Dodaj do ulubionych

Czy nie odnosisz wrazenia, Wikulu, ze :O)

03.12.17, 02:32
nowa kolezanka Monia to nasza stara i zuzyta Smierducha?
Edytor zaawansowany
  • 03.12.17, 02:57
    odwiedziłeś niedawno Polskę, czy Wikul się sprawdził w łóżku?
  • 03.12.17, 04:15

Ja bym stawiał na Mławę ---

--
    They are all around us, but we need to find where.
  • 03.12.17, 13:26
    arceszk napisał:

> Ja bym stawiał na Mławę ---

... że niby Narcyz Mlawski...?

--
    Problem rasizmu to problem kultury. Rasistą jest człowiek bezmyślny. Agresywny sekciarz. Cham. Ludziom, którzy uważają się za coś wyższego, niż są i niż na to zasługują, rasizm jest potrzebny jako mechanizm dominacji i samowyniesienia. Jako trampolina, która wyrzuci ich w górę. Ciemny poszukuje jeszcze ciemniejszego, by dowieść, że sam nie jest najciemniejszy. Szuka gorszego, ponieważ chce się pokazać lepszym. Musi kimś gardzić, gdyż to daje mu poczucie wyższości, pozwala zapomnieć że On Sam jest marnością.
    Ryszard Kapuściński
  • 03.12.17, 21:14
    nie da się ukryć że Benek cię bzyknął jak był w Polsce
  • 03.12.17, 13:25
    benek231 napisał:

> nowa kolezanka Monia to nasza stara i zuzyta Smierducha?

Tak kiedyś myślałem. Ale chyba nie.

--
    Problem rasizmu to problem kultury. Rasistą jest człowiek bezmyślny. Agresywny sekciarz. Cham. Ludziom, którzy uważają się za coś wyższego, niż są i niż na to zasługują, rasizm jest potrzebny jako mechanizm dominacji i samowyniesienia. Jako trampolina, która wyrzuci ich w górę. Ciemny poszukuje jeszcze ciemniejszego, by dowieść, że sam nie jest najciemniejszy. Szuka gorszego, ponieważ chce się pokazać lepszym. Musi kimś gardzić, gdyż to daje mu poczucie wyższości, pozwala zapomnieć że On Sam jest marnością.
    Ryszard Kapuściński
  • 03.12.17, 13:31
    Ta śmierdzi jeszcze gorzej: adziekałon nomier pjat' iz общественный туалет, prospekt Lenina, gorod Woroszyłowgrad. smile
  • 03.12.17, 17:36
    Wy, towarzysze, powiedzcie lepiej, który z Was wycina po faszystowsku posty.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • 03.12.17, 20:55
    Kiedys przyszlo mi to na mysl - teraz znowu.

Moze z powodu tej nachalnosci, impertynencji, calkowitego i bezmyslnego oddania tej ichniej faszystowskiej propagandzie. Wiesz wszyscy tacy pisowcy - chca czy nie chca - sa zarazem ruskimi agentami, gdyz rozwalaja demokracje oraz Unie Europejska. I tutaj czesto trudno jest powiedziec kto jest kto - czy agent czy glupi. Do tego Smierducha byla antydemokratyczna, a to scierwo niczym od tamtego nie rozni sie.
  • 04.12.17, 10:34
    "Do tego Smierducha byla antydemokratyczna, a to scierwo niczym od tamtego nie rozni sie."

Wrażliwość Kretyna52 wobec kobiet jest - nie ma co się wahać z użyciem tego określenia - legendarna.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.