Dodaj do ulubionych

Czerwone wieprze szykuja sie do ataku.

16.04.17, 16:23
niezlomni.com/zapowiedzial-rozdanie-150-sztuk-broni-palnej-wystapienie-przeciwko-rzadowi-prasa-informuje-o-szokujacych-kulisach-spotkania-czerwonym-wieprzu/
Jak informuje Warszawska Gazeta, byli szefowie Komendy Stołecznej Policji, oficer kontrwywiadu i wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL brali udział w spotkaniu na którym omawiano plany zbrojnego wystąpienia przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Znajomy byłego szefa stołecznej komendy w obecności sędziego Piotra Kluzy zapowiedział rozdanie 150 sztuk broni palnej i wystąpienie przeciwko rządowi.

Był Wojciech Janas – były oficer wojskowego i cywilnego kontrwywiadu, szef bezpieczeństwa PGNiG. Kolejnym znamienitym gościem był Adam Mularz – oficer policji, który w latach 2008-2012 pełnił funkcję Komendanta Stołecznego Policji. Nie zabrakło Jacka Zalewskiego – byłego szefa stołecznej drogówki. Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli środowiska sędziowskiego. Jednym z obecnych na imprezie był wiceminister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL tj. sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie Piotr Kluz. Inni obecni to między innymi Wojciech Dydek były płk. ABW oraz oficer policji Mariusz Świderski. Na całe nieszczęście dla obecnych spotkanie było rejestrowane.

Janas będąc pod wpływem alkoholu twierdził publicznie, że posiada 47 sztuk broni palnej. Co więcej według Janas funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji sami zwrócili się do niego z propozycją określenia ile sztuk broni chce jeszcze posiadać. Janas miał określić się na 150 sztuk. Jednak bardziej przerażające jest to co Janas zapowiedział, że zrobi z nią. Według niego, jeżeli Prawo i Sprawiedliwość będzie „dalej tak nam robić” to uzbroi w broń ludzi i wywoła zbrojne powstanie.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka