Dodaj do ulubionych

faszystowska orgia w Polsce

12.11.17, 14:10
jak co roku pod pretekstem uczczenia rocznicy odzyskania panstwowosci przez Polske, zorganizowane bandy patriotow, a w rzczywistosci mieszanka kibolsko-nacjonalistyczna, odbyly tzw. Marsze Niepodleglosci.
Bilans jest tragiczny, i, jak donosi Gazeta Wyborcza, odbil sie on szerokim echem w "swiatowej prasie", przynoszac Polsce niebywale szkody wizerunkowe.
Doszlo do licznych, nacjonalistycznych w tle prowokacji, naliczono kilkanascie rasistowskich banerow, a agresja faszystow dotknela tym razem przede wszystkim protestujace kobiety, z ktorych przynajmniej dwie zblugane zostaly jako ku....
Wszystko to przy mniej lub bardziej oficjalnym poparciu rzadzacych kryptofaszystow z partii PiS.
Wyglada na to, ze to takze kobiety stanowia wiekszosc wsrod zatrzymanych przez policje.
Swoja droga, to dosc dziwne zjawisko, ze w antyfaszystowskich protestach uczestnicza glownie kobiety, to kobiety sa widoczne na pierwszej linii i to kobiety sa najbardziej narazone na agresje. Jakby ktos typowal potencjalne ofiary, preferujac tu tzw. "slabsza plec"
To, ze nie doszlo do przelewu polskiej krwi zawdzieczac mozemy jedynie odpowiedzialnosci kontrdemonstrantow i deeskalujacej kampanii w odpowiedzialnych mediach, takich jak GW i podobne.
Czy tak bedzie w przyszlosci nalezy watpic, szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage sklonnosc do stosowania przemocy, jaka niewatpliwie charakteryzuja sie wszelkiego rodzaju narodowcy.
Edytor zaawansowany
  • 12.11.17, 14:44
    Według byłego rzecznika Clinton (czyt. Woluntariusz czyli nikt), w marszu wzięło udział 60 tysięcy nazistów. Wow, czyli jest dla nas jeszcze cień nadziei...

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • 13.11.17, 09:56

Władza lubi brunatnych, bo wykorzystuje ich tak jak to robił Hitler. Pewnego dnia jednak brunatni wezmą za łeb swoich promotorów. Taki obrót rzeczy pokazuje historia a ci, którzy im teraz przyklaskują będą ich ofiarami. Głupiec jednak nie uczy się na błędach innych musi sam poczuć na twarzy brunatny faszystowski but.

--
    Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."
  • 13.11.17, 10:03
    Również uważam, że narodowcy to ostatnia nadzieja na odsunięcie od władzy PiS i Jarosława Kaczyńskiego, fanatycznego entuzjasty masona, Piłsudskiego...

--
    Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

Włodzimierz Czarzasty
  • 13.11.17, 10:09
    A potem co? Zafundujecie nam noc długich noży, obozy koncentracyjne?

--
    Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."
  • 13.11.17, 11:04
    jesli rzeczywiscie oczekujesz odpowiedzi, to musisz najpierw zdefiniowac kto ty jest "nam".

wykrywacz_klamcow napisał:

> A potem co? Zafundujecie nam noc długich noży, obozy koncentracyjne?
    >
  • 13.11.17, 12:30

Gdyby takich planów nie było nie byłoby pytania o to kim sa ci, którym nie po drodze z brunatnymi faszystami.

--
  • 13.11.17, 11:24
    " Głupiec jednak nie uczy się na błędach innych musi sam poczuć na twarzy brunatny faszystowski but."

Zamieńmy "faszystowski" na "islamski". Hm?

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 13.11.17, 12:33
    najlepsza bronią jest faszyzm? Gratulacje.
    Ciekawe dlaczego nie broniliście Wielkiej Brytanii przed najazdem uchodźców z.... Polski?

--
  • 13.11.17, 12:46
    Czyją bronią, co rozumiesz przez faszyzm?

Do WB nie przybywali z Polski uchodźcy, lecz uczciwi ludzie szukający pracy. A nie socjału, możliwości obijania się i gwałcenia niewiernych. Nie rób porównań, bo tego nie potrafisz.

--
  • 13.11.17, 14:22
    www.wprost.pl/swiat/10075216/Polak-zgwalcil-kobiete-na-terenie-brytyjskiej-katedry-Trafi-na-9-lat-do-wiezienia.html
    www.se.pl/wiadomosci/swiat/anglia-polak-brutalnie-zgwalcil-31-letnia-kobiete-przerazajace-szczegoly_1024275.html
    bham.pl/wiadomosci/wielka-brytania/10477-polak-poszukiwany-w-zwiazku-ze-smiercia-20-latki-wczesniej-byl-skazany-za-gwalt-w-uk
    www.anglia.today/biezace-wydarzenia/polak-zgwalcil-i-zabil-9latke-w-drodze-do-wielkiej-brytanii
    A może chodziło o tych?
    biznes.onet.pl/praca/zasilki-w-wielkiej-brytanii-pomyslowi-polacy/0mfdnk
    www.mojawyspa.co.uk/artykuly/30660/UK-Polacy-najczesciej-pobieraja-zasilki
    A może chodzi ci o to, ze jak Polak gwałci to tylko wiernych?
    Może zrób jakieś lepsze porównanie.

--
  • 13.11.17, 15:32
    A, jednostkowe przypadki, by udowodnić głupią tezę.

No to w tej logice:

Anglicy biją i mordują Polaków

www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/morderstwo-polaka-w-uk-newport-jan-j-zabity-przez-nastolatkow/eqhxx3g
    telewizjarepublika.pl/skandaliczny-wyrok-za-zabojstwo-polaka-w-anglii,53589.html
    www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zabojstwo-polaka-na-wyspach-napastnicy-byli-uzbrojeni-w-maczety,617366.html
    niezalezna.pl/86485-kolejny-polski-obywatel-zabity-w-anglii-morderstwa-dopuscili-sie-pakistanczycy

A teraz oblicz, ilu polskich nierobów żyje (nie wiadomo za co) w WB, a ilu pracuje. I porównaj wyniki z populacją dzikusów zwanych przez wymyślacza_kłamstw "uchodźcami".

--
  • 14.11.17, 14:42
    wykrywacz_klamcow napisał:

>
    > Władza lubi brunatnych, bo wykorzystuje ich tak jak to robił Hitler. Pewnego dn
    > ia jednak brunatni wezmą za łeb swoich promotorów. Taki obrót rzeczy pokazuje h
    > istoria a ci, którzy im teraz przyklaskują będą ich ofiarami. Głupiec jednak ni
    > e uczy się na błędach innych musi sam poczuć na twarzy brunatny faszystowski bu
    > t.
    >
    Całkowicie popieram tą opinię. Poniżej napisałem prawie to samo, nie czytajc wcześniej całego wątku.

• 13.11.17, 14:57
    ciekawe dlaczego, czyzby zazwanie kogos polglowkiem bylo przestesptwem wiekszym niz mianowanie kogos faszysta?
  • 13.11.17, 20:29
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23376204_1723826534359419_3964879017552221230_n.jpg?oh=600853cd32d7c44206ff3935f460e066&oe=5AA51361

• 14.11.17, 12:59
    i w górę usuwacza
  • 14.11.17, 14:21
    na tym watku to juz wiecej wpisow ubylo niz sie zachowalo
  • 14.11.17, 14:40
    institoris2 napisał(a):

> ciekawe dlaczego, czyzby zazwanie kogos polglowkiem bylo przestesptwem wiekszym
    > niz mianowanie kogos faszysta?

Może cenzor chce uchronić ciebie przed całkowitą kompromitacją? Spróbuj znaleźć w tej cenzurze coś pozytywnego, zagubiony katoliku.

• 14.11.17, 15:11
    cenzura to humanistyczny wynalazek, chroni nie tylko przed kompromitacja, ale i przed o wiele gorszymi rzeczami.
  • 14.11.17, 18:21
    Uparta ta menda. Znowu sekator w akcji.

Ćwierćinteligencie1, przestań kraść cudze posty. Nie umiesz pisać tak mądrze jak inni, to trudno, przyjmij swoją ułomność z honorem, a nie baw się w funkcjonariusza z Mysiej.

--
  • 20.11.17, 11:46
    xiazeluka napisała: Uparta ta menda. Znowu sekator w akcji.

> Ćwierćinteligencie1, przestań kraść cudze posty. Nie umiesz pisać tak mądrze jak inni, to trudno, przyjmij swoją ułomność z honorem, a nie baw się w funkcjonariusza z Mysiej.

I to pisze inteligent.
    1. Nie potrafi znaleźć się na forum a ma pretensje do moderatora, ze go kasują.
    A nawet w swej pomroczności potrafi facet napisać (do mnie)..."a nie baw się w
    funkcjonariusza z Mysiej. Szczyt bezczelności.

2. Zwyczajem jest (popatrz , że inni to robią) aby aktualne tematy lub mądre wypowiedzi
    potwierdzać w formie motta, sentencji na dole strony. Sam to robi . A mnie notorycznie
    ubliżając śmie posądzać o kradzież (kiedy ja zgodnie z prawem autorski) zawsze podaję
    źródło wpisu. A stawiając taką sentencję.... zgadzam się autorem.
    Jak można z takim idiotą.... żyć obok. !? wink :_(

I jeszcze jedno ... ten monarchiczny, narodowy, pisowski, pomylony facet - reklamuje swój blog.
    Czyniąc tym takie wszystkie swoje wpisy SPAMEM a więc reklamą która moderatorzy maja obowiązek usuwać. Nie usuwają tego .... nie wiem dlaczego. ?
    I teraz jeśli ja- zachęcony ta reklamą - wejdę na jego blog. Przeczytam i skomentuję.... jestem
    na tym forum .... przesłuchiwany i straszony. Za włamanie ... ?

--
    ..."gest Piotra Szczęsnego był skierowany do nas wszystkich. I uważam, że spoczywa na nas odpowiedzialność za to, co z tym wydarzeniem zrobimy" - powiedział artysta
    Jacek Kleyff
  • 20.11.17, 11:49
    Monarcho..... to szczy bezczelności tak do mnie i mnie pisać : ..."a nie baw się w funkcjonariusza z Mysiej."

--
    ..."gest Piotra Szczęsnego był skierowany do nas wszystkich. I uważam, że spoczywa na nas odpowiedzialność za to, co z tym wydarzeniem zrobimy" - powiedział artysta
    Jacek Kleyff
  • 20.11.17, 14:17
    Mła jest na tym forum od kilkunastu lat. To było elitarne forum dopóty, dopóki nie zlazło się tu jakieś szemrane towarzystwo na potęgę kradnące posty. Na tym forum nie ma dyżurnego moderatora, co oznacza, że posty są znikane donosami bydlaków-ormowców.

Sam żeś przyznał, że bawiłeś się cenzurowaniem, więc nie udawaj pierwszego niewinnego. Mła się zresztą kilka razy bezpośrednio spytał, czy to Twoja sprawka - wystarczyło odpowiedzieć, by Mła zakończył domniemania w kierunku ćwierćinteligenta1. A że korci Cię donoszenie - sam tego dowodzisz: "Czyniąc tym takie wszystkie swoje wpisy SPAMEM a więc reklamą która moderatorzy maja obowiązek usuwać. Nie usuwają tego .... nie wiem dlaczego. ?"

--
  • 20.11.17, 16:44
    xiazeluka napisała:

> Mła jest na tym forum od kilkunastu lat. To było elitarne forum dopóty, dopóki
    > nie zlazło się tu jakieś szemrane towarzystwo na potęgę kradnące posty. Na tym
    > forum nie ma dyżurnego moderatora, co oznacza, że posty są znikane donosami bydlaków-ormowców.

.....posty są znikane donosami bydlaków-ormowców....
    Twa pomroczność tworzy nowe słowa .

Rewelacja. To po kliknięciu system rozpoznaje kto był ormowcem-bydlakiem ?
    Bez systemu. W ciągu jednego dnia bytności na forum rozpoznałem 2-3 bydlaków.
    Są do dziś .

> Sam żeś przyznał, że bawiłeś się cenzurowaniem, więc nie udawaj pierwszego niewinnego.

Byłem i jestem adminem, jako właściciel innego forum i kolejnych (od 2003 roku). I na co dzień wiem co należy do obowiązków moderatora. Przecież wszyscy o tym wiedzą na forum. Ale nikt nie przezywa mnie cenzorem. Dziwię się, że moderatorzy Agory nie usuwają spamów , wpisów lżących innych, w których łamane jest prawo polskie, w którym grasują rosyjskie trolle.
    Czy to znaczy, że jestem tu moderatorem, cenzorem, inspiratorem usuwania ? Przecież moje wpisy są usuwane ... za byle przewinienie. Mam prawo zapytać, dlaczego są święte krowy , jak ten niby inteligent ? "Inteligent" codziennie wylewający tu gnojówkę ze swojego gnojownika.

Mła się zresztą kilka razy bezpośrednio spytał, czy to Twoja sprawka -
    > wystarczyło odpowiedzieć, by Mła zakończył domniemania w kierunku ćwierćintelig
    > enta1. A że korci Cię donoszenie - sam tego dowodzisz: "Czyniąc tym takie wszys
    > tkie swoje wpisy SPAMEM a więc reklamą która moderatorzy maja obowiązek usuwać.
    > Nie usuwają tego .... nie wiem dlaczego. ?"
    >
  • 20.11.17, 16:53
    > xiazeluka napisała: Mła się zresztą kilka razy bezpośrednio spytał, czy to Twoja sprawka -
    wystarczyło odpowiedzieć, by Mła zakończył domniemania w kierunku ćwierćiineligenta1.

Powtarzałem, kilka razy pisałem nie ukrywałem,mam własne fora , moderuję na innych forach , od 2003 roku. Obraża mnie więc , że ktoś dochodzi/przesłuchuje mnie i insynuuje jakieś niegodziwości. Tym bardziej, że pytając wcześniej zawsze mnie obraża. Dlatego nie mogę odpowiadać : tak - nie.
  • 21.11.17, 10:55
    "Twa pomroczność tworzy nowe słowa ."

Niestety nie Mła. To słówko popularne w gwarze korpo.

"Rewelacja. To po kliknięciu system rozpoznaje kto był ormowcem-bydlakiem ?"

Każdy donosiciel do ormowiec-bydlak, więc nie ma potrzeby, by system musiał ich dodatkowo identyfikować. Mła wyraźnie napisał, że chodzi o donosicieli wolontariuszy, a czego oczywiście nie zrozumiałeś.

"Ale nikt nie przezywa mnie cenzorem. "

To nie przezwisko, a opis.

"Przecież moje wpisy są usuwane ... za byle przewinienie. "

Niby które? Za jakie znowu "przewinienia"? Jak ktoś tak przerażająco śliski i poprawny jak Ty może popełniać "przewinienia"? A jeśli nawet - nie interesuje Cię kto i za co, posłuszny niewolniku?

" jak ten niby inteligent ? "Inteligent" codziennie wylewający tu gnojówkę ze swojego gnojownika."

Zgadza się, Kretyn52 codziennie chlapie dookoła szambem. Od lat. I nikt mu postów nie kradnie, a jak ktoś ukradł (parę razy się zdarzyło), to miejscowa społeczność protestowała u adminów i spierała się z tymi, którzy do cenzorskich interwencji doprowadzili.
    Desant nowych nicków takiej klasy nie ma.

"Tym bardziej, że pytając wcześniej zawsze mnie obraża. "

Fuj, co za zniewieścienie.

--
  • 14.11.17, 14:37
    memnews.pl/img/9152/niemiecka-policja-rozprawia-sie-z-neonazistami-w-luxemburgu/

Niemiecka policja radzi sobie z problemem, błaszczakowska czeka aż brunatni rewolucjoniści zaczną pozerać Błaszczaków & Co.
  • 18.11.17, 10:10
    zatrudniony na Uniwesytecie w Lipsku prof. Rauscher pozwolil sobie w taki oto sposob skomentowac Marsz Niepodleglosci na Twitterze:

"Biała Europa narodów braterskich". To wspaniały cel dla mnie. "

Spotkalo sie to ze zdecydowana reakcja minister nauki, ktora skrytykowala "ksenofobiczna opinie" wyrazona przez Rauschera.
    Nie byl to pierwszy ksenofobiczny wyskok Rauschera, na tym samym Twitterze pisal:

"Nic nie zawdzięczamy Afrykanom i Arabom. Zniszczyli swoje kontynenty poprzez korupcję, bezczynnosc, niekontrolowaną proliferację oraz wojnę plemienną i religijną, a teraz zabierają nam to, co pracowicie budowaliśmy ".

Tego bylo juz za duzo dla kierownictwa Uniwersytetu, przeciwko Rauschowi wdrozone zostalo postepowanie dyscyplinarne, bo, wedlug oswiadczenia Uniwersytetu, "jesteśmy za kosmopolityzmem i przeciwstawiamy się nietolerancyjnym i ksenofobicznym ideom".

W czwartek członkowie "Socjalistycznego Związku Studentów Demokratycznych" pod hasłem "Rauscher, rausch ab" (spadaj) zaklocili wykład profesora i wyglada na to, ze socjalistyczni studenci juz o to zadbaja, zeby Rausch sobie wiecej nie powykladal.
    Jak zakonczy sie oficjalne postepowanie Uniwersytetu przeciwko Rauschowi zobaczymy.
    Dotychczasowa praktyka jest taka, ze za cos takiego wylatuje sie na zbity pysk.

• 18.11.17, 10:16
    A jakieś Timmermansy i pokrewna mu hołota bredzi coś o zagrożeniu praworządności w Polsce, choć Niemcy wracają do swojej ulubionej rozrywki sprzed wieków : do palenia na stosach czarownic.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.