Dodaj do ulubionych

Łukasz Kubot w finale Wimbledony w deblu!!!

13.07.17, 17:51

Chłop jest naprawdę pracowity, może mu brak finezji, ale w deblu liczy się równy serwis, bardzo dobry return i współpraca z partnerem..

--
Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
Talmud, Sanhedrin 37a
Edytor zaawansowany
  • 13.07.17, 17:58
    Venus rozjechala Konta i w finale zagra z Muguruza.

Venus byla w finale AO 2017 a teraz Wimbledonie.Dawno nie wiedzialem tak dobrze grajacej 37-latki.
  • 13.07.17, 18:11
    Może w przyszłym życiu, kiedy urodzę się na szczycie palmy w dżungli wzbudzi to moje zainteresowanie. Teraz tańczę i celebruję zwycięstwo naszego ukochanego Polaka, I to wszystko dzięki PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu i Antonowowi Macierewiczowi. Rządzimy światem...

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • 13.07.17, 19:12
    qwardian napisał:

> I to wszystko dzięki PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu i Antonowowi Macierew
    > iczowi.

Oby Antoni wiecznie prowadził ręce naszych tenisistów. Nawet tenisistek, niech ma.
    Dla Polski lepiej, niż gdy prowadzi armię.
    Jarosława widzę raczej w branży wyścigowej - ponoć ma żyłkę do hazardu.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • 14.07.17, 07:45

Nie jestem nastawiony równie bojowniczo ja Ty Borsuku, przeraża mnie rola jastrzębia. Ja tam wolę sobie pomachać szabelką wspólnie z Macierewiczem z sentymentalnym huzarskim pióropuszem na plecach smile

--
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 13.07.17, 23:16
    Już jest większy od Fibaka, ale niestety to wszystko zaledwie w debilu.
  • 14.07.17, 07:55
    No, ale Wojtek Fibak był pionierem Jak Edmund Strzelecki, w sporcie typowo anglosasko-wiktoriańskim.

--
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 15.07.17, 22:11

GRATULACJE!!!

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.