Dodaj do ulubionych

Fanatyków AntyPisa przestrzegam ...

13.10.17, 16:04
... przed seppuku. To operacja nieodracalna (tylko w grach masz 3 życia). W realu pierwsze seppuku to game over. A wystarczy mięta czy inne ziółka, spacer i w końcu PiS straci wyborców. Straci bo pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Pamiętacie tuskowe "nie mam z kim przegrać" czy "zakonnicę przejechaną przez Komorowskiego na pasach"?

Gdyby dziś odbywały się wybory Prawo i Sprawiedliwość wraz z Solidarną Polską i Polską Razem mogłyby liczyć na 47 procent poparcia - wynika z najnowszego badania CBOS.

PiS (z przystawkami) 47%
PO 16%
KUKIZ 8%
.N 6%
Reszta Sejm ogląda w TV.

--
PiS może już powtarzać za Czernomyrdinem:
Chcieliśmy jak najlepiej, wyszło jak zawsze.
Edytor zaawansowany
  • 13.10.17, 18:44
    Bym przestrzegał posiadaczy akcji...

m.niezalezna.pl/205836-wicenaczelny-wyborczej-sprzedal-akcje-agory-to-samo-zrobil-jeden-z-dyrektorow

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • 13.10.17, 20:29
    Teraz się ciaeszysz, ale wiedz, że ta wszystkie przekupstwa wyborców będą płaciły Twoje dzieci i wnuki.

A.
  • 14.10.17, 08:52
    andrzejg napisał:

> Teraz się ciaeszysz, ale wiedz, że ta wszystkie przekupstwa wyborców będą płaciły Twoje dzieci i wnuki.

Tia, a długi po PO płacą krasnoludki.

Czy ty Andrzeju zastanawiasz się czasem nad jakością swoich argumentów? Podobno jesteś zadeklarowanym demokratą, a przekupywanie przez rząd wyborców ich własnymi pieniędzmi jest istotą demokracji. Po drugie jesteś fanatykiem PO, tej samej, która straszliwie zadłużyła Polskę marnując gigantyczną górę pieniędzy. I teraz argumentujesz, że PiS jest gorszy ... .

Z innej beczki. Zupełnie nie dociera do ciebie drugie dno mojego postu czyli prognoza nieuchronnego upadku PiS. Mnie cieszy zarówno realny upadek PO/.N jak i oczekiwany upadek PiS. Chciałbym wreszcie zobaczyć polską politykę po POPiSie.

--
  • 14.10.17, 10:36
    Wątek otworzyłem przed przeczytaniem felietonu RAZ-a. Teraz go polecam, zarówno wyznawcom AntyPiSa (lemingom) jak i wyznawcom PiSa (pelikanom). Warto przeczytać, choć może to być bolesne.

fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-pis-w-szczycie-potegi,nId,2451997
    --
  • 14.10.17, 15:01
    Dość rozsądnie napisał, tylko dla kogo ma być bolesne?
  • 14.10.17, 15:25
    ... Nie umiały natomiast wyciągnąć żadnych wniosków PO i jej "nowoczesny" klon. Dlatego właśnie czeka je nieuchronna "eseldyzacja". Formuła "opozycji totalnej" jest katastrofalna, liderzy beznadziejni, kandydaci do następstwa jeszcze mniej porywający, a kolejne pomysły sprawiają wrażenie suflowanych z Nowogrodzkiej.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-pis-w-szczycie-potegi,nId,2451997#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
  • 17.10.17, 18:38
    Dlaczego spodobał Ci się ten fragment?
    RAZ cały swój artykuł napisał jako ostrzeżenie dla PiS, a wyciąganie konkretnych danych statystycznych z przeszłości służy jako podpórka jego wypowiedzi.

To Ty powinienieś się modlić, aby Twoi ulubieńcy nie poszli tą samą drogą.
    Pójdą, bo każda władza uderza do głowy.

To Ty pow
  • 17.10.17, 19:46
    Andrzeju,

powoli zaczynam się
    wku...ać, wróć, irytować. Żądasz bym ci pokazał co może zaboleć zwolennika PO i to zrobiłem. Wyciągasz z tego wniosek jak w cytacie. To jest ku...two intelektualne! Pomijam, że nie obawiam się upadku PiS. Ja go wyczekuję!

--
  • 17.10.17, 21:27
    Cał ta diagnoza upadku PO i niemożności odzyskania dobrej pozycji w rankingu przez PO i Nowoczesną służyła do wniosku końcowego

Ciekawiej jest obserwować PiS, który właśnie wszedł w fazę "władzy raz zdobytej nie stracimy nigdy". Co prawda, do wyników PO z czasów jej świetności mu daleko, ale już 40 proc. poparcia wystarcza, by uznać, że nie ma z kim przegrać i że można zająć się "wrogiem wewnętrznym", walką nie tyle o reformy, bo PiS okazuje się niezdolny do napisania reformujących państwo ustaw, albo zwyczajnie nie chce innych zmian niż personalne, co o to, która z frakcji na tych reformach zyska, i kto będzie następcą po Komendancie.
    Ciekawe, na czym to polega, że u władzy traci się słuch i węch. Może rządzących nieuchronnie obkleja lepka masa lizusostwa i klakierstwa, może działa mechanizm "po co babcię denerwować", a może w politykach, gdy rządzą, nieuchronnie wzbiera pycha? W każdym razie PiS wydaje się iść drogą poprzedników.

Ciekawy dlaczegóż oczekujesz upaku PiSu za którym gardłowałeś?
    Gospodarka się kręci, ludzie dostają kasę, ja sam dałem podwyżki, bo juą nie pamieyam kiedy zmieniałem ceny z powodu inflacji, a podwyzą.

A.

• 18.10.17, 13:36
    andrzejg napisał:

> Ciekawy dlaczegóż oczekujesz upaku PiSu za którym gardłowałeś?
    W 2010 r. za wyborem JK na prezydenta. Jeszcze wcześniej gardłowałem za PO i Tuskiem (wybory parlamentarne i prezydenckie 2005)

> Gospodarka się kręci, ludzie dostają kasę, ja sam dałem podwyżki, bo juą nie pa
    > mieyam kiedy zmieniałem ceny z powodu inflacji, a podwyzą.

Zostałeś pisowcem? Wcale mnie to nie dziwi. Zgadasz się z PiSem w kwestiach:
    - przyjmowanie "uchodźców"
    - kontrola obywatela (elektroniczne paragony fiskalne, posiadanie broni)

--
  • 18.10.17, 18:56
    - przyjmowanie uchodźców- islamistów , tak
    - posiadanie broni ???? To PiS nie jest za liberalizacją przepisów?
    - elektroniczne kasy fiskalne. To nie jest pomysł PiSu. Ta procedura uszczelniania i kontroli handlu trwa już od wielu lat , obejmując PO i PSL.

Jeśli chodzi o kasy fiskalne, to ja jestem mikro i wszystko idzie zgodnie zprawem. Każde uszczlnienie podatkowe działa na moj ą korzyśc.
  • 19.10.17, 13:42
    Napisz mi proszę Andrzeju, co w ideach i uczynkach PiSu jest niezgodne z twoimi poglądami. Bzdety o łamaniu konstytucji i zamachach na sądy/trybunały zachowaj na inną okazję.

Piszesz z przekonaniem, że PiS to moi ulubieńcy. A ja PiS krytykuję od lat, tylko cokolwiek inaczej niż ty czy (zwłaszcza!) Wikul. Bzdety z butami czy zębami jarkacza wywołują o mnie raczej chęć głosowania na PiS. Krytykowałem PiS za głosowanie w sprawie zakazu uboju rytualnego wskazując, że PiS nie jest partią gwarantującą obronę podstawowych wartości miłych prawicy. Kwestionowałem pomysł małpowania przez Morawieckiego polityki gospodarczej Kwiatkowskiego. Krytykowałem obśmianie przez liderów PiS propozycji podatkowych/składkowych Zespołu Parlamentarnego kierowanego przez posła Abramowicza. Krytykowałem brak reform instytucjonalnych i zastępowanie tego TKM-em. No i wreszcie jestem przeciw inwigilacji obywateli pod pozorem łapania oszustów podatkowych. Jeszcze trochę i Wielki Brat będzie o mnie czy o tobie wiedział wszystko, bo będzie miał p e ł n ą listę naszych zakupów i p e ł n ą listę naszych płatności. Będzie wiedział co czytasz, co jesz i czy zdradzasz żonę. Jak często chodzisz do fryzjera i dentysty. Tobie to oczywiście nie przeszkadza. Przecież to ja jestem pislamistą.

--
  • 19.10.17, 13:54
    P.S.
    Dla jasności dodam, że PiS nie straci we mnie wyborcy. A to dlatego, że ostatni raz głosowałem, w ogóle i na PiS w szczególności, w 2010 (wybory prezydenckie) i w 2011 (wybory parlamentarne). Od tamtego czasu nie byłem w lokalu wyborczym. Zamierzam wrócić do głosowania, ale na pewno nie zagłosuję na PiS.

--
  • 19.10.17, 21:30
    Tak ogólnie:

- centralizacja jakiej jesteśmy świadkiem odbije się czkawką. To jest system rodem z PRL.

- Jesteśmy świadkami kumoterstwa na niespotykaną dtąd skalę

- Odłam Rydzykowy wybitnie mi nie odpowiada

Słowami JKM : Bolszewia z krzyżem w zębach

A.

• 20.10.17, 11:19
    andrzejg napisał:

> Tak ogólnie:
    Robi to na mnie wrażenie pospiesznie wymyślonych haseł na protest antyrządowy.
    > - centralizacja jakiej jesteśmy świadkiem odbije się czkawką. To jest system rodem z PRL.
    To jedyny zarzut, z którym mógłbym się zgodzić. Oczywiście po uściśleniu o co chodzi, bo na razie Pis (jarkacz) więcej o tym mówi (Ośrodek kierowniczy czy jakoś tam) niż robi (premier nie panuje nad silnymi politycznie ministrami, pałac prezydencki w konflikcie z ministerstwami obrony i sprawiedliwości)
    > - Jesteśmy świadkami kumoterstwa na niespotykaną dtąd skalę
    Tu mnie robawiłeś. Nie przeczę, że w ramach PiS funkcjonują sitwy, frakcje i walka o stołki dla krewnych i znajomych. Ale to było zawsze w III RP, a w czasach tuskizmu przekroczyło wszelkie granice.
    > - Odłam Rydzykowy wybitnie mi nie odpowiada
    Wyobraź sobie, że jarkaczowi też się nie podoba. Mnie zaś się podoba i co mi zrobisz? Albo pluralizm albo bolszewizm, o którym wspominasz w kolejnym punkcie. Wszyscy się brzydzą bolszewizmu, ale każdy wspiera "swój bolszewizm".
    > Słowami JKM : Bolszewia z krzyżem w zębach
    Nie śledzę publicystyki JKM. Czy ten bolszewizm z krzyżem różni się czymś od pobożnego socjalizmu? PiS jest oczywiście partią socjalistyczną w starym stylu, ale antylewacką (tak się teraz porobiło z terminologię. To nie moja wina choć mój opis wygląda na absurdalny) i antygenderową. I ten ideologiczny charakter jest dla mnie najważniejszy, bo nie chciałbym jednak zmieniać płci ani wyznania.

--
  • 20.10.17, 13:12
    "Mnie zaś się podoba i co mi zrobisz? "

Nic Ci nie zrobię. Jestem starej daty i szanuję poglądy innych. Czyżbyś zaraził się "dobrą zmianą" w tym względzie?
  • 20.10.17, 13:44
    Oj, Andrzeju. Jesteś jak dziecko we mgle otumanione oparami propagandy. Dla Jarosława Kaczyńskiego Rydzyk, a zwłaszcza ruch polityczny z nim związany jest problemem, a nie powodem do radości. Tak samo było z twoim ulubieńcem mecenasem Giertychem, w czasach LPR. Rydzyk stworzył poważną zaporę przeciwko przesuwaniu Polski w lewo.

Istnieje coś takiego jak "doktryna Kaczyńskiego", raczej domniemana niż ogłoszona. Każda konkurencja na prawo od PiS musi być bezwzględnie zniszczona. Utrata wyborców centrowych jest chwilowa i odwracalna, powstanie poważnej siły politycznej na prawo od PiS oznacza marginalizację jarkacza.

Jeszcze jeden wtręt o twojej obawie, że PiS nas zadłuży na potęgę. Życie płata niespodziani i Kaczyński - jak się okazuje - pewnie chwilowo został piewcą zrównoważonego budżetu. Kiedy zapisujesz się do PiS?

next.gazeta.pl/next/7,151003,22536222,glos-z-rady-polityki-pienieznej-to-czego-chce-w-gospodarce.html#BoxBizLink

"Dzisiaj w Europie powstaje taka sytuacja, której jeszcze parę lat temu nie było. Coraz liczniejsze państwa także tej naszej sfery, choćby Czechy uzyskują zrównoważenie, albo nawet nadwyżkę budżetową, Czyli krótko mówiąc my też w tym kierunku musimy iść. Musimy iść w stronę zrównoważonego, albo nawet z nadwyżką budżetu."

--
  • 20.10.17, 14:15
    P.S.
    W sprawie stosunków Giertych-Rydzyk poszukaj podobnych matariałów
    www.se.pl/wiadomosci/polska/giertych-zdradza-jak-wykiwal-ludzi-o-rydzyka-zrobilem-ordynacje-taka-zeby-nie-weszli_555276.html

Nie jesteś chyba, aż tak naiwny, by przypuszczać, że relacje Kaczyński-Rydzyk są inne. Ba! PiS nie jest tak nachalnie prorydzykowski jak LPR.

--
  • 21.10.17, 08:51
    Jak PiS się rozpadnie na radykalnie prawicowy i centro-prawicowy, to się zastanowię nad poparciem centrowców
  • 21.10.17, 11:39
    Ja pewnie pójdę w stronę piwonii.

ziemkiewicz.dorzeczy.pl/subotnik-ziemkiewicza/44223/Panorama-polska-z-piwonia-na-pograniczu.html

--
  • 20.10.17, 00:58
    oleg3 napisał:

> No i wreszcie jestem przeciw inwigilac
    > ji obywateli pod pozorem łapania oszustów podatkowych. Jeszcze trochę i Wielki
    > Brat będzie o mnie czy o tobie wiedział wszystko, bo będzie miał p e ł n ą list
    > ę naszych zakupów i p e ł n ą listę naszych płatności. Będzie wiedział co czyta
    > sz, co jesz i czy zdradzasz żonę. Jak często chodzisz do fryzjera i dentysty.
    > Tobie to oczywiście nie przeszkadza. Przecież to ja jestem pislamistą.

to tak czy inaczej sie stanie, metoda jest bardzo prosta, wystarczy jedynie zlikwidowac gotowke. W roznych krajach roznie to wyglada, jak zwykle przoduje Skandynawia, no ale nie ma sie co dziwic, potomkom Wikingow juz i tak nic nie pomoze...
  • 20.10.17, 11:22
    institoris2 napisał(a):

> wystarczy jedynie zlikwidowac gotowke.

To miałem na myśli pisząc o p e ł n e j liście moich płatności na serwerze Wielkiego Brata. Podobno we Francji zapłata gotówką powyżej 100 euro jest przestępstwem (o ile nie przygotuje się skomplikowanej dokumentacji).

--
  • 21.10.17, 00:55
    oleg3 napisał:

> To miałem na myśli pisząc o p e ł n e j liście moich płatności na serwerze Wiel
    > kiego Brata. Podobno we Francji zapłata gotówką powyżej 100 euro jest przestęps
    > twem (o ile nie przygotuje się skomplikowanej dokumentacji).

o ile sie nie myle, to z tych 100 EUR sie wycofali, co nie zmienia faktu, ze obostrzenia tyczace transakcji gotowkowych istnieja i sa coraz bardziej restrykcyjne.
    Jeszcze dwa lata temu mozna bylo kupic w Niemczech bez koniecznosci legitymowania sie, polkilogramowa sztabke zlota, teraz to juz tylko 250 gram (gorna granica transakcji to 9999 EUR). Teraz czekamy na "europejskie" regulacje, co zdejmie z rzadow poszczegolnych krajow koniecznosc tlumaczenia sie przed wyborcami, bo przeciez europejskie dyrektywy trzeba wykonac (moj typ to 1000 EUR).
    Nie mam zadnych watpliwosci, ze pisowcy zamordysci beda akurat w tej kwestii proeuropejscy az do bolu...
    Dalsze etapy to wycofywanie z obrotu wiekszych nominalow (500 EUR to juz historia) jak rowniez bilonu, az do zlikwidowania gotowki w etapie koncowym.
    A potem to juz dusza hulaj, nikt sie przed nami nie ukryje.
    Przy okazji, gdzies tam na stronie Komisji Europejskiej jest umieszczona tendencyjna ankieta (tzn. pytania sa tendencyjne i sugerujace wlasciwa odpowiedz) odnosnie likwidacji gotowki. Ankieta ta ujrzy swiatlo dzienne i zostanie naglosniona w odpowiednim czasie.
  • 21.10.17, 13:18
    Zaczyna być bardzo charakterystyczne dla ciebie-olegu, ze analizując polska politykę zaczynasz używasz” większej połowy”
    Polega to na tym,ze analizujesz światowa politykę /np monetaryzacje big data,
    di.com.pl/m/art,58462.html

info.birst.com/16Q4_NEBI_WP_Monetizing-Data-Exhaust_LP-NEBI.html?utm_campaign=16Q4_NEBI_WP_Monetizing-Data-Exhaust_PPC_Google&utm_content=Whitepaper%3A%20Monetizing%20the%20Data%20Exhaust&utm_Csource=Google&utm_Lsource=Marketing&utm_medium=PPC&utm_SearchTerm=%2Bbig%20%2Bdata%20%2Bmonetization&utm_PPCcampaign=Google%20-%20UKI%20-%20Search%20-%20Data%20Monetization&utm_AdGroup=big%20data%20monetization&utm_device=m&gclid=EAIaIQobChMIsZuAqMaB1wIVabvtCh21Cw7oEAAYASAAEgJZPvD_BwE /
    opierając się o polska /frakcyjna/ politykę.

Moim zdaniem, światowe tendencje w zmianie fortu knox na know how, zdecydowanie lepiej zabezpiecza indywidualne interesy/także anonimowość/ każdego przeciętnego nabywcę kruszcow.

Ps. Pardonsik za szeroki link- ale /prawdopodobnie/ekonomiczne źródło z jakichś przyczyn nie zostało skompresowane.
  • 21.10.17, 13:43
    ps od ps,
    Przepraszam tez za błędy literowkowe.. telefoniczne pisanie /brak perspektywy edytora/ bardzo limituje poglądy. Pozdro
  • 21.10.17, 14:15
    Nic nie poradzę na to, że większość klientów/konsumentów/obywateli z radością da sobie wszczepić chipa w zamian za ładny, modny kubek albo za wieeelki rabat. Nie widzę jednak żadnego usprawiedliwienia dla podobnych działań państwa, bo to pachnie straszą przyszłością.

--
  • 21.10.17, 14:52
    Na razie wprowadzają Jednolity Pakiet Kontrolny. Wgłębiłem się w tą problematykę i w dobie informatyzacji to ma sens ( z punktu widzenia fiskusa) , choć zastanawiam się jak sobie z tym dadzą drobni prowadzący do tej pory księgowść samodzielnie.

Bardziej zaawansowane w inwiligacji klienta ( JPK jest do kontroli firm) będą kasy on-line i wysyłanie paragonu SMSem. Nie będzie konieczności eliminacji pieniądza z rynku i zastąpienie go kartami bankowymi, aby wiedzieć o upodobaniach i poczynaniach wszystkich ludzi.
  • 21.10.17, 15:23
    andrzejg napisał:

> Na razie wprowadzają Jednolity Pakiet Kontrolny. Wgłębiłem się w tą problematyk
    > ę i w dobie informatyzacji to ma sens ( z punktu widzenia fiskusa) , choć zasta
    > nawiam się jak sobie z tym dadzą drobni prowadzący do tej pory księgowść samodz
    > ielnie.

Starsi bez szans. Do końca nie wiadomo czy musi być podpis komercyjny czy wystarczy "urzędowy". PiS wyraźne chce wyrzucić z Vat małe firmy. Wystarczy im 100 tys. i wtedy będą mogli każdej firmie przydzielić policjanta skarbowego.

> Bardziej zaawansowane w inwiligacji klienta ( JPK jest do kontroli firm) będą
    > kasy on-line i wysyłanie paragonu SMSem. Nie będzie konieczności eliminacji pien
    > iądza z rynku i zastąpienie go kartami bankowymi, aby wiedzieć o upodobaniach i
    > poczynaniach wszystkich ludzi.

Właśnie przeciw temu gardłuję!

--
  • 22.10.17, 09:36
    Gardłujesz, gardłujesz i nic. Każda kolejna ekipa dokręca śruby. Tak jakby strefa finansów była poza polityką i rządziłą się swoimi prawami. Obiecanki obiecankami, a walec fiskalny się toczy i przybiera na tonażu
  • 22.10.17, 10:21
    Lepiej rozpowszchniać newsy z FB, buty jarkacza, brak majtek u Dody i inne równie istotne informacje.

--
  • 22.10.17, 10:54
    ???
  • 21.10.17, 15:43
    andrzejg napisał:

> Nie będzie konieczności eliminacji pien
    > iądza z rynku i zastąpienie go kartami bankowymi, aby wiedzieć o upodobaniach i
    > poczynaniach wszystkich ludzi.
    pieniadz z rynku zostanie wycofoany nie dla wiedzy "o poczynaniach i upodobaniach wszystkich ludzi", tylko ze znacznie wazniejszych powodow, a wlasciwie to tylko z jednego:
    dzieki temu latwiej bedzie oskubac ludzi z ich majatku.
    - za minusowe orgie takiego Dragiego zaplaca bezposrednio posiadacze srodkow na kontach, bo odpadnie mozliwosc wycofania swoich pieniedzy z banku i przechowywania gotowki w domu.
    - wszelkie anonimowe zakupy alternatywnych wartosci stana sie niemozliwe, wiec jesli kupisz sobie przykladowo zloto (moze to byc jakies dzielo sztuki itd.), to w momencie wprowadzenia zakazu posiadania zlota (z czym mielismy do czynienia juz w przeszlosci), panstwo bedzie doskonale wiedzialo o tym kto i ile przykladowego zlota posiada i komu mozna je skonfiskowac, jesli wczesniej nie odda go dobrowolnie.
    - zniknie kolejna mozliwosc chronienia swojego majatku przed fiskusem i jesli dojdzie przykladowo do oddluzania panstw poprzez nalozenie na najbogatszych "jednorazowego" podatku, to panstwo bedzie mialo ulatwione zadanie.
    (nie sa to zadne mzonki, bo taka mozliwosc dyskutuje sie na powaznie, Zieloni wyliczyli przykladowo, ze jesli na 1% najbogatszych nalozyc 10% podatek, to Niemcy znowu wypelnialyby kryterium Mastricht odnosnie zadluzenia).

Jestem przekonany, ze wczesniej czy pozniej do oddluzania panstw (i bankow) musi dojsc, bo inaczej caly system kolaboruje, a wycofanie gotowki, to jeden z elemetow przygotowania do tej operacji.

• 21.10.17, 16:03
    Przecież jest to już od dawna wprowadzone przez EZB, "zero procentów polityka (Nullzinspolitik) banków, co to jest?
    Dla kogo pracujemy, oszczędzając pieniądze w bankach czy w jakichkolwiek formach oszczędnościowych?
    To jest legalne okradanie społeczeństw w biały dzień!
  • 21.10.17, 17:42
    Przyszłość nie pachnie.
    I ja właśnie w sprawie
    tego ze przy braku dostępu do rzetelnej informacji opierasz swoj pogląd o big data na wiedzy o big brotherze.
    Monetaryzacja big data jest świetnym przykladem rozwiązań makroekonomicznych /użycie globalnej sieci/ w mikroekonomii; każdym gospodarstwie domowym, etc.
  • 21.10.17, 18:16
    Chcesz powiedzieć, że Google bije po łapach Wielkiego Brata dobierającego się do baz danych?

--
  • 22.10.17, 11:43
    Chce powiedzieć, ze nie demonizuje istnienia internetu mimo, ze mogę.
    Chce powiedzieć, ze tak czy siak w każdym państwie jest system bezpieczeństwa -czy nazwiesz to monitoringiem czy inwigilacja od ciebie zależy.
    Chce powiedzieć, ze interesuje się nowoczesnymi technologiami bo znużyło mnie dźwiganie ciężkich toreb i wystawanie godzinami na przystanku w oczekiwaniu na miejska komunikacje. Znużyło mnie płacenie rachunków za sąsiada ktory podpinal się pod licznik elektryczny na korytarzu, bo on i jego rodzina uważała to za inteligencje a nie prostackie cwaniactwo...
    Interesuje się każdym użyciem /mojego/ big data, bo nie mam psychicznych oporów ani leku przed wiedza.
    I jak to mówiła moja mama, wiedza, koniec końców sprowadza się do końca języka, który służąc za przewodnika służy, jak się okazało, dużo lepiej niż wiedza o półprzewodnikach, która ,w genomie, przekazał mi mój tata.
  • 15.10.17, 19:45

Jakich znowu fanatyków ? Jakiego AntyPisa ?

Wyznawcy z kaczej sekty tworzą jakieś dziwne konstrukty, by - "symetrycznie" - uzasadnić własny fanatyzm i dorobić gębę każdemu przeciwnikowi PiS-bolszewii.

Że sondaż ? Że "nie ma z kim przegrać" ?

Jakbym już kiedyś to słyszał... LOL

• 15.10.17, 20:20
    Jarek abdykowal i poparl Walese na prezydenta. Zmiany na calego, Duda i Szydlo uciekli na Ukraine. Nowy rzad sie tworzy, Ojciec Mateusz premierem.
  • 21.10.17, 15:12
    Nie tylko o czipy czy ograniczenie płatności gotówką chodzi, chodzi o wiele innych rzeczy mianowicie miedzy innymi co przyniesie nam program komputeryzacji produkcji zwany programem Industrie 4.0?
    Miliony dodatkowych bezrobotnych!
  • 21.10.17, 15:55
    Ofensywne wprowadzanie sztucznej inteligencji czyli komputeryzacji miejsc pracy (Industrie 4.0) doprowadzi do tego ze praca będzie przywilejem dla niektórych a nie powinnością.
    Ciekawe jak rozwiążą utrzymanie społeczeństw szczególnie tych nisko wykwalifikowanych albo bez kwalifikacji które sprowadzają do Europy nie wspominając już o rdzennych Europejczykach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.