Dodaj do ulubionych

Chciałabym być takim jasnowidzem

14.05.17, 23:29
O miedzy godzinami 18:00 a 19:00 znali już wyniki wyborów, wiedzieli kto jest zwycięzcą mimo ze dopiero rozpoczęło sie liczenie głosów a przed godzina 20:00 były już ustępstwa z urzędów.
Jest godzina 22:08 a liczenie głosów jeszcze nie zakończone pardon nie dopasowane do wyników z godzin miedzy 18:00 a 19:00.
Zachodzę w głowę jak to funkcjonuje, chyba zwrócę sie do komisji wyborczej by mi to wyjaśnili albo podpowiedzieli receptę jak skreślić numery w Euro-Lotto, chyba tak sie nazywa loteria, nie jestem pewna gdyż jeszcze nie grałam w nią.

Auszählungsstand / stan liczenia (14.05.2017, 23:08 Uhr)

77 von / z 128 Wahlkreisen / okręgi wyborcze (Erststimme / pierwszy głos na osobę z partii)
77 von 128 Wahlkreisen / okręgi wyborcze (Zweitstimme / drugi głos na partię)
376 von 396 Gemeinden / gminy (Zweitstimmen / drugi głos na partię)
Edytor zaawansowany
  • 15.05.17, 00:06
    I znów kłania się tow. Stalin - nie ważne, kto jak głosuje, ważne, kto liczy głosy...
    Czy stało się coś ze skargami Maryny Le Pen o oszustwach wyborczych? Chyba nic, to bez znaczenia.
  • 15.05.17, 00:18
    Własnie, nie ważne kto glosuje ważne co na górze jest z góry ustalone.smile
    Nie wiem co stało sie, nie śledziłam w francuskich blogach gdyż na media nie można polegać.
    Niedługo, w następnym miesiącu są wybory do parlamentu w Francji.
  • 15.05.17, 00:21
    Tja, nie ma obaw, pewnie i tym razem zwycięży we Francji Ruch Macrona, no a jeśli nie zwycięży to i tak zdobędzie wystarczająco dużą ilość głosów. Ruch, który istnieje zaledwie od roku i nie ma silnego zaplecza, no ale nie takie cuda się zadarzają....
  • 15.05.17, 00:27
    W kalifacie wszystkie triki dopuszczone.
    www.berlinjournal.biz/nrw-geistig-behinderte-waehlen/
  • 15.05.17, 01:12
    eva15 napisała:

> I znów kłania się tow. Stalin - nie ważne, kto jak głosuje, ważne, kto liczy g
    > łosy...

I znow musze rozwiac ten mit.
    To nie Stalin byl autorem tych slow,on ich tylko zmodyfikowal,i odnosili sie jego slowa do wyborow na zachodzie.
    Stalin powiedzial dokladnie tak:"В буржуазных странах важно не как проголосуют, а как посчитают".
    A autorem slow jest Napoleon III Bonaparte.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/eUPM9sV0ntT81uLqQX.jpg
  • 15.05.17, 00:23
    Hehehehehe, stary wrobej juz dosc dawno to wiedzial, dopasowywanie wynikow wyborow do electa. Stalin to wiedzial a przed nim napewno tez az do Cesarstwa Rzymskiego zapewne. Wybory to jest show dla barachla aby sie cieszyli ze maja jakis wplyw na wynik wyborow. Ja juz nie glosuje od nastu lat. Zaoszczedzam na benzynie , na zuzyciu samochodu i na czasie z ktorym wiem co zrobic.
    Zaproponowalem kiedys kandydatowi deal ze pujde na niego zaglosowac za $5000. Cena smiesznie niska ale sie nie zgodzil.
  • 15.05.17, 00:29
    Ale tak jest nie tylko w Niemczech ale wszędzie, najpierw mają wyniki wyborów a potem liczą glosy. smile
  • 15.05.17, 00:33
    Vigill, brawo, wiedziałeś wcześniej niż Cesarstwo Rzysmkie i Stalin to, co oczywiste dla wszystkich myślących. Podziwiam twój podziw dla twoich odkryćsmile.

A tak serio - nie chwal się w kółko tym, że odkryłeś koło, nie ty pierwszy i nie jedyny.

Perfidia sterowania masami nie tylko na tym polega, że robi się jarmark z piszczałkami, balonikami, muzyczką i lud wierzy, że o czymś na tym ludowym festynie (zwanym wyborami) zdecydował. Nie - jeszcze większa perfidia jest w tym, że w razie czego można zarzucić ludowi, że przecież sam tak wybrał....
  • 15.05.17, 00:44
    Z byłego NRD ludzie tak piszą i mają racje.
    Cytat:
    Wie verblödet ist eigentlich NRW?? Als ob nichts gewesen sei bekommen die Altparteien wieder die Stimmen...nicht mehr normal ...
  • 15.05.17, 00:59
    Tak, otumanienie narodu, propaganda czerowono-zielona, bardzo niski poziom wykształcenia - to wszystko przynosi oczekiwane owoce. NRW jest świetnym tego przykładem.

Ludzie z b. NDR mają jeszcze resztki rozumu w głowie, bo Rosjanie im mózgów nie wyprali i nawet dziś po 26 ltach "wolności i demokracji" potrafią jeszcze samodzielnie myśleć.
  • 15.05.17, 00:57
    Dlatego ewa ja nie glosuje, nie bede z siebie robil glupka, wystarczy ze oni usiluja to zrobic. Niestety nie glosowaniem nie zmienie nic ale gdyby nikt nie zaglosowal wtedy by byla rewolucja a politycy by spieprzali na czym kto moze.
    Niestety to sie nie stanie i dalej ten cyrk beda robic a lud ciemny i glupi bedzie glosowal.
  • 15.05.17, 01:02
    To prawda - masowe i skoordynowanie niepójście do urn wyborczych to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Ale do tego potrzeba mądrego wychowania i wykształcenia oraz wspólnoty narodowej a nie multi-kulti.
  • 15.05.17, 01:08
    Wiec stawia sie tu pytanie jak ma wyglądać obywatelski protest wobec skorumpowanej władzy?

Dobranoc, mój czas sie skończył.
  • 15.05.17, 00:32
    Auszählungsstand (15.05.2017, 00:29 Uhr)

113 von 128 Wahlkreisen (Erststimme)
    113 von 128 Wahlkreisen (Zweitstimme)
    389 von 396 Gemeinden (Zweitstimmen)

www.merkur.de/politik/wahl-in-nrw-2017-aktuelle-hochrechnung-sitzverteilungen-und-grafiken-zu-ergebnissen-in-wahlkreisen-und-gemeinden-zr-8291931.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.