28.02.11, 18:43
gnojku cisza...albowiem to nie jest polski gnojek.Brytyjski tabloid The Sun opublikował nagranie, na którym widać projektanta Johna Galliano obrażającego nieznajomych w paryskiej restauracji. Na nagraniu widać m.in. jak słynny projektant deklaruje, że kocha Hitlera.

Galliano, który od 15 lat jest naczelnym projektantem luksusowego domu mody Dior, został kilka dni temu zatrzymany przez francuską policję za sprowokowanie awantury w jednej z paryskich restauracji. Projektant według świadków zachowywał się agresywnie wobec siedzącej przy stoliku obok pary - 35-letniej Francuzki i 41-letniego Włocha - i obrzucił ich antysemickimi wyzwiskami.

Kocham Hitlera - Galliano na filmie

Nagranie wideo, które zostało dziś opublikowane przez tabloid The Sun zostało wykonane przez przyjaciela ludzi, którzy zostali zaatakowani przez projektanta. - Galliano siedział sam z drinkiem, a kilkoro z nas usiadło przy stole obok - mówił mężczyzna w rozmowie z tabloidem - Ciągle nam przeszkadzał, rzucał komentarze na nasz temat i na temat tego, o czym rozmawialiśmy. Wiedzieliśmy kim był, od razu go rozpoznaliśmy - dodał.

Na filmie widać, jak projektant zaczepia siedzących obok ludzi. - Czy ma pan jakiś problem? - pyta go kobieta. - Nie, ale kocham Hitlera - deklaruje Galliano - Ludzie tacy jak wy byliby martwi. Wasze matki, wasi przodkowie, wszyscy byliby ku... zagazowani - dodaje. - O mój Boże! - komentuje to zszokowana kobieta. Galliano stwierdza też, że kobieta jest ku...ko brzydka a na pytanie skąd jest odpowiada: - Z twojej dupy.

Galliano: Jestem niewinny, to pomówienie

Policja, która zatrzymała projektanta stwierdziła, że był on pod wpływem alkoholu. Po przesłuchaniu został zwolniony.

Natychmiast po incydencie dom mody Dior zawiesił projektanta w jego obowiązkach. W obronie Galliano stanęło jednak kilka osób, twierdząc, że to on był ofiarą agresji ze strony pary. Sam projektant stwierdził, że cała sprawa to pomówienie i zagroził procesem o zniesławienie.--
W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie.- ks.Adam Jerzy Czartoryski
Obserwuj wątek
  • polazrski Re: Bo to jest 28.02.11, 18:50
   polskie forum, pisiorska.wink

   --
   It is often said that Poland is a country where there is anti-semitism and no Jews, which is pathology in its purest state.
   Bronislaw Geremek
  • dachs Re: A o tym 02.03.11, 10:24
   off_nick napisała:

   > gnojku cisza...albowiem to nie jest polski gnojek.

   Nie mogłem się powstrzymać, by nie podbić tej skargi na ciszę.
   Cisza wokół Galiano dzwoni w usszach i coś trzeba z tym zrobić.
   Np. zastanowić się co by było, gdyby to był polski gnojek.
   Podejrzewam, że zamówiłby po prostu następnych pięć piw. smile
   --
   PiS ma lepszy program niż pralka automatyczna, bo ta kończy na wirowaniu, a oni mają jeszcze w zanadrzu wieszanie. /Stanisław Żelichowski - PSL (zmanipulowany smile)/
   • polazrski Re: A o tym 02.03.11, 11:34
    A przede wszystkim jakie reperkusje by go spotkaly. Zadne, mozna sie domyslac.

    --
    It is often said that Poland is a country where there is anti-semitism and no Jews, which is pathology in its purest state.
    Bronislaw Geremek
  • jaceq Z Galianami 02.03.11, 11:41
   trzeba tak:

   Canadian Guy: Fucking unbelievable.
   Ray: What's fucking unbelievable?
   Canadian Guy: Are you talking to me?
   Ray: [to himself] He pauses, even though he should just hit the cunt, and he repeats
   Ray: [to the Canadian] Yes, I am talking to you. What's fucking unbelievable?
   Canadian Guy: Well, I'll tell you what's fucking unbelievable, shall I? Blowing cigarette smoke straight into myself and my girlfriend's face. That's fucking unbelievable.
   Ray: This is the smoking section.
   Canadian Guy: I don't care if it's the smoking section!

   I to, co nastąpiło:

   www.youtube.com/watch?vshockkh9pXz5oXk

   I Galiano wymięka.

   --
   "jak nie wylądujemy, to on nas zaјеbіе!"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka