Dodaj do ulubionych

Kampania wyborcza rozkręca się na dobre...

16.03.15, 03:01
wpolityce.pl/media/237361-wstyd-roku-w-pismie-wydawanym-przez-niemiecki-kapital-lis-i-spolka-siegaja-do-dziedzictwa-nazistowskich-ustaw-norymberskich
W 1994 r. Duda ożenił się z jego córką Agatą. Julian Kornhauser, z pochodzenia Żyd, w jednym ze swoich wierszy rozliczał się z Polakami biorącymi udział w pogromie kieleckim, za co przez prawicowców został okrzyknięty polakożercą.

Miło obserwować kiedy język kampanii przybiera formy merytorycznej w czołowych dziennikach tzw. głównego nurtu.
--
Jan Hartman:

(...) Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest.
Edytor zaawansowany
  • jaceq 16.03.15, 07:51
    "Wpotylicę" to główny nurt? Od kiedy? Ja bym określił, że to raczej kanalizacja.

--
    "Je suise Charlie Bronson"
  • qwardian 16.03.15, 15:54

Zbliża się późne popołudnie i nie słyszę słowa wyjaśnienia, czy przeprosin ze strony Bronisława Komorowskiego, ani zdecydowanego głosu w celu powstrzymania własnej sfory w medialnych szarżach...
    --
    Jan Hartman:

(...) Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest.
  • prudernik 16.03.15, 16:13
    dzieci prezydenta Polski Żydami? Dlatego je ukrywa ich bo bacia w Izraelu?

Ciągnę narracje narzuconą przez Lisa.
  • qwardian 16.03.15, 16:22

To już wolę Haszo, żeby Platforma ukradła te wybory fałszując je. A może najlepszym rozwiązaniem byłoby je odwołać, bo dla władzy rządzący gotowi są zaglądać w rozporki obywateli...
    --
    Jan Hartman:

• prudernik 16.03.15, 19:19
    qwardian czy quardian?
  • prudernik 16.03.15, 19:23
    OD ZAWSZE zaglądali nie tylko w 68... a propos:
    dla władzy rządzący gotowi są zaglądać w rozporki obywateli...
  • qwardian 16.03.15, 17:40

Wkrótce wieczór, prezydent schował głowę w piasek. Struś jakiś...
    --
    Jan Hartman:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka