Dodaj do ulubionych

Co to są te głębokie kieszenie?

25.11.11, 10:39
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10706609,Kurski__PiS_byl_jak_kolonia_karna_polaczona_z_przedszkolem.html
Kurski ponoć rzekł Dodał, że proponowane przez rząd reformy nie wystarczą. - I tak trzeba sięgnąć do głębokich kieszeni - mówił

To określenie 'głębokich kieszeni' słyszałem niejednokrotnie i ciągle mnie ciekwiło co mówiący miał na mysli.Mi np. głegokie kieszenie kojarzą się z kieszeniami księzy jakie maja przy sutannach - głębokie aż prawie do kostek.To jest głęboka kieszeń jak marzenie. Głeboka już z samej konstrukcji bez potrzeby wnikania w szczegóły o zawartości.

Jakie inne głębokie kieszenie maja na mysli politycy prawicy pokroju Kurskiego i dlaczego w takim razie nazywaja samych siebie prawicą, skoro chcą być Janosikami?

A.
Edytor zaawansowany
  • a000000 25.11.11, 11:21
    andrzejg napisał:

>.Mi np. głegokie kieszenie kojarzą się z kieszenia
    > mi księzy jakie maja przy sutannach - głębokie aż prawie do kostek

po co zmyślasz?

> Jakie inne głębokie kieszenie maja na mysli politycy

juz Ci mówię: TWOJE kieszenie, przedsiębiorcy prywatnego. Komuna zawsze się specjalizowała w "domiarach".
    I nie tylko Kurski chce sięgnąć do Twej kieszeni bynajmniej.

--
    Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
  • andrzejg 25.11.11, 12:00
    a000000 napisała:

> andrzejg napisał:
    >
    > >.Mi np. głegokie kieszenie kojarzą się z kieszenia
    > > mi księzy jakie maja przy sutannach - głębokie aż prawie do kostek
    >
    > po co zmyślasz?

www.sanderus.com.pl/stroje_kaplanskie.html
    Sutanna klasyczna posiada kieszenie dolne z wlotami do kieszeni spodniowych , dwie kieszenie górne

A teraz uruchom swoją kobiecą wyobraźnię (ja nie muszę , bo widziałem te kieszenie, bo wbrew pozorom mam masę znajomych wśród księzy). Z przyczyn czysto praktycznych (nie chodzi tylko o kasę zbieraną podczas kolędy i innych okazji) kieszenie muszą być głębsze ze względu na dostęp do kieszeni spodni. Inaczej pogubiłby wszystko co tam ma.

>
    > > Jakie inne głębokie kieszenie maja na mysli politycy
    >
    > juz Ci mówię: TWOJE kieszenie, przedsiębiorcy prywatnego. Komuna zawsze się spe
    > cjalizowała w "domiarach".
    > I nie tylko Kurski chce sięgnąć do Twej kieszeni bynajmniej.
    >
    >

Tu się zgadzam Tak mi własnie wychodzi.

A.
  • marouder.su 25.11.11, 14:22
    Gleboka kieszen w habicie to deep throat?uncertain
  • jaceq 25.11.11, 13:58
    "Głęboka kieszeń" nie jest bynajmniej kieszenią przedsiębiorcy prywatnego, tylko po prostu kieszenią, w której ZAWSZE można coś znaleźć (jak się odpowiednio głęboko sięgnie). To jest po prostu kieszeń człowieka nie tyle zasobnego ile obrzydliwie bogatego.

Podejrzewam, że Kurski miał na myśli jakąś formę wydarcia haraczu od tzw. finansjery.

--
    "jak nie wylądujemy, to on nas zaјеbіе!"
  • sz0k 25.11.11, 14:34
    ... głębokimi gardłami.

--
    "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
    Nicolás Gómez Dávila
  • marouder.su 25.11.11, 15:25
    sz0k napisał:

> ... głębokimi gardłami.
    >
    Nie jestes specjalnie rozgarniety

forum.gazeta.pl/forum/w,13,131003627,131010755,Re_Co_to_sa_te_glebokie_kieszenie_.html?t=1322231107165
  • wikul 25.11.11, 19:39
    Jeden z moich kolegów chwalił sie że ma kieszenie na tyle głebokie że może zaproponować znajomym paniom siegnięcie do nich. A kieszenie nie były głębokie tylko dziurawe a on już tam czychał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka