Dodaj do ulubionych

Jobs nie żyje.

06.10.11, 07:49
Genialny wizjoner.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/70/Apple-II.jpg/250px-Apple-II.jpg

[i]

--
"jak nie wylądujemy, to on nas zaјеbіе!"
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Moj kontakt 06.10.11, 09:20
      z informatyka "na wyciagniecie reki" zaczal sie od Apple IIe. Programy w Basicu, sterowanie urzadzen elektronicznych...poprzednio byly gdzies, jakies straszne maszyny w jakims mitycznym centrum obliczeniowym z olbrzymimi pudelkami kart perforowanych.

Powiedzmy z nim technika stala sie bardziej dla ludzi. I ewolucja zaczeta od tego doprowadzila do tego, ze zyje wirtualnie w kraju zyjac realnie za granica.

W koncu, najlepsi muzycy z naszego zycia i genialny inzynier uzyli tego samego symbolu: soczystego, twardego, az chce sie wen wgryzc.

Nie zmarnowal swoego zycia.

PF
      • oleg3 Re: Moj kontakt 06.10.11, 11:55
        Po raz pierwszy usłyszałem o nim, o firmie i o jabłku w 1978 czy 1979 w formie luźnej uwagi prowadzącego ćwiczenia na studiach. Nawet nie pamiętam jakie to były zajęcia i kto je prowadził. A facet był dobrze zorientowany. Może wrócił ze stażu w USA?

Nigdy nie kupiłem żadnego produktu Apple smile

--
        Co obiecali? Co zrealizowali?
    • qwardian (+) 06.10.11, 12:22

Nigdy nie kupiłem produktu Apple, ale wiem, że sporo pomysłów tej firmy trafiło do Microsoftu i robiło karierę w konkurencji. Zresztą porządne oprogramowanie telefonu należało do Bill Gatesa z wypuszczeniem Motoroli mpx więc również nie dałem się nabrać na hype zwany iphone. Ikona naszych czasów, ale motorem przemysłu komputerowego był Texas Instrument, Intel i Bill Gates z Microsoftem..
      --
      "Komunistyczne idee były (dla mnie) prostą kontynuacją Oświecenia"
      Zygmunt Bauman
      www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka