Dodaj do ulubionych

Opozycja powinna odwołać drogie wypady zagraniczne

14.07.17, 16:11

...porzucić wypasione podróże na Karaiby, Seszele, Dominikanę i rozstawić namioty pod Sejmem. Bo decyzja odwołania członków KRS jest niekonstytucyjna. Beze mnie oczywiście, bo ja mam sporo planów z których i tak guzik wyjdzie, ale pomarzyć można.

--
Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
Talmud, Sanhedrin 37a
Edytor zaawansowany
  • 14.07.17, 17:43

Czy ci turyści mają niedobrze z garnkiem...

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22095894,atak-nozownika-na-plazy-w-hurghadzie-egipskie-media-wsrod.html
    • Dwaj ukraińscy turyści zginęli w ataku nożownika w Hurghadzie
    • Według nieoficjalnych informacji wśród rannych jest Polka
    • Napastnik został zatrzymany. Motywy działania nie są znane

Według egipskiego portalu Elbalad, na który powołuje się ukraiński portal informacyjny TSN, wśród rannych w ataku nożownika w Egipcie jest obywatelka Polski. W ataku w Hurgadzie zginęły od ciosów nożem dwie ukraińskie turystki. Wśród rannych są też trzy obywatelki Serbiii. Wszystkie mają rany brzucha, szyi i nóg. Zostały przewiezione do szpitala. Polski MSZ sprawdza informacje płynące z Egiptu.

Z informacji podawanych przez egipskich reporterów, do ataku doszło na plaży przylegającej do hotelu Sunny Days El Palacio.

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 17.07.17, 10:25
    Niestety, nie ma na to wpływu. Mógłby Liliputin ale musiało by mu się chcieć.

pl.wikipedia.org/wiki/Spotkania_zagraniczne_prezydenta_Andrzeja_Dudy

--
    "Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne,
    to byśmy nigdy niczego nie mieli"
    Jarosław Kaczyński
  • 17.07.17, 15:43
    Oczywiście, że odda do wglądu przez TK. Show must go on...

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • 18.07.17, 17:29
    Przykro patrzeć co pisi wyprawiają z totalną klapą. Ciekawe kiedy UE będzie miała Polski już naprawdę dosyć i wyrzuci bez warunków wstępnych i żmudnych negocjacji smile

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.