Dodaj do ulubionych

Polubilem tego Sorosa :O)

13.11.17, 17:58
"W latach 90. wspierał odejście od komunizmu, demokratyczną przebudowę regionu W miarę jak polityczne wahadło w regionie przesuwało się na prawo, rosła niechęć do filantropa. – Soros uosabia to, co w naszej części Europy stało się niepopularne: otwarte społeczeństwo, rządy prawa, walkę o prawa mniejszości. Ma na dodatek wielkie pieniądze i jest Żydem, co sprawia, że można grać na antysemityzmie. To wręcz wymarzony wróg – tłumaczy Aleksander Smolar, szef założonej przez Sorosa Fundacji Batorego.

Tyle że to wróg całkowicie wymyślony. Miliarder od 2012 r. konsekwentnie ogranicza swoje zaangażowanie w Europie Środkowej. I nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić.
– Rząd Węgier wmawia wyborcom, że istnieje jakiś tajemniczy plan Sorosa, że finansista ma w kieszeni całą Komisję Europejską, ale to kompletny nonsens – mówi mi Ján Orlovský, szef Open Society Foundation w Bratysławie. Efekt? Na walkę z Sorosem węgierski rząd wydaje wielokrotnie więcej, niż Soros wydaje na Węgrzech."

www.newsweek.pl/swiat/ludzie/kim-jest-george-soros-najwiekszy-wrog-prawicy,artykuly,418893,1.html?src=HP_Section_1
Polubilem goscia gdyz wyznawane przez niego wartosci - otwarte społeczeństwo, rządy prawa, walkę o prawa mniejszości - sa takze moimi wartosciami. Jedynie entuzjasci zamordyzmow maja z wymienionymi wartosciami problemy.

Kaczystow i kler - pod sad!
Edytor zaawansowany
  • 13.11.17, 21:26
    "Nienawidzą go Viktor Orbán, Jarosław Kaczyński i Władimir Putin" .

Niezbednie nalezy dodac tu Trumpa. No i Hitlera z kumplami - gdyby tylko zyli.

Jak doszlo do tego, ze tak duza czesc narodu polskiego az tak zidiociala by popierac zamordyzm(?)

Ja odpowiedz znam a innym polecam by sie zastanowili.
  • 14.11.17, 08:41
    Sorosz miesza tez w Australii
    Soros’s Open Society foundation is one of many organisations who have, in the past, funded some of the groups leading the fight for marriage equality but the fact that Soros is singled out among so many other supporters of progressive causes should make us all question why. The debate over same sex marriage has been anything but “respectful”, and homophobia is not the only prejudice it has unleashed.
    www.theguardian.com/commentisfree/2017/sep/27/why-is-george-soros-being-dragged-into-the-same-sex-marriage-debate
  • 14.11.17, 16:19
    Interesujacy artykul, potwierdzajacy moje sposytzezenia i opinie. No i jesli ktos tak jak ten prawicowy idiota Glenn Beck wypowiada sie przeciwko Sorosowi to dla mnie najlepszy dowod, ze powinienem byc po Sorosa stronie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.