Dodaj do ulubionych

nie kładź mi brudnych naczyń tu na stole,...

17.07.17, 19:31
...tylko włóż do zlewu.
Edytor zaawansowany
  • 17.07.17, 20:45
    To jakieś hasło stanu wojennego ogłoszonego przez PiS?

• 17.07.17, 20:48
    i autor watku po prostu komus pogrozil palcem. Przez szacunek dla prywatnosci powstrzymam sie od komentowania.
  • 17.07.17, 20:52
    Ja też tylko tak z ciekawości. Coś nam się prywata na forum rozpanoszyła, to w kwestii tego pierścionka... smile
  • 17.07.17, 21:00
    ...wymiany osobistych wiadomości na forum tego forum. Patrz sprawa pierścionka.

Myślałem, że w dobie wszechobecnej telefonii i komputerii można różne sprawy prywatno-organizacyjne załatwić np. esemesem. A jak ktoś nie umie pisać, to zdjęciem na instagramie.
  • 17.07.17, 21:53
    Gertuszka ma lekka depresje. Zdarza sie.

PF
  • 18.07.17, 00:06
    piq napisał:

> ...wymiany osobistych wiadomości na forum tego forum. Patrz sprawa pierścionka.
    >
    >
    > Myślałem, że w dobie wszechobecnej telefonii i komputerii można różne sprawy pr
    > ywatno-organizacyjne załatwić np. esemesem. A jak ktoś nie umie pisać, to zdjęc
    > iem na instagramie.

Zbyt prosto to widzisz. Przecież ty może być całkiem racjonalne wytłumaczenie.
    Może Miriam zgubiła numer telefonu do Perły, a może Perła zmienił telefon?
    Kto wie co targa eterem między dwojgiem młodych.
    A w grę wchodzi, bądź co bądź, kruszec. smile

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • 18.07.17, 00:21
    piq napisał:

> ...tylko włóż do zlewu.

.......ciagle te kosze kwiatow, jakies bizuteryjne zabawki a zwyklej marchewki nie mozna sie doprosic !

smile))

tete
  • 18.07.17, 00:29
    ...tyle razy cię prosiłam: nie rozkładaj wszędzie tych brylantów. Ale ty nie, zawsze to samo - złoto, rubiny, kolie, diademy... A ja to muszę potem wszystko chować do tej mojej szkatułki, wiesz, której, tej takiej z tym różowym obiciem i złotą kłódeczką. Czy ty mnie w ogóle słuchasz?
  • 18.07.17, 00:35
    piq napisał:

> ...tyle razy cię prosiłam: nie rozkładaj wszędzie tych brylantów. Ale ty nie, z
    > awsze to samo - złoto, rubiny, kolie, diademy... A ja to muszę potem wszystko c
    > hować do tej mojej szkatułki, wiesz, której, tej takiej z tym różowym obiciem i
    > złotą kłódeczką. Czy ty mnie w ogóle słuchasz?

Jak mogles zapomniec, ze jestem uczulona na futro z ocelotow ! No jak ?
    Zabieraj te marne siersciuchy bo .... no sam widzisz jak mi spojowki lzawia .... buuuu

tete
  • 18.07.17, 00:30
    poczta. No nie, zeby chociaz przez umyslnnego...

http://i.imgur.com/YvhUOwc.jpg
  • 18.07.17, 00:40
    blueelvic2 napisał(a):

> poczta. No nie, zeby chociaz przez umyslnnego...

Nie wiesz jak poczta dziala ? Nigdy nie wiedziales ! Czlowiek stoi w kolejce z tym zagryzmolonym avizo a oni mowia, ze trzeba przyjsc pozniej .... Pozniej to ja mam umowiona manikiurzystke !

tete

ps. pierscionek z marchewka cudny smile
  • 18.07.17, 00:31
    rzydy sie znowu poklocily

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.