Dodaj do ulubionych

Zwolennicy PiS to bolszewicy

09.10.17, 13:42
przynajmniej ten jeden.
forum.gazeta.pl/forum/w,28,164850012,164850012,Narodowy_operator_internetowy_powinien.html

--
Ceterum censeo Russia delendam esse
Edytor zaawansowany
  • 09.10.17, 14:12
    przynajmniej ten jeden.

pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_biuro_poselskie_PiS_w_%C5%81odzi
  • 09.10.17, 14:16
    Wróg PiS nie musi być zwolennikiem PO.

--
  • 09.10.17, 14:28
    wkkr napisał:

> Wróg PiS nie musi być zwolennikiem PO.

Ten konkretny wróg był nawet członkiem PO.

--
    PiS może już powtarzać za Czernomyrdinem:
    Chcieliśmy jak najlepiej, wyszło jak zawsze.
  • 10.10.17, 06:55
    Członek to nie to samo co zwolennik.
    Ale dość erystyki.
    Nie wiedziałem że był członkiem. Wtedy czytałem że chciał się zapisać ale nie został przyjęty.
    Typowe partyjne ściemnianie.

--
  • 09.10.17, 22:21
    ... Ryszard Cyba przez rok był członkiem Platformy Obywatelskiej. Informację tę potwierdziła następnego dnia szefowa częstochowskiej PO Halina Rozpondek, precyzując, że członkostwo to miało miejsce w okresie od kwietnia 2004 roku do stycznia 2006 roku oraz że mężczyzna ten został wykreślony z listy członków partii z powodu nieaktywności i nieopłacania składek.

Ale to wystarczy żeby miłośnik PiS stwierdził że zwolennicy PO to mordercy. Morderstwo miało miejsce 19.10.2010. Inne szczegóły dla miłośnika PiS też nie są istotne.
  • 09.10.17, 22:50
    ... zwolennicy PiS odróżniają również dobrych morderców i chcą ich zaliczać do "żołnierzy wyklętych".

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21654662,janusz-walus-polski-bohater-z-rpa-rasista-ostatni-zolnierz.html

Czy to jest przejaw bolszewizmu? Nie wiem, wiem natomiast że inne przejawy pisowskiego bolszewizmu można mnożyć czytając o zamiarach jedynie słusznej partii i jej I sekretarza.

wyborcza.pl/1,95891,20455102,bez-kaganca-ponura-wizja-polskiego-ustawodawstwa.html
  • 10.10.17, 00:50
    Ja sie tak uprzejmie i z ciekawości zapytam was wszystkich po prostu, kim byli ci bolszewicy, kto albo z jakiej nacji był ich przywódca? smile, smile
    Wyraz albo określenie które często spotyka sie na polskojęzycznych forach, nie wiem czy jest pisane z pełną świadomością jak i wiedzą, czy po prostu ot tak z niewyjaśnionych przyczyn bez świadomości albo dogłębnej wiedzy? smile, smile

Juz raz w innym kontekście poruszaliśmy burzliwie ten temat dyskutując pod innym tematem wątka. smile
  • 10.10.17, 17:57
    monalisa2016 napisał(a):

> Ja sie tak uprzejmie i z ciekawości zapytam was wszystkich po prostu, kim byli
    > ci bolszewicy, kto albo z jakiej nacji był ich przywódca? smile, smile
    > Wyraz albo określenie które często spotyka sie na polskojęzycznych forach, nie
    > wiem czy jest pisane z pełną świadomością jak i wiedzą, czy po prostu ot tak z
    > niewyjaśnionych przyczyn bez świadomości albo dogłębnej wiedzy? smile, smile
    >
    > Juz raz w innym kontekście poruszaliśmy burzliwie ten temat dyskutując pod inny
    > m tematem wątka. smile

Nie chcę się rozwodzić i przepisywać sążniste epistoły na temat bolszewizmu. W skrócie:

Bolszewizm stworzona przez W.I. Lenina filozofia działania politycznego oraz przejmowania i sprawowania władzy.

Określenie bolszewik, bolszewizm przeszło przez lata metamorfozę i nabrało nowych znaczeń. Tak już jest z językiem żywym i obrażanie się na współczesny język to zabawne dąsy. Przeczytaj np.czym jest bolszewizm w języku młodzieżowym.

www.ifp.uni.wroc.pl/data/files/pub-5628.pdf

Przy okazji.

wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/519003,prof-norman-davies-kaczynski-zachowuje-sie-jak-bolszewik-pis-to-najbardziej-msciwy-gang.html
  • 10.10.17, 22:53
    wikul napisał:
    > Nie chcę się rozwodzić i przepisywać sążniste epistoły na temat bolszewizmu. W
    > skrócie:
    > Bolszewizm stworzona przez W.I. Lenina filozofia działania polityczne
    > go oraz przejmowania i sprawowania władzy.

......................

Wikul bolszewicy kontrowersyjne pojecie, dla jednych bohaterowie dla drugich wielcy przestępcy
    Faktem jest ze zmienili świat na dwubiegunowy na życzenie Zachodu.

Nie bardzo, ze została stworzona partia bolszewików przez Lenina, ta partia powstała z podziału SDAPR (socjaldemokratycznej partii robotniczej Rosji) na bolszewików i mieńszewików.
    Jedni chcieli zachować monarchię > mieńszewicy, drudzy zlikwidować ją > bolszewicy.

Głównymi przywódcami bolszewików (W. Lenin, L. Trocki, Jakow Michailowitsch Swerdlow i wielu, wielu innych) byli obywatele Rosji ale nie rosyjskiej narodowości, przez to dziwi mnie ze polskojęzyczne media świadomie albo nieświadomie używają określenia BOLSZEWICY, można tez przypuszczać dla manipulowania przez tworzenie nowej historii. smile
    Może ze względu na niezbyt jasne finansowanie tej partii, trudno sobie to tez wyobrazić ponieważ partia była finansowana zarówno z dobroczynnych składek jak i niezbyt praworządny wręcz kryminalny sposób, np. napady na banki, rabunki, itd.

Te dobroczynne finansowanie pochodziło przeważnie z zachodu o czym wiedział Lenin (vide historycy: Alexander Rabinowitch czy Jewgenij Spizyn) jednym słowem idąc śladami historyków można twierdzić ze rewolucja październikowa była na zamówienie i życzenie innych. smile

Z forum widzi sie ze wyraz bolszewiki przeżył przeistoczenie, ciekawe z jakiego powodu:
    - z niewiedzy
    - albo ze przez niewiedzę stał sie tak popularny dla określania niezbyt pozytywnych rzeczy, ale w mediach przez wykształconych ludzi to mnie dziwi.

• 10.10.17, 07:12
    > Ale to wystarczy żeby miłośnik PiS stwierdził że zwolennicy PO to mordercy
    Kserokopiarkom wyraźnie brakuje kontekstowego oprogramowania. Grzecznie wyjaśnię. Skoro abstrakt może napisać "Zwolennicy PiS to bolszewicy przynajmniej ten jeden.", to można analogicznie napisać "Zwolennicy PO to mordercy przynajmniej ten jeden." Było grzecznie? No to teraz spie...j.

--
    PiS może już powtarzać za Czernomyrdinem:
    Chcieliśmy jak najlepiej, wyszło jak zawsze.
  • 10.10.17, 16:54
    Czernomyrdina.

W sumie:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21740203_1937700459811264_6005550692254589462_n.jpg?oh=81f805a8c48f03a18b9c34b1d77a7c6c&oe=5A5C62DC
  • 17.10.17, 13:09
    "Zwolennik Czernomyrdina"? Kserokopiarko, oddaj się na szrot.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 10.10.17, 20:58

- Apeluję do pana nie tylko jako szef Rady Europejskiej, ale jako osoba, która mocno wierzy w motto UE: zjednoczeni w różnorodności. Apeluję jako członek mniejszości etnicznej i regionalista, jako człowiek, który wie, jak to jest być uderzonym policyjną pałką, jako były premier wielkiego, europejskiego kraju. W skrócie - jako ktoś, kto rozumie i czuje argumenty oraz emocje wszystkich stron - zaznaczył.

Równie przewrotna i jadowita...
    --
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 10.10.17, 23:26
    natemat.pl/219777,zobacz-synku-tak-wyglada-wyspa-wolnosci-zdjecie-przedszkolakow-z-krakowskiego-przedmiescia-stanie-sie-symbolem
    https://pbs.twimg.com/media/DLxgLvXWkAARiBX.jpg
  • 10.10.17, 23:30
    polityczek.pl/uncategorised/5503-ks-walczak-o-tusku-wybitny-polityk-w-oczach-swiata-a-w-oczach-wichrzycieli-podejrzany-o-przestepstwa

• 16.10.17, 20:52
    ... Rządzący postanowili rozważyć więc inne formy wsparcia dla najbiedniejszych emerytów, choć zmiana, o której mówił dzisiaj Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski, brzmi nie tylko groteskowo ale i przypomina najgorsze czasy poprzedniego systemu. ...

crowdmedia.pl/to-nie-jest-fake-news-rzadzacy-chca-wprowadzic-kartki-na-zywnosc/
  • 16.10.17, 21:14
    wikul napisał:

> ... Rządzący postanowili rozważyć więc inne formy wsparcia dla najbiedniejszych
    > emerytów, choć zmiana, o której mówił dzisiaj Tadeusz Cymański z Solidarnej Po
    > lski, brzmi nie tylko groteskowo ale i przypomina najgorsze czasy poprzedniego
    > systemu. ...

To samo jest w Niemczech i Austrii. Wielu odbiorców pomocy społecznej dostaje kartki, za które może kupić wszystko z wyjątkiem alkoholu.

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • 16.10.17, 22:14
    W Stanach program dla tzw.najbiedniejszych jest również w formie Food Stamps.

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 16.10.17, 22:24
    dachs napisał:

> To samo jest w Niemczech i Austrii. Wielu odbiorców pomocy społecznej dostaje k
    > artki, za które może kupić wszystko z wyjątkiem alkoholu.

Piszesz o pomocy społecznej a rzecz maiłaby dotyczyć emerytów. Czy niemieccy emeryci dostają kartki na żywność?
    P.S. Podobne formy pomocy społecznej funkcjonują również w Polsce. Ale to inna historia.
    praca.gazetaprawna.pl/artykuly/119557,gminy-przyznaja-pomoc-rzeczowa-zamiast-zasilkow.html
  • 16.10.17, 22:35
    wkkr napisał:

> przynajmniej ten jeden.
    > forum.gazeta.pl/forum/w,28,164850012,164850012,Narodowy_operator_internetowy_powinien.html

A ten? Nie dość że bolszewik to jeszcze bandyta.

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/posel-pis-ukryl-to-w-swoim-zyciorysie-strzelal-do-robotnikow/le243zk
  • 17.10.17, 13:20
    Nie wchodząc w charakterystykę tego pana warto jednak zauważyć, że czym innym jest "strzelanie do robotników", a czym innym "służenie w jednostce, która brała udział w strzelaniu do robotników". Tym bardziej, że w grudniu 1970 r. koleś był dowódcą drużyny ewakuacyjnej, a więc po prostu szefem kilku sanitariuszy.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.