Dodaj do ulubionych

Nie kupuj u Żyda!

11.10.17, 16:51
Wróć - Nie kupuj u Polaka.

Cytat
Konkurencja ze strony polskich firm stała się realnym problemem we Francji. Szczególnie dobrze widać to w branży budowlanej. - Działające w niej przedsiębiorstwa są pod presją władz. Sugeruje się im, by nie zlecały usług i nie kupowały produktów od Polaków. Daje im się do zrozumienia, że mogą stracić dotacje albo spodziewać się częstszych kontroli - tłumaczy w rozmowie z DGP Hanna Goutierre, szefowa Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji. Według niej prace nad zmianą dyrektywy o pracownikach delegowanych mają czysto polityczne podłoże.

W tej sytuacji nie wiem czy mam dalej nosić wór pokutny za grzechy (niektórych) naszych przodków, którzy bliski sto lat temu nawoływali do bojkotu żydowskich sklepów. Nie robiło tego państwo polskie. Państwo francuskie nie ma skrupułów.

Czekam na wskazówki od licznych na tym forum wrażliwców mdlejących na samo wspomnienie tych antysemickich czasów.
--
PiS może już powtarzać za Czernomyrdinem:
Chcieliśmy jak najlepiej, wyszło jak zawsze.
Edytor zaawansowany
  • 11.10.17, 20:56
    Myślę, że zostaniesz olany.......

• 11.10.17, 22:48
    ja tam przykladowo nie kupuje u Turkow, czy tam innych wyznawcow Proroka, a jak natkne sie w jakims sklepie na stoiska z halal produktami, to nie omieszkam paru opakowan wieprzowiny dorzucic.
    Produktow francuskich nie kupuje od czasu slawetnych wystapien prezydenta Czyraka odnosnie Polski.
    Wszystko to bez zadnej presji ze strony wladz.
  • 12.10.17, 18:04
    institoris2 napisał(a):

> ja tam przykladowo nie kupuje u Turkow, czy tam innych wyznawcow Proroka...
    > Produktow francuskich nie kupuje...

Wszystkiego się mogłem spodziewać - Institorisie - ale, że będziesz miał co wspólnego z Macronem?!!!? smile

--
    Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
    /G.K. Chesterton/
  • 12.10.17, 20:54
    masz na mysli Borsuku jakas wypowiedz tej wydmuszki?
    (wole spytac na wszelki wypadek)
    Jesli idzie o to, ze zachowuje sie podobnie do makarona, to pozwole sobie na swoja obrone napisac, ze jest to moja calkowcie prywatna sprawa, publicznie nie nawoluje do nasladowania, a jedyna osoba, ktora do tej pory miala o tym wiedze, to moja zona.

dachs napisał:
    > Wszystkiego się mogłem spodziewać - Institorisie - ale, że będziesz miał co wsp
    > ólnego z Macronem?!!!? smile
    >
    >
    >
    >
  • 13.10.17, 00:51
    Przy całym absurdzie sankcji i bojkotu, jest znacząca różnica, kiedy wychodzi z inicjatywy państwa. Piszę to jako szowinista, który wchodzi do MPiK-u tylko żeby rutynowo zasłonić gazety Wyborczą i Newsweek, innymi tytułami. Nie kupuję żadnej.

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • 12.10.17, 16:38
    Ja kupuje u Araba jak Zyd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.