Dodaj do ulubionych

Czy wolno juz pisac o Michale Tusku?

21.06.17, 13:15
bo poprzedni post zniknal.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,114884,21987028.html#MT
- Byłem świadomy atmosfery podejrzliwości wokół Amber Gold. Podejrzewam, że tych samych argumentów użył mój ojciec (w rozmowie o pracy - red.). Razem wiedzieliśmy, że to jest kolokwialnie mówiąc "lipa", że są pewne podejrzenia, że KNF wydała swoje ostrzeżenie - mówił Tusk.
Edytor zaawansowany
  • 21.06.17, 13:23
    wpolityce.pl/polityka/345145-przywalic-w-lot-czyli-tajna-misja-jozefa-baka-to-michal-tusk-stal-za-medialna-nagonka-na-polskiego-przewoznika

Syn premiera Polski stał za nagonką medialną na polskiego, państwowego przewoźnika lotniczego, czyli LOT! W trakcie prac komisji śledczej ds. Amber Gold wyszła na jaw skrywana prawda. Michał Tusk, korzystając z anonimowego konta mailowego na fikcyjne nazwisko „Józef Bąk” wysyłał do zaprzyjaźnionych dziennikarzy instrukcje, dotyczące uderzenia medialnego uderzenia w LOT. W swojej narracji wychwalał jednocześnie i przedstawiał w dobrym świetle działalność spółki OLT, należącej do oszusta Marcina P.
  • 21.06.17, 14:13
    Portal wPolityce.pl ujawnił też, że Marcin P. otrzymał poufną informację o ewentualnej dacie upadku LOt-u. Wszystko to wpisuje się w plan,. który zakładał upadek polskich linii lotniczych, przejęcie rynku przelotów krajowych przez OLT Express, a następnie sprzedaż rynku inwestorowi zagranicznemu.
    ------------
    Czy mozna juz pisac jak dwa ryze kanciarze chcialy zruinowac LOT i sprzedac go za grosze inwestorowi zagranicznemu(niemieckiemu).
  • 21.06.17, 14:50
    "kuranieptak pół godziny temu Oceniono 15 razy 1
    Zaraz potomkowie żydowskich komunistów z GW i ich akolici wraz z bractwem ryżego lokaja dadzą nam nową wykładnie znaczenia słowa "lipa". "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.