Dodaj do ulubionych

Ucho Prezesa

• xiazeluka Re: mnie nie bawi 24.01.17, 12:27
          Fabuły nie ma, scenariusza również. Wszystko trzyma się na smaczkach. A te są niezłe, przynajmniej w częściach 3 i 4.

--
          Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
        • ada08 Re: mnie nie bawi 24.01.17, 12:29
          perla napisał:

> kiepski scenariusz, brak pomysłów, ogólnie nuda właśnie.

Mnie też nie bawi, a bardzo chciałam sie bawić. Niestety, ani razu nie roześmiałam się serdecznie. Bo nudne to jest, wymęczone.
          Może ten serial ma na celu odczarowanie Prezesa?
          Dotąd opozycja przedstawiała go jako demiurga, demona Zła, który pociąga za wszystkie sznurki itd.
          Z kolei wyznawcy przedstawiali go jako Wyższą Inteligencję, Genialnego Stratega itd.

A tu widzimy groteskowego pierdołę, w gruncie rzeczy nieszkodliwego.
          Tylko - Cui bono, że tak podejrzliwie spytam?
          a.

• oleg3 Re: mnie nie bawi 24.01.17, 12:32
            Mnie tam się podobało. Przyznasz Ado, że zderzenie groteskowych koncepcji gospodarczych prezesa i ministra ma komiczny potencjał.

--
            "Każdy rząd, który jest dość silny, by dać ci wszystko czego pragniesz, jest dość silny by zabrać ci wszystko co posiadasz."
            Winston Churchill
            • ada08 Re: mnie nie bawi 24.01.17, 12:49
              oleg3 napisał:

> Przyznasz Ado, że zderzenie groteskowych koncepcji gospo
              > darczych prezesa i ministra ma komiczny potencjał.
              >

Nie przyznam.
              Uważam, że autorzy nie mogli się zdecydować: idą w kierunku purnonsensu czy w kierunku dokumentu.
              a.
          • xiazeluka Re: mnie nie bawi 24.01.17, 12:48
            "Może ten serial ma na celu odczarowanie Prezesa?"

W ostatnim "WSieci" jest wywiad z Górskim, w którym znajdziesz wyjaśnienie swoich wątpliwości.

--
            Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
    • babaobaba Re: Ucho Prezesa 24.01.17, 12:29
      Za komuny kabaretom było wolno wiele. Wszyscy wiemy dlaczego. Służyło to rozładowywaniu negatywnych emocji związanych ze sprawowaniem władzy przez komuchów. Ale to małe piwo, duże piwo to ocieplenie wizerunku obecnego reżimu. Byłbym, choć skecze zabawne, za tym by panowie kabareciarze zdawali sobie sprawę z przysługi jaką wyświadczają rządowi. Tylko z czego żyć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka