Dodaj do ulubionych

Patryjotyczny biznes

13.11.17, 11:43
Ubiory: kurtki, koszulki

Transparenty

Flagi - biało-czerwone i inne

Kto to produkuje? Ile na tym biznesie zarabia?

--
They are all around us, but we need to find where.
Edytor zaawansowany
  • 13.11.17, 11:43
    Jeszcze: race, pochodnie.

Producenci?

--
  • 13.11.17, 12:26
    arceszk napisał:

> Jeszcze: race, pochodnie.
    >
    > Producenci?
    >

Tu masz wszystko - od poscieli po race. Wklejam link prosto do poscieli. Obezwladniajaca ...

www.fightershop.com.pl/c308,posciel-poduszki
    tete
  • 13.11.17, 13:16

www.odziez-uliczna.pl/index.php?k24,odziez-patriotyczna-koszulki
    patria-nostra.pl/12-odziez
    ultrapatriot.pl/?pl_koszulki,6
    magnahusaria.pl/
    www.urodzenipatrioci.pl/
    patrioty.pl/44-odziez-patriotyczna-meska
    grafikapatriotyczna.pl/odziez-meska#
    madman.pl/kategoria/koszulki/
    www.odziezuliczna.pl/odziez-patriotyczna
    atamanshop.pl/pl/18-odziez-patriotyczna
    stylowydwor.pl/pl/c/Odziez-patriotyczna/2277948
  • 13.11.17, 13:32
    t_ete widzę ze robisz umyślną reklamę dla producentów. smile
  • 13.11.17, 19:27
    Za komuny tego typu utensylia i gadżety produkowało państwo.

Za nazizmu i obecnie - robią to całkiem prywatni producenci. Ktoś zarabiał na sprzączkach z napisem Gott mit uns, na orzełkach z trupią czaszką w szponach, na runach SS.

Kto tworzy teraz w PL podaż dla symboliki udającej patriotyczną, kto na tym zarabia?

--
  • 13.11.17, 13:06
    bo juz taki, o ile dobrze pamietam, byl.
    Dotyczyl handlu dewocjonaliami.

Ale co mi tam, ja o forsie zawsze chetnie, wiec i tutaj tez.
    Zalozmy, ze na marszu bylo 100 tys. uczestnikow i kazdy z nich zakupil jakis narodowy gadzet i, ze na jednym gadzecie mozna bylo zarobic jakies 5 pln, to wyjdzie nam niebotyczna suma 500000 pln. Wprost porazajace i bardzo ciekawe, kto ten wielki szmal zgarnal.

arceszk napisał:

> Ubiory: kurtki, koszulki
    >
    > Transparenty
    >
    > Flagi - biało-czerwone i inne
    >
    > Kto to produkuje? Ile na tym biznesie zarabia?
    >
  • 13.11.17, 13:17
    Biznes jak biznes, każdy wykorzystuje nadarzającą sie sytuacje do tego by zgarnąć kasę na dogodnych okazjach, nie dotyczy to tylko patriotycznego biznesu dotyczy to każdą branżę.
    Nie bardzo rozumiem sensu tego wątka. smile
  • 13.11.17, 13:23
    institoris2 napisał(a):

> Ale co mi tam, ja o forsie zawsze chetnie, wiec i tutaj tez.
    > Zalozmy, ze na marszu bylo 100 tys. uczestnikow i kazdy z nich zakupil jakis na
    > rodowy gadzet i, ze na jednym gadzecie mozna bylo zarobic jakies 5 pln, to wyjd
    > zie nam niebotyczna suma 500000 pln. Wprost porazajace i bardzo ciekawe, kto te
    > n wielki szmal zgarnal.

To nie chodzi o 'wyposazenie' maszerujacych 11 listopada. Wystarczy kliknac w link - i sprawdzic. Wiele sklepow internetowych oferuje odziez 'patryjotyczna', kibicowska (czesto na zamowienie - przeciez kluby maja rozne barwy, symbole), tzw. uliczna ; to takze strony promujace gadzety i ciuchy nawiazujace do sztuk walki. Oraz - oczywiscie - race.

Albo nie zdajesz sobie sprawy - jak wielki to rynek, albo .... sobie zartujesz.

tete

• 13.11.17, 13:35
    jak to nie chodzi?
    Kolega, ktory zakladal watek wyraznie do marszu nawiazal.

to chyba dobrze, ze wielki rynek?
    czy moze zle?
  • 13.11.17, 13:37
    institoris2 napisał(a):

> to chyba dobrze, ze wielki rynek?
    > czy moze zle?

Widziales te oferty ? Czcionka Ci sie podoba ? A hasla jak znajdujesz ?

tete
  • 13.11.17, 13:51
    t_ete napisała:

> Widziales te oferty ? Czcionka Ci sie podoba ? A hasla jak znajdujesz ?
    >
    > tete

nie prosze Pani, nie widzialem, bo nie jestem zainteresowany, wiec szkoda mi czasu.
    Gdybym sobie chcial cos tam kupic, to co innego, pewnie bym przejrzal.
    Zalecalbym natomiast nie mieszac ideologii z biznesem, bo to zawsze moze sie odbic w nieprzewidywanym kierunku.
    Jakos nie przypominam sobie, zeby sie Pani zajmowala biznesowymi aspektami takich przykladowo parad pedalskich; a tam to dopiero jest biznes do zrobienia, flagi teczowe, piorka, gustowne ubranka ze skory, albo lateksu itd. wedle fantazji.
  • 13.11.17, 16:41
    institoris2 napisał(a):

> nie prosze Pani, nie widzialem, bo nie jestem zainteresowany, wiec szkoda mi cz
    > asu.
    > Gdybym sobie chcial cos tam kupic, to co innego, pewnie bym przejrzal.

Alez specyficzni 'patryjoci' z sobotniego marszu nosza takie wlasnie koszulki.
    To panowie, ktorzy swoje hasla zaczynaja od 'chwala wielkiej Polsce' a koncza na 'wszyscy rozni, wszyscy biali'. Przypominam o glownym hasle 'My chcemy Boga'.
    Oczywiscie mozna udawac, ze to nie istnieje, ze czcionka na tych koszulkach nie jest 'zrzynka' z neonazistowskich. Ze nie ma agresywnych hasel .............Pana wybor.

> Zalecalbym natomiast nie mieszac ideologii z biznesem, bo to zawsze moze sie od
    > bic w nieprzewidywanym kierunku.
    > Jakos nie przypominam sobie, zeby sie Pani zajmowala biznesowymi aspektami taki
    > ch przykladowo parad pedalskich; a tam to dopiero jest biznes do zrobienia, fla
    > gi teczowe, piorka, gustowne ubranka ze skory, albo lateksu itd. wedle fantazji

Mieszka Pan w Niemczech ? Lub Pan mieszkal. Tam byc moze to jest jakis biznes - bo rynek jest wiekszy. W Polsce to nisza. Wiec prosze sobie darowac poszukiwanie 'symetrii', nie znajdzie jej Pan.

tete

• 14.11.17, 01:48
    widze, ze Pani tylko wielkimi biznesami zainteresowana; w takim wypadku szukanie symetrii rzeczywiscie jest bezsensowne.

t_ete napisała:

> Mieszka Pan w Niemczech ? Lub Pan mieszkal. Tam byc moze to jest jakis biznes -
    > bo rynek jest wiekszy. W Polsce to nisza. Wiec prosze sobie darowac poszukiwan
    > ie 'symetrii', nie znajdzie jej Pan.
    >
    > tete

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.