Dodaj do ulubionych

Powstaje Ministerstwo Dobroczynności ...

19.01.16, 18:33
... czekamy na powołanie Ministerstwa Prawdy na czele którego mógłby stanąć sam Jarosław Kaczyński.

www.logo24.pl/Logo24/56,85834,19499427,powstaje-ministerstwo-dobroczynnosci.html#BoxLSImg
Edytor zaawansowany
  • oleg3 19.01.16, 19:41
    i zrozumieć newsa.

--
    MeP i SaM zatem SeP
  • wikul 22.01.16, 13:42
    Jak zwykle, spisiała łajzo, dyskutujesz z własnymi urojeniami a nie z informacją. Gdzie ja napisałem to o co mnie posadzasz, pisowski śmieciu?
    A ministerstwo prawdy ulokowało się w TVPiS, jakbyś się zaczął wysilać.

technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,19516261,tvp-znika-z-youtube-bedzie-nowy-polski-serwis-vod.html#Czolka3Img
  • oleg3 22.01.16, 14:21
    > Gdzie ja napisałem to o co mnie posadzasz, pisowski śmieciu?

Ktoś ci się włamał na konto albo masz taktycznego Alzheimera.

To wynalazek twoich ulubieńców, powinieneś wiedzieć lepiej ode mnie.
    --
    Przypadek Ryszarda Petru dowodzi, że zwiększenie liczby godzin historii w szkołach to konieczność.
  • oleg3 22.01.16, 11:00
    Z wielką delikatnością zwróciłem Wikulowi uwagę, że nie zrozumiał treści newsa. Ale on twardo stoi na stanowisku, że to Jarosław Kaczyński, a co najmniej premier Beata Szydło stoją za pomysłem powołania Ministerstwa Dobroczynności. Kolejnym etapem ma być
    ... "powołanie Ministerstwa Prawdy na czele którego mógłby stanąć sam Jarosław Kaczyński".

Mamy dylemat: Wikul czytał czy nie czytał linkowanego przez siebie newsa. Można tam wyczytać:

Cytat
    -Chcemy stworzyć swoje Ministerstwo, które ponad politycznymi podziałami będzie realizować projekty, które tylko i wyłącznie z braku zainteresowania politycznego nie mogą być realizowane - mówi w rozmowie z "Logo24.pl", Krzysztof Gorzkiewicz. Fundacja "Pomaganie jest trendy" - a więc inicjator projektu - do współpracy zaprosiła gminy i miasta z całej Polski.

Załóżmy, że Wikul nie zapoznał się z treścią linkowanego newsa. Przeczytał tytuł i już miał powód do zaatakowania pisiorków. Jako komentator polityczny jest więc Wikul z e r e m.

A jeżeli przeczytał newsa i go nie zrozumiał? No cóż. Jest d u r n i e m.

--
    MeP i SaM zatem SoP
  • perla 22.01.16, 11:44
    kiedyś wymieniliśmy kilka postów na temat VAT, i napisałeś, że kopię się z koniem.
    Rozumiem więc, że znasz się na kwestiach podatkowych.
    Bądź tak uprzejmy i wytłumacz koledze forumowemu czym się różni honorarium od zapłaty, i czy to ma jakiś wpływ na stawki podatkowe właśnie?
  • oleg3 22.01.16, 11:51
    Cześć Perła. Znam się na kwestiach podatkowych. Chętnie pomogę. Jest tylko mały problem. Prawo podatkowe nie zna pojęcia "honorarium". Zna " zobowiązanie", "należność". "Zapłata" nie nastręcza problemów interpretacyjnych.

Musisz coś napisać o sprawie. Jeżeli nie chcesz na forum pisz na oleg#@gazeta.pl tylko napisz, żebym odebrał pocztę

--
    MeP i SiM zatem SoP
  • oleg3 22.01.16, 11:59
    Oczywiście oleg3@gazeta.pl

> oleg#@gazeta.pl

--
    MeP i SiM zatem SoP
  • perla 22.01.16, 12:39
  • perla 22.01.16, 13:28
    nie wiem co z tą pocztą, bo widzę tytuły twoich listów, ale jak otworzę wiadomość to zawsze jest pusta właśnie.
  • perla 22.01.16, 13:32
  • perla 22.01.16, 11:59
    dzięki, napiszę na priv
  • sz0k 22.01.16, 13:16
    Zadałem kiedyś wikulowi pytanie odnoszące się do jego forumowej działalności:
    forum.gazeta.pl/forum/w,13,159308899,159308899,Nadchodzi_zamordyzm.html#p159310757
    Niestety pozostało bez odpowiedzi.

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • wikul 22.01.16, 13:48
    ... i Rydzyka się odezwał. Znany tutejszy dewot.

http://i1.ryjbuk.pl/67e69eede11b63b13581f955a1948f5ee6b51943/zimny-dran-jpg?h=210
  • sz0k 22.01.16, 15:35
    wikul napisał:

> Znany

Już nie słodź tak nie słodź.

--
    "Namaszczenie „z Bożej łaski” ograniczało władzę monarchy; „przedstawiciel ludu” jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
    Nicolás Gómez Dávila
  • amityr 22.01.16, 11:31
    A już Cię wikuś pochwaliłem Hahaha
  • wikul 22.01.16, 15:38
    Olegowi i olegopodobnym podpowiadam żeby zwrócili uwagę na tytuł dziennika i traktowali tekst z przymrużeniem oka i nie wyskakiwali z połajankami.

aszdziennik.pl/116241,prezydent-zawetowal-nowy-rating-s-p-dla-polski-to-pierwszy-dokument-ktorego-nie-podpisalem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka