Dodaj do ulubionych

Ściągnąłem sobie właśnie Ubera

05.06.17, 14:31
Bardzo zgrabna apka
Nie lubię, jak na zakładników bierze się całe miasto.

--
Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
Edytor zaawansowany
  • 05.06.17, 14:36
    dachs napisał:

> Bardzo zgrabna apka
    > Nie lubię, jak na zakładników bierze się całe miasto.

Racja. Jechałem kilka razy ale kierowca się nie przyznał że z Ubera. Bardzo sympatycznie i tanio tylko nie mogłem rozpoznać pojazdu bo myślałem że to będzie zwyczajna taksówka a podjechał nieoznakowany samochód osobowy.
  • 05.06.17, 14:47

Absolutnie i polecam gorąco Airbnb, alternatywa dla bezczelnych sieci hotelowych. Zresztą recepcjonistka w hotelu najczęściej zna adresy kwater prywatnych bez pomocy żadnych serwisów..

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 05.06.17, 15:13
    Ubera u siebie...

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • 05.06.17, 15:18
    sz0k napisał:

> Ubera u siebie...
    >
    Może dlatego odczuwam brak smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • 05.06.17, 15:50
    A na serio, Szoku, Uber mi zwisa i gdyby nie ci terroryści w taksówkach, nie przyszło by mi do głowy tego instalować. Nie zwisają mi natomiast łobuzy blokujące Warszawę. I górnicy i hutnicy, taksówkarze i rolnicy i cała reszta która utrudnia życie normalnym ludziom.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • 05.06.17, 17:13
    I górnicy i hutnicy, taksówkarze i rolnicy i cała reszta która utrudnia życie normalnym ludziom.

No patrz, az wyrzutow sumienia dostalam , sama kiedys utrudnialam w Warszawie, zycie normalnym ludziom , ale bylo na szczescie ZOMO, palowalo, polewalo , i gazami dawalo po oczach.
  • 05.06.17, 18:19
    Ty masz takie dobre serduszko, że wszystkim byś chciała nieba przychylić.
    Ale, nie żałuj ich.
    Ty walczyłaś o wolność *), oni walczą o koryto**)

*) między innymi o wolność gospodarczą
    **) poprzez żądanie likwidacji tej wolności, o którą Ty walczyłaś.

--
  • 07.06.17, 08:45
    Szokujące doniesienia Gazety Stołecznej - miasto dopuściło do zreprywatyzowania... fragmentu Pasażu Wiecha!! W efekcie miasto traci odremontowany 10 lat temu plac u zbiegu Chmielnej i Pasażu Wiecha, który będzie zabudowany... salonem z lodami.
    Czy coś nas jeszcze w tym mieście zdziwi? Co będzie następne - okaże się, że ktoś odzyskał świeżo zbudowaną stację metra albo odremontowany przez miasto zabytek? Czy patologie dzikiej reprywatyzacji w Warszawie mają jakiekolwiek granice?
    Jak donosi Gazeta Stołeczna: "Ta część placu została zwrócona w trybie reprywatyzacji w maju 2009 r. Przed wojną w tym miejscu stała kamienica. Dotrwała aż do lat 60., rozebrano ją dopiero podczas budowy Ściany Wschodniej."
    "Placyk przy Chmielnej był częścią dużego urbanistycznego założenia, jakim jest Ściana Wschodnia. Urbaniści i historycy architektury uważają układ budynków przy pasażu Wiecha za niezwykle cenny. Stołeczny samorząd zobowiązał się do jego ochrony, opisując Ścianę Wschodnią w studium zagospodarowania miasta jako dobro kultury współczesnej, którego szczegółowa ochrona miała zostać sprecyzowana w miejscowym planie zagospodarowania."
    Nie wiemy dokładnie, kto odzyskał ten teren i w jaki sposób trafił on w ręce Zbigniewa Grycana, który teraz buduje tam salon z lodami (pozwolenie wydała mu dzielnica Śródmieście). 13 kwietnia złożyliśmy w Ratuszu wniosek o udostępnienie decyzji zwrotowej. Niestety do dziś nie jej nie otrzymaliśmy...
    Dlatego domagamy się od władz miasta jej natychmiastowego upublicznienia. Mamy prawo wiedzieć, jak to się stało, że publiczny plac, element założenia Ściany Wschodniej, trafia w prywatne ręce.
    warszawa.wyborcza.pl/…/7,54420,21923482,plac-przy-pa…
    #StopDzikiejReprywatyzacji

A jak juz mowa o Warszawie
  • 07.06.17, 09:39
    gini napisała:

> Szokujące doniesienia Gazety Stołecznej - miasto dopuściło do zreprywatyzowania
    > ... fragmentu Pasażu Wiecha!! W efekcie miasto traci odremontowany 10 lat temu
    > plac u zbiegu Chmielnej i Pasażu Wiecha, który będzie zabudowany... salonem z l
    > odami.

No, faktycznie. Ten Uber sobie za dużo pozwala.
    Ale w mieście, które dopuszcza do sparaliżowania ruchu przez chciwych taksiarzy, nic mnie nie zdziwi.

--
    Zasadnicza różnica między PiS a PO leży w tym, że pisuary uważają platfusów za kretynów, a platfusy pisuarów - nie. Podobieństwo leży w tym, że obie strony boleśnie się mylą.
  • 07.06.17, 14:55
    Widze, ze strasznie Cie oburza chciwosc taksiarzy, nie wiem czy chciwosc, czy po prostu chca pracowac bez nieuczciwej konkurencji.
    Oburzyles sie strasznie, na to, ze taksowakarze zablokowali, ale jakos nie widze Twoojego ovburzenia na rozkradanie Warszawy.

Ja tu widze o wiele wiekszy problem, bo moi rodzice, odbudoowywali te Warszawe, ludzie harowali za pol darmo, a dzis zlodziejstwo, sie dorabia, aale przecciez nie bedziesz krytykowal bufetowej bo z PO.
  • 07.06.17, 21:17
    gini napisała:

> Widze, ze strasznie Cie oburza chciwosc taksiarzy, nie wiem czy chciwosc, czy p
    > o prostu chca pracowac bez nieuczciwej konkurencji.

a co w tym nieuczciwego, że lepiej i taniej wożą?

> Oburzyles sie strasznie, na to, ze taksowakarze zablokowali, ale jakos nie widz
    > e Twoojego ovburzenia na rozkradanie Warszawy.

Mogę się chętnie oburzyć, jak Ci zależy. Ale dlaczego akurat w wątku o paraliżowaniu miasta.

>
    > Ja tu widze o wiele wiekszy problem, bo moi rodzice, odbudoowywali te Warszawe,
    > ludzie harowali za pol darmo, a dzis zlodziejstwo, sie dorabia,

Nie tylko Twoi rodzicie harowali wtedy za pół darmo.
    Złodziejstwo dorabiało się już wtedy też.
    Jak ktoś miał wtedy wille na Żoliborzu to skądś ją miał.
    Pewnie nawet po kimś.

> aale przecciez nie bedziesz krytykowal bufetowej bo z PO.

Nie będę krytykował ludzi kiedy winien jest system.

--
  • 07.06.17, 21:55
    Widzisz, po prostu, zauwazylam ze strasznie C ie oburzyla chxiwosc, piszesz o patalizowaniu miasta, chociaz to, ze sie tak wyraze nic specjalnego w epoce marszow protestow, ktore wciaz cos paralizuje.

A wpisalam Ci sir do watka zeby zwroccc uwage, na wiele, powazniejsza sprawe jaka jest rozkradanie miliardow.
  • 07.06.17, 09:25
    dachs napisał:

> Ty walczyłaś o wolność *), oni walczą o koryto**)

U boku ugrupowania zwanego obywatelskim, rozpleniły się wszelkiego rodzaju kancelarie prawnicze pasożytujące na tzw. prywatyzowanym majątku i procederze łupienia państwowych spółek skarbu państwa przez podejrzane fundacje Wachowskiego sygnowane podpisem łobuza z Popowa. O takim przywiślańskim bękarcie wielu tęskni na Czerskiej i robi sobie nadzieje..
    --
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 07.06.17, 14:08
    dachs napisał:

> cała reszta która utr
    > udnia życie normalnym ludziom.

Nom, a najgorsze to te pare setek darmozjadów na Wiejskiej.

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • 07.06.17, 21:09
    sz0k napisał:

> Nom, a najgorsze to te pare setek darmozjadów na Wiejskiej.

Możesz ich zastąpić taksówkarzami.

--
  • 08.06.17, 09:06
    dachs napisał:

> sz0k napisał:
    >
    > > Nom, a najgorsze to te pare setek darmozjadów na Wiejskiej.
    >
    > Możesz ich zastąpić taksówkarzami.

Gdyby to jeszcze jakąś różnicę zrobiło...

--
    "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
    Karol Marks

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.