Dodaj do ulubionych

Kiedy dojdzie do przewrotu pałacowego? (tekst JKM)

12.04.17, 10:37
Zapoznałem się z przemówieniem WCzc.Jarosława Kaczyńskiego (PiS, W-wa). Oto fragmenty:
„ Dziś jest szczególny dzień. Prawda w niemałej mierze została już pokazana”. Prezentacja podkomisji smoleńskiej , która odbyła się w Wojskowej Akademii Technicznej, "pokazała, jak to wszystko wyglądało z bardzo wysokim stopniem prawdopodobieństwa".
„Dziś niektórzy spośród nas, wśród nich i ja, mogliśmy obejrzeć prezentację przygotowaną przez WAT, ale także przez uczelnie zagraniczne, uczelnie amerykańskie (…) pokazała ona niewłaściwe naprowadzenie samolotu zrobione bez wątpienia w sposób celowy (…) Wiemy z bardzo wysokim stopniem pewności, że doszło do wybuchu, który został przeprowadzony w specjalny sposób (…) Prezentacja pokazała też, jak wyglądały wydarzenia na pokładzie samolotu, jak się rozpadał i jak doprowadzano do jego całkowitego zniszczenia (…) samolot został rozerwany eksplozjami w kadłubie, centropłacie i skrzydłach, a destrukcja lewego skrzydła rozpoczęła się jeszcze przed przelotem nad brzozą".
Nie mam żadnej wątpliwości.
Polską rządzili już zbrodniarze i obcy agenci, rządzili zacni ślusarze i górnicy (hotelowi) – ale po raz pierwszy rządzi Polską autentyczny WARIAT.
Powiedzmy jasno: „KRÓL JEST NAGI”. Po stracie ukochanego Brata WCzc.Jarosław Kaczyński OSZALAŁ. Oszalał z nienawiści do świata, który Mu Brata zabrał.
Co ciekawe: Prezes PiS powiedział, że należy "Przeciwstawić się nienawiści, bo ona zabija racjonalne myślenie". Pokłady nienawiści zalegające Jego serce i umysł muszą być przeogromne. Ten człowiek kiedyś naprawdę myślał BARDZO racjonalnie.
Gdyby ta nienawiść była twórcza, gdyby prowadziła do zniszczenia ustroju, który gnębi Polskę od stu lat, i zastąpienia go normalnym - ale nie! Prezes PiS rozbudowuje socjalizm, przekupuje tym lud – byle tylko mieć poparcie niezbędne do rozprawienia się z tymi, którzy (według Niego) odpowiedzialni są za katastrofę w Smoleńsku.
Sytuacja międzynarodowa jest napięta. Nie wiem, co może jeszcze wymyślić człowiek, który ministrem Obrony Narodowej mianował JE Antoniego Macierewicza, a ministrem Spraw Zagranicznych JE Witolda Waszczykowskiego – i (co gorsza!) utrzymuje Ich na tych stanowiskach, mimo oczywistej niekompetencji. Ale może się to skończyć katastrofą znacznie gorszą, niż smoleńska.
Kierownictwo PiS powinno jak najszybciej dokonać przewrotu pałacowego i usunąć szaleńca od steru państwa. Jeśli to niemożliwe: wojsko powinno wkroczyć i zaprowadzić elementarny ład.
Pro publico bono.


Edytor zaawansowany
 • qwardian 12.04.17, 10:46
  Korwin Mikke powinien zrobić porządki we własnym domu, bo rodzina to podstawowa, najmniejsza komórka do administrowania, a tam chyba nie jest z tym najlepiej.

  --
  W tym szaleństwie jest metoda.
  Hamlet, Akt II, scena 2
 • andrzejg 12.04.17, 10:52
  a w temacie wariactwa Jarkacza, ewentualnie przewrotu pałacowego masz cos do dodania?
  Nie czepiaj się sytuacji rodzinnej, bo JKM chociaż ją jakąś ma i ma się o kogo martwic, w przeciwieństwie do starych kawalerów Kaczyńskiego i Rydzyka.
 • qwardian 12.04.17, 11:08
  Rodzina i dom do którego dostęp ma heroina wymaga natychmiastowego stanu wyjątkowego i solidnej miotły. Ja nie mam akurat problemu z wojskowym zamachem stanu na czele z Antonim Macierewiczem. Ten tekst jest bardzo nieskładny i chaotyczny..

  --
  Niewielu ludzi kieruje się rozsądkiem, niewielu satysfakcjonują aspiracje. Gawiedź kieruje się intencją wymazania z pamięci własnych kłopotów. Kasjodor, Cassiodorus (490 ? 585) Mnich, uczony, kanclerz na dworze ostrogockim, założyciel rzymskiej biblioteki.
 • andrzejg 12.04.17, 11:27
  nie wiem co gorsze
  wnuczka na heroince, czy dziadek Prawdziwy Katolik

  Ćpanie córki JKM nie ma żadnego wpływu na Twoja sytuację w przeciwieństwie do działań w amoku Jarkacza
 • qwardian 12.04.17, 14:04

  W pewnym sensie poczynania JK wywołują u mnie stan euforii podobny do efektów środków psychotropowych, ale dawkuję je sobie z umiarem.
  --
  czuk1 21.03.17, 15:53
  Nie wiem do końca czy to jest rosyjski czy ukraiński troll. W każdym razie przyjazny POlsce ten facet nie jest.
 • xiazeluka 12.04.17, 11:03
  JKM ma problemy w domu, my wszyscy mamy problem z szaleńcem. Ustaw sobie prawidłowo priorytety.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • qwardian 12.04.17, 11:31
  Bez przesady, w Polsce rządzi pieniądz i kapitalizm, to napędza organizm państwowy i powoduje, że stajemy rano do pracy.

  --
  czuk1 21.03.17, 15:53
  Nie wiem do końca czy to jest rosyjski czy ukraiński troll. W każdym razie przyjazny POlsce ten facet nie jest.
 • xiazeluka 12.04.17, 11:42
  Pieniądz i narodowy socjalizm, jeśli już. Niemniej to pierwsze może się skończyć, jeśli szaleńcowi wpadnie do głowy wyciągnąć praktyczne wnioski z tego, o czym bredzi.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • kalllka 12.04.17, 13:53
  Naprawdę uważasz p. Kaczyńskiego za wszechmyslacego?
  Przecież, tak jak wiekszosc obecnych tu akwarystów- jest chłopcem zabawiającym się polska opinia społeczna. I niewiele się w tym temacie zmieniło nadal klepiecie by internet o 'wyższości' broni palnej nad sztuka słowa.

  Więc już tylko na marginesie, mialzes xl, refleksje w temacie wybuchnietej w busie borussi..,?
  Albo czy używasz narzędzia amazonek- alexy?
  Ta to dopiero tępa dzida..
 • xiazeluka 12.04.17, 14:35
  Kaczyński uważa się za kogoś w rodzaju ojca narodu. Dlatego daje sobie prawo rozdawania klapsów, pouczania i wskazywania, aby niesforne i niezbyt rozgarnięte społeczeństwo aby samodzielnie sobie jakiejś krzywdy nie zrobiło.

  Refleksji o Borussii jeszcze Mła nie ma. Czeka na opadnięcie kurzu chaosu informacyjnego.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • wikul 12.04.17, 11:19
  Wiesz co Qwardian, jesteś ostatnim który ma prawo moralizować JK-M, podobnie jak stary kawaler (podobno zboczony) Kaczyński. Daj sobie spokój.
 • wikul 12.04.17, 12:02
  Mógłbyś podać Link?
 • andrzejg 12.04.17, 13:22
  Logujesz się na FB?

  www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10154471435557060/?type=3&theater
 • wikul 12.04.17, 14:58
  andrzejg napisał:

  > Logujesz się na FB?

  Tak, zamieścił to na swoim profilu.
 • polski_francuz 12.04.17, 14:35
  Trzeba idioty by rozpoznac innego idiote. JKM ma racje, ze Kaczynski oszalal i innych w swoje szalenstwo wciagnal.

  PF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka