciwnie, Rosjanie to biedny narod, ktory lubie, tyle, ze nie bardzo juz lubie jego wladcow.

  > G. Czy dasz radę w tym zyciu napisać coś z sensem?
  Juz sobie daje rade , caly czas pisze z sensem, Ty nie bardzo.
  Twoich pogladow bronia teraz mielone i snajpery, mnie zwalczaja, jak zwalczali, wiec cos sie zmienilo.


  > PS. Kapusiowi zwróciłem uwagę, że nie zyczę sobie takich wybryków. Tym bardziej
  > , że przez jego nadgorliwość nie zachowała się w oryginale mowa miłosci pisiork
  > a Nicponia, który był uprzejmy określić Mła per "głupia coorva".
  >
  Tyle, ze sam widzisz z ktorej strony masz wsparcie, przykro to czytac.


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 29.10.10, 15:44
  virtualnie bo mordę mu urobili na swoją modłę......
  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • xiazeluka 29.10.10, 16:45
  Bardzo inteligentna Gini, zechcesz machnąć lorgnon w kierunku "to samo pisze"? Chciałbym porównać materiał źródłowy, w celach badawczych - aby przekonać się, jakimi scieżkami chadza wyższa inteligencja. Odrobina sensu nie zawadzi, ot tak, dla higieniy oczu.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 29.10.10, 16:48

  --
  /nt/*
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • gini 29.10.10, 17:10
  xiazeluka napisała:

  > Bardzo inteligentna Gini, zechcesz machnąć lorgnon w kierunku "to samo pisze"?
  > Chciałbym porównać materiał źródłowy, w celach badawczych - aby przekonać się,
  > jakimi scieżkami chadza wyższa inteligencja. Odrobina sensu nie zawadzi, ot tak
  > , dla higieniy oczu.
  >

  Niech sobie inteligentny Luka poczyta snajperke sama i porowna z wlasnymi postami, co do katastrofy smolenskiej.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • pro100 29.10.10, 19:33
  xiazeluka napisała:

  > Rewolwerowiec-nożownik nie dlatego nie zastrzelił JK, że miał za krótką broń, l
  > ecz dlatego, że zastrzelić JK nie chciał.

  masz oświadczenie rzeźnika, że łagał. załącz skana.

  Gdyby chciał, to nie atakowałby prowi
  > ncjonalnej siedziby i przypadkowego, pierwszego z brzegu człowieka, lecz czyhał
  > by na stosowną okazję w Warszawie. Zaczyna się kampania wyborcza, Brat szwenda
  > się po całej Polsce, dopaść go łatwo (no, teraz pewnie trochę trudniej).

  ple, ple jw.

  > Faktem także jest lista polityków z nazwiskami Komorowskiego i Olejniczaka, co
  > chyba dostatecznie dobitnie dowodzi, że "III Katyń" był przypadkowy w sensie ce
  > lu?

  bzdecisz. lista równie wiarygodna jak zamach na niesioła?
  >
  > Oczywiście skrzywisz się: "Wierzysz przekaziorom?" No cóż, przyjmuję do wiadomo
  > ści, trudno bowiem zakładać odwrotną tezę, że żyjemy w Matrixie. Swoją drogą wi
  > erzysz publikacjom "prasy patriotycznej"?
  > To, co dobiega z głosników i ekranów należy po prostu poddawać krytyce. Sprawdz
  > ać im karty. Twoja postawa przypomina mi jednak zachowanie teoretykow spiskowyc
  > h, co to 30 sekund po katastrofie w "II Katyniu" zaczęli domagać się "prawdy" o
  > przyczynach wypadku, zaś każdy dzień opóźnienia w zaspokajaniu ich żądz wyjasn
  > iali "potrrzebą ukrycia śladów zbrodni". Szczytem był dziki wrzask "Sowieci nie
  > pozwalają opublikować stenogramow", a kiedy po dosłownie dobie stenogramy zost
  > ały jednak okazane, natychmiast, po przebiegnięciu wzrokiem tekstu, już wiedzie
  > li: "Fałszywki!"

  o której wersji stenogramu mówisz bo pan miller pare razy latał po wersję juz najprawdziwszą? jeśli ze stenogramu wynika prędkośc przelotowa tu 154 75 km/h a na taśmie 30 minutowej nagrali 38minut i 16 sekund to jako historyk możesz sobie w to wierzyć.

  > Widzisz w tym jakieś podejście krytyczne?
  >
  > noż by cie zamkli ciupasem w tworkach
  >
  > Groźba zamknięcia w Tworkach Cię przeraża? A co z losem Ojczyzny wpadającej po
  > d but wrażego imperium? Zali ważniejszy jest dla Ciebie komfort życia pod władz
  > ą obcych niż troska o dobro Najjaśniejszej?
  > Coś łatwo Was przestraszyć... A może sami wiecie, że takiej hucpy nie uda się s
  > przedać nawet w Choliłód?
  >
  > jednym słowem byś liczył wyłącznie na obcych?
  >
  > Obcy nie, nasi nie, ci z pis też nie - bo samobójcy, to kto w końcu? Masz jakis
  > program pozytywny, czy sprawa ogranicza się do bazarowego narzekania?
  >
  sie ciebie pytałem na poważnie jakbyś rozegrał hipotetyczną sytuację a walisz tu same bzdety. btw, nie sugerowałem czyj miałby być zamach a miedwiediewa z putinem w pomoc nie wciagałęs. czyżbyś podejrzewał że jednak..........?


  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • gini 29.10.10, 19:49
  http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634238714005386526.jpg

  zamachneli sie na Putinu, pewnie to Rycho C

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 02.11.10, 08:21
  masz oświadczenie rzeźnika, że łagał. załącz skana.

  Swoim czynem dowiódł własnych łgarstw. Przypomne Ci, jako że to przeoczyłeś: rewolwerowiec-nożownik NIE strzelał do Kaczyńskiego. Wręcz przeciwnie - oddalił się z miejsca pobytu JK w miejsce, gdzie go na pewno nie było.

  ple, ple jw.

  Zamiast pleść, spróbuj podważyć fakty.


  bzdecisz. lista równie wiarygodna jak zamach na niesioła?

  Nie wiem, czy lista jest wiarygodna. A Ty skąd wiesz, że nie jest?

  o której wersji stenogramu

  A ile jest?

  jeśli ze stenogramu wynika prędkośc przelotowa tu 154 75 km/h a na taśmie 30 minutowej nagrali 38minut i 16 sekund to jako historyk możesz sobie w to wierzyć.

  Jak Ci wyszła prędkość 75 km/h? Przzy takiej szybkości samolot po prostu by spadł na ziemię... Na czym opierasz te absurdalne wyliczenia? Na tych samych, które zidentyfikowały bombowiec Tu-154 zrywający linie energetyczne na 400 m?
  Co do taśmy - nie wypowiadam się, ponieważ nie znam szczegółów technicznych tego urządzenia. Ty znasz?

  sie ciebie pytałem na poważnie jakbyś rozegrał hipotetyczną sytuację a walisz tu same bzdety

  Coś Ci powiem. Mam wrażenie, że i Tusk i Putin dobrze wiedzą, kto spowodował kraksę. Tyle że obaj nie mają ochoty wyskoczyć z tym gorącym - nomen omen - kartoflem.

  czyżbyś podejrzewał że jednak..........?

  A propos - zadaję takie 4 krótkie pytania od 11 kwietnia. Jak na razie nikt nie zdołał Mła zaspokoic logicznymi odpowiedziami. Spróbujesz?

  A zatem, zakładając zamach:

  1. Kto?
  2. Kiedy?
  3. Jak?
  4. Po co?


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 04.11.10, 07:47
  xiazeluka napisała:

  > masz oświadczenie rzeźnika, że łagał. załącz skana.
  >
  > Swoim czynem dowiódł własnych łgarstw.

  mówił jedno a wystrzelał pół platzformy


  > bzdecisz. lista równie wiarygodna jak zamach na niesioła?
  >
  > Nie wiem, czy lista jest wiarygodna. A Ty skąd wiesz, że nie jest?

  no i sie okazało że niesiół darmo na msze dawał za "cudowne ocalenie"

  >
  > o której wersji stenogramu
  >
  > A ile jest?
  >

  od zajebania - tu masz najnowszą poczebe podróży do moskwy. ten miller to w końcu kiedyś spadnie - żesz nie mają w miarę kumatych gońców w mswia?
  www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101104&typ=po&id=po42.txt

  >
  > Jak Ci wyszła prędkość 75 km/h? Przzy takiej szybkości samolot po prostu by spa
  > dł na ziemię... Na czym opierasz te absurdalne wyliczenia?

  na protokołach mak

  Na tych samych, któr
  > e zidentyfikowały bombowiec Tu-154 zrywający linie energetyczne na 400 m?
  > Co do taśmy - nie wypowiadam się, ponieważ nie znam szczegółów technicznych teg
  > o urządzenia. Ty znasz?

  wiadome jest tyle. że oryginalnie była 30 minutowa a mak ni z gruchy ni z pietruchy wciska milleru 38 minutową.

  >
  > sie ciebie pytałem na poważnie jakbyś rozegrał hipotetyczną sytuację a wali
  > sz tu same bzdety

  >
  > Coś Ci powiem. Mam wrażenie, że i Tusk i Putin dobrze wiedzą, kto spowodował kr
  > aksę. Tyle że obaj nie mają ochoty wyskoczyć z tym gorącym - nomen omen - karto
  > flem.

  na dziś kartofel jest de modee, najnowsza wersja to szalony jenerał. nie nadązasz za przodującą lemingozą.  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • pro100 05.11.10, 21:13
  pro100 napisał:

  > na protokołach mak

  protokół to jakieś punkty wspólne z rzeczywistoscią ma

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • gini 06.11.10, 10:40
  http://bi.gazeta.pl/im/5/7962/z7962135X,Strona-27-stenogramu.jpg

  .
  A jak juz przy sciemogramach jestesm, to gdzie tu Luka zauwazyl jakas presje wywierana na pilotow, czy pierwszy pilot, ktory byl pod ta presja, straszliwa, zwracalby sie do drugiego Roberciku?Czy bardziej oficjalnie.Czy Luka dojrzy wreszcie, ze Kazana nie potrzebowal naciskiwac poniewaz w tym momencie piloci mieli juz zgode na podejscie.  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 06.11.10, 11:13
  http://bi.gazeta.pl/im/8/7962/z7962638X,Strona-22-stenogramu.jpg

  A moze tu znajdziesz jakies nacski Luka.

  --

  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 06.11.10, 11:19

  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • pro100 07.11.10, 11:52
  gini napisała:

  > http://bi.gazeta.pl/im/8/7962/z7962638X,Strona-22-stenogramu.jpg
  >
  > [b]A moze tu znajdziesz jakies nacski Luka.
  >

  (na dzień 07.11.2010) to się objawią słowa "wyp......ć wszyscy z kabinu, tera londuje ja, błasik - łubu dubu" i oczywista 5 ekszpertów głos rozpozna.
  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • hasz0 07.11.10, 14:15
  WEXCIE MI ROZSZYFRUJCIE ICH _BO CHETNIE POCZYTAM
  TE BLOGI--->
  --
  *
  sz0ku
  Autor: xiazeluka☺ 22.10.10, 10:15 Dodaj do ulubionych Skasujcie
  OdpowiedzWeź Ty mi powiedz w zaufaniu - jakiego rodzaju humanistyczne mysli zagościłyby w czaszce jakiegoś Edmunda Ce, gdyby ów zaczytywał się mową miłości na blogach typu

  Wpisz, Nicpoń, FYM czy inny Łażący Mensarz? • xiazeluka 08.11.10, 10:51
  Dlaczego powołujecie się na stenogramy? Zapomnieliście, że są "sfałszowane"?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 08.11.10, 10:59
  xiazeluka napisała:

  > Dlaczego powołujecie się na stenogramy? Zapomnieliście, że są "sfałszowane"?
  >

  Dlatego, ze Ty sie na nie powolujesz, wiec prosze pokazac, gdzie nawetw sciemogramch sa jakies naciski, a i to, ze Blasik szwendal sie po kabinie.
  Proste, jak konstrukcja cepa.
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 08.11.10, 11:28
  Acha, czy stenogramy są tak profesjonalnie "sfałszowane", że są użyteczne jednocześnie dla zwolenników tezy o ich zmanipulowaniu i wszystkich, którzy tej opinii nie podzielają. Brawo. Twój idol tow. FYM ujął rzecz profesjonalnym aforyzmem: "Doskonałość zamachu smoleńskiego polega tym, że dopuszcza wiele wersji jego przeprowadzenia" (cyt. z pamięci, bo coś Zalon nie działa).

  Moja droga, kwestię obecnosci Kazany w "zaginionym" kokpicie rozważałem w notce "Drzwi od kabiny pilotow powinno pozostać zamkniete" (czy jakoś tak). Tam znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie były naciski.


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 08.11.10, 11:38
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w taki wywód, ktory ma choćby jedną niespójność
  logiczną uwierzy w każdą wersję opisu danego zdarzenia.


  Jedynym wyznacznikiem prawdziwości konkretnej wersji zdarzenia wysekcjonowanej z możliwych różnych wersji zdarzenia - jest spójnośc logiczna WSZYSTKICH OKOLICZNOSCI ZDARZENIA
  i CAŁKOWITY BRAK NIEPÓJNOŚCI logicznych związków danego zdarzenia.
  Nawet jedna najmniejsza niespójnośc PODWAŻA całkowicie prawdziwość dowodzonej wersji
  zdarzeń.
 • hasz0 08.11.10, 11:42

  --
  *POMIJANIE NIEWYGODNYCH FAKTÓW

  I FORSOWANIE NIESPÓJNEJ TEZY O "naciskach"


  w obecności Przewodniczącego Sejmowej Komisji d/s "Nacisków"
  Sw. P. Karpiniuka


  Chodzi o słynna multimedialną konferencję poświęconą przeciekowi o akcji CBA w resorcie rolnictwa i spotkaniu ówczesnego szefa MSWiA Janusza Kaczmarka z biznesmenem Ryszardem Krauze w warszawskim hotelu Marriott.

  Gdy Mularczyk składał zawiadomienie, podkreślał w rozmowie z dziennikarzami, że uważa, iż Karpiniuk ujawnił szereg zeznań z akt sprawy. - Kazał się panu Engelkingowi odnieść do zeznań prokuratorów w sytuacji, gdy te zeznania były objęte tajemnicą śledztwa. W mojej ocenie ujawnił tajemnicę śledztwa. Ujawnienie tych informacji może stanowić przestępstwo - mówił wówczas poseł PiS.

  Mularczyk zaznaczył, że złożył zawiadomienie w płockiej prokuraturze okręgowej, która na początku roku postawiła zarzut przekroczenia uprawnień b. ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze (PiS) poprzez ujawnienie prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu dokumentów ze śledztwa, dotyczącego mafii paliwowej. Chcielibyśmy, aby prokuratura wykazała się tak mocno, jak wykazała się w sprawie Zbigniewa Ziobry - dodał wówczas Mularczyk.

  Śledztwo, o którym wspominał wówczas Mularczyk, płocka prokuratura okręgowa umorzyła w ubiegłym tygodniu m.in. z powodu braku danych dostatecznie uzasadniających popełnienie przestępstwa.

  Po wszczęciu śledztwa Karpiniuk mówił, iż jest zdziwiony decyzją prokuratury i tłumaczył, że jako poseł, realizujący uchwałę Sejmu, działał na jej podstawie.


  CZUMA WRACA I ZASTĄPI KARPINIUKA

  W ubiegłym tygodniu Sejm zdecydował, że były minister sprawiedliwości Andrzej Czuma ponownie zasiądzie w sejmowej komisji śledczej ds. nacisków i zastąpi tam Karpiniuka.
  Pod koniec października Karpiniuk złożył rezygnację, zarówno z przewodniczenia komisji, jak i z zasiadania w niej - miał zasiąść w komisji, która zajmie się wyjaśnieniem tzw. afery hazardowej.
  Później poinformował jednak, że rezygnuje również z prac w tej komisji. Swą decyzję motywował tym, że nie chce, by komisja hazardowa stała się areną walki politycznej.
  http://news.money.pl/i/h/54/f85558.jpg
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • gini 08.11.10, 11:57
  xiazeluka napisała:

  > Acha, czy stenogramy są tak profesjonalnie "sfałszowane", że są użyteczne jedno
  > cześnie dla zwolenników tezy o ich zmanipulowaniu i wszystkich, którzy tej opin
  > ii nie podzielają. Brawo. Twój idol tow. FYM ujął rzecz profesjonalnym aforyzme
  > m: "Doskonałość zamachu smoleńskiego polega tym, że dopuszcza wiele wersji jego
  > przeprowadzenia" (cyt. z pamięci, bo coś Zalon nie działa).
  >
  > Moja droga, kwestię obecnosci Kazany w "zaginionym" kokpicie rozważałem w notce
  > "Drzwi od kabiny pilotow powinno pozostać zamkniete" (czy jakoś tak). Tam znaj
  > dziesz odpowiedź na pytanie gdzie były naciski.
  >
  >

  Nie mam czasu szukac podalam Ci tu dwie strony sciemogramow, skoro juz pisales latwo to powtorzyc.
  Podalam tu bo tu latwiejmi sie wkleja obrazki, poza tymmam mnej czasu, wiec na podstawie z tych dwoch stron, latwo Ci bedzie chyba wytlumaczyc glupiej kobiecie, co tam blo naciskaniem.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 08.11.10, 12:30
  Nie mam czasu

  ...w związku z tym domagam się "prawdy". Tak?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 08.11.10, 12:33
  xiazeluka napisała:

  > Nie mam czasu
  >
  > ...w związku z tym domagam się "prawdy". Tak?
  >
  Ale dlaczego mam latac na saloon,ktory se spsul, szukac po Twoich notkach, skoro mozesz jasno i prosto wyjasnic ,glupiej zapracowanej kobiecie, gdzie w tym stenogramie ,do ktorego masz o brazki wystepuja naciski.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 08.11.10, 13:02
  Ale dlaczego mam latac na saloon

  Aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 08.11.10, 13:08
  xiazeluka napisała:

  > Ale dlaczego mam latac na saloon
  >
  > Aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.
  >
  Skor nie pamietasz co pisales, to daj link z laski swojej , jak jz naprawia tenzpsuty saloon to wejde i poszukam.
  Chociaz rozmawiamy tu na forum publicznym pare osob jeszcze czyta, dlaczego kazdy ma latac i szukac, nie mozesz prosto i jasno odpowiedzec?
  .
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 08.11.10, 13:33


  ufff znalazlam

  atniej fazie lotu w kabinie pilotów znajdowała się osoba trzecia, której tam być nie powinno. Każdy pasażer winien siedzieć na swoim miejscu przypięty pasami, niezależnie od ilości gwiazdek na pagonach, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Kokpit to nie nadmorski deptak, szczególnie podczas lądowania w mgle na dziadowskim aerodromie.
  Dowódca Sił Powietrznych nie zakradł się do kabiny załogi czołgając pod wykładziną. Wszedł do niej pobrzękując ostrogami i orderami na oczach Pasażera. Pasażer numer 1 nie wyraził sprzeciwu, nie powstrzymał generała, nie zakazał mu niepokoić pilotów. Wynika z tego, że całkowicie akceptował taką sytuację, czyli zawracanie głowy załodze w najtrudniejszym etapie lotu. Najwyraźniej intruz w kokpicie stanowił raczej normę niż niecodzienne zjawisko.

  Tak więc w ciasnej kabinie znalazła się co najmniej jedna nadliczbowa osoba, rozpraszająca i stresująca załogę. Błasik nie musiał nic mówić, sama jego obecność wpływała na stan psychiczny kapitana Protasiuka i jego ludzi. Czego generał tam szukał? Może chciał nabrać doświadczenia w lataniu na tupolewie, wszak na takiej maszynie nigdy nie latał? Czy jednak ów fakt wyklucza ewentualność, iż postanowił pomóc w obsłudze nieznanego sobie samolotu? Jeśli dokonuje się wtargnięcia do kokpitu w tak kluczowym momencie lotu, to wszystkiego można się spodziewać…

  Oprócz Błasika pilotów i nawigatora rozpraszał jeszcze jakiś NN jegomość. Jeszcze jeden, któremu w fotelu pasażera było niewygodnie i postanowił rozprostować kości akurat wśród wytrzeszczających oczy pilotów. Wcześniej też nie było lepiej, 16-20 minut wcześniej także drzwi się nie zamykały. Ciekawe, czy załoga miała w ogóle coś do powiedzenia…

  Biorąc to wszystko pod uwagę – naprawdę żadne KGB, żadni spiskowcy, żadne szwarccharaktery nie musiały maczać palców w tym wypadku. Mobbing wobec pilotów musiał w końcu przynieść smoleńskie efekty. Jak słusznie piszą także amatorzy spisku – nikt na pokładzie tupolewa nie był samobójcą. Nie dodają jednak, że paru osobom przepisy lotnicze wydawały się mniej ważne od zajmowanych stanowisk.

  A propos…

  16 marca 2010 roku w Sali konferencyjnej Dowództwa Sił Powietrznych odbyła się zorganizowana przez DSP oraz Inspektorat MON ds. Bezpieczeństwa Lotów konferencja, której celem było dokonanie analizy stanu Bezpieczeństwa Lotów w minionym 2009 r.

  Tematem przewodnim było „Zarządzanie ryzykiem w procesie szkolenia i dowodzenia lotnictwem Sił Zbrojnych RP.

  Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Szef Sztabu Generalnego WP generał Franciszek Gągor, Dowódca Sił Powietrznych gen. broni Andrzej Błasik, Dowódca Marynarki Wojennej wiceadmirał Andrzej Karweta oraz Dowódca Wojsk Lądowych gen. dyw. Tadeusz Buk.

  Znajome nazwiska, prawda?

  Na konferencji poddano wyczerpującej analizie stan Bezpieczeństwa Lotów w 2009 roku z rozbiciem na rodzaje Sił Zbrojnych RP. Poruszono także zagadnienia związane ze Służbą Inżynieryjno-Lotniczą w kontekście zagrożeń dla Bezpieczeństwa Lotów oraz aspekty związane ze szkoleniem kadry instruktorskiej. Dowódca Sił Powietrznych gen. Andrzej Błasik wręczył zasłużonym oficerom i jednostkom wyróżnienia w postaci pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz okolicznościowych albumów. Dowódca podsumowując konferencję podkreślił rangę Bezpieczeństwa we współczesnym Lotnictwie.

  Czyżby Bezpieczeństwo we współczesnym Lotnictwie polegało na okupowaniu przez pasażerów kabiny pilotów?  Tyle, ze to nie jest odpowiedz na moje pytanie , bo ja pytalam o to gdzie w tych stenogramach masz jakies naciski.
  Jezeli twierdzisz, ze samo juz Wejscie kogos do kabiny i zapytanie, w porzadku panowie?Wyladujemy zgodnie z planem,?To juz jezst nacisk to moje gratulacje, gdzies Ci sie logika pogubila.
  Tym bardziej, ze dotyczy to pilotow wojskowych, ktorzy sa szkoleni do warunkow trce bardziej ekstremalnych i sa duzo bardziej odporni na stres.
  Pytalam o t gdzie w stenogramach widac naciski Ty mnie odsylasz do Swojego tekstu,w .r.zktorym nic na ten tematnie ma.
  Nie rozumiesz prostego pytania Luka?Prosilam jasno bys odniosl sie do dwoch brazkow ze stronami stenogramu, ktore wkleilam, wiec powtorze pytanie, co tam swiadczy o naciskach.


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 08.11.10, 14:03
  Dowodem istnienia nacisku była próba lądowania podjęta wbrew procedurom i w warunkach fatalnej pogody w obecności specjalisty od bezpieczeństwa lotów gen. Błasika.

  Jeśli masz lepsze wyjaśnienie postępowania Protasiuka, to napisz.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 08.11.10, 14:16

  --
  *
  Dowodem kompletnej niewiedzy o prawach logiki i metodach logicznego wnioskowania z ich zastosowaniem w dochodzeniu do prawdy jak i o rachunku zdań jest próba Luki udowodnienia związku logicznego mdzy zdarzeniami, które mogą mieć całą gamę wersji tłumaczących przyczyny wypadku (z ktorych jedną byłaby wersja istnienia nacisku na próbę lądowania podjęta wbrew procedurom i w warunkach fatalnej pogody w obecności specjalisty od bezpieczeństwa lotów gen. Błasika) i wybrania tylko tej wesrji ktora jest wewnętrznie niesprzeczna.

  Pierwsza sprzecznoscia jest
  1*
  teza o "probie ladowania"......."odchodzimy" w stenogramie.
  2*
  teza o "wbrew procedurom" przy nizanjomości faktów, danych ze skrzynek parametrycznych itp.
  3*
  sprzeczności jest tak wiele że wyliczenie ich .........nie rozumieli cyfr po rosyjsku
  adin dwa tri czeturje pjat szest.....
  home.comcast.net/~fotoszop/ks/Biala_Ksiega_S24.pdf
  smolensk-2010.pl/2010-11-04-smolensk-rosjanie-niszczyli-zawartosc-aparatow-ofiar.html
  Jeśli masz lepsze wyjaśnienie postępowania Protasiuka, to napisz.

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • gini 08.11.10, 14:23
  xiazeluka napisała:

  > Dowodem istnienia nacisku była próba lądowania podjęta wbrew procedurom i w war
  > unkach fatalnej pogody w obecności specjalisty od bezpieczeństwa lotów gen. Bła
  > sika.
  >
  > Jeśli masz lepsze wyjaśnienie postępowania Protasiuka, to napisz.
  >

  A jakiz to dowod?Znow nie dajesz odpowiedzi na pytanie, ktore postawilam,sama obecnosc to nacisk???????????A kto zabronil ruskim zamknac lotnisko?
  Protasiuk podchodzil do ladowania tak jak il i jak, mial odejsc,gdy sie nie uda, ta jak to zrobi dwa razy il, tez Blasik naciskal?A moze Jaroslaw czy Lech Kaczynski, czy tez ,czy tez Kazana.
  Kto naciskal na wieze, ktora lotniska nie zamknela?
  Nie Wpadnie Ci do glowy , ze skoro odmowili w Gruzji, chociaz jakos Sarkozy wyladowal w Tbilsi i odlecial , to odmowiliby tu, tym bardziej, ze stawka blo zycie ich i pasazerow?
  .

  Gdzie masz w ogole dowody na obecnosc Blasika w kabinie?Gdzie masz dowody na to, ze ktos naciskal?Sama obecnosc na pokladzie?Przeciez Ci piloci latali z vipami od at byli do tego przyzwyczajeni, nie wpadles na to.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 08.11.10, 14:26
  Ty faktycznie nia masz czasu, jako że te same bzdury wklejasz po raz 645373. Już Ci odpowiedziałem wcześniej na "zamkniete lotnisko" itp. nonsensy.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 08.11.10, 14:31
  xiazeluka napisała:

  > Ty faktycznie nia masz czasu, jako że te same bzdury wklejasz po raz 645373. Ju
  > ż Ci odpowiedziałem wcześniej na "zamkniete lotnisko" itp. nonsensy.
  >

  Nonsensy to Ty wypisjesz, jedyne co potrafisz to odsylac do wlasnych mundrosci .

  Co z tego, ze odpowiedziales, skoro odpowiadasz bez sensu albo wcale?


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 08.11.10, 14:34
  rz z lubczasopisma: LATARNIK
  @Autor

  Miałem Panu podziękować za tę notkę, ale zmieniłem zdanie, ponieważ dopuszcza Pan tu do trollowania- tych samych trolli które włażą wszędzie żeby obrażać załogę.

  Postaram się raz odpowiedzieć na stwierdzenia trolla RobertK, które były zgłaszane przez niego już ok. 2-3 miesięcy temu, i wyjaśniane podobnie jak ma to miejsce teraz. Wyjaśniane dziesiątki razy.
  Od tego czasu poziom naszej wiedzy się zwiększył, ale nasz troll się niczego nie nauczył. Dlatego nie będę z nim dyskutował- napiszę co mam do napisania i to będzie z mojej strony na tyle. A do Pana jako gospodarza blogu mam prośbę: proszę utrzymywać swoje poletko we właściwym stanie higienicznym. Jeśli już napisał Pan taką notkę to może przynajmniej tutaj dobrze byłoby zadbać żeby nikt nie pluł na załogę ?
  Ogólnie to ręce opadają. Chyba w końcu napiszę posta z odpowiedziami na idiotyzmy które wypisują trolle i będę tylko robił Ctrl+C/ Ctrl+V. Ile dziesiątków razy mozna pisać to samo ???
  Z dedykacją dla teoretyka, mistrza pilotażu i eksperta lotniczego w jednym: trolla RobertK, który od 3 miesięcy ma tę samą, nieskażoną wizję świata i innych trolli na tym blogu:

  "błąd popełnili polscy piloci decydując się na podejście do lądowania w takich warunkach."

  www.rp.pl/artykul/473346_Nie_mogl_ladowac_w_takiej_mgle.html
  Kpt. Grzegorz Pietruczuk z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego zastrzega, że pilot miał prawo wykonać próbę podejścia do lądowania, by się przekonać, jakie są warunki.

  www.rmf24.pl/opinie/wywiady/kontrwywiad/news-tomasz-pietrzak-gdyby-piloci-wyladowali-w-smolensku,nId,277289
  Konrad Piasecki: Próbowałby pan lądować w takich warunkach?
  Tomasz Pietrzak: Ale to jest warunek, jeżeli byłby kontakt z ziemią. To jest warunek. Jeżeli nie ma kontaktu z ziemią, to nie ma o czym dyskutować. Jest minimalna wysokość i odchodzimy na kolejne zajście.
  Konrad Piasecki: 10 kwietnia o 8.40 ten kontakt z ziemią, przy tych warunkach mógłby być?
  Tomasz Pietrzak: Nie mam pojęcia. Wie pan, nie da się określić panie redaktorze czy mógł być czy nie, ponieważ parametry podawane, podawane te same wartości, zupełnie odczucia z kabiny mogą być inne za każdym razem. To samo z ziemi może być inaczej.

  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7796230,Gen__Czaban__Nikt_nie_szkoli_pilotow__zeby_ryzykowali.html
  Zdaniem szefa szkolenia Sił Powietrznych gen. Anatola Czabana, pilot samolotu, który rozbił się w Smoleńsku, mógł chcieć sprawdzić, czy warunki na lotnisku są rzeczywiście tak złe, jak podawała kontrola lotów.
  Jego zdaniem inny jest ogląd warunków pogodowych z ziemi, inny z samolotu

  "Twierdzi Pan, ze o winie pilota orzekł minister- proszę więc się przemóc i wyjaśnić który minister, kiedy, i w jaki sposób. Cytaty i linki mile widziane."

  Wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla Gazety Polskiej o wydarzeniach z 10.04.2010
  www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100714&typ=po&id=po71.txt
  Po kwadransie był następny telefon. Miałem cień nadziei, że może jednak ktoś przeżył. Znów dzwonił Sikorski i kategorycznie stwierdził, że katastrofa była wynikiem błędu pilota. Pamiętam jego słowa: “to był błąd pilota”.

  "Potem piloci odliczają do 20 m, mimo że przy 120 powinni przerwać manewr lądowania."

  Zgodnie z Kartą lotniska w Smoleńsku wysokość decyzji przy podejściu na kierunek 259 wynosi 70 m, a przy lądowaniu RSP+OSP min.widoczność 1000x100m. Było tłumaczone SETKI razy.

  "słowo 'odchodzimy' wypowiedział II pilot na wysokości między 80 a 60 m, jednak odliczali w dół dalej, kapitan nie wydawał żadnych rozkazów, załodze, po prostu lądował."

  (2) ИНСТРУКЦИЯ ПО ВЗАИМОДЕЙСТВИЮ И ТЕХНОЛОГИЯ РАБОТЫ ЧЛЕНОВ ЭКИПАЖА САМОЛЕТА Ту-154, МОСКВА "ВОЗДУШНЫЙ ТРАНСПОРТ" 1986
  www.dream-air.ucoz.ru/new/pilotam/INSTRUCT.doc
  КВС При подходе к ВПР примите решение о выполнении посадки и дайте команду экипажу: "Садимся".
  2П Если на ВПР не поступила команда от командира ВС, дайте команду: "Уходим", нажмите кнопку "УХОД".

  „Instrukcja współpracy i technologia pracy członków załogi samolotu Tu-154”, Moskwa, Transport Powietrzny, 1986
  Dowódca: W czasie lotu na wysokości decyzji podjąć decyzję o lądowaniu i wydać załodze komendę „Lądujemy”
  2 pilot: Jeśli na wysokości decyzji nie padła komenda dowódcy, wydać komendę „Odchodzimy” i wcisnąć przycisk „Uchod”

  Ciężar dowodu że Uchod NIE ZOSTAŁ WCIŚNIĘTY leży na OSKARŻAJĄCYCH pilotów, a nie na ich obrońcach.
  Od razu informacja dlaczego tegoż sygnału nie ma w "Stenogramach":

  А. И. ПЯТИН, ДИНАМИКА ПОЛЕТА И ПИЛОТИРОВАНИЕ САМОЛЕТА Ту-154, МОСКВА, «ВОЗДУШНЫЙ ТРАНСПОРТ»
  Включение режима в продольном канале сигнализируется загоранием зеленых табло «Уход», расположенных на приборных досках пилотов, в бок
 • xiazeluka 09.11.10, 08:43
  Widzę, że i Ty się zaraziłaś tym paskudztwem, które dopadło Chaszcza: wklejasz zamiast czytać. Zabawne, ponieważ w tych wklejkach masz odpowiedzi na swoje babskie wątpliwości...

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • hasz0 09.11.10, 08:54

  --
  *NAWET NIE WIESZ JAKĄ MI INTELEKTUALNA PRZYJEMNOŚC SPRAWIŁEŚ

  ...w tym szambie zombich iqujków z MIKROqujkamii wystającymi
  nie z przodu ich zezwłoka ale paskudnie z spaśnych dup.

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy lemi


  nga jest portal gazeta.pl


  ........."wojna"polsko" - polska........


  śmierdzących zombich z lisimi kitami


  bez głow z przodu zezwłoka w miejsce


  głowyjakaś dziwna otchlań


  intelektu jakby luka  k l ó c ą sie o medale i ordery Komorowskiego

  i Kaczynskiego w TOK fm

  oddawali medale gdy uhonorowano Walentynowicz czy Gwiazde
 • gini 09.11.10, 10:10
  xiazeluka napisała:

  > Widzę, że i Ty się zaraziłaś tym paskudztwem, które dopadło Chaszcza: wklejasz
  > zamiast czytać. Zabawne, ponieważ w tych wklejkach masz odpowiedzi na swoje bab
  > skie wątpliwości...
  >
  Co o tobie powiedziec, to ty tu ladnie haszczujesz, taki sam typ megalomanii ,on wleja posty z linkami do swoich wlasnych postow,w ktorych pisze bzdury.
  Ty nie umiesz odpowiedziec na proste pytanie, gdzie w sciemogramach masz naciski.
  Odsylasz do swojego idiotycznego tekstu,widac uwazasz, ze jak cos napiszesz, to prawda objawiona,tylko na podstawie czego?
  Nie umiesz nawet z honorem sie wycofac, przyznac do bledu, takze szkoda mojego czasu na towariszcza z TPPR.
  papatki  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 09.11.10, 10:16
  ..................................picza fanko.

  ZADAJ JE!..ta sama szkoła maleszki........????????........................żadnych konkretów?

  Gdzieś sie tego wredoto nauczyła? .wspólnota chrakterków piczych?...KONKRET babo albo do garów .............i tygla kulturowego
  --

  > Co o tobie powiedziec, to ty tu ladnie haszczujesz, taki sam typ megalomanii
  > ,on wleja posty z linkami do swoich wlasnych postow,w ktorych pisze bzdury.
  > Ty nie umiesz odpowiedziec na proste pytanie, gdzie w sciemogramach masz nacisk
  > i.
  > Odsylasz do swojego idiotycznego tekstu,widac uwazasz, ze jak cos napiszesz, to
  > prawda objawiona,tylko na podstawie czego?
  > Nie umiesz nawet z honorem sie wycofac, przyznac do bledu, takze szkoda mojego
  > czasu na towariszcza z TPPR.
  > papatki

  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 09.11.10, 10:18

  --
  pewnie to piszesz do Luki

  ale pytam sie o picze chamskie posty pełne logorei...................skad Gini u Ciebie ta miłość?*

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • xiazeluka 09.11.10, 11:19
  Okej. Wrócimy do pogawędki, kiedy opanujesz niełatwą - w Twoim przypadku - umiejętność czytania ze zrozumieniem po polsku.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 09.11.10, 11:26
  xiazeluka napisała:

  > Okej. Wrócimy do pogawędki, kiedy opanujesz niełatwą - w Twoim przypadku - umie
  > jętność czytania ze zrozumieniem po polsku.
  >


  Zaczniemy od Ciebie, moze, przyklad w tymwatku, nie umiales odpowiedziec na prosto sformulowane pytanie, gdzie w sciemogramach sa naciski na ilotow?
  Przeczytaj moze piec razy o co konkretnie pytam, jak dalej nie zrozumiesz, to popros kogos kto Ci wytlumaczy.

  forum.gazeta.pl/forum/w,13,117852521,118396508,Re_parda_raczej_sciemogram.html?wv.x=1forum.gazeta.pl/forum/w,13,117852521,118397438,Re_parda_raczej_sciemogram.html?wv.x=1


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 08.11.10, 14:31

  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • pro100 09.11.10, 09:16
  xiazeluka napisała:

  > Dowodem istnienia nacisku była próba lądowania podjęta wbrew procedurom i w war
  > unkach fatalnej pogody w obecności specjalisty od bezpieczeństwa lotów gen. Bła
  > sika.

  dowodem na to że nie zachowałeś bezpiecznej predkości jest to że miałeś wypadek. ( i mniejsza o tira co z podporzadkowanej wyjechał z 120 km/h - bo jakbyś miał predkość bezpieczną to oczywista ze byś wyhamował)


  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • hasz0 09.11.10, 09:24

  Dowodem istnienia NIENACISKU była

  ________________próba lądowania__________a nie lądowanie! I komenda: - "odchodzimy"!

  Kolego Luko w rozumowaniu.

  Jaka "podjęta wbrew procedurom

  i w warunkach fatalnej pogody

  w obecności specjalisty od bezpieczeństwa lotów gen. Błasika."


  O godz. 8 depesza synoptyczna była alarmująca: „widzialność do 500 m, niebo niewidoczne”. Ale tej informacji ani Centrum Hydrometeorologii Sił Zbrojnych, ani Centrum Operacji Powietrznych nie przekazało pilotom Tu-154.

  Wyjmij se z dupy iq...włóz u góryz zezwłoka w LUKĘ i odpowiedz na zadane sobie samemu MĄDRZE wymyslone przez samego siebie z iqujkiem we własciwym miejscu polskie PYTANIE!
 • hymenos 09.11.10, 09:28
  pro100 napisał:

  > dowodem na to że nie zachowałeś bezpiecznej predkości jest to że miałeś wypadek
  > . ( i mniejsza o tira co z podporzadkowanej wyjechał z 120 km/h - bo jakbyś mia
  > ł predkość bezpieczną to oczywista ze byś wyhamował)

  Tak właśnie jest. Znany jest mi przypadek, gdy winą za spowodowanie wypadku obarczony został kierowca samochodu, który uderzył w tira wyjeżdżającego z podporządkowanej drogi, no może nie z prędkością 120km/h ale jednak. A uzasadnienieniem nie był sam wypadek, ale nadmierna prędkość i przede wszystkim niedostosowanie jej do warunków pogodowych. Kierowca Tira w momencie wjazdu na drogę główną nie miał żadnych szans zobaczenia nadjeżdżającego z taką prędkością pojazdu.
 • hasz0 09.11.10, 09:41  Odpowiadasz na:
  hasz0 napisał:

  Tak powinien krzyknąc do tłumu przed biurem PiS-u w Łodzi Witold Waszczykowski:
  A NIE:

  _- "nie zabijajcie nas!'___

  PiS nie ma prawa w sytuacji gdy dwu leży w kałuży krwi, gdy człowiek nie może o
  garnąć psychicznego wstrząsu i OGROMU NIESAMOWITOŚCI w niewyobrażalnej makabrze PIRAMIALNEGO HORRORU - sytucji poza jakimkolwiek wyobrażeniem dla normalnego człowieka wyrazić spontanicznei swych emocji do tłumu zszokowanych ludzi w ktorym jest uciszany przez straż zabójca, ktora czeka na dyspozycje ...opisano...dziwne manewry z karteczką od dowódcy na blogach.

  Swiadkowie widzieli świadomego swego zbrodniczego czynu mordercę, z zimną krwią
  wyjaśniającego policjantom z jakich pobudek dokonał tej zbrodni, przeciez zło jakie sie stało to to, że po KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ
  pęta sie jakiś Jarosław przyczyna WSZELKICH NIESZCZĘŚĆ I NIEPOWODZEŃ Polski
  .....to ten jedyny POwód wstydu za granicą przed całym ŚWIATEM!!!!!!!

  Przecież czytając Wasze posty jasne dla każdego tłumoka postesbeckiego jest, ze
  JK nie ma prawa do życia.

  jak każdy moher zresztą..............ileż to sie TU OD WAS NACZYTAŁEM POD ZMIENIONYMI NICKAMI że nie mam prawa do życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  A pani JolaIza zrównała mnie jako człowieka w Waszej virtualnej świadomości do.
  ....ktorego należy rozdeptać.

  NIELEPSZA OD PROPAGANDY PO tego PR-aru CYWILIZACJI śmierci...........wg Kidawy
  Polak w probówce to mniej niż kijanka...........za ktorą ZIELONI GOTOWI SA przy
  kryć ją przed spychaczem wlasnym ciałem i leżąć na dnie bajora NIE ODDYCHAĆ
  w wodzie az do śmierci!

  nielepsza amoże b. wredna i hucpiarsko bezczelna z humbugiem bucowatego
  zbrodniczego cynicmu JEST niejaka dama mediów
  Dominika Wielowieyska ktora na zarzuty Witolda Waszczykowskiego..że zabójcę wożą od JEDNEGO lekarza psychiatry do drugiego aż ktory wreszcie ORZEKNIE jego niepoczytalność.......
  wrednie bez cienia żenady czy wstydu................w kontekście jego skarżenia
  się na media...
  że ich nic innego nie interesuje np. dlaczego tak sie stało....i non stop pytają PiS-owców
  tak by ich oskarżyć o winę, ktora sprowokowała cinkciarza chronionego przecież
  w PRL-u przez SB...- wrednie bez cienia żenady czy wstydu jakby nie słysząc co
  mowi:

  po kur'ewsku:
  - "Czy pana zdaniem był niepoczytalny?"

  IQ Wam zanikło...tak tak!.. zupełnie wciągnęło Wam wasze IQ w brzuchy
  przez spasione niemoherowe brzuchy Lisim sprytem WPROSTdo dupy

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25663/470_korokorko.jpegKoro - choroba
  znikającego penisahttp://ir.i.wp.pl/r,id,d14xMDA7aF43Mjt1Xmh0dHA6Ly9nZXQuc
3R1ZGlvLndwLnBsLyUzRm4lM0Q3MjIyNzc4MCUyNnMlM0R2aHMlMjZmJTNENTQwMTQ4MDc1NjQwMTI4NjY0MDk4MDk1Nl90aHVtYi5qcGc7Y150cnVlO3ReanBlZztzXnNvd2EjZmFjZXQ7ZnReMQ==.jpeghttp://i.wp.pl/a/f/jpeg/24242/9090275-1078x1782.jpeg

  facet.wp.pl/kat,1007857,wid,12831773,wiadomosc.html

 • hasz0 09.11.10, 09:48

  --


  Re: Gini & pro100
  xiazeluka 09.11.10, 09:28 Odpowiedz A miałem na siedzeniu pasażerów dwóch prezydentów, połowę Sztabu Generalnego i kilkudziesięciu innych przedstawicieli najwyższych władz?

  NAGRODZONO ....a nie zmyto.  pytanie o to kto decyduje aby Gruzja

  nie POdzieliła losu Polski z 17.09.1939

  odbywało się na ziemi.....

  jełopie antykontekstowy!  Luka w miejscu IQ zmyśliła "fakt prasowy" wg sposobu Geremka"Zmyto mi parę lat wcześniej głowę za zachowywanie bezpiecznej prędkości?

  *

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • xiazeluka 09.11.10, 09:28
  A miałem na siedzeniu pasażerów dwóch prezydentów, połowę Sztabu Generalnego i kilkudziesięciu innych przedstawicieli najwyższych władz? Zmyto mi parę lat wcześniej głowę za zachowywanie bezpiecznej prędkości?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 09.11.10, 09:42
  xiazeluka napisała:

  > A miałem na siedzeniu pasażerów dwóch prezydentów, połowę Sztabu Generalnego i
  > kilkudziesięciu innych przedstawicieli najwyższych władz? Zmyto mi parę lat wcz
  > eśniej głowę za zachowywanie bezpiecznej prędkości?
  >
  na podstawie czego wnosisz, iz doszło do swiadomego usiłowania ladowania? ściemogramów? nawet z tych fałszywek nic takiego nie wynika.

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • gini 09.11.10, 09:59
  pro100 napisał:

  > xiazeluka napisała:
  >
  > > A miałem na siedzeniu pasażerów dwóch prezydentów, połowę Sztabu Generaln
  > ego i
  > > kilkudziesięciu innych przedstawicieli najwyższych władz? Zmyto mi parę l
  > at wcz
  > > eśniej głowę za zachowywanie bezpiecznej prędkości?
  > >
  > na podstawie czego wnosisz, iz doszło do swiadomego usiłowania ladowania? ściem
  > ogramów? nawet z tych fałszywek nic takiego nie wynika.
  >

  No wlasnie dlatego dalam scemogramy pod nos , ale kluczyl i odeslal mnie jak zwykle do swoich mundrych notek , w ktorych podobno on wszystko wykazal, tylko na podstawie czego?Widac ostatnio zajal sie wrozeniem z fusow kawowych.
  Szkoda czasu.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hasz0 09.11.10, 10:10

  --
  *....................za koprolalię  MOJA JEST 10000 razy subtelniejsza................lubisz taką OBLESNIE PRYMITYWNĄ?

  Proszę odpowiedz mi....ciekawi mnie na jakiego rodzaju glebę pada
  taka "ziarnina" i raczeje ohydnie i cuchnąco na polskim zrujnowanym ugorze

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 09.11.10, 10:13

  --
  *ZA TRZYLETNIĄ LOGOREĘ


  .ktora Ci Gini wcale nie przeszkadzała....................
  jako miły dla Ciebie SPAM SPAMERA CHAMSTWA ktorym to ogłupiono doszczętnie młodzież w programach Woj. M. i orkiestry syna płk SB
  w przeciwieństwie do mnie.............i POSTANOWIŁEM JĄ WYPLENIĆ JAK DZUMĘ CHOLERĄ

  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hymenos 09.11.10, 10:08
  pro100 napisał:

  > na podstawie czego wnosisz, iz doszło do swiadomego usiłowania ladowania? ściem
  > ogramów? nawet z tych fałszywek nic takiego nie wynika.

  To co tutka robiła na tej wysokości w tym miejscu?
 • snajper55 09.11.10, 10:36
  hymenos napisał:

  > pro100 napisał:
  >
  > > na podstawie czego wnosisz, iz doszło do swiadomego usiłowania ladowania?
  > ściem
  > > ogramów? nawet z tych fałszywek nic takiego nie wynika.
  >
  > To co tutka robiła na tej wysokości w tym miejscu?

  Piloci byli przekonani, że są na wysokości tysiąca metrów w okolicach Moskwy, oszukani przez ruskich zdalnych hipnotyzerów podwieszonych pod sterowcem, o którym już pro100 wcześniej pisał.

  Pamiętaj, że szaleńcy na swe tezy nie muszą mieć żadnych dowodów.

  S.
  --
  Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
 • gini 09.11.10, 10:40
  Pamiętaj, że szaleńcy na swe tezy nie muszą mieć żadnych dowodów.
  >
  > S.

  No wlasnie, jakie dowody na naciki ma Luczka, snajpek czy mielony,ano zadne widac szalency)))
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 09.11.10, 10:49
  BĘDZIEMY ZNALI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU
  Miałem ostatnio okazję zapoznać się z informacjami dotyczącymi dokumentów w sprawie smoleńskiego śledztwa. Pewnie nie są to wszystkie istotne dane, ale jedynie te, którymi dysponowali moi rozmówcy.
  Dają one całkiem wyraźny obraz tego, co się stało 10 kwietnia. Według zeznań pilota jaka Artura Wosztyla, GPS w jego samolocie kierował go w bok. Wszyscy mamy w pamięci obraz schodzącego z kursu rządowego Tupolewa. Wosztyl zorientował się, że GPS ściąga go z właściwej drogi. Czy wiedział o tym pilot Tupolewa? Wosztyl zeznaje, że przednia radiolatarnia wysyłała nieskoordynowane sygnały, a poza tym odległość między nimi była pół kilometra mniejsza, niż wynikało to z kart podejścia. Czy wiedział o tym pilot Tupolewa? Wosztyl twierdzi, że przestał uwzględniać przednią radiolatarnię i kierował się tylko tylną. Z całą pewnością nie zrobił tego pilot Tupolewa. On po prostu nie miał pojęcia, że radiolatarnia źle działa i w dodatku jest w innym miejscu.
  To jednak nie koniec problemów z nawigacją. Niezwykle ważne przy lądowaniu urządzenie – ciśnieniomierz baryczny – był wcześniej uszkodzony. Nie wiadomo, czy piloci mieli wystarczające zaufanie do jego działania.
  Kontroler lotu nie był pewny, jakie ciśnienie podawał pilotom przed katastrofą. Jednocześnie, mimo że samolot schodził z kursu, kontroler utwierdzał pilotów, że są „na kursie i na ścieżce”. Według zeznań innego pilota, Piotra Pietruczuka, zamontowane w Tu-154 podczas remontu w Samarze urządzenia (chodzi o radiostacje ratownicze) zakłócały sygnał GPS. Według relacji drugiego pilota jaka Bogdana Suchorskiego próg pasa w Smoleńsku był faktycznie przesunięty o 300 metrów w stosunku do kart podejścia. Co to wszystko znaczy?
  Zarówno sygnały z wieży, jak i te przetwarzane przez urządzenia samolotu prowadziły pilotów prosto do katastrofy. Różnice między tym, co im podawano, a tym, co rzeczywiście się działo, były dramatyczne. Piloci jaka lądowali przy lepszej pogodzie, mogli więc ignorować złe naprowadzanie. Piloci Tupolewa uwierzyli sygnałom z rosyjskich urządzeń i informacjom z wieży. Byli zaskoczeni tym, gdzie się znaleźli, i próbowali poderwać maszynę. Czy do jej zniszczenia wystarczyłoby zderzenie z brzozą, to już zupełnie inna sprawa. Mamy dostateczną wiedzę, by podejrzewać, że pilotów wprowadzono w błąd. Czy zrobiono to specjalnie, czy też mieliśmy do czynienia z nieprawdopodobnym bałaganem, dowiemy się w przyszłości. Nie można jednak obwiniać pilotów za to, że zaufali urządzeniom. Tego ich przecież uczono całe zawodowe życie. Mieli, zamiast kierować się intuicją, lecieć według tego, co pokazują przyrządy. Zrobili, co mogli, i nic nie wskazuje na to, że podjęli przesadne ryzyko. Nic, poza oczywiście rosyjską prasą i wspierającymi ją polskimi mediami.
  Te same zeznania co moi rozmówcy widziało dziesiątki osób, w tym bardzo wielu dziennikarzy. Mogą być kluczowe dla wyjaśnienia przyczyn śmierci polskiego prezydenta i elity naszego państwa. Dlaczego nikt tej sprawy nie podnosi? Czy dobre stosunki z Rosjanami mają polegać na tym, że ukryjemy ich ewentualną winę?
  Tej sprawy nie da się zamieść pod dywan. Mimo upływu siedmiu miesięcy jest ona jednym z najważniejszych problemów życia publicznego dla dwóch trzecich spośród naszych rodaków. Ma się to nijak do preferencji partyjnych, ale oczywiście dalsze zwlekanie przez władze z wyjaśnieniem społeczeństwu tego, co się naprawdę stało, doprowadzi do potężnego kryzysu zaufania wobec elit.
  Ani Rosja, ani nikt na świecie nie będzie z powodu ujawnienia winnych katastrofy wszczynał wielkiej awantury. Strach istnieje tylko w głowach wąskiej grupki karierowiczów w Moskwie i Warszawie. Może będą musieli pożegnać się ze swoimi stołkami. Z powodu ujawnienia prawdy o katastrofie nic złego na świecie się nie stanie. Czy warto, by tyle sił politycznych i mediów angażowało się w tuszowanie rzeczywistości?
  Pokolenie naszych rodziców dostało w spadku po wolnej Polsce wyjaśnienie sprawy Katynia. Mimo niewoli i represji wywiązało się z tego nie najgorzej. To był ich honor, by świat nie zapomniał o tragedii z 1940 r.
  Honorem naszego pokolenia jest rozwikłanie zagadki śmierci prezydenta i elity polskiego państwa.
  Tomasz Sakiewicz


  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 09.11.10, 11:31
  Co prawda nie umiesz czytać, niemniej jestem pewien, że w poniższej rozmowie dostrzeżesz tylko jedną stronę zagadnienia. Ekscytującej zabawy:

  www.tvn24.pl/1,1663248,druk.html
  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 09.11.10, 12:07
  xiazeluka napisała:

  > Co prawda nie umiesz czytać, niemniej jestem pewien, że w poniższej rozmowie do
  > strzeżesz tylko jedną stronę zagadnienia. Ekscytującej zabawy:
  >
  > www.tvn24.pl/1,1663248,druk.html

  No tak. Im został jeszcze czwarty zakręt, ale po pierwsze w przypadku Tu-154 trzeci i czwarty to był praktycznie jeden element – nie robi się między nimi wyrównania. Poza tym to jest większa i szybsza maszyna. Mogli się wcześniej dogadać, lub nie dogadać, na lądowanie. Tych komend w stenogramach brakuje najbardziej. Zaznaczam, że nie wiem, co zostało wypowiedziane w tych siedmiu niezrozumiałych komendach. Wiem, co powinno paść: zgoda, albo niezgoda na lądowanie. Wiadomo tylko, że kontroler sprowadzał ich nadal.
  --


  Chyba spelnilam Twoje oczekiwania , kontroler sprowadzal ich nadal, dodamod siebie, ze utwierdzal, ze sa a kursie i sciezce chociaz nie byli...

  a teraz pytanie natury osobistej, spod jakiego jestes znaku?
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 09.11.10, 12:11


  przepraszam za literowki, ale to nie jest moj komp, i w zyciu sie nie przyzwyczaje do tej klawiatury,ten cholerny laptop albo mi zzera, albo dodaje , a nie moge wywalic za okno bo nie moj.--
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 09.11.10, 12:32
  Tak jak się spodziewałem - znalazłaś pchłę, przeoczyłaś słonia. Z tej właśnie maniery wynika Twoje gardłowanie "Gdzie naciski, dlaczego lotniska nie zamkli" itp. Dopóki nie ogarniesz całego procesu, całego ciągu wydarzeń, dopóty będziesz doszukiwać się dziur w całym.

  Nieważne, co mówił kontroler. Kiedy kontroler się zorientował, że bombowiec strategiczny Tu-154 schodzi do lądowania, po prostu go naprowadzał swoimi XIX-wiecznymi urządzeniami radiolokacyjnymi. Ważne jest co innego - tak nisko bombowca tego dnia w tym miejscu być nie powinno:

  "Na czwartej stronie karty, którą dysponowali 10 kwietnia piloci Tu-154 i Jaka-40, znajduje się tabela pokazująca minimalne warunki atmosferyczne, przy jakich można lądować w Smoleńsku. Dane te są zawsze przypisane do konkretnego lotniska i zależą między innymi od jego wyposażenia. Na karcie podejścia lotniska Smoleńsk-Siewiernyj minimalne warunki określono jako 100/1000 - czyli 100 metrów widoczności pionowej i 1000 metrów widoczności poziomej. Dla helikopterów i niżej wyszkolonych pilotów wskazano 100/1500. Według Musia, polskich pilotów Jaka i Tu-154 obowiązywały takie właśnie minima: 100 metrów widoczności pionowej i 1500 poziomej. W chwili katastrofy widoczność pionowa wynosiła 0 – 30 metrów, zaś pozioma, według wieży 400, a zdaniem Musia – 200 metrów."

  Dlatego roli wieży nie należy przeceniać, ponieważ odpowiedzialność ponosi kto inny:

  "Ostatecznie pilot sam ocenia zawarte w nich dane, dobierając je do kategorii swojego samolotu i wówczas podejmuje decyzję dotyczącą lądowania."

  A właśnie tej decyzji w tych warunkach Protasiuk nie powinien podejmować. I to powinno zakończyć rozważania na temat "zamachu" (aczkolwiek nie polsko-ruskiego bajzlu).


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 09.11.10, 12:48
  On nie ladowal, podchodzil do ladowania , juz dzis nie chce mi sie szukac wiec zacytuje sciemogram zpamieci.
  "widac ziemie" skoro mieli kontakt wzrokowy z ziemia, podjeli probe, jak ta ruska ila przed nimi,ktora podejmowala dwa raz, reszte poczytaj u Sakowicza, o tej radiolatari itd...
  ktos na saloonie wkleil dobre wideo z zeznaniami wosztyla plus z przykladem calkiem innej katastrofy.Mialam notke w obserwowanych, ale jak chcialam odnalezc, kazalo sie, ze notke wcielo, autor zablokowany bezterminowo, a na you tube, nie ma sladu po tym co wkleil.
  teoria spiskowa powiesz, tyle, ze z you tube wcinali filmy o niejakim Bolku, taka smutna prawda, za co w ogole zabanowali tego czlowieka?

  Z pod jakiego znaku zodiaku jestes?Bo jak Rak, to ja wypadam, ze skorpionami tez nie chce miec nic wspolnego, .
  szybko sie przyznawaj!!!
  A jak ie to i tak sama sprawdze, tylko poczekaj.
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 09.11.10, 13:50
  Kobieto, nie "podchodzi się do lądowania" na poziomie 20 metrów. Podchodzenie kończy się na wysokosci minimum, a to minimum Protasiuk rozmyslnie minął. Radiolatarnie, APMy i wizje red. Sakiewicza niczego w tym nie zmieniają. Decydował Protasiuk.

  Nie szukaj - koziorożec.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 09.11.10, 14:27
  xiazeluka napisała:

  > Kobieto, nie "podchodzi się do lądowania" na poziomie 20 metrów. Podchodzenie k
  > ończy się na wysokosci minimum, a to minimum Protasiuk rozmyslnie minął. Radiol
  > atarnie, APMy i wizje red. Sakiewicza niczego w tym nie zmieniają. Decydował Pr
  > otasiuk.
  >
  > Nie szukaj - koziorożec.
  >
  nowali moi rozmówcy.
  Dają one całkiem wyraźny obraz tego, co się stało 10 kwietnia. Według zeznań pilota jaka Artura Wosztyla, GPS w jego samolocie kierował go w bok. Wszyscy mamy w pamięci obraz schodzącego z kursu rządowego Tupolewa. Wosztyl zorientował się, że GPS ściąga go z właściwej drogi. Czy wiedział o tym pilot Tupolewa? Wosztyl zeznaje, że przednia radiolatarnia wysyłała nieskoordynowane sygnały, a poza tym odległość między nimi była pół kilometra mniejsza, niż wynikało to z kart podejścia. Czy wiedział o tym pilot Tupolewa? Wosztyl twierdzi, że przestał uwzględniać przednią radiolatarnię i kierował się tylko tylną. Z całą pewnością nie zrobił tego pilot Tupolewa. On po prostu nie miał pojęcia, że radiolatarnia źle działa i w dodatku jest w innym miejscu.
  To jednak nie koniec problemów z nawigacją. Niezwykle ważne przy lądowaniu urządzenie – ciśnieniomierz baryczny – był wcześniej uszkodzony. Nie wiadomo, czy piloci mieli wystarczające zaufanie do jego działania.
  Kontroler lotu nie był pewny, jakie ciśnienie podawał pilotom przed katastrofą. Jednocześnie, mimo że samolot schodził z kursu, kontroler utwierdzał pilotów, że są „na kursie i na ścieżce”. Według zeznań innego pilota, Piotra Pietruczuka, zamontowane w Tu-154 podczas remontu w Samarze urządzenia (chodzi o radiostacje ratownicze) zakłócały sygnał GPS. Według relacji drugiego pilota jaka Bogdana Suchorskiego próg pasa w Smoleńsku był faktycznie przesunięty o 300 metrów w stosunku do kart podejścia. Co to wszystko znaczy?  luka do cholery decydowal na podstawie tego co wiedzial, na pdstawie tej zepsutej latarni i na podstawie tego co mu podawal kontroler.


  szukalam nieznalazlam, ale dzieki, ze sie przyznaes, bo juz Cie posadzalam po megalomanii o byce lwem,
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 08:40
  Kobieto, nie masz zielonego pojęcia o GPS, nawigacji lotniczej, radiolatarniach i ciśnieniomierzach, więc dlaczego chaszczujesz? Kilkanaście minut przed bombowcem Tu-154M lądował Jak - i udało mu się mimo "ściągających" dżipiesów, fałszywych radiolatarni, wrażego kontrolera i niezidentyfikowanego ciśnienia.
  A "zakłócanie radiostacji przez GPS" to zdaje się taka sama prawda jak "tajemnicza częstotliwość prundu w Moskwie".

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 09:00
  Jak-40 lądował w Smoleńsku ok. godz. 7.20 czasu polskiego. W stenogramach z zapisów skrzynki głosowej z Tu-154 zarejestrowano wypowiedź załogi Jak-40, która mówiła: "nam się udało tak w ostatniej chwili wylądować".

  Tu 154M Lux "ladowalo" o 8.41 z groszami , czasu polskiego, a wiec troche wiecej niz kilkanascie minut przed Jakiem. Ale co to ponad godzina dla xiencia? Jak mrugnac okiem.
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • polazrski 10.11.10, 09:03
  polazrski napisał:
  > Tu 154M Lux "ladowalo" o 8.41 z groszami , czasu polskiego, a wiec troche wiece
  > j niz kilkanascie minut przed Jakiem. Ale co to ponad godzina dla xiencia? Jak
  > mrugnac okiem.

  ZA Jakiem, of koz.


  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 09:48
  Buhahaha, czepiaczu słówek.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 09:55
  Ladnie mi slowek. Gdyby zaloga Tu 154 M Lux ladowala kilkanascie minut po Jaku moze i, jak im, udaloby sie wyladowac? Gdyby sie LH Oswald spoznil godzine na kawalkade JFK nie byloby zamachu. I tak dalej.
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 11:29
  A gdyby Tu lądował przed Jakiem? I tak dalej...

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 11:58
  xiazeluka napisała:

  > A gdyby Tu lądował przed Jakiem? I tak dalej...
  >
  To twoja nowa wersja, xienze? I tak dalej...

  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 12:13
  Pozerski, Ty się nadal Mła boisz?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 12:25
  xiazeluka napisała:

  > Pozerski, Ty się nadal Mła boisz?
  >

  Xsienze, widze, ze i tobie odbilo. Ta katastrofa nie takim osilkom jak ty rozum odebrala.wink
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 12:34
  Jaka katastrofa?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 12:41
  Samolotowa. Nie zauwazyles, xsienze? Wcale sie nie dziwie bo i godzina w te czy wewte to tez dla ciebie pestka.
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 13:13
  No i co z tą katastrofą samolotową? Śmiało, przestań się bać, rozbuduj swoją wypowiedź. Chyba, że się obawiasz, iż to Cię obnaży.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 13:18
  xiazeluka napisała:

  > No i co z tą katastrofą samolotową? Śmiało, przestań się bać, rozbuduj swoją wy
  > powiedź. Chyba, że się obawiasz, iż to Cię obnaży.
  >

  A w temacie?
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 13:31
  Naleśnik z serem polany smietaną i udekorowany dżemem truskawkowym. Pycha.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 13:35
  Bez watpienia. Chyba ze bylby zrobiony przez:
  nazistów, komunistów, faszystów, socjalistów, maoistów, postępowców, feminazistek i tym podobnych wrogów Wolności i Własności.
  wink))
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 13:40
  O, wreszcie zacząłeś czytać poważne lektury. Robisz się coraz bardziej sympatyczny. Oby tak dalej!

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 13:46
  Zle z toba, xienze. Po to dalem smieszka,zebys zrozumial,ale ty nic a nic. To dodam jeszcze, poniewaz machasz ta flaga w wizytowce:
  www.adl.org/hate_symbols/racist_confederate_flag.asp
  Although the flag is seen by some Southerners simply as a symbol of Southern pride, it is often used by racists to represent white domination of African-Americans. The flag remains a subject of controversy because some Southern states still fly the flag from public buildings or incorporate it into their state flag?s design. The flag is also used by racists as an alternative to the American flag, which they consider to be an emblem of what they describe as the Jewish-controlled government.

  PS Amerykaninem z poludniowych stanow, o ile sie nie myle, nie jestes.
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • xiazeluka 10.11.10, 14:15
  Nie jestem Amerykaninem, więc nie wolno mi wymachiwać sztandarem konfederacji? W porządku - w takim razie Judkom z mafii ADL nie wolno się wypowiadać na tematy polskie z tego samego powodu:

  www.nacjonalista.pl/2010/05/13/zydowskie-oburzenie-a-wolnosc-slowa.html
  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • polazrski 10.11.10, 14:48
  Uderz w stol, xienze.
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • polazrski 10.11.10, 15:00
  www.infoplease.com/spot/confederate1.html
  Poniewaz amerykanskim poludniowcem nie jestes, Zydami sie brzydzisz, wiec masz tu info z innego zrodla:

  The Confederate battle flag has also been appropriated by the Ku Klux Klan and other racist hate groups. According to the Southern Poverty Law Center, more than 500 extremist groups use the Southern Cross as one of their symbols.

  Pauje do ciebie jak ulal.

  Read more: Confederate Flag Controversy — Infoplease.com www.infoplease.com/spot/confederate1.html#ixzz14t4DzghZ
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • hasz0 10.11.10, 15:12

  --
  *powinnaś być konsekwentna
  andrzejg 10.11.10, 11:49 Odpowiedz napisałąś wczesniej do Luki

  spadaj pogadaj sobie ze ssnajpkiem i mielonym odpowiednie towarzystwo dla ciebie.

  no i zostanie Ci Hasz
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 10.11.10, 15:23
  forum.gazeta.pl/forum/w,13,118547767,118558955,K0MPlexie_miecia68_kto_jest_ten_Mieciu_.html?wv.x=2
  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • pro100 10.11.10, 17:52
  wolnościowca, konserwatysty kotlete
  www.youtube.com/watch?v=zgimvM5Swbw
  i dla zamordysty sowieciarza ziazielulki
  w291.wrzuta.pl/audio/9BhP0i7rcNO/prl_-_a_ty_maszeruj
  make love not war

  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • gini 10.11.10, 09:02
  xiazeluka napisała:

  > Kobieto, nie masz zielonego pojęcia o GPS, nawigacji lotniczej, radiolatarniach
  > i ciśnieniomierzach, więc dlaczego chaszczujesz? Kilkanaście minut przed bombo
  > wcem Tu-154M lądował Jak - i udało mu się mimo "ściągających" dżipiesów, fałszy
  > wych radiolatarni, wrażego kontrolera i niezidentyfikowanego ciśnienia.
  > A "zakłócanie radiostacji przez GPS" to zdaje się taka sama prawda jak "tajemni
  > cza częstotliwość prundu w Moskwie".
  >


  luka, ja nie mam moze pojecia o radiolatarniach, tyle, ze ja nie pisze z powietrza, o uszkodzonej radiolatani, mowil Wosztyl, o uszkdzonej radiolatarni mowil Klich, wiec co klamia?  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 09:46
  Białogłowo, i co z tego wynika? Jak wylądował, Ił próbował (o się nie rozwalił o brzozę), parę innych samolotów wcześniej także bez przeszkód przyziemiło pomimo "zepsutej" radiolatarni... To wszystko oznacza, że nawet jeśli była ona "zepsuta", to nikomu nie wadziła. A dlaczego nie wadziła? Wyjaśnij to - czyli opisz zasadę funkcjonowania latarni na lotnisku podrzędnej kategorii.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 10.11.10, 10:12
  xiazeluka napisała:

  > Białogłowo, i co z tego wynika? Jak wylądował, Ił próbował (o się nie rozwalił
  > o brzozę), parę innych samolotów wcześniej także bez przeszkód przyziemiło pomi
  > mo "zepsutej" radiolatarni... To wszystko oznacza, że nawet jeśli była ona "zep
  > suta", to nikomu nie wadziła. A dlaczego nie wadziła? Wyjaśnij to - czyli opisz
  > zasadę funkcjonowania latarni na lotnisku podrzędnej kategorii.
  >

  no tak byla zepsuta ale nie wadzila ,czyi praktycznie moglo jej nie byc.
  il podchodzi ldwa razy ,i odszedl, tutka sie rzwalila, tyle, ze caly czas kontrolerzy utwierdzali tutke, ze jest na kursie i sciezce, dzs Rosja chce uniewazniczeznania kontrlerow.


  utrzymywali załogę tupolewa w przekonaniu, że samolot jest na dobrej ścieżce i kursie, chociaż tak nie było (Tu-154 był przed lądowaniem ok. 30 – 50 m od środka pasa startowego);
  Ryżenko informował pilota, że samolot jest na właściwej wysokości, a w kilku momentach był na innej niż wymagana (np. 4 km od pasa powinien być 200 metrów nad ziemią, a według meldunków nawigatora był na 300 metrach);
  kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mówili, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić pilota do lądowania na innym lotnisku;
  w wywiadzie dla portalu LifeNews.ru Plusnin mówił, że proponował pilotowi lotnisko zapasowe, ale ten miał odmówić. Ale nie ma tego w stenogramach.
  --
  www.rp.pl/artykul/2,561898-Rosja-uniewaznia-zeznania.html
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 11:31
  Wedle Gini dowodem na perfidię Rusków jest:

  kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mówili, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić pilota do lądowania na innym lotnisku

  Rzeczywiście, oto niezbity dowód na spisek i zamach.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • andrzejg 10.11.10, 11:39
  xiazeluka napisała:

  > Wedle Gini dowodem na perfidię Rusków jest:
  >
  > kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mó
  > wili, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić
  > pilota do lądowania na innym lotnisku

  >
  > Rzeczywiście, oto niezbity dowód na spisek i zamach.
  >

  Widocznie piloci kierowali sie tą samą nieufnością do Ruskich , co zwolennicy teorii spiskowych
  Rusek z założenia kłamie i z pewnościa nalotnisku nie ma mgły!

  A.
 • gini 10.11.10, 11:45
  xiazeluka napisała:

  > Wedle Gini dowodem na perfidię Rusków jest:
  >
  > kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mó
  > wili, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić
  > pilota do lądowania na innym lotnisku

  >
  > Rzeczywiście, oto niezbity dowód na spisek i zamach.
  >
  utrzymywali załogę tupolewa w przekonaniu, że samolot jest na dobrej ścieżce i kursie, chociaż tak nie było (Tu-154 był przed lądowaniem ok. 30 – 50 m od środka pasa startowego);
  Ryżenko informował pilota, że samolot jest na właściwej wysokości, a w kilku momentach był na innej niż wymagana (np. 4 km od pasa powinien być 200 metrów nad ziemią, a według meldunków nawigatora był na 300 metrach);
  kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mówili, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić pilota do lądowania na innym lotnisku;
  w wywiadzie dla portalu LifeNews.ru Plusnin mówił, że proponował pilotowi lotnisko zapasowe, ale ten miał odmówić. Ale nie ma tego w stenogramach.
  --


  wyciales z tego co zacytowalam to co Ci sie podobalo, i twierdzisz, cos czego nie napisalam, ze to jest dowod na zamach i spisek.
  Bo jak na razie, ja tu nigdzie nie pisze, o zadnym spisku czy zamachu.

  W chamski sposob probujesz mie osmieszyc , poslugujac sie chamskimi metodami, wycinankami.

  Po co kontrolermial zniechecac?Wystarczylo, nie dac zgody na ladowanie. ,

  Te sztuczki erystyczne ja juz przerabiam od lat ze snajperkiem, "ona nic nie rozumie", ona jest glupia", ona pisze glupoty" ,idziesz ladnie w jego slady, dlatego nie mam najmniejszej ocoty na kontynuowanie dyskusji z kims nieuczciwym.

  papatki manipulatorku,

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • andrzejg 10.11.10, 11:49
  napisałąś wczesniej do Luki

  spadaj pogadaj sobie ze ssnajpkiem i mielonym odpowiednie towarzystwo dla ciebie.

  no i zostanie Ci Hasz

  wink

  A.
 • gini 10.11.10, 11:54
  andrzejg napisał:

  > napisałąś wczesniej do Luki
  >
  > spadaj pogadaj sobie ze ssnajpkiem i mielonym odpowiednie towarzystwo dla ci
  > ebie.

  >
  > no i zostanie Ci Hasz
  >
  > wink
  >
  > A.

  nie zartuj sobie, ja wiecej czasu spedzam w saloonie, niz tutaj, a tu jeszcze od czasu do czasu moge z Toba sie "poklocic" , Tobie nie moge zarzucic, ze krecisz manipulujesz itd..
  pomimo, ze nie zawsze sie zgadzamy)))
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 11:57
  Bo jak na razie, ja tu nigdzie nie pisze, o zadnym spisku czy zamachu.

  O! A o czym w takim razie piszesz?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 10.11.10, 12:03
  xiazeluka napisała:

  > Bo jak na razie, ja tu nigdzie nie pisze, o zadnym spisku czy zamachu.
  >
  > O! A o czym w takim razie piszesz?
  >
  naucz sie czytac, to sie dowiesz.albo popros kogos, kto ci moze wytlumaczy.

  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 12:15
  Ciebie proszę - lecz Ciebie to przerasta.

  Gini, zauważyłaś, że nadepnęłaś sobie na stopę czy po prostu rutynowo jazgoczesz? Bo niestety nie możesz dalej ukrywać faktu, iz wklejasz te wycinanki na oślep, bez najmnniejszego zastanowienia.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 10.11.10, 12:31
  xiazeluka napisała:

  > Ciebie proszę - lecz Ciebie to przerasta.
  >
  > Gini, zauważyłaś, że nadepnęłaś sobie na stopę czy po prostu rutynowo jazgoczes
  > z? Bo niestety nie możesz dalej ukrywać faktu, iz wklejasz te wycinanki na ośle
  > p, bez najmnniejszego zastanowienia.
  >

  alez ja wklejam i uzasadniam, Ty piszesz, bez czytania i zrozumienia czegokolwiek, gdzie tu pisalam o zamachu, o spisku?
  Dlaczego manipuujesz, dlaczeg wycinasz, bo podal link z artykulem z RZEPY, gdzie jasno stoi jak byk, ze kontrolerzy utwierdzali Protasiuka , z jest na kursie i sciezce, dlaczego nie odniosles sie do tego, tylko do jednego ze podawali bledne dane by zniechecic, wiec zapytam raz jeszcze, po co podawac bledne dane, nie lepiej zabronic ladowania?
  Poniewaz nie bardzo sobie radzisz, wiec stosujesz, snajperke ona jest, gupia, ona nie rozumie, ona haszuje itd...ona jazgocze,ona wkleja bez zastanowienia, itd...
  deprecjonowanie mnie, przez zrownywanie mnie z Haszem, czysta snajerska erystyka
  ssnajperuj dalej, ja przywyklam, wiec ani mnie ziebi ani grzeje.
  osmieszasz sam siebie bo nie umiesz dac odpowiedzi na proste pytanie.
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • hymenos 10.11.10, 12:19
  gini napisała:

  > ut[b]rzymywali załogę tupolewa w przekonaniu, że samolot jest na dobrej ścieżce
  > i kursie, chociaż tak nie było (Tu-154 był przed lądowaniem ok. 30 – 50
  > m od środka pasa startowego);
  > Ryżenko informował pilota, że samolot jest na właściwej wysokości, a w kilku mo
  > mentach był na innej niż wymagana (np. 4 km od pasa powinien być 200 metrów nad
  > ziemią, a według meldunków nawigatora był na 300 metrach);
  > kontrolerzy podawali załodze mylne dane o pogodzie, zaniżając widoczność (mówil
  > i, że widać na 400 m, a było na 800 m) – według nich miało to skłonić pil
  > ota do lądowania na innym lotnisku;
  > w wywiadzie dla portalu LifeNews.ru Plusnin mówił, że proponował pilotowi lotni
  > sko zapasowe, ale ten miał odmówić. Ale nie ma tego w stenogramach.

  ale może ktoś inny połapie się o co chodzi. To był nad ścieżką, czy pod ścieżką? Jeśli nad, to dlaczego nie przelaciał nad lotniskiem tylko spadł 1km przed? Skąd taka informacja, że na 4km przed lotniskiem, powinien być 200m nad ziemią? Nie wspominając o zadziwiającym zachowaniu kontrolera, który zaniżał widoczność wink i co zostało już wytknięte.
 • manny-jestem 09.11.10, 21:27
  Skad pewnosc ze rozmyslnie minal. Nawet stenogram nie daje takiej pewnosc.
  --
  "If Congress can do whatever in their discretion can be done by money, and will promote the General Welfare, the Government is no longer a limited one, possessing enumerated powers, but an indefinite one." --James Madison


  RPON
 • polazrski 09.11.10, 21:41
  http://lh4.ggpht.com/_06bGa1QkqOY/TNfjnAmQCtI/AAAAAAAAPdo/JP-hWqszYMM/s512/Untitled-90.jpg

  Tu masz maniak wysokosci tutki, kiedy scinala drzewka. Daje do myslenia, co?
  --
  moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden! autor: marouder
  Unikasz meritum, żeby tylko wybronić sukinsyna. Nie dlatego, że człowiek, tylko dlatego, że żyd. autor: trzecikot
  chamie bez tożsamości. autor: off_nick
 • snajper55 09.11.10, 16:15
  Nie, gini. Luka w tej dyskusji prezentuje logikę i racjonalizm. Przeciwstawia je szaleństwu i głupocie, jakby nie wiedział, że w takim starciu racjonalizm razem z logiką nie mają szans.

  S.
  --
  Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
 • gini 09.11.10, 16:27
  snajper55 napisał:

  > Nie, gini. Luka w tej dyskusji prezentuje logikę i racjonalizm. Przeciwstawia j
  > e szaleństwu i głupocie, jakby nie wiedział, że w takim starciu racjonalizm raz
  > em z logiką nie mają szans.
  >
  > S.

  brawo snajpek brawo, jeszcze troche i wystapicie w duecie o tutaj.
  FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ 2011- ZIELONA GÓRA

  A czarownica wciaz sie smieje, glupek broni logiki luki czyli swojej wlasnej, jak wiadomo snajpek z logiki ma dwoje, Luce mogl sie przydarzyc wypadek przy pracy, ale zabawe mam dobra.
  --
  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • gini 09.11.10, 16:32
  snajper55 napisał:

  > Nie, gini. Luka w tej dyskusji prezentuje logikę i racjonalizm. Przeciwstawia j
  > e szaleństwu i głupocie, jakby nie wiedział, że w takim starciu racjonalizm raz
  > em z logiką nie mają szans.
  >
  > S.

  ssnapek pisal ten tekst na kolanach, a w ogole powinienes, wydrukowac to sobie oprawic w ramki i powieszic nad lozkiem.
  --

  http://niepoprawni.pl/files/images/szachownica.jpg
  --
 • xiazeluka 10.11.10, 08:47
  Niewiasto, jeśli Hitler i S55 zgodnie powiedzą "Dzisiaj jest środa, 10 listopada", to po prostu obaj stwierdzą obiektywne fakty niezależnie od tego, jak ich się ocenia. Jeśli powiedzą coś innego, np. "Zgodnie z prawem Żydów należy wydawać gestapo", to obu rozdepczę za nieludzką żądzę mordu w majestacie lewa.

  Ty nadal nie umiesz oddzielić poglądów od personaliów, tak samo jak pisiacy nie odróżniają PiS od Polski.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • pro100 09.11.10, 13:16
  hymenos napisał:

  > pro100 napisał:
  >
  > > na podstawie czego wnosisz, iz doszło do swiadomego usiłowania ladowania?
  > ściem
  > > ogramów? nawet z tych fałszywek nic takiego nie wynika.
  >
  > To co tutka robiła na tej wysokości w tym miejscu?

  natęż mózg i znajdź co najmniej jedną inną mozliwą przyczynę.
  --
  www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0
 • hasz0 09.11.10, 13:49

  prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/11/03/skok-cywilizacyjny-mlodego-pokolenia-propaganda-czy-rzeczywistosc/
  www.se.pl/wydarzenia/kraj/mon_66664.html
 • hasz0 09.11.10, 13:51
  Wydarzyło się jednak coś takiego, że nagle – czy chcemy, czy nie chcemy – znaleźliśmy się w „oku cyklonu”, w punkcie zwrotnym historii… I jest to sprawa niesłychanie ważna dla nas, dla przyszłości naszych rodzin. Mam też ciągle w pamięci, gdy po raz pierwszy w Chicago ujrzałem procesję Bożego Ciała, akurat wokół kościoła św. Władysława. Doznałem wtedy wzruszenia tak silnego… Patrzyłem na dziewczynki z białej procesji z przejęciem sypiące kwiatki przed obliczem Króla Wszechświata ukrytego w białej Hostii, patrzyłem na autentyzm modlitwy ciężko pracujących ludzi, słuchałem dobrej jakości śpiewu liturgicznego. Powtarzałem: „Mój naród święty i czysty, ciągle jeszcze bije serce tego narodu”… I musiałem być w niezłym szoku, tak silne było to przeżycie. Co jest tym bardziej niezwykłe, gdyż byłem przekonany, że tak jak typowy wojskowy nie odczuwam żadnych uczuć i jestem poniekąd maszyną do logicznego myślenia i podejmowania optymalnych decyzji na polu walki. A tu proszę bardzo… I przynajmniej dla mnie Chicago będzie zawsze silnie skojarzone z poczuciem jedności z moim narodem.

  Myślicie Państwo, że tylko ja tak to odczuwam? Widziałem wielkie wzruszenie Sylwestra Chruszcza, gdy obserwował Paradę Polską w dniu 3 maja. W Polsce, mówił, tak nie ma… A kilka dni temu mój przyjaciel, który wiele stracił w Polsce walcząc z bezprawiem: firmę, dobre imię i kontuzjowane kolano pobity przez nieznanych sprawców – widząc auta z polską chorągiewką i czarnymi wstążkami z okazji żałoby narodowej, ile ich jeździło – rzekł krótko: „A jednak było warto. Jeszcze nie zginęła… (Polska.)”

  Polaków najczęstsze wypowiedzi o polityce, ech…

  Oczywiście nigdy nie było tak, bym sobie nie zdawał sprawy z wad Polaków, tych obrzydliwych mielących jęzorów i osobliwie z rozemocjowanego myślenia. Te ostatnie jest obecnie głównie spadkiem po 50 latach socjologicznej obróbki przez komunistyczne mass media i kolejne 20 lat takich samych akcji medialnych w tzw. III RP. Propaganda za komuny dełła w trąby emocji, a faktów i ich rzetelnej krytycznej analizy nie znosiła. Efekt kolejnych 20 lat podsumowałem wypowiedzią postkomunistycznego dygnitarza w książce „Przygody dobrego smoka Darloka w SB-pospolitej Polskiej”. Przypomnijmy: „Miarą naszego sukcesu w sterowaniu społeczeństwem poprzez media jest fakt, że Polaków w ogóle nie interesuje, do kogo teraz należy główne wydobywane bogactwo Polski – KGHM – czy jak kto woli: miedź, złoto, srebro i platyna. Ile to daje zysków, co z tego ma skarb państwa? Im nawet nie przyjdzie do głowy myśleć na ten temat, w zamian za to podniecają się pogryzieniem dziecka przez psa, serialem „Kiepscy” czy wojną w Iraku…”


  Myślenie polityczne Polonii jest także pochodną tegoż „lansowania medialnego”, w wykonaniu głównie dwóch czołowych ubeckich telewizorni: TVN-u i Polsatu.

  Co innego, gdyby Polonia potrafiła racjonalnie obserwować fakty i poprawnie wnioskować. Jest wiele faktów, które można przytoczyć jako dowód, że tak niestety nie jest.

  Najprostszym jest zapytanie, co najbardziej zaszkodziło Polonii? Co sprawiło, że polonijna młodzież boi się przyznawać w collegue’ach i na uniwersytetach do polskiego pochodzenia?

  Są to oczywiście książki J.T. Grossa. I zapytajmy, co by się stało, gdyby w Jedwabnem dokończono ekshumację zwłok spalonych przez Niemców w stodole, w której wg „naocznych świadków” pana Grossa Polacy mieli żywcem spalić 2 tysiące swoich żydowskich sąsiadów?

  Okazałoby się, że zabitych było najwyżej 80 osób, w ich czaszkach, kręgach i innych kościach znajdują sie kule z pistoletów MP-40 Schmeisser (w 1941 roku tę broń posiadały tylko elitarne oddziały SS), a stodoła przed spaleniem została obficie oblana benzyną.

  Przypomnijmy, że benzyny rolnicy polscy pod okupacja sowiecką nie mogli posiadać, podobnie była ona najbardziej deficytowym towarem III Rzeszy… Wobec takiego materialnego dowodu nie tylko z wszystkich amerykańskich bibliotek oszczercze książki J.T. Grossa (nota bene koleżki Michnika z lat 60-tych) – musiałyby zostać wycofane – ale ktoś musiałby sie jeszcze bardzo tłumaczyć i co najmniej bardzo przepraszać… W polskim prawie karnym, konkretnie w kodeksie postępowania karnego, jest też mocny artykuł mówiący, że dowodu poprzez który można jednoznacznie udowodnić winę albo niewinność – nie można przerwać ani zaniechać, i nie można czynić w tej materii żadnych wyjątków.
  A
  kto personalnie okazał sie człowiekiem słabej woli, kto uległ naciskom, kto nakazał wstrzymać ekshumację i przy okazji drastycznie złamał polskie prawo karne? Kto był wtedy ministrem i wiceministrem sprawiedliwości? I czy to przypadkiem nie są dwie postacie z polskiej sceny politycznej najbardziej przez Polonię hołubione?

  Cześć Jego pamięci !


  --
  *
  Leming.
  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal gazeta.pl
 • hasz0 09.11.10, 13:56
  Nigdy nie byłem fanem prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla mnie był człowiekiem chwiejnym i niekonsekwentnym. Wiele elementów programu budowy IV RP sam dotkliwie torpedował – np. lustrację.

  Podobnie głosowanie za poprawką do Konstytucji RP w sprawie prawnej ochrony życia, którą poparło 165 posłów – dobitnie pokazało, że w poprzednim Sejmie większości 2/3 głosów za traktatem lizbońskim nie będzie.

  Obaj bracia Kaczyńscy ulegli masońskim naciskom, niszcząc własną koalicję, rząd i Sejm… I został wybrany obecny Sejm, już taki jak trzeba…

  O paradoksie – finalnie i z traktatu nic nie wyszło, bo – o paradoksie – sam niemiecki trybunał konstytucyjny orzekł, że w Niemczech rzeczony traktat obowiązuje tylko pod warunkiem, że nie narusza prymatu niemieckiej konstytucji!

  Ale ta surowa ocena nie zmienia faktu, że z dotychczasowych prezydentów III RP (Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski) – Lech Kaczyński był obiektywnie najlepszy. Przypomnijmy konsekwentną postawę prezydenta Kaczyńskiego wobec „przedsiębiorstwa Holocaust”.

  Zwrot mienia w ramach ustawy reprywatyzacyjnej, do 15% wartości w bonach skarbowych, tak jak dla wszystkich innych właścicieli (a nie w postaci nieruchomości, bo w ciągu minionych 70 lat odbudowa, remonty, itp – i tak wielokrotnie przewyższyły pierwotną wartość mienia) i powyższe nie dotyczy mienia obywateli USA, bo za te ostatnie Polska już zadośćuczyniła wypłacając ogromne odszkodowanie w 1963 roku.

  Oczywiście zwrot bezpośrednio byłym właścicielom, z pominięciem organizacji, które głoszą, że ich reprezentują. I taką była prezydentura Lecha Kaczyńskiego – pełna sprzecznych działań.

  Ale to Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem tzw. III RP, który działania na rzecz prawdy w życiu publicznym, czy też obronę polskich interesów, podejmował. Widać za sam fakt, że potrafił (przynajmniej od czasu do czasu) mówić prawdę i przynajmniej od czasu do czasu rzeczywiście bronił sprawiedliwości i polskich interesów – spadło na niego odium ośmieszania i zawziętej krytyki, w czym równo celowały media ubeckie w kraju jak i niemieckie zagranicą.

  Jednym z wniosków z Jego prezydentury jest też konstatacja faktu, jak obrona polskich interesów jest we współczesnych realiach niewdzięczna i trudna. Niech będzie cześć Jego pamięci!

  Zamach na głowę państwa – niespotykany skalą barbarzyństwa

  Prezydent Lech Kaczyński został zamordowany. Skala tego zamachu jest bezprecedensowa. Zginęło 96 osób. W pierwszych doniesieniach ubeckich telewizorni uderzyło mnie jedno. Trawestując słowa znanej satyrycznej piosenki:

  Błąd pilota, błąd pilota – śpiewa tenor, śpiewa bas, Błąd pilota, błąd pilota – powtarzają raz po raz… Mam swoją wiedzę wojskową. Pilot, który wozi prezydenta – elita elity – nie myli sie nigdy. W kokpicie Tu-154M siedzą w rzędzie od lewa do prawa: I pilot, nawigator, II pilot. Rozumiem, że dziennikarze TVN-u i Polsatu milcząco założyli, że trzech ludzi na raz pomyliło się w ocenie, czy można lądować czy nie – i myślało, że są na 100 metrach wysokości, kiedy byli na 15? W dodatku obaj piloci wielokrotnie lądowali już wcześniej na tym lotnisku i doskonale je znali, a także tegoż lotniska okolice.

  Sprawdziłem to ze zdjęć NASA – o godzinie 8:50 mgły jeszcze na lotnisku Smoleńsk-Siewiernyj nie było. Ona dopiero zaczynała tam się tworzyć. Widoczność była dobra. Coś mi tutaj od początku „nie grało”…

  W zdemaskowaniu zamachu ogromną rolę odegrał niezależny internet. Szczególnie portal www.niepoprawni.pl zamieścił znakomitą opinię eksperta ze Szczecina, zdaje się w chwili obecnej najlepszego w Polsce specjalisty od katastrof lotniczych. Pan M. – podobnie jak moje obawy – wyśmiał tezę o błędzie pilota. Swoje drobiazgowe analizy o stanie maszyny podsumował stwierdzeniem, że wydarzyła się jedna z dwóch rzeczy: albo wielka awaria techniczna silników, albo zamach. Stwierdził też, że w samolocie Tu-154M można zamontować, oczywiście w celach przestępczych, blokadę sterów samolotu, która uruchomi się po otwarciu klap lub wypuszczeniu kół podwozia. Musiałoby to zostać zrobione w Polsce na krótko przed startem. Przy takiej blokadzie pilot straci możność kierowania samolotem. Czy to nie „zablokowanie sterów” było przyczyną opadnięcia Liberatora generała W. Sikorskiego do wody Zatoki Gibraltarskiej?

  Również www.niepoprawni.pl przyniósł relacje na gorąco z Warszawy. Jeszcze nie było wiadomo, czy Kurtyka, Stasiak czy Szczygło nie żyją, a już na polecenie „pełniącego obowiązki prezydenta” marszałka Komorowskiego włamywano sie do ich sejfów i zabierano zdeponowane tam dokumenty…

  Ale najbardziej hipotezę zamachu podbudował trwający 1 min 54 sek. filmik anonimowego Rosjanina. To ten na którym słychać strzały, rosyjskie i polskie okrzyki, a i sporo ciekawego widać. Ten filmik, wyraźnie nakręcony telefonem komórkowym, zamieszczony w internecie na YouTube, tylko w ciagu jednej doby obejrzało ponad 861 tys. ludzi…

  Tu jedna uwaga. Lotnisko Smoleńsk-Siewiernyj (czyli smoleńskie północne) przylega przez ciągłość do dużej fabryki motoryzacyjnej. Jej ogrodzenie stanowi południową granice lotniska. Stacjonuje tam pułk lotnictwa transportowego, samoloty Tu-76 – podstawowy typ rosyjskiego transportowca. Jest to oczywiście lotnisko wojskowe, ale powiedzielibyśmy – mniejszej rangi. Natomiast na południowy wschód od lotniska znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej. Łukiem od wschodu na północ do zachodniej obrzeży lotniska otacza je las, właściwie taki trochę „laskowaty” – niezbyt wysoki i gęsty. Lotnisko ma postać jednego długiego pasa startowego o długości 2300 m. rozciągniętego dokładnie w linii wschód-zachód. Ważne jest stwierdzenie, że otaczający lotnisko las, czy lasek, pomiędzy południowo-wschodnią od niego zabudową mieszkaniową a lotniskiem, czyli tam gdzie nasz Tu-154M sie rozbił – to po prostu przylotniskowe tereny spacerowe!

  Tu-154M z prezydentem Lechem Kaczyńskim i z polską delegacją podchodził do lądowania dokładnie od wschodu. Domyślnie widząc przelatującą mu tuż nad głowa wielką maszynę, a potem niecały kilometr dalej słysząc huk uderzenia o ziemię, nieznany spacerowicz pobiegł w kierunku zachodnim i telefonem komórkowym filmował, co zobaczył. Minął oderwane lewe skrzydło, doszedł kilkadziesiąt metrów do leżącego na ziemi tylnego statecznika. Tutaj wyraźnie się przestraszył i szybko wycofał. Nie on jeden biegał tego ranka.

  W miejscu przewidywanego upadku polskiego samolotu musiała czekać ekipa zabójców. Ci też musieli być w pewnej odległości, by przypadkiem nie zginąć. Najprawdopodobniej nadbiegli ze strony zachodniej. Najbardziej na zachód musiała sie znajdować kabina pilotów, która jako hermetyczna dawała największe szanse na przeżycie.

  Okrzyki ze ścieżki dźwiękowej są straszne: Skariej! Skariej! Ani uchodziat! (Prawdopodobnie katastrofę jednak kilka osób przeżyło i mniej lub bardziej ranni próbowali oddalić się od płonącego wraka samolotu.) Wy kto? Strzały. Nie ubiwajcie nas! Strzały. O wy sku… ! Strzały. Łącznie padło strzałów 8 lub 9. I na koniec: Nowyje prikazy, smiena płanow! Po okrzyku: Ani uchodziat! – zostaje uruchomiona parowa syrena, której celem jest zagłuszyć strzelaninę. A filmujący Rosjanin zaczyna powtarzać głośno sam do siebie, że mu to wszystko na chu… – prawdopodobnie zaczyna się bać! Powtarza tą swoją frazę kilka razy, ale jeszcze prawie pół minuty filmuje, potem kończy i spiesznie się oddala. Ale ten filmik to nie tylko ścieżka dźwiękowa, sporo ciekawego (np. sylwetki ludzkie) też widać, osobliwie po wyostrzeniu obrazu i w zwolnionym tempie. Tak działała na miejscu katastrofy pierwsza ekipa rosyjska, grubo wcześniejsza
 • hasz0 09.11.10, 13:57
  Druga hipoteza

  Dlatego za bardziej prawdopodobną uważam drugą hipotezę. Wymaga ona jednakże wyjaśnień. A brzmi tak: zamach zorganizowała konspiracyjna grupa prawdopodobnie związana z dawnym GRU, dążąca perspektywicznie do „wysadzenia z siodła” Putina i jego ekipy. Oczywiście w powiązaniu ze swoimi „polskimi” koleżkami.

  Pamiętajmy, że prezydent Putin zakończył „służbę” w Sojuzie w stopniu generała majora KGB. Od czasów Stalina spec służby sowieckie były dwie. GRU – wywiad i kontrwywiad wojskowy i KGB – bardziej „nastawiona” na sprawy wewnętrzne. A przy okazji dwie te „bandy” (banda jako organizacja przestepcza to przy tych organizacjach zorganizowanej zbrodni przysłowiowy mały pikuś) pilnowały jedna drugiej. No i za bardzo nigdy sie wzajemnie nie kochały.

  GRU pozostała organizacja zdecydowanie mniej liczną i od początku zdominowaną przez „działaczy” żydowskiego pochodzenia. KGB (wcześniej Cze-Ka, potem NKWD) jako olbrzymia „instytucja” musiała jednak werbować i z czasem awansować także Rosjan.

  „Polska” Informacja Wojskowa była właściwie filią sowieckiego GRU, od 1944 roku do czasów Kiszczaka, a nawet Dukaczewskiego IW pozostała elitarną organizacją zdominowaną przez osoby żydowskiego pochodzenia. IW nigdy też nie była w żaden sposób za nic rozliczana, raport Macierewicza jako ujawnianie spraw trzeciorzędnych sobie darujmy.

  Dla osób zorientowanych w polityce, jest tajemnicą poliszynela afera „Żelazo”, czyli zorganizowana pod władzą Kiszczaka działalność przestępcza, np. przemyt narkotyków z Am. Południowej na polskich statkach. Taka to była „służba”. Nic dziwnego, że praktycznie wszyscy wielcy aferałowie, zarówno w Polsce jak i w Rosji, po tzw. transformacji, byli to ludzie z kręgów GRU (Rosja) czy IW (tzw. III RP). Tych ostatnich w Rosji Putin od początku sprawowania władzy ostro przywołał do porządku.

  Michaił Chodorkowski, właściciel największej firmy naftowej Łuk-Oil, który chlubił sie, ze nigdy nie zapłacił ani kopiejki podatku, siedzi do dziś dnia w „obozie poprawczym”, a Borys Bieriezowski zwiał na Ukrainę, gdzie finansował przeciwko Putinowi tzw. pomarańczową rewolucję. Na pozostałych padł taki strach, że tak zaczęli płacić podatki, że skarb państwa (Rosji, niestety) szybko zamiast deficytu miał 300 miliardów dolarów nadwyżki…

  Pominę tu milczeniem kwestie pochodzenia Chodorkowskiego czy Bieriezowskiego, jako rzecz powszechnie wiadomą. Można jednak przypuszczać, że kochać Władimira Władimirowicza – to te towarzystwo za bardzo nie kocha…

  Na próby upartego „rycia” pod Putinem wskazuje wiele faktów. Ot, w Londynie ginie były oficer GRU, znany krytyk Putina. Tylko kto zabija go radioaktywnym izotopem, w dodatku tak rzadkim, że podejrzenie sp