Dodaj do ulubionych

Oskarzenia opozycji:Każdy złodziej będzie krzyczał

15.05.17, 07:09
wpolityce.pl/polityka/339713-maciej-wasik-o-oskarzeniach-opozycji-pod-adresem-cba-kazdy-zlodziej-bedzie-krzyczal-ze-policjant-to-lobuz
"Na pewno polityczną odpowiedzialność za ten proces dzikiej reprywatyzacji ponosi Hanna Gronkiewicz-Waltz i myślę, że prokuratura stanie przed oceną prawno-karną jej działań. To znak zapytania. Oczywiście prokuratorzy będą musieli ocenić na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego wszystkie strony jej zachowań i wyciągnąć wnioski. W mojej ocenie będzie to bardzo poważne pytanie. Pani prezydent jest beneficjentem warszawskiej reprywatyzacji i nieźle na tym zarobiła. Jej rodzina odzyskała kamienicę przy ul. Noakowskiego. To była kamienica odzyskana od szmalcowników. Prawdziwi właściciele żyją do dziś
— mówił w programie Gość Wiadomości Maciej Wąsik (PiS).
Jest w tej chwili prawie 50 śledztw, które są prowadzone w różnych prokuraturach. Najbardziej znane śledztwo to prowadzone we Wrocławiu. Tak mamy już 16 osób, które mają zarzuty. 9 osób siedzi w aresztach i to niezwykle rozwojowa sprawa. Myślę, że prokuratorzy za jakiś czas ukażą opinii publicznej nowe ustalenia w sprawie, nowe bulwersujące fakty. Jesteśmy dopiero na początku drogi, ale te działania prokuratury są niezwykle skuteczne"
--------------
A co robila prokuratura za czasow PO???????
POmagala zlodziejom krasc,tak jak jest to w Rosji.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.